PDA

View Full Version : Кастинги за реклами



03-04-2007, 12:28
Чували ли сте кога и къде има кастинги за реклами...Или в кой сайт мога да видя за такива...
Благодаря. :)

shaka_kan
03-04-2007, 13:22
Do kolkoto znam trqbva da si zapisan/zapisana v agenciq i 4rez tazi agenciq se svarzvat s teb i p0 t0zi na4in razbira6 za dadena reklama!

Blab
03-05-2007, 23:20
Do kolkoto znam trqbva da si zapisan/zapisana v agenciq i 4rez tazi agenciq se svarzvat s teb i p0 t0zi na4in razbira6 za dadena reklama!
глупости, някои фирми си избират "актьори" от "агенции", други правят кастинги...за реклами не знам, но тия дни едни приятели се пробваха за статисти в някакъв филм(май с Брус Уилис) и единия са го взели, тъй че порови се из нета, все ще изскочи нещо.

RAWRRR
03-07-2007, 11:21
Миналото лято бях на кастинг за реклама на каталог на Орифлейм.Всичко мина нормално,платиха ми хонорар след снимките.
Сега видях,че пак организират кастинг,този път обаче който го спочели получава като награда фотосесия за Орифлейм в Швеция,от известен тамошен фотограф.Виж в сайта им за повече информация.

03-07-2007, 12:10
Миналото лято бях на кастинг за реклама на каталог на Орифлейм.Всичко мина нормално,платиха ми хонорар след снимките.
Сега видях,че пак организират кастинг,този път обаче който го спочели получава като награда фотосесия за Орифлейм в Швеция,от известен тамошен фотограф.Виж в сайта им за повече информация.

ее няма ли да се похвалиш със снимки? :roll: