PDA

View Full Version : Не мога да разговарям с моми4ета.. :<



7hE l0ve 1s a lIe
03-04-2007, 13:13
Хора малко ми е трудно да призная но ми е трудно да разговарям с моми4ета.. Почвам разговора нали така здрасти, как си, какво правиш но след това нищо не ми идва на ум :( ии винаги се провалям.. :cry: Плзз дайте някакъв съвет [-o< :cry:

Krem4eto
03-04-2007, 13:15
Ако ти кажа дръж се естествено няма да ме разбереш..Така че като за начало измисли няколко теми за разговор и макар,че е по план като видиш въпросното момиче говори по тези теми!УСПЕХ!

_[LiFe-StiLe]_F
03-04-2007, 13:16
otpusni se

cherinka
03-04-2007, 13:20
Ми ако успееш да си втълпиш, че момичетата са нормални същества и може спокойно да се разговаря с тях - всичко ще е Ок. Ама ако седиш и си мислиш, че ще ти се изсмеят - нз, превъзмогни го.

Ashantitu
03-04-2007, 13:23
Мдам, стгласна съм с cherinka, момичетата сме нормални същества и с нас можеш да си говориш за всички теми, с които си говориш и с момчетата без особено големи пречки (освен, ако мнението на някой не е пречка за теб) :)

Destroyfashion
03-04-2007, 13:24
ei 7hE l0ve 1s a lIe ti pone po4va6 da govori6 az hi4 nemoga i da po4na :-D

PankO
03-04-2007, 13:27
Хора малко ми е трудно да призная но ми е трудно да разговарям с моми4ета.. Почвам разговора нали така здрасти, как си, какво правиш но след това нищо не ми идва на ум :( ии винаги се провалям.. :cry: Плзз дайте някакъв съвет [-o< :cry:

А може би проблема е, че нямаш какво да си кажеш с едно момиче?
Какво харесват момичетата? Е, не те знам на колко си, но щом имаш този въпрос... Примерно - федербал :D? Те си говорят за техните омичешки работи, които аз не знам ;-), но и не ме итнересуват ;-)
Проблема е, че може би нямате общи теми. Намери такива!

Всички харесваме вицовете, смеха! Приковах едно маце, точно защото мога да бъда забавен ;-) Но след ден-два, когато вече започнах да бъда себе си... тя се отдръпна. Защото не съм шут, хаха, а съвсем нормален човек ;-)

Киното - всички гледаме филми, било то "О, Рич!!!"(Дързост игрозот), или Матрицата 5 - Кибернетика.

Всички... харесваме... Спорта!
Е, не баш всички, но повечето.
Ами коли? Мотори? Високи скорости? Екстремни спортове? Нейшънал джеуграфик? ЕХООО, ЧОВЕКО, СЪБУДИ СЕ, ИМА ТОЛКОВА МНОГО НЕЩА, ЗА КОИТО МОЖЕТЕ ДА СИ ГОВОРИТЕ!!!

А друг е въпроса дали искаш да си говорите за тях... Или да живеете собствен живот!

Какво исакш - да отидеш на плаж да караш джет или да гледаш в къщи тивито? М? Ами ако умреш утре?!

Заеби ги тея "проблеми"! Ти нямаш проблеми. Проблема е В НЕЯ!!!

Просто БЪДИ СЕБЕ СИ, УСМИХВАЙ СЕ И СИ ДОСТАВЯЙ УДОВОЛСТВИЕ.
А ако нещата ен вървят... какъв е смисъла да се пригаждаме? Последното нещо, което си искал да правиш е да пушиш цигара, и да кашляш, защото компанията пуши или да си с приятел и да играете футбол ;-)?
Успех, dude!

JusT_aBsoLuT
03-04-2007, 13:42
10xxx много за съветите амм аз с1м на 14.. и само още един в1прос..
Вярно ли е че ако направя добро тяло.. момичетата ще ме харесват повече защото аз ходя на фитнес точно заради това :)) #-o

xixi
03-04-2007, 13:50
10xxx много за съветите амм аз с1м на 14.. и само още един в1прос..
Вярно ли е че ако направя добро тяло.. момичетата ще ме харесват повече защото аз ходя на фитнес точно заради това :)) #-o
ти си момче което се пише the love is a liе.
Няма логика да търсиш момичета момчетата по ша ти се кефят.

PankO
03-04-2007, 13:57
10xxx много за съветите амм аз с1м на 14.. и само още един в1прос..
Вярно ли е че ако направя добро тяло.. момичетата ще ме харесват повече защото аз ходя на фитнес точно заради това :)) #-o

Да, вярно е!
Тялото е нещо много важно!
Защо не харесваш дебелите момичета? М?
Същото е и с момчетата. Важно е да можеш да покажеш някой бицепс ан ръката, някоя плочка на коремчето и някоя и друга жилка по гърба ;-))))
Малко ти е рано, но... Не ти е твърде рано ;-)
Ходи на фитнес НО С УДОВОЛСТВИЕ!
Не просто по задължение, защото трябва, за да те харесват момичетата. Ако си прост кат УВЧАР НЕ'А ТЕ ИРЕСВАТ КОЛКУТ И ЗДРАВ Ъ СИ!!!
Така, че не забравяй учението, не забравяй общата колтура ;-) - не забравяй приятелите си, те са над приятелките.
Това за удоволствието - имам в предвид... Забелязвай как с всеки месец вдигаш все повече, 5 килограма ти са малко, 7 са ти много, след месец-два 7 ще са ти вече добре... Удоволствие е, наистина ;-)

JusT_aBsoLuT
03-04-2007, 14:01
много мерси отново.. а xixi т'фа е само ник сп0кз

misli pozitivno
03-04-2007, 14:16
Абе тва треа да е най-малкия ти проблем,заставаш кат клоун пред нея и почваш да ръсиш глупости,ако треа я питай как е минала последната й родителска среща :-D просто колкото да говориш,най-мнгоо да си каже "уф бати идиота е тоя,точно с мен ли е намерил да говори,треа го разкарам че ме дразни" или и тя да почне да говори глупости като тебе :-D :-D

PankO
03-04-2007, 14:41
Важното е да си правим шоуто, да се усмихваме, ДА СМЕ ЩАСТЛИВИ!!!

А ако не го намираме на едно място.. ЗАЩО ДА СЕ МЪЧИМ?! ВИНАГИ ИМА ДРУГ МЯСТО, кдето да го потърсим ;-)

Дерзай народе, дерзай...

koalka
03-04-2007, 17:50
Ми говорете си за даскало, филми, музика, а и има толкова други неща.Не ти идва нищо наум именно, защото се притесняваш и не мозъка ти изключва.Просто се опитвай да се отпуснеш. :wink:

passion_kisssss
03-05-2007, 18:12
PREDSTAVI SI 4E SA MOM4ETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POVQRVAI NE SME UZVUNZEMNI :D AMA MEJGODRUGOTO TFA VUR6I DOBRA RABOTA!!!!!!!!!! :-D

Ice_Queen
03-05-2007, 18:13
Ми ако успееш да си втълпиш, че момичетата са нормални същества и може спокойно да се разговаря с тях - всичко ще е Ок. Ама ако седиш и си мислиш, че ще ти се изсмеят - нз, превъзмогни го.

ахахахаха :smt005 :smt005 :smt006
ние нормални??
защо лъжеш така момчето? :smt005

Bacard1
03-05-2007, 18:15
Хора малко ми е трудно да призная но ми е трудно да разговарям с моми4ета.. Почвам разговора нали така здрасти, как си, какво правиш но след това нищо не ми идва на ум :( ии винаги се провалям.. :cry: Плзз дайте някакъв съвет [-o< :cry:

мн се впрягаш по кротно не е задължително винаги да го мислиш ко да кажеш то треа да си ти доиде тъси общи неща с нея...приятели и тн...наприме "ко праи Росен от мн време не съм ги виждал"и тн сами си идват работите!!!! :lol: :D :lol:

Princesata
03-05-2007, 18:27
Ако ти кажа дръж се естествено няма да ме разбереш..Така че като за начало измисли няколко теми за разговор и макар,че е по план като видиш въпросното момиче говори по тези теми!УСПЕХ!

~p$ychO~
03-05-2007, 18:35
Хора малко ми е трудно да призная но ми е трудно да разговарям с моми4ета.. Почвам разговора нали така здрасти, как си, какво правиш но след това нищо не ми идва на ум :( ии винаги се провалям.. :cry: Плзз дайте някакъв съвет [-o< :cry:

Хах... Ами познат проблем - имам доста приятели момчета и честно казано с половината от тях не могат да се водят свестни разговори... Например, един, дето ми се води доста добър приятел и на всичкото отгоре е и от моя клас и като ми звънне по телефона и като пита как съм и к'во правя и след това млъква за малко и започва да ми дрънка за домашни и за даскало... Но ако се получат нещата след това започваме да си говорим за доста по - интересни неща... И като цяло разговорът се получава доста смислен :wink: Но наистина - има случаи, в които момчето не може едно изречение на кръст да върже, а това е доста жалко, защото той си има чувство за хумор и е свестен...

Един друг (пак съученик) пък ме заговаря и после не може да продължи разговора... И се получава доста тъпо. Но проблемът не е в това, че ти не умееш да водиш разговор - защото най - вероятно можеш да говориш. По - скоро се сдухваш пред момичето и самия факт, че говориш с момиче (едно толкова страаааааашно същество :lol: ) те панира. Или пък искаш да се докажеш пред нея и искаш непременно да кажеш нещо гениално, забавно [etc.], за да я впечатлиш.

Ако пък проблемът се повтаря с ВСЯКО момиче, значи трябва да си подготвиш списък с теми за разговор, да помислиш сериозно по въпроса, да стиснеш зъби и... Да започнеш да говориш с повече момичета, за да се упражняваш, да тренираш - и така ще свикнеш, ще се отпуснеш. :wink:

P.S. Още един съвет - чувството за хумор ОПРЕДЕЛЕНО ще ти е от полза! \:D/

[от името на всички момичета пожелавам късмет на теб и на всяко друго момче, попаднало в тази неприятна ситуация :) ]

JusT_aBsoLuT
03-06-2007, 11:53
10xx all :) 8)

bebot4ee
03-06-2007, 11:58
am,za da moje6 da gowori6 svobodno i da se durji6 svobodno,trqbva da si po-samouveren,trqbva da si po-nahakan,da ne se sramuva6 ot tova,koeto si i ne6tata 6te potrugnat,e,razbira se,ponqkoga e normalno da ne znaete kakvo da si kajete i se polu4ava nelovko mul4anie,no tova ne moje6 da promeni6,na vseki se slu4va :roll:

Shmatko
03-06-2007, 12:28
Абе жените сте кат съблезъби тигри така че го разбирам момчето... 8-[

Buttk0
03-06-2007, 12:46
Кат неможеш ходи играй ЦС и не се занимаай с глупости !

03-06-2007, 19:14
Хора малко ми е трудно да призная но ми е трудно да разговарям с моми4ета.. Почвам разговора нали така здрасти, как си, какво правиш но след това нищо не ми идва на ум :( ии винаги се провалям.. :cry: Плзз дайте някакъв съвет [-o< :cry:
Как се казваш? Да не се окаже, че те познавам.. :smt017

Charlotte_the_Harlot
03-06-2007, 20:53
Тфа с фитнеса обаче, нещо не ме кефи. Никак не си падам по "добичета", блъскащи по цял ден щангите. По-добре си избери някой по-интелигентен спорт - плуване, футбол и т.н. От него и травмите ще да по-малко.

03-06-2007, 22:32
Най-лесно е на маса, когато си вкарал алкохол и не ти пука особено. Така се учи, ако си закъснял :)

zubi
03-07-2007, 12:13
Хора малко ми е трудно да призная но ми е трудно да разговарям с моми4ета.. Почвам разговора нали така здрасти, как си, какво правиш но след това нищо не ми идва на ум :( ии винаги се провалям.. :cry: Плзз дайте някакъв съвет [-o< :cry:

батка и аз съм така ... и направо отвътре се убивам с постоянно мислене за това ..... некой ден ви казвам че ще четете по вестниците за скочил от моста , резнал вени или изпил отрова човек ... тва ще съм ааз ,... просто немога .... дръж се естествено .. е как да стане когато онова простото в главамета ми си гълта езика и се притеснява ко ще каже . :smt011 :smt010

Onizuka
03-07-2007, 12:40
Батка мани ги тез момичета, ко шси тормозиш главата с идиотщини.
Ходи джиткай некоя игричка цъкай си по форумчетата.
Без нищо лично към женските, нали?
:lol:

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 16:22
Ей, страшна работа са игриците - особено Хируса, СтарКрафта и белота срещу компа са много забавни. :-D

Onizuka
03-07-2007, 16:25
Ей, страшна работа са игриците - особено Хируса, СтарКрафта и белота срещу компа са много забавни. :-D
Истина е :roll: =D>

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 16:38
Не знам за теб, но аз Хироус не оставям - ако ще и Брат Пит, Антонио Бандерас и Том Круз да се наредят голи край мене. :-D

W3aKn3ss
03-07-2007, 16:41
Предварителните планове НЕ РАБОТЯТ!.. Не разчитай на нещо заучено! Може и да проработи, но просто е ГЛУПАВО!... Отпусни се, импровизирай.. бъди себе си и най-важното НЕ МЪЛЧИ!.. Постарай се да потдържаш разговора жив :)

03-08-2007, 13:43
look sq ..... spok we 4ovek ! ako ne zav1rje6 svqsten razgovor np nqq te zakolo nqkoi q ....!!!! samo relax ni6to drugo ne ti trqq ! ai uspeh ako ima pak problem pi6i na tanya_is@abv.bg az s1m tan4eto - da ma znai6 sq ! momi4e s1m i te razbiram nap1lno ai 4ao za sq O:)

AnIcHkAtA
03-08-2007, 16:43
Neska bqh navunka.Haresah edin sladur,otidoh pri nego i mu kazah:Ei pi4 kak se kazva6? Toi mi otgovori az mu kazah moito ime i si4ko si potrugna samo.

03-08-2007, 17:47
аз пък само простотии им говоря деееба и те ми се радват некви тъпите :D

03-08-2007, 17:49
Neska bqh navunka.Haresah edin sladur,otidoh pri nego i mu kazah:Ei pi4 kak se kazva6? Toi mi otgovori az mu kazah moito ime i si4ko si potrugna samo.
Чакай малко, ти си 95-ти набор ? Това означава че си на 12 ? И всичко потръгна само така ли ? БАХАХАХХАХХАХАХ А БЛИЗАЛКА КУПИ ЛИ ТИ ХАХАХАХАХ :-D :-D :-D

03-08-2007, 17:49
look sq ..... spok we 4ovek ! ako ne zav1rje6 svqsten razgovor np nqq te zakolo nqkoi q ....!!!! samo relax ni6to drugo ne ti trqq ! ai uspeh ako ima pak problem pi6i na tanya_is@abv.bg az s1m tan4eto - da ma znai6 sq ! momi4e s1m i te razbiram nap1lno ai 4ao za sq O:)
a az moje li da ti pisha :mrgreen:

_VIP_
03-08-2007, 17:52
look sq ..... spok we 4ovek ! ako ne zav1rje6 svqsten razgovor np nqq te zakolo nqkoi q ....!!!! samo relax ni6to drugo ne ti trqq ! ai uspeh ako ima pak problem pi6i na tanya_is@abv.bg az s1m tan4eto - da ma znai6 sq ! momi4e s1m i te razbiram nap1lno ai 4ao za sq O:)
a az moje li da ti pisha :mrgreen:
и аз искам и аз :::

assd
03-08-2007, 18:15
ако си дебилно смешен, нема да имаш грешка :wink: вервай ми, просто ми идваотвътре

sexy_momi4e
03-09-2007, 16:52
10xxx много за съветите амм аз с1м на 14.. и само още един в1прос..
Вярно ли е че ако направя добро тяло.. момичетата ще ме харесват повече защото аз ходя на фитнес точно заради това :)) #-o

Да, вярно е!
Тялото е нещо много важно!
Защо не харесваш дебелите момичета? М?
Същото е и с момчетата. Важно е да можеш да покажеш някой бицепс ан ръката, някоя плочка на коремчето и някоя и друга жилка по гърба ;-))))
Малко ти е рано, но... Не ти е твърде рано ;-)
Ходи на фитнес НО С УДОВОЛСТВИЕ!
Не просто по задължение, защото трябва, за да те харесват момичетата. Ако си прост кат УВЧАР НЕ'А ТЕ ИРЕСВАТ КОЛКУТ И ЗДРАВ Ъ СИ!!!
Така, че не забравяй учението, не забравяй общата колтура ;-) - не забравяй приятелите си, те са над приятелките.
Това за удоволствието - имам в предвид... Забелязвай как с всеки месец вдигаш все повече, 5 килограма ти са малко, 7 са ти много, след месец-два 7 ще са ти вече добре... Удоволствие е, наистина ;-)
Panko tva kadeto go kazva6 ne e mnogo vqrno,ne e kazano 4e kato trenira6 6te te haresvat momi4etata,tova ne e nai-vajnoto
Po temata-s momi4etata kakto i s mom4etata moje vsqkvi temi ama samo ne spomenavai koli i nqkvi takiva(mnogo momi4eta ne gi haresvat)uspeh!