PDA

View Full Version : Дванадесет годишният ми син.



Ирина
03-04-2007, 13:49
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!

Miteto_bs
03-04-2007, 13:51
ХАхахахаха Ужас..

Аз лично нямам думи.. :mrgreen: :mrgreen:

malka_sladuranka
03-04-2007, 13:51
:shock: Прави се на интересен пикльото. Утре ще отиде да разкаже на приятелите си какъв е газар, щом е казал така на родителите си, като порасне малко ще се осъзнае(надявам се).

PankO
03-04-2007, 13:51
Аз кат бях на 12 не правих разлика м/у момичетата и момчетата ;-)
Не вяравам, че момченце на 12 моеж да го направи тоя номер... Просто го е чул от някой батко в даскало и това е ;-)

Miteto_bs
03-04-2007, 13:52
Аз кат бях на 12 не правих разлика м/у момичетата и момчетата ;-)
Не вяравам, че момченце на 12 моеж да го направи тоя номер... Просто го е чул от някой батко в даскало и това е ;-)

И мен на навеждат на там мислите. Но нека бъдем реалисти колко деца на тази възраст тук питат какво е свирка как се духа и т.н.

shadow4e
03-04-2007, 13:52
Явно така сте го възпитали... Извинявай, че го казвам, ама е така. Да ще кажеш, че сигурно приятелите му са виновни, но те могат да му повлияят да прави секс, но не е и така да се изкаже пред цялото семейство. Сред тийновете е на мода с мама и тати да не се говори за такива неща. Помисли си, къде сте сбъркали.

f1s714e70
03-04-2007, 13:53
WoW :shock: mi ostavigo tva e jivota davai mu pari za prezervativi :P dane lepne nqkoi bolest otnqkoi kaki4ka

RoyTheReaper
03-04-2007, 13:54
Малкия се е изгаврил с вас. :lol:

babi_girl
03-04-2007, 13:56
Boje moi :shock: :shock: :shock:

03-04-2007, 13:58
aide aide...4uka q toi pfff
awe ti misli6 li 4e na 12 moe da go digne 4e 4ak i sex da praat
malkiq se prai na otvoren i vi probva kak 6te reagirate spored men
i az ponqkoga se ebavam s na6ite samo za da vidq kak biha reagirali

Sexapilna_kukla
03-04-2007, 13:58
Бих казала, че днешната младеж се развива изключително бързо... :roll:

Trisha1991
03-04-2007, 13:59
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!

Добър сценарии. Пиши до sexstrory може да го прочетат повече хора.


LOCK

Ashantitu
03-04-2007, 14:01
и аз мисля, че се гаври ... и на мен братовчед ми, който е на 10 постоянно ми говори, как било мн яко да "шиба" някакво момиче от неговия клас, ама го попитах какво означава ми каза "момиче и момче да се целуват в легло" ....

malka_sladuranka
03-04-2007, 14:03
и аз мисля, че се гаври ... и на мен братовчед ми, който е на 10 постоянно ми говори, как било мн яко да "шиба" някакво момиче от неговия клас, ама го попитах какво означава ми каза "момиче и момче да се целуват в легло" .... Уффф едни казаха, че правиме секс в кафето. ](*,) Ние само се :smt058

fulldelight
03-04-2007, 14:04
мале...ако не ви е излъгал, значи имате сериозен проблем. По принцип сега повечето деца започват сексуалния си живот по-рано, но на 12...Трябва сериозно да се замислите и да поговорите с него - наказването в стаята няма да помогне изобщо. Опитайте се да му обясните какво всъщност е секса - проява на чувства, а не игра. На тази възраст е много важна семейната среда, защото сега влиза в пубертета и ще си мисли за секс и нещата могат да излезнат извън контрол. Не е зле да поговорите с родителите на момичето, защото за момиче е още по-страшно. Под "поговорите" нямам предвид "изпортите"...
Наистина трябва да земете мерки защото това може да е само началото....

Ако искате може да си поговорим още - resistance_is_futile@mail.bg

Bodom_child
03-04-2007, 14:08
Според мен малкия си е направил груба шега с вас, която най вероятно е чул от някого в училище, а пък вие сте му се вързали.
Не е изключено обаче и да е вярно :-k Аз имам една роднина(момиче),
което прави секс за първи път, когато дойде в моя клас
(6 клас) :shock:
В днешно време няма да се учудя на нищо...

03-04-2007, 14:48
Значи ;вчера; го е казал,а пък вече цяла седмица е наказан--ХАХАХАХХА Не ви ли омръзна да пишете глупости???

JoeBanana
03-04-2007, 14:53
дае и мойта неродена дъщеря е гадна курва :mrgreen: като се роди ше я спукам от бой :mrgreen:

PlaY*GirL
03-04-2007, 14:54
Еми както казаха и другите той просто се прави на гъзе и утре ще каже на приятелчетата си.Как може така да се излагаш пред родителите си?Та те са ти дали живот а ти да викаш "Просто я чукам" .Тц тц тц ](*,)

Ирина
03-04-2007, 15:28
Всмисъл Ще бъди цяла седмица наказан. Той го каза с такова спокойно изражение като чели е най-естественото нещо на света от тази гледна точка. Обадихме се на родителите на момичето и пихме заедно кафе. Е и те не бяха очаровани, но го приеха като чели по спокойно сега с нея какво са говорили не знам, но на тая възръст.. срамота е.

Lorraine
03-04-2007, 15:29
темата ебавка ли е? :smt011

Ирина
03-04-2007, 15:37
Не, не е ебавка. [-X Просто като по-млади ви искам съвет за подобни неща, защото вие сте си по изцепките.

DjBaloon
03-04-2007, 15:41
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!
Samo boi gi opravq!!! Kato izteche ednosedmichnoto nakazanie izvikaite go v hola nabiite go edno hubavo i go nakajete za oshte 2 sedmici! :-s

03-04-2007, 16:06
Казал е тва за да може като иде другия ден на училище да каже на приятелите си и да се има на голяма работа

ivan4oooo
03-04-2007, 16:11
waaaaaaaaaw tva dete trqq da se govori s nego mnogo. poznavam deca na 12 godini koito ne znaqt kakvo ozna4ava dumata seks

fulldelight
03-04-2007, 16:29
Всмисъл Ще бъди цяла седмица наказан. Той го каза с такова спокойно изражение като чели е най-естественото нещо на света от тази гледна точка. Обадихме се на родителите на момичето и пихме заедно кафе. Е и те не бяха очаровани, но го приеха като чели по спокойно сега с нея какво са говорили не знам, но на тая възръст.. срамота е.
Ами от една страна това, че ви го е казал може да се приеме като хубаво нещо, защото не се срамува от вас - това означава, че може да говорите с него на тези теми и не е зле да го правите. Той трябва да ви почувства мн близки, за да ви сподели всичко. Честно да ви кажа, щом се е стигнало до тук, значи малко сте се отпуснали като родители, защото сте можели да му влеете малко повече морал. В момента той се учи от вдялъде другаде, но не и от вас - от телевизия, интернет, музика и т.н. Т.е вие трябва да овладеете положението и да го накарате да разделя доброто от лошото, а за целта трябва да го научите кое е добро и кое - лошо. Поговорете спокойно с него за последиците от секса и т.н.

03-04-2007, 16:32
Смятай до каде е стигнал света...

OtherDimension
03-04-2007, 16:33
темата не е истинска .. коя 36 годишна жена ще седне да се оплаква на подрастващи в интернет форум ?

[m!s$_k@pr!$]
03-04-2007, 16:43
тва е брутално, чеснио! Ама като е почнал вече няма спиране....така че не го тормози, само седнете и си поговоретеи стига толкова :wink:

03-04-2007, 16:58
..абе некои са можели да ГО Дигат и на 6-годишна възраст ... :wink: (не че се хваля) :-D

W3aKn3ss
03-04-2007, 17:03
Рано или късно е щяло да се случи, щом е станало ВЕЧЕ.. трябва да вземете мерки и да му влеете малко сексуална култура.
А след като разбрах за циганката Гънда на 14 години с 2 деца вече нищо неможе да ме учуди.

SiMiLi_
03-04-2007, 17:16
еми липсват му 7 години както се вика

`Death`Whore`
03-04-2007, 17:20
1. Изразът е "Липсват му първите 7 години".
2. На тази възраст приятелите и средата извън дома има доста по-голямо влияние, така че не хвърляй вината върху родителите.

ThePainIsReaL
03-04-2007, 17:20
:smt005

Buttk0
03-04-2007, 17:47
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!



Я фани го умори докато спи ...

deidiy
03-04-2007, 17:50
хахах хубав сюжет :lol:

MiRaCuLiXbb
03-04-2007, 17:55
Квито родителите такова и детето.

DjBaloon
03-04-2007, 18:00
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!



Я фани го умори докато спи ...
ahahaha tova mi haresa :smt005 :smt005

koalka
03-04-2007, 18:15
Темата според мен си е чиста шега....Но и да е истина не трябва да се очудваш.

shadow4e
03-04-2007, 18:17
1. Изразът е "Липсват му първите 7 години".
2. На тази възраст приятелите и средата извън дома има доста по-голямо влияние, така че не хвърляй вината върху родителите.
Аз вече го написах, но пак ще го повторя за мен си е липса на възпитание. Влияние на средата е само това, че е правил секс на 12 години, а това да го каже по този начин на родителите си и на бабата и дядото си е чисто липса на възпитание. За мен това е липса на и на уважение към тях.

Според мен не се е шегувал, за да каже на приятелите си за невероятната си постъпка, а просто би си измислил историята пред приятелите, нима е толкова трудно да ти повярват 6-класници.

Blab
03-04-2007, 21:02
Надявам се, че се шегувате, защото ако е истина направо...ужас,... нямам думи.Но в днешно време нищо не може да ме очуди, и все пак това дете спешно се нуждае от превъзпитание.

Posh
03-04-2007, 21:10
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!
w :shock: w lele na kude vurvi mladoto pokulenie :!:

k0k0
03-04-2007, 21:11
Детски гъз :-D обаче и според мен тва кадето го е напраил е яко тъпо [-X

naia
03-05-2007, 11:13
вече ми се драйфа от такива деца #-o

kiuko
03-05-2007, 11:15
И аз преди 1 год бях кат него не4е се "ебах" но се интересувах за6тото не ми бе6е ясно кое в кое се бута и такива работи(малки преовели4авам) ама ... ама сега сам малко по голям и си4ко ми се изясни купете мъ неква книга за тия работи и да видим колко предпазлив 6те стане 8) аз мисля 4е яко те е избазикал :-D

DJ_Niko
03-05-2007, 11:25
Спокойно мамче,според мен нарочно ти го е казал защото му е било неудобно да го разпитваш особено пред баба му и дядо му и нарочно те е одрязал така.....бъди спокойна че нищо не е провил освен да се натискат и целуват :idea:

kiuko
03-05-2007, 11:29
Спокойно мамче,според мен нарочно ти го е казал защото му е било неудобно да го разпитваш особено пред баба му и дядо му и нарочно те е одрязал така.....бъди спокойна че нищо не е провил освен да се натискат и целуват :idea:Тru Tru :smt016

ivan4oooo
03-05-2007, 11:39
re6enie. nabiite go. az si imam mngo po golemi problemi . taka 4e 6a vi spodela ne6to utre ili drugi den

03-05-2007, 11:48
Emiiiii moje6 vse pak da pogledne6 i ot dobrata strana...toi ne se pritesnqva da govori pred vas za takiva ne6ta.Taka ob6tuvaneto vi 6te e mnogo po lesno i nqma da se nalaga toi da vi luje.Radvaite se 4e pone e 4esten i otkroven s vas :)

XXX_f
03-05-2007, 12:27
аз не вярвам на такова нещо, това е поредната ебавка :!: Една жена на 36 години няма да влезе в теен форум и да пише по този нелеп начин.Аз мога да го измиял по-добре

03-05-2007, 12:34
Бих казала, че днешната младеж се развива изключително бързо... :roll:
Kat gledam tiq kurvenski snimki ..... na tva se nadqvam .. :lol: :lol: :lol:

AnIcHkAtA
03-05-2007, 12:47
Emi i az sum na 12.I ne sum sposobna na podobno ne6to.Napravil go e za da se napravi na otvoren.Spored men e bilo samo za guzariq.Ne me e sram da govorq s na6te na taq tema mislq 4e i pri nego e taka.Ne go nakazvai (s izvinenie 4e govorq na ti) ami sednete i si pogovorete za posledicite ot tva lekomislie.Pone az taka mislq 4e trqbva da napravi6.

{} MuMuTy {}
03-05-2007, 13:58
i az sam na 12 i... :roll: spored men ili se ebava s teb ili ne .. za6toty iam priqteli na 12 koito sa g0 pravili i t0 ne edin pat :lol: :shock: ...savetvam te da govori6 s negy i da ne my se kara6 za tova a da pogorite za tova da my obqsni6 za nekoi bolesti osven ako ve4e neznae :D ...i kakto ve4e kazah sam na 12 no znam kakvo e sex,znam kak trqbva da se pazq,i mislq 4e imam dobra sexyalna kyltyra, taka 4e ne e izkliu4en0 i t0i da gi znae teq rab0ti za6toto po4ti vsi4ki koito p0znavam na 12,11 ili po golemi otdavna znaqt kako e sex i :smt012 i drygi takiva raboti no dori i da ne sa gi praktikyvali gi znaqt teq ne6ta... :lol: az ::: vse o6te ne barzam i ne misql 4e mi e do6lo vremety da se lypkam ... :smt006 ....ami yspeh ;]

He3aBuCuM
03-05-2007, 14:11
[b][color=blue]Евала му прая на тоя пич. Като че ли е казал кой знае какво. Верно е и аз на 12 год. го нямах тоя кураж ама ... де да знам като гледам развитието на днешните деца ... ужаст.

Днес например като ходих до даскалото да хапна(той аз само за т'ва и ходя де ... :roll: ) слушам 2 дечица от първи-втори клас най-много да си приказват :
Момчето : Ти бръснеш ли се ?
Момичето : Аз не съм момче, за да се бръсна.
Момчето : На пиленцето бе ?
Момичето : Ааа ! Там мама ме бръсне ...
---> В последствие момченцето си изпусна хамбургерчето и хукна на някъде ужасено :-&

Днешната младеж в гъза да га е*еш. Ти и подаваш ръка, тя ти бута к*ра в гъза :smt018
К'во става с тоя свят ... :smt017

charlies_angel
03-05-2007, 14:42
[b][color=blue]Евала му прая на тоя пич. Като че ли е казал кой знае какво. Верно е и аз на 12 год. го нямах тоя кураж ама ... де да знам като гледам развитието на днешните деца ... ужаст.

Днес например като ходих до даскалото да хапна(той аз само за т'ва и ходя де ... :roll: ) слушам 2 дечица от първи-втори клас най-много да си приказват :
Момчето : Ти бръснеш ли се ?
Момичето : Аз не съм момче, за да се бръсна.
Момчето : На пиленцето бе ?
Момичето : Ааа ! Там мама ме бръсне ...
---> В последствие момченцето си изпусна хамбургерчето и хукна на някъде ужасено :-&

Днешната младеж в гъза да га е*еш. Ти и подаваш ръка, тя ти бута к*ра в гъза :smt018
К'во става с тоя свят ... :smt017
:shock: лелеее тва е ужасно бре
деца първи клас :smt017
баси ужаса
абе те първи клас още немат косми брее кви с атия глупости
бляяяяяяк

сериозен тип
03-05-2007, 14:54
Ехеее това пишлеме ме утрепа :-D
Ако му бях татко нямаше да го изгоня ,а щях да го попитам сериозно ли говори.Дали знае какво прави,щях да му кажа ,че му е рано и че е малък според мен,но ако се чувства готов да прави каквото иска,но да взима предпазни мерки!
Не да стане татко на 15 и мен да направи дядо ;)
Ирина какво да ти кажа,грешката си е теб!Че е малък,малък е!Но наказанията не променят хората/децата ,а ги озлобяват!Тия деца не сте ги правили за да ви робуват и да ги командвате!Говорете си с тях бе хора!Възпитавайте ги!Бъдете им приятели :!:

ge0rg1ev-
03-05-2007, 16:06
На 12 + момче + секс = еб*авка
Ако е вярно, малий. #-o

03-05-2007, 16:12
Всмисъл Ще бъди цяла седмица наказан. Той го каза с такова спокойно изражение като чели е най-естественото нещо на света от тази гледна точка. Обадихме се на родителите на момичето и пихме заедно кафе. Е и те не бяха очаровани, но го приеха като чели по спокойно сега с нея какво са говорили не знам, но на тая възръст.. срамота е.


Родител да пише толкова неграмотно? :shock: :shock:


....sure!

malka_sladuranka
03-05-2007, 16:25
Всмисъл Ще бъди цяла седмица наказан. Той го каза с такова спокойно изражение като чели е най-естественото нещо на света от тази гледна точка. Обадихме се на родителите на момичето и пихме заедно кафе. Е и те не бяха очаровани, но го приеха като чели по спокойно сега с нея какво са говорили не знам, но на тая възръст.. срамота е.


Родител да пише толкова неграмотно? :shock: :shock:


....sure! Сякакви хора има... 8)

SiMiLi_
03-05-2007, 17:23
kvo ti puka :) kazal go e prosto ei taka

03-05-2007, 19:03
Sooooo...
Значи:
1ст. Пука ти, че го е казал на масата, не че може и да го е направил.
2нд Ако беше някаква свестна, нямаше да залавяш да се хвалиш с отрочето по форумите, а щеше да ходиш при родителите на изчуканото момиче. Защо ли!? Етикет, възпитание.. нещо, което очевидно липсва на твойта рода, като цяло.
И знаеш ли... Аз се сетих за чуждите родители, ти се сети за тийн форум... какво значи това!? Значи, че аз ползвам повче мозъчни клетки, отколкото ти имаш. ===> тъпа си


П.П.
Тоя е на 12 ... пишката още не му става.. какво говориш?! Да не отварям дума, че не знае, разликата м/у сопол и сперма.

Made_of_Pain
03-05-2007, 19:05
Sooooo...
Значи:
1ст. Пука ти, че го е казал на масата, не че може и да го е направил.
2нд Ако беше някаква свестна, нямаше да залавяш да се хвалиш с отрочето по форумите, а щеше да ходиш при родителите на изчуканото момиче. Защо ли!? Етикет, възпитание.. нещо, което очевидно липсва на твойта рода, като цяло.
И знаеш ли... Аз се сетих за чуждите родители, ти се сети за тийн форум... какво значи това!? Значи, че аз ползвам повче мозъчни клетки, отколкото ти имаш. ===> тъпа си


П.П.
Тоя е на 12 ... пишката още не му става.. какво говориш?! Да не отварям дума, че не знае, разликата м/у сопол и сперма.








Oт мен е !

Buttk0
03-05-2007, 19:07
Ай ся дай се фукаме ... !

Budhead
03-05-2007, 19:43
Sooooo...
Значи:
1ст. Пука ти, че го е казал на масата, не че може и да го е направил.
2нд Ако беше някаква свестна, нямаше да залавяш да се хвалиш с отрочето по форумите, а щеше да ходиш при родителите на изчуканото момиче. Защо ли!? Етикет, възпитание.. нещо, което очевидно липсва на твойта рода, като цяло.
И знаеш ли... Аз се сетих за чуждите родители, ти се сети за тийн форум... какво значи това!? Значи, че аз ползвам повче мозъчни клетки, отколкото ти имаш. ===> тъпа си


П.П.
Тоя е на 12 ... пишката още не му става.. какво говориш?! Да не отварям дума, че не знае, разликата м/у сопол и сперма.

Много добре казано а тоя(тая) дето е пуснал поста мене също ме съмнява да е над 30, по скоро на 12 и е решил да се избъзика с рдовнит посетители повчето от които са тъпи цикльори които знаят само да пишат по разни форуми и като им дойде до главата се усещат Аджаба то не било толко просто.


i az sam na 12 i... spored men ili se ebava s teb ili ne .. za6toty iam priqteli na 12 koito sa g0 pravili i t0 ne edin pat ...savetvam te da govori6 s negy i da ne my se kara6 za tova a da pogorite za tova da my obqsni6 za nekoi bolesti osven ako ve4e neznae ...i kakto ve4e kazah sam na 12 no znam kakvo e sex,znam kak trqbva da se pazq,i mislq 4e imam dobra sexyalna kyltyra, taka 4e ne e izkliu4en0 i t0i da gi znae teq rab0ti za6toto po4ti vsi4ki koito p0znavam na 12,11 ili po golemi otdavna znaqt kako e sex i i drygi takiva raboti no dori i da ne sa gi praktikyvali gi znaqt teq ne6ta... az vse o6te ne barzam i ne misql 4e mi e do6lo vremety da se lypkam ... ....ami yspeh ;]

И може ли да има толко тъпи хора да вярват на 12 годишни момчета деторазправят за други такива???

И аз съм бил на тия години и съм се наслушал на какви ли не истории,
90% от тях са или измислици или толкова преовеличени, че нямат нищо общо с реалността.


На 12 + момче + секс = еб*авка !!!!!!!!!!!!!!!!

air_J
03-05-2007, 20:07
Sooooo...
Значи:
1ст. Пука ти, че го е казал на масата, не че може и да го е направил.
2нд Ако беше някаква свестна, нямаше да залавяш да се хвалиш с отрочето по форумите, а щеше да ходиш при родителите на изчуканото момиче. Защо ли!? Етикет, възпитание.. нещо, което очевидно липсва на твойта рода, като цяло.
И знаеш ли... Аз се сетих за чуждите родители, ти се сети за тийн форум... какво значи това!? Значи, че аз ползвам повче мозъчни клетки, отколкото ти имаш. ===> тъпа си


П.П.
Тоя е на 12 ... пишката още не му става.. какво говориш?! Да не отварям дума, че не знае, разликата м/у сопол и сперма.








Oт мен е !
И защо да ходи при тях? Какво да прави там? Никой не харесва доносниците! А отгоре на това, дори да отиде и да доносничи, каква е гаранцията, че ония няма да набедят за изцяло виновен синът на жената и да вдигнат колосален панаир, че ако са и по-бойни да я набият? И какво излиза? Жената да ходи да донася, пък накрая да си тръгне бита (а защо не и ебана)? Ебати тъпите съвети. Представям си се мен в тази ситуация - отивам на вратата и казвам: "господин Х, госпожо У, синът ми чука дъщеря ви, да го обсъдим на спокойствие!". :-({|=

A_Loving_Girl
03-05-2007, 20:16
Ужас как може такова нещо :shock: ,тцтцтц.....възмутена съм.

JoeBanana
03-05-2007, 20:19
ае една гора бой и толкоз :mrgreen: кви са тия глупости приказки, разговори....
:mrgreen:

Made_of_Pain
03-05-2007, 20:22
Трябва ли да обяснявам, че тя е виновна, за да се стигне до там!?
Трябва ли да обяснявам, че на 12 той не може да го вдигне!?
Трябва ли да обяснявам, че има всякакви тъпи хора на тая Земя?!
Трябва ли да обяснявам, че тав не е сериал в който като си говориш с някой те оправят?! [-X не мисля...

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:34
Трябва ли да обяснявам, че тя е виновна, за да се стигне до там!?
Трябва ли да обяснявам, че на 12 той не може да го вдигне!?
Трябва ли да обяснявам, че има всякакви тъпи хора на тая Земя?!
Трябва ли да обяснявам, че тав не е сериал в който като си говориш с някой те оправят?! [-X не мисля... Трябва ли да обяснявам, че половината твърдения са ти грешни?

03-05-2007, 20:37
:shock: :---) :-k [-o< ......as mislq,4e tova e citiram "Tashak"..... :wink: ......filma 4iito scenarii e tva 6te badi mnogo gledam :D Garanciq davam!!! \:D/

Made_of_Pain
03-05-2007, 20:37
Не, защото не ми пука, какво мислиш :-D

03-05-2007, 20:39
:shock: :---) :-k [-o< ......as mislq,4e tova e citiram "Tashak"..... :wink: ......filma 4iito scenarii e tva 6te badi mnogo gledam :D Garanciq davam!!! \:D/
Tova bqh as sorka...

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:40
Не, защото не ми пука, какво мислиш :-D ::: Лошо... А за какво си в този форум щом не изслушваш останалите?

03-05-2007, 20:41
Трябва ли да обяснявам, че тя е виновна, за да се стигне до там!?
Трябва ли да обяснявам, че на 12 той не може да го вдигне!?
Трябва ли да обяснявам, че има всякакви тъпи хора на тая Земя?!
Трябва ли да обяснявам, че тав не е сериал в който като си говориш с някой те оправят?! [-X не мисля... Трябва ли да обяснявам, че половината твърдения са ти грешни?

ti mai nesi naqsno che 12 godishnite gledat filmi (vkluchitelno porno) i nishto chudno da e zel ot tam ideqta.

za tupite hora si e taka :)

i za koq tq stava duma?

MaXy_GiRL
03-05-2007, 20:41
:shock: :---) :-k [-o< ......as mislq,4e tova e citiram "Tashak"..... :wink: ......filma 4iito scenarii e tva 6te badi mnogo gledam :D Garanciq davam!!! \:D/
Tova bqh as sorka...
I tova pak bqh as otnovo se izvinqvam

k0k0
03-05-2007, 20:48
12 годишен лаппешняр да ми праи секс , Ирина Ма ти тъпа ли си к'ва си ??? Той още ку*ет0 не му става бе :-k И незнам как може да праи секс. Но знам ли може да е някой мутирал 8========D :-D nZ

umpo
03-05-2007, 20:51
Az 6te te posavetvam da mu udari6 edin qk boi :twisted: Posle neka 4UKA :-D :smt065 :smt066

OtherDimension
03-05-2007, 20:52
чета много странни неща , което вече ме води на мисълта ,че повечето момчета тук са импотентнти ...
наскоро братчето на моя приятелка , което е на 6-7 години се беше притеснило ,че пишлето му е по-голямо сутринта
аз също си спомням ,че още в най-ранна възраст ... ми беше неудобно , защото "чурката" ми беше по-голяма като ставах сутрин да пишкам...

та .. какво ви става ,бре младежи ?
на вас на 14 ли ви стана за първи път ? :shock:

umpo
03-05-2007, 21:01
LuD_Li si we brato

FikyScHetOo
03-05-2007, 21:36
еми...то и сестра ми като беше първи-втори клас на игра с думи написа "к*р", с надеждата да спечели нкоя точка, а после обясни,че го пишело на чина в училище и незнаела какво значи...
...Може да 'цитира' някой надпис някъде (в училищните тоалетни не пише откъси от библията все пак!), може д аго е чуло и се съмнявам да е*бва това момиче. Иначе си поговорете и ако го спукаш от бой, като стане по-горям туку виж ти довел някое бебе вкъщи да си го гледате :mrgreen:

03-06-2007, 07:57
Госпожо, вие въобще вярвате ли, че синът ви е правил секс с хубавичкото малко момиченце :shock: "Просто я е чукал" , казвате

03-06-2007, 08:04
Малкият ви син очевидно има ГОЛЯМО ВЪОБРАЖЕНИЕ, но според вас къде "я е чукал"?

KoRn
03-06-2007, 08:07
:-s

03-06-2007, 08:08
Очевидно е на принципа:

When I grab you,
I gonna fuck you.

When my cock'll be big,
Your cunt'll be sick

Proceed
03-06-2007, 08:10
KoRn, ДонТ копи май ъвътар

KoRn
03-06-2007, 08:20
ок маафака сорка :smt026

malko inat4e
03-06-2007, 08:32
Малкия се е изгаврил с вас. :lol:

air_J
03-06-2007, 09:51
Трябва ли да обяснявам, че тя е виновна, за да се стигне до там!?
Трябва ли да обяснявам, че на 12 той не може да го вдигне!?
Трябва ли да обяснявам, че има всякакви тъпи хора на тая Земя?!
Трябва ли да обяснявам, че тав не е сериал в който като си говориш с някой те оправят?! [-X не мисля...
Ебати, аз сигурно съм бил свръхразвито дете, след като на 12 си го вдигах без проблеми. То точно от тази възраст се почва със чикиите по повече от 2 пъти на ден, а нашата ми говори, че на 12 не може да го вдигаме. Айде направи тема да видиш, че едва ли ще има и едно момче, което на 12 да не го е вдигало! Та аз на 13 вече сперма имах, наща ми говори за вдигане. :lol:

03-07-2007, 06:48
To fuck or not to fuck :twisted: This is the question

LunaTriCk
03-07-2007, 07:28
Никой ли не усети, че това е виц ?

BloodSoul
03-07-2007, 09:48
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота! Егати пикльото!

marina star
03-07-2007, 12:34
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ako ne e bazik sajelqvam gospojo no dne6nite hlapeta sa takiva i na men oniq den edno 13 godi6no mi kaza 4e ako sam mu padnela 6tql da me spuka ot ebane :smt005 :smt005 :smt005

*WeEdYy*
03-07-2007, 13:55
Малкия се е изгаврил с вас. :lol:

Buttk0
03-07-2007, 13:59
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ako ne e bazik sajelqvam gospojo no dne6nite hlapeta sa takiva i na men oniq den edno 13 godi6no mi kaza 4e ako sam mu padnela 6tql da me spuka ot ebane :smt005 :smt005 :smt005

И фо падна ли му ?

BecSar
03-07-2007, 14:16
хахахаа прай се спокойно на 12 години шанс да чука :twisted:

03-07-2007, 14:22
Ебахти хейтърката е тая лелка ако тва е истина,абе ти си срам за обществото бе,тва си е личен проблем не е за "тийн" форумчета,ако ти бех сна,и прочета случайно това немаше ти проговора поече...боже боже колко мъка има по тоя свят... :smt014 :smt014

03-12-2007, 19:49
Гаврааааа

Пате
03-12-2007, 20:35
Малкия се е изгаврил с вас. :lol:

Или е това, или автора/ката се гаври с нас. Не че не е невъзможни някой на 12 да прави секс , но в случая звучи малко несериозно. ](*,)

03-14-2007, 20:55
Боже, хора до къде стигнахме вече? Аз съм жена на 36 години и вчера докато вечеряме аз, баща му, той, майка ми и баща ми аз го попитах:
- Лео сине, кое е това момиченце каде довеждаш всеки ден и си пишете заедно домашните?
- Една приятелка.
- Ама тя е хубавичка ти харесваш ли я?
- Да.
- Ама гадже ли ти е?
- Не, просто я чукам.

Като чух това го изгоних от масата и сега цяла сидмица е наказан в стаята си. Яд ме е че е правил такива неща, а още е детенце, но да говори така на масата пре родителите си... Това е срамота!
hahaha
sina ti ot malak re6il da stava igra4
az kato zapo4nah da eba kakite bqh peti klas
tai 4e nqma stra6no, samo da slaga kondoma ;)

Thuglife
03-14-2007, 21:39
чудете се какво да пишете вече в тези форуми

die_die_my_darling_
03-15-2007, 08:39
ei za tva ne iskam deca...

Schnitzer
03-15-2007, 12:53
ei za tva ne iskam deca...Много си тъпа честно,се някога момчето тряаа да започне,ама в повечето случаи тъпите маики си мислят че "момченцата" им са още малки,познавам немалко приятели който са на по 16 и маиките им ги командват като лапенца първи клас :smt011 :smt011 :smt011 :smt011