PDA

View Full Version : ПАРКУР (ФРИЙРЪН)



navits
03-04-2007, 16:27
какво мислите за този спорт?харесва ли ви?практикувате ли го?
абе вс за него
ае вие сте :)

Bodom_child
03-04-2007, 17:17
Евала navits за тази тема! Страхотен спорт! Аз го практикувам, но съм още новак и нямам много време за това.., но е страхотно. Едни приятели ме запалиха преди 4-5 месеца и от тогава тренираме в една зала.

:-D Яко веселба става.. хаха и бая синки се получават амаа е яко..
Мога да го сравня единствено с предишния спорт който тренирах (ръгби).

Фрийрън=free your mind! :wink:

navits
03-04-2007, 17:37
Евала navits за тази тема! Страхотен спорт! Аз го практикувам, но съм още новак и нямам много време за това.., но е страхотно. Едни приятели ме запалиха преди 4-5 месеца и от тогава тренираме в една зала.

:-D Яко веселба става.. хаха и бая синки се получават амаа е яко..
Мога да го сравня единствено с предишния спорт който тренирах (ръгби).

Фрийрън=free your mind! :wink:
в сф ли тренирате
и ако да в залата в левски ли?
аи имате ли си нещо crew ала бала

s0niC
03-04-2007, 18:28
Parkour - tfa e nai qkiqt sport!To ne e sport a na4in na jivot...oba4e tezi koito ne go trenirat nemogat da razberat kakfo zna4i toi za nas treucerite :) Ska4am ot okolo polovin godina..oba4e sega 6te trqbva da go spra za nqkolko meseca zaradi zdravni problemi :( :(

03-04-2007, 19:45
АБе момчета и за кво се борите? Да скачате и кво?

navits
03-04-2007, 20:17
АБе момчета и за кво се борите? Да скачате и кво?
паркура е бягане с препятствия но влагаш и красота
или както каза Илко паркура е начин на живот :-({|=

03-04-2007, 20:35
АБе момчета и за кво се борите? Да скачате и кво?
паркура е бягане с препятствия но влагаш и красота
или както каза Илко паркура е начин на живот :-({|=



Е вие си спадате към скейтъри ,брейкове и т.н..Стриит стайл :lol: Ама поне вие сте пичове ,а не сте боклуци ,като другите.

CvEtI`KiSs
03-05-2007, 20:27
mn mi haresva samo deto mai nqma nikoi ot vraca deto da go praktikuva a az mn iskam ama pone s nqkoi dr de ina4e e strahotno mn se kefq tuka samo klip4eta gledam i taka

koalka
03-06-2007, 09:48
Ако е за това, което е на аватара.На мен много ми харесва, но не го практикувам.

XePouH`
03-06-2007, 19:02
красиво е но не всеки го може,но напоследък стана модно и цяла България започна [-(

punisher
03-08-2007, 11:06
много е добро тва.. :wink:
попринцип не го практикувам,но преди няколко дни с едни фр решихме да се пробваме...
попрескочихме някоя друга стена,катеружка туй онуй.. цялата съм в синини
и да ви кажа... брейй..ше зема да стана паркурка :-D :lol:
(ама няма с кой да се заема сериoзно :? )

puhkav_mecho
03-19-2007, 20:42
ей хора това е супер яко, мн съм зарибен. След като гледах филмите Б13, Ямакаши (2) мн се надъхах. С един приятел отидохме в един парк и след като се разходихме седнахме да си починем... и по едно време му викам: Айде да се правим на Ямакаши... :lol: ... и взехме да си скачаме там и ми хареса, обаче си е опасно.


П.С. ще съм благодарен, ако някой даде сайт/клипче на паркур :)

teenkopele
03-20-2007, 04:56
Много красив спорт, който едва ли някога ще практикувам. :?

sharkybul
03-20-2007, 08:54
Хей,ако някой може да ми каже нещо повече за Практикуването му в София нека да пише на ЛС :D Много съм навит и е въпрос на време да почнем сериозно...Въпрос-а е че аз харесвам Трикинг-а а за него не е никак лошо да започнеш в зала на сравнително безопасно :wink:

navits
03-20-2007, 13:55
ей хора това е супер яко, мн съм зарибен. След като гледах филмите Б13, Ямакаши (2) мн се надъхах. С един приятел отидохме в един парк и след като се разходихме седнахме да си починем... и по едно време му викам: Айде да се правим на Ямакаши... :lol: ... и взехме да си скачаме там и ми хареса, обаче си е опасно.


П.С. ще съм благодарен, ако някой даде сайт/клипче на паркур :)
http://www.parkour-bg.com/news.php
тук можеш да намериш
има и мн в vbox7.com i youtube.com

Mafiota
03-20-2007, 15:31
Спортът е много як,но нямам време за да го практикувам.Дори направиха игра за него.Цък (http://arenabg.com//details.php?id=70013)Играта ми изглежда яка но я няма за комп оък може и да не излезе:(.

puhkav_mecho
03-20-2007, 20:47
10x :)

maldini
03-20-2007, 21:07
Много красив спорт,но не го практикувам,не всички сме такива професионалисти. :wink:

scion_of_Storm
03-21-2007, 06:17
^То въпроса е до тренировка, но аз едва ли ще се хвана да го практикувам. Иначе спорта е нещо доста интересно, доста ми харесва лично на мен, браво на занимаващите се с него, и само успехи ;)

BadLord
04-01-2007, 13:42
Харесва ми спорта, практикувам го от месец и нещо. Откакто започнах, гледам навън всички от даскалото скачат на оградите :-D

linkin_park_fenka
04-01-2007, 21:30
Ми супер е спорта.Практикувам го от около два месеца.Най-много ме нервят некви пишлемета обаче 2-3 клас.Оня ден примерно-аз и едни приятели,си скачаме по подлезите на Пловдив и некфи лапета идват да ни гледат.По едно време ние бяхме седнали да си починем и тея малките като се раскачаха.Нищо не могат-обаче да се покажат и да се направят на интересни.След тва ги питахме дали знаят как се казва тоя спорт и те викат:
-Ааа,ми то тва спорт ли било?Ние мислехме,че ей така си скачате.
Прекалено много позъори станаха.Няма значение-те идват и си отиват-на вълни.
Относно момичетата и момчетата,които се оплакваха по-горе,че нямат с кой да тренират:Че за какво ви е да тренирате с някой.Излизате навън и почвате.Гледате някое клипче-излизаш и се опитваш да го направиш,Първия месец преди да срещна разни други,които тренират из Пловдив си тренирах сама и ми беше много добре.
Тъй, че тва,че няма никой с който да тренирате не трябва да ви спира.
Айде спирам да пиша,че написах цял роман. :arrow:

diXon
04-15-2007, 10:05
Абе хора спорта е красив и забавен,попринцип ми харесва да гледам тия "камикадзета",но никога не бих го практикувал,защото мога да се нараня и то фатално и защото е опасно не само за мен,а и за заобикалящите ме хора.Пожелавам много успехи на практикуващите този спорт и да се молим [-o< да няма проишествия ](*,) ](*,) ](*,)

juice
04-16-2007, 11:46
Еми за това се правят упражнения вкъщи-лицеви,коремни,клякания и има специални програми за различни мускyли.Важно е преди всяка тренировка да се прави загряване след това е тренировката и след това раэгряване-това е за да нямате мускулна треска.за повече инфо за желаещите да тренират- http://www.parkour-bg.com/plugins/forum/forum_viewforum.php?19 и не се отказвайте.тренирайте бавно,но славно :D .нужно е търпение и постоянство както и да преценявате рисковете.

DzVErA*
04-17-2007, 09:57
в софия в кв.герена (до стадиона) ФрееРьн секи ден мисля 4е беше от 8 и се пак 0884538543 и се разберете с трениора!

the_o.c_girl
04-17-2007, 15:42
Не, не го харесвам толкова...смятам футбола за много по-красива игра, която разбира се не е за момичета(според мен), но няма нищо лошо да харесват разбира се ;)Лично аз много харесвам футбол, но не го практивум...леле ка с е отнесох

FunkyFresh
05-01-2007, 15:22
Az specialno ni6to ne razbiram ot sporta no mi izglejda naistina interesen i nai ve4e krasiv oba4e i do nqkakva stepen opasen i tuk e momenta da vi pitam :hora ne vi li e buze malko da ska4ate ot kadeto vi padne? :P :roll:

spas spasov
05-27-2015, 14:15
Хора някой от Пловдив може ли да ми каже къде има зали за тренировки, защото аз знам само на Младешкия хълм
Аз тренирам главно паркур.

Предварително благодаря