PDA

View Full Version : бъг ръка



navits
03-04-2007, 16:45
така значи януари месец си счупих ръката доста лошо паднах г/д от 1-ви етаж на ръб и коста излезна леко от долу
нали бях в болница казаха че бил засегнат нерв и за тва са ми изтръпнали пръстите но всеоще палеца ми е изтръпнал
нормално ли е 8-[ :?
а и бях 42 дни с гипс преди една седмица ми го махнаха но още не мога да си раздвижа ръката и най вече китката
кажете дали е нормално или....?
да отида ли пак на лекар?
питам щот не съм си чушил нищо до преди тва
питах фр но и те незнаят :?

03-04-2007, 17:10
по аватара съдя че си фриирънър...свикваи с травмите.
чупила съм си китката,но никак не беше сериозно,все пак е нормално да си движиш ръката трудно,но се опитваи,помага.а щом има засегнат нерв,значи изтрупването е нормално,но иди на лекар,може пък да ти даде някуф по-умен съвет от некви лапета у некъф форум.

ninsy
03-04-2007, 17:11
Ами тия там дето ужжж лекуват не ти ли казаха дали е нормално..кога ще се оправи и там сякви подробности

navits
03-04-2007, 17:34
Ами тия там дето ужжж лекуват не ти ли казаха дали е нормално..кога ще се оправи и там сякви подробности
казаха че вс е наред
но да не казвам че са ръката ми е крива и китката се е изместила настрани

а аз не съм си счупил китката а костта над китката!

sladoled
03-04-2007, 17:39
Вероятно ще ти проведат физиотерапия /нагревки/ и раздвижване. Може да ти предпишат медикаменти. Бъди упорит и постоянен, чак докато се възстанови напълно.

Proceed
03-04-2007, 18:09
Купи си и калций

navits
03-05-2007, 20:30
ок мс

sephi
03-05-2007, 21:49
Както казаха - калций.
Също може изцедено сирене (без сол), така костта ще зарастне по-бързо :wink: и се опитвай да я движиш по малко, въпреки, че боли.

XePouH`
03-06-2007, 07:59
на физиотерапия ходи и наблегни на калцийте,мойта като беше счупена не си я осещах няколко дни след като махнаха гипса,но после ми се опрай :wink: