PDA

View Full Version : Много съм притеснена!Помагайте!!!



****
03-04-2007, 17:48
Здрасти!
Имам голям проблем.Помагайте!Правих орална на приятеля си.Той свърши.След това аз бях отгоре върху него и се гушкахме.После обаче,когато тръгнахе към банята видях,че имам сперма от външната страна на едната ми срамна устна,което ще рече в опасна близост до влагалището...Явно когато съм била върху него неволно съм се допряла и съм се изцапала.Сега умирам от притеснение.Моля ви,кажете,има ли опастност да е станал някой гаф и трябва ли да пия Постинор?
Благодаря предварително.

03-04-2007, 17:51
off 6tom ne e svur6il v teb k'vo se 6a6ka6...?

Buttk0
03-04-2007, 17:51
Пии ацетон ...

deidiy
03-04-2007, 17:53
Пии ацетон ...
хахаха или направо се метни от някаде :lol:

MiRaCuLiXbb
03-04-2007, 17:53
Пии ацетон ...
хахаха или направо се метни от някаде :lol:
Не "или", а след като си пийне.

DjBaloon
03-04-2007, 17:54
Здрасти!
Имам голям проблем.Помагайте!Правих орална на приятеля си.Той свърши.След това аз бях отгоре върху него и се гушкахме.После обаче,когато тръгнахе към банята видях,че имам сперма от външната страна на едната ми срамна устна,което ще рече в опасна близост до влагалището...Явно когато съм била върху него неволно съм се допряла и съм се изцапала.Сега умирам от притеснение.Моля ви,кажете,има ли опастност да е станал някой гаф и трябва ли да пия Постинор?
Благодаря предварително.
Bremenna si...

deidiy
03-04-2007, 17:55
Пии ацетон ...
хахаха или направо се метни от някаде :lol:
Не "или", а след като си пийне.
хаха да :lol:

03-04-2007, 17:56
100 % si bremenna :wink: Ale moje li da ima tolkova neprosveteni hora....

bulgarche
03-04-2007, 18:01
Изцапала :shock: ](*,)
А какво имаш в предвид под "опасност", "гаф"? Според мен забременяването, ако това имаш в предвид разбира се, не е нещо лошо, опасно и повод за притеснения, а нещо на които примерно младите семейства се радват. Все пак нали това е целта...да продължим живота

koalka
03-04-2007, 18:19
Не си бременна спокойно, ако от това се притесняваш.

Glezanka
03-04-2007, 18:22
Изцапала :shock: ](*,)
А какво имаш в предвид под "опасност", "гаф"? Според мен забременяването, ако това имаш в предвид разбира се, не е нещо лошо, опасно и повод за притеснения, а нещо на които примерно младите семейства се радват. Все пак нали това е целта...да продължим живота
I razbira se sum 90% sigurna che momicheto e pod 20 godini i ne e semeina ... w takuw sluchai zashto izobshto izrazqwash mnenie ? :roll:

03-04-2007, 19:03
Изцапала :shock: ](*,)
А какво имаш в предвид под "опасност", "гаф"? Според мен забременяването, ако това имаш в предвид разбира се, не е нещо лошо, опасно и повод за притеснения, а нещо на които примерно младите семейства се радват. Все пак нали това е целта...да продължим живота
I razbira se sum 90% sigurna che momicheto e pod 20 godini i ne e semeina ... w takuw sluchai zashto izobshto izrazqwash mnenie ? :roll:
Щото принципно преди да си пъхнеш пикалото в женското такова е добре да помислиш какво може и какво не може да сатне.
Пред свършен факт може да пийнеш една студена вода и толкоз.

По темата :
Постиинора не е марка бомбони, а ти не си бременна.
Сперматозойдите имат опашки, не криле.

W3aKn3ss
03-04-2007, 19:22
Има си ТЕСТОВЕ... ейй да му се и не види.. отварям тоя форум и чета по 10 пъти едно и също нещо... !

malka_sladuranka
03-04-2007, 19:44
Има си ТЕСТОВЕ... ейй да му се и не види.. отварям тоя форум и чета по 10 пъти едно и също нещо... ! За какво и е тест? ](*,) Тя пита дали може да стане някоя беля(бременност) и иска да я предотврати на време...Отговора ти е некомпетентен.
По темата - Няма опасност да си забременяла, спермата пряпва да се впръска навътре, тя няма как да пропълзи нагоре..освен ако не си правила челни стойки. :-D

Sexapilna_kukla
03-04-2007, 20:27
Разбира се, ти не знаеш ли, че още при самата свирка може да си забременяла :evil:

Не ви ли писна от тъпите теми! То се чете малко литература, за да се спестят тъпите въпроси, ама ти май си пропуснала тази част ](*,) Разбира се, че няма вероятност да си бременна!

Резача на пръсти
03-04-2007, 20:31
как да няма вероятност ве,аз като си върша на маратонките и после ми излизат гъбички на табаните,пък като си свърша в устата ми боли корема и маи работата отива към аборт



Пък един мои приятел се празни в маионезата която слага в дюнерите и да ви призная доста ми харесва вкуса у,редовно си похапвам 8-[

A_Loving_Girl
03-04-2007, 20:39
Не си бременна

machoka
03-05-2007, 02:48
ау, ще родиш тризнаци #-o

споко бе, нищо ти няма.