PDA

View Full Version : География - Теми



EvilBeast
03-04-2007, 17:55
Много се извинявам предварително ако се повтаря темата , но поне от това което търсих не намерих точно такава. Та искам да помоля за помощ , някои да ми каже от каде мога да намеря ТЕМИ ПО ГЕОГРАФИЯ за кандидат-студенски изпити или да ме насочи с някое линкче някаде. Искам да започна да уча и да разгледам готови разработени теми. Много мерси за помоща (предварително). Смятам да си вземам 1-2 учебника за тестови вапроси но и много ми се иска да разгледам и да поуча някоя тема

Aileen
03-04-2007, 18:00
Преди две години сестра ми кандидатства с това. Ако си от София разпитай свои познати дали са ходили/ходят на курсовете на фирма "Образователни технологии". Ако да вземи от тях теми. Иначе не мога да ти помогна.

М/у другото "много рано" си се сетил/а. Да не те плаша, ама темите са около 30, а дължината им е от порядъка на 30 ЛИСТА (не се ебавам).

EvilBeast
03-04-2007, 18:11
да знам за какво става вапрос и какви са горе доло темите но просто искам да намеря някакви теми да ги прегледам и да си обогатя знанията

meri88
03-05-2007, 13:35
да знам за какво става вапрос и какви са горе доло темите но просто искам да намеря някакви теми да ги прегледам и да си обогатя знанията

dai si maila imam gi si4kite , za6toto 6te kandidatstvam s geografiq i moga da ti pratq nqkoi :smt006