PDA

View Full Version : Haresvam go ama.......



ne6tastno vlubena
03-04-2007, 18:16
Ima edno mom4e I. haresvam go ve4e 2 godina.Mn go haresvam ama toi haresva edna moq priqtelka.Vijdala sum go da me poglejda ponqkoga ama neznam i az kvo ozna4ava tozi pogled.Mislq,4e znaete s onzi blqsak v o4te.TA vuprosa mi e iskam da go zabravq no ne moga,no mai ne iskam da go zabravq a go iskam pri sebe si.Neznam mn sum oburkana pomognete mi da vzema pravilno re6enie :cry: :cry: :smt010

03-04-2007, 18:18
6tom go iska6 se bori za negy!otidi i govori s negy napravo,a ako ti lipsva smelost za tova se sbliji s negy i pokaji 4yvstvata si...moqt savet e Bori se za negy!

Scarabey
03-04-2007, 18:20
Може да звучи изтъркано,но се опитай да се сближиш с него да станете приятели...На твое място бих му казала,че го харесвам,ако стане нещо повече-идеално,ако не-пак съм в същата позиция,но знам,че съм опитала и той знае какво изпитвам

Blab
03-04-2007, 18:20
Разбирам да харесваш някой, който не е чувал за тебе и да се вайкаш.В твоя случай нямаш никакъв проблем.
Видиш ли блясъка тичй при него и...и...абе, нали знаеш :)

ne6tastno vlubena
03-04-2007, 18:41
az mu kazah,4e go haresvam i toi kaza,4e haresva drugata.Tva be6e minalata godina.TAq godina nqkuv se zaka4a6e s neq i toi se sbi s nego i mu 64upi rebroto.Az nakarah edin fr s koito sa priqteli da otide da go pita kvo misli za men i toi kazal ni6to i toq moq fr mu kazal,4e sum pe4ena i I kazal ti kvo sa naviva6 li me?V4era edna mi razpravq6e,4e I i o6te nqkvi govorili gadni raboti za men ama az na neq mn doverie i nqmam 6toto mn uti me e lugala men i ne samo men.E kajete sega kak da pravq? :?

Scarabey
03-04-2007, 18:47
Приеми просто,че той не е момчето за теб.Ако съдя по думите ти е минало доста време и той не е показал признаци,че иска да се получи между вас.Знам,че не е хубаво човек да се отказва от това,което иска,но според мен това е загубена кауза...Не се натъжавай,ще срещнеш човек,който да отвърне на чувствата си,сигурна съм :wink:

koalka
03-04-2007, 18:57
Именно...въпроса не е, че не можеш, а че не искаш.Сама си решаваш, но все пак не е зле за поговориш с него.

Lambo
03-04-2007, 19:10
Именно...въпроса не е, че не можеш, а че не искаш.Сама си решаваш, но все пак не е зле за поговориш с него.

За ко вместо да питате нас "гадателите", не вземете да питате човека, с който се чудите кво да направите? На бас мога да се хвана, че ще е много по лесно, а и отговора, който получите, ще е най-реален. Егати кво е тва нещо във всяка тема "незнам дали ме харесва, ала бала..." Преди да пуснете такава тема може поне да поприказвате малко с обекта на вашите чувства и тогава да питате нас! Тва е към всички не само към авторката!

ne6tastno vlubena
03-04-2007, 19:31
Mi kakto kazah az predi vreme mu razkrih 4uvstvata si toi kaza,4e sum hubavo momi4e no ne me haresval i 6to mu priznah 4e go haresvam toi nqkak si se otdrupna.Sega edna godina po-kusno zapo4va da se poopravq i da si govorim ponqkoga,no me e strah,4e ako mu kaja pak 6te se otdrupne.Opitvam se da se otkaja ot nego,no nemoga.Kazvam si,4e ne e edinstveniq,no nikoi drug ne mi haresva i sravqnavam vseki drug s nego.Prosto ne moga da si go izbiq ot uma

honda^
03-04-2007, 20:01
Ми да ти кажа ли, в подобна ситуация съм. Проблемът е, не 4е не може6 да го забрави6, а 4е не иска6. КОгато сметне6, 4е наистина няма смисъл да се бори6, ще види6, 4е 6те ти е много по-лесно.

Blab
03-04-2007, 20:10
Ми да ти кажа ли, в подобна ситуация съм. Проблемът е, не 4е не може6 да го забрави6, а 4е не иска6. КОгато сметне6, 4е наистина няма смисъл да се бори6, ще види6, 4е 6те ти е много по-лесно.
дам, подкрепям мнението напълно!!!

sweety_91
03-05-2007, 06:10
Ми да ти кажа ли, в подобна ситуация съм. Проблемът е, не 4е не може6 да го забрави6, а 4е не иска6. КОгато сметне6, 4е наистина няма смисъл да се бори6, ще види6, 4е 6те ти е много по-лесно.


:wink:

iiirish
03-05-2007, 06:48
ако си убедена, че той харесва не теб, а приятелката ти няма защо да се тормозиш повече. желанието ти да го забравиш е похвално, но за да постигнеш това трябва да си наложиш малко воля. и помни, че всичко отминава с времето

nee6tastno vlubena
03-05-2007, 07:38
Az iskam da go zabravq,no kajete mi kak kato go vijdam vseki den v daskalo i kato se usmihne po onzi si negov na4in i az si kaja nqma pove4e,no vidq li go i krai.A razbiram,4e ne me haresva ama...I mi pisna da reva postoqnno za nego :cry:

ne6tastno vlubena
03-05-2007, 17:28
Blagodarq na vsi4ki za suvetite,ako moje da me posavetvate o6te ne6to 6te sum vi bezkraino blagodarna