PDA

View Full Version : Kak da se zapoznaq v diskoteka?



03-04-2007, 18:41
Nadqvam se da mi pomognete s nqkoe polezno mnenie,4e napravo se nervq na sebe si tiq 2 sedmici. Minaliq petyk bqh na disko i na barplota na koito bqh ima6e nqkolko momi4eta,koito vidimo si li4e6e 4e si tarseha priqteli i bqha svobodni. Iskah da se zapoznaq,no ot pustoto pritesnenie ne go napravih. Kazah si -drugata sedmica 6te go napravq. No poznaite kvo se polu4i - preodolqh pritesnenieto,no ne znaeh kvo da im kaja i zatva pak ne stana. Te bqha na po4ti 50 santimetra ot men po edno vreme (drugi,ne tezi ot minalata sedmica) i imah idealna vuzmojnost da se zapoznaq,no sega problema be6e 4e ne znaeh kak to4no da podhodq i kvo da im kaja. Ta spodelete ako pak se polu4i takava situaciq kvo to4no da im kaja? Ili puk ako pak ima takiva momi4eta,no nqkade po-natam v diskoto i zabeleja,4e me gledat? Da im se usmihna li ili da im namigna? Pomagaite. :) Zapoznanstvoto 6te mi e ot golqma polza,tyi kato naposledak ostanah s po-malko kontakti i taka

W3aKn3ss
03-04-2007, 18:47
Хващаш за дупето някоя, танцувате а у джиджи биджи, нататъке ш си дойде само.. земете си телефоните и си кажете Заглавията (демек имената) един на друг, повече в диското не ви е нужно.

LunaTriCk
03-04-2007, 20:02
Почерпи ги по едно малка водка и има кажи "Наздраве". Усмихни им се и би трябвало да дойдат сами и няма да ти се налага ти да правиш първата крачка в комуникацията ви. Ако не дойдат, а си изпият водката сами, значи са ебаси кухите парчета и не ти трябват такива.

XePouH`
03-04-2007, 20:20
не се запознавай с момиче в дискотека туко виж е с гадже и после та пребият :wink:

[Lucifer]
03-04-2007, 20:34
bahti smexa grabva6 koqt te po kefi i posredata pod disco ball-a :d ako puk ni 6te-togava horata ti kazaha - vodka :D a i me sum nqva 4e moi si kajete ne6to osobenno v diskoto :) ak o6te svalq6 nqkoq tam osven s tanci i nekvi jestove be de da znam :d kat kazah hva6ta6 q po4va6 da 4isti6 s neq dancinga:D

mgxpower
03-04-2007, 20:40
Абе мани тия простотии бе!
Отиваш при DJ-я искаш му микрофона 5-10 минути и се обесняваш на момичето...пускаш й един поздрав гарантирано и безотказно действие...успех! =D> =D> =D>

[Lucifer]
03-04-2007, 20:43
Абе мани тия простотии бе!
Отиваш при DJ-я искаш му микрофона 5-10 минути и се обесняваш на момичето...пускаш й един поздрав гарантирано и безотказно действие...успех! =D> =D> =D> dam nai mnogo posle kato otide6 pri neq ve4e da q nqma :D

mgxpower
03-04-2007, 21:40
Така си мислиш ти!

krisi_l@loka
03-05-2007, 09:51
Хващаш за дупето някоя, танцувате а у джиджи биджи, нататъке ш си дойде само.. земете си телефоните и си кажете Заглавията (демек имената) един на друг, повече в диското не ви е нужно.

mgxpower
03-05-2007, 12:04
Хващаш за дупето някоя, танцувате а у джиджи биджи, нататъке ш си дойде само.. земете си телефоните и си кажете Заглавията (демек имената) един на друг, повече в диското не ви е нужно.Значи на теб ще ти е приятно някой в дискотеката да си плъзне ръката по д-то ти или пак по-лошото да те хване за гъза....много себеуважаващи момичета такъв шамар ще зашлевят на момчето....как така някой ще те пипа по гъза без твоето разрешение освен ако не е приятел или гадже...мале....ужас явно на теб ти е приятно да те барат по д-то и би се изкефила ако аз те барна така в диското без да ме познаваш дори! :-k ](*,)

LunaTriCk
03-05-2007, 14:06
Абе мани тия простотии бе!
Отиваш при DJ-я искаш му микрофона 5-10 минути и се обесняваш на момичето...пускаш й един поздрав гарантирано и безотказно действие...успех! =D> =D> =D>

това освен на филм или в някой селска дискотека, другаде не виждам как ще стане. а и, него го е страх да я заговори, ти поздрави по микрофона пред цялата дискотека го караш да прави. много се съмнявам.

/wan`a`doo/
03-05-2007, 14:30
Ami prosto q kazva6 nazdrave, q ne6to tam otiva6 da si densite zaedno a posle se zapoznavate, telefoni, ala-bala i natuk, xaxa ne e tolkova slojno, a i po princip taka nai-lesno moje6 da razbere6 dali ima6 6ans, se6 se, ako se razkara namira6 druga i tva e :roll: Hihi a ako stava vupros za detska diskoteka- xaxa napravo otiva6 pregru6ta6, tancuva6 4aka6 5minuti i se zabiva6 puk posle toku vij ima6 kusmet i za nqkoq svirka axaxax

03-05-2007, 16:43
Ne stava vupros za detska diskoteka. Na 18 godini sym i ne pose6tavam takiva i nikoga ne sam go prail. Diskotekata si e no6tna

FEN_NA_MOTORI
03-06-2007, 09:53
Ам да ама само гледай да не е с приятеля си че не ти завиждам батка :) Поне в събота в дискотеката пак ставало бой заради момиче, така че внимавай... А иначе според мен хубаво ще е ако отидеш до нея усмихнеш и се, след това и подадеш ръката си и ако те хване отивайте на дансинга...Ама гледай да улучиш някоя бавна песен, прошепний в ухото "Много си красива ; Изглеждаш прелестно ; Неустоима си" Мисля че нещата ще след това ще се наредят ем Успех!

Hass
03-06-2007, 14:30
зимаш баце един стол от ония до бара дългите и с голем замах и зимаш с него мерка за шапка....ше я свалиш гаранция.

bboy_bunker
03-06-2007, 14:51
бъди атрактивен и те сами ще дойдат да се запознаят с теб...
Много момичета като са ме виждали как танцувам са идвали да се запознават с мене..

03-12-2007, 13:17
Леле, като чета думитети все едно аз съм ги писал. Сега съм на 18, не съм ходил на детска дискотека, и на мен ми е трудно да заговарям момичетата.

bboy_bunker
03-12-2007, 13:29
Направете така, че те да заговорят вас ;)

03-12-2007, 14:00
Е повечето момичета не обичат да заговарят първи, правят се на недостъпни.

Forslor
03-12-2007, 14:27
Аз пък немога да си обясня ,защо точно в дискотеката искаш да придърпаш някоя :-s Това е толкова ретро/изтъркано/клиширано минато на оверлог и т.н ,че няма накъде повече.
Все пак всичко зависи от самото момиче без да има някаква комуникация между вас... да разбереш носи ли на майтап и шегички ...,че тогава да се фърляш към DJ и да му са молиш за там да кажеш 2-3 приказки .
Другото пък водка да им поръчаш... това е голяма грешка едно ,че по -голямата част от момичетата не понасят водка и друго ,че ако са някви надути пу*ки (тип чалга стар фешънки ) изобщо няма да оценят жеста.
Хватката е не ти да им се молиш, а да ги накараш те да поискат сами да се запознаят с теб. Тук прилагаш всичко флирт с очи , усмивки, жестове и т.н ... 1 вечер , 2 вечери, 3 вечери накрая като се съберат 5-6 момичета и ще скъсат направо :lol: малко преувеличих накрая.

rubi
03-12-2007, 19:03
ЛЕСНУ:Казваш "Мое ли да поденсиме малко тука" или просто им намигваш отиваш при тях и тфа е !Лесно е пич споко!Никое момиче няма да ти откаже или да те изяде :P

nencuHka
03-12-2007, 19:29
Мисля,че ако отидеш до нея,да и направиш комплимент от сорта на "Цяла вечер те гледам и си много добре танцуваш." От там да тръгне разговора и да вмъкнеш "Между другото еди-как си се казвам " и така.. лесну е :wink: