PDA

View Full Version : Twister - igra !!! :)



03-04-2007, 19:58
Tursq tazi igra ... nali q znaete ... tazi
Най-просто казано, играта представлява подредени в редици цветни кръгове на пода - червени, след това сини, жълти и зелени. Понякога следва повторение по същия ред - като се получават общо 8 редички цветни кръгове.
Ta vuprosut mi e ... kude moga da q otkriq? V kakvi magazini? Razbrah 4e e okolo 50 leva nqkude ... Az sam ot Varna ... i ako nqkoi ot Varna mi kaje kude moje da q namerq 6te sam o6te po-blagodarna! :)

Jamalska
03-04-2007, 20:03
аз и за сф не бих отказала да знам :roll:

[Lucifer]
03-04-2007, 21:42
nie edin put kat nqma6e kvo da pravim :d i si q napravihme sami to ne e slojno da nameri6 nekuv golqm plat i da se napravqt s sprei primerno krugovete i da si napravi6 edno kolelo deto se vurti i pokazva koe kude da si sloi6

03-05-2007, 07:25
emi ... az vse pak q tursq za podaruk ... :roll:

Jessika_MG
03-05-2007, 20:53
Не съм търсила макар, че по едно време имах желание да си я купя. Дали няма да я има примерно във ВЕГА (за детските играчки дет е) или някои голям магазин...метро :roll: Наистина идея си нямам къде може да продават. То докато не се излеш да разгледаш къде какво има ... май няма да стане :?

FreaKy_KiD
03-05-2007, 20:55
във варна незнам,но във софия преди я имаше във зала универсяда :) мн е весела тази игра !!!

chocky
03-15-2007, 14:08
Един чаршаф и комплект маркери за да направите полето за игра. (Чиния за да очертаете кръговете.)
Кръг разделен на 16 сектора, със коркова тапа, игла и стрелка от картон за да направите "избирача" на позите.
На мен ми отне не повече от 3 часа.