PDA

View Full Version : оргаметрил?



kukli4ka__
03-04-2007, 19:28
някой пил ли е оргаметрил и знае ли точно кога трябва да започне да се пие за спиране на цикъла?
и ако знаете дръги хапчета моля да ми кажете

lost_girl_in_love
03-04-2007, 20:06
еми аз знам че ако пиеш аналгин сащо ти спира цикъла.при мен поне действа

lost_girl_in_love
03-04-2007, 20:07
опа грешка витамин Ц обарках се извинявай :)

03-04-2007, 20:29
az sam pila.piq go 1-2 dni predi da mi doide i deistva

03-04-2007, 21:10
xора това да подтискаш нормалния ход на менструацията не е шега работа разберете [-X и проумейте че всички тези алтернативни средства като витамин С и тем подобни се пият само при някаква голяма нужда поради която искате да спрете цикъла си за 1 месец.Приемете моят коментар по зададената тема като съвет.Бъдете внимателни и се грижете за здравето си от него по-ценно няма :D

kukli4ka__
03-05-2007, 09:52
мерси за отговорите ви
витамин ц ама то спира за няколко часа само а на мен ми трябва да се забави с една седмица
както и да е почнах да го пия малко със закъснение но нищо ще видим какво ще стане
още веднъж мерси :wink:

adoration_
03-05-2007, 10:51
аз съм пила Оргаметрил,но не ти препоръчвам да го приемаш!Обърква ти целия организъм!

kukli4ka__
03-05-2007, 11:22
adoration_
какво имаш впредвид всмисъл че аз сега за пръв път го пия
само да те питам нали примерно пиеш го и в един момент като го спреш веднага ли ти идва цикъла или?

Barry
03-05-2007, 20:26
Orgametril (Оргаметрил)

Таблетки за перорално приложение

Печатни инструкции: първа страница на листовката

КАКВО ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ЗА ТАБЛЕТКИТЕ ORGAMETRIL
Преди да започнете употребата на това лекаство, моля прочетете внимателно тази страница. На гърба на тази листовка можете да намерите допълнителна информация за Orgametril, както и някои общи важни правила при приема на лекарства. Ако имате въпроси или се нуждаете от повече информация, обърнете се за консултация към Вашия лекар или аптекар.

ВАШЕТО ЛЕКАРСТВО

Името на Вашето лекарство е Orgametril (Оргаметр

rali4ka91
03-05-2007, 20:36
Добре де...що не идеш при лекар или фармацевт да ти обясни...не мислиш ли че ще получиш по коректен Отговор, а ако пък толкова те притеснява погледни в нета кака се пие, какви са му действията и за какво се използва.
И в крайна сметка както казаха по горе да си играеш с хормоните си не е шега работа и можеш да си навлечеш доста неприятности.

adoration_
03-06-2007, 09:25
adoration_
какво имаш впредвид всмисъл че аз сега за пръв път го пия
само да те питам нали примерно пиеш го и в един момент като го спреш веднага ли ти идва цикъла или?
на хормонална основа е все пак и не е хубаво да си играеш така с организма си!Като го спреш трябва да ти дойде до 3 дни след това!:)