PDA

View Full Version : starite animaciiki!



Alex_f
03-04-2007, 20:31
kakvo mislite za starite i xubavi animacii kato:plod4etata,voltron,kapitan planeta,krasavicata i zvqra,pepelq6ka,gumenite me4eta,4ip i deil,pat6ki istoriii i nqkakvi podobni takiva?az li4no mnogo im se kefq i napravo umiram ot umilenie kato si spomnq kakvo mi be6e gotino edno vreme!sega detskite kanali se zapalnixa s MANGA,a puk na men tozi stil ne me kefi.are kajete si mnenieto i vie!


i sorry,ako ima takava tema!

lost_girl_in_love
03-04-2007, 21:01
точно на тез анимациики им се кефя много.като си спомня за детството ми се иска винаги да си бях останала малка.как мислите вии?

DoPye
03-04-2007, 21:13
Dragon Ball Z Rulira prosto

Blab
03-04-2007, 21:43
Disney няма равен просто!!!А Волтрон :smt041 с поразяващия меч... :wink:

Violenza
03-05-2007, 07:05
Том и Джери ... ауу умирах за тях! :-D
А сега наистина дават само някакви безсмислени и глупави анимета... Много ги развалиха.
Поне по Картон Нетуорк даваха много хубави филмчета, сега и там дават само глупости... :|

XePouH`
03-05-2007, 07:13
Dragon Ball Z Rulira prosto
прав си преди бях супер много зарибен :-)

Бунтар
03-05-2007, 07:55
Хахаха, и сега идва бат ви Бунтар да ви нареди и да ви каже колко сте тъпи и заблудени... :lol:

Щот аниме е баш японската анимация. А пък манга са комиксите. Волтрон също е аниме, а останалите изброени са си, ами, cartoons. Извинявайте, ама... Дисни? Плодчетата? Който предпочита тва пред някое по-свястно аниме, най-вероятно е болен.

krisi_l@loka
03-05-2007, 10:17
точно на тез анимациики им се кефя много.като си спомня за детството ми се иска винаги да си бях останала малка

Th3WildAng3l
03-05-2007, 12:21
Disney rlzzz. Обожавам да гледам анимацийки. Наистина последно време много ... гадни ги правят. Някакви които на нищо не приличат. И защо по дяволите махнаха Том и Джери от Cartoon Network ??? Много се ядосвам.

DoPye
03-05-2007, 12:24
Dragon Ball Z Rulira prosto
прав си преди бях супер много зарибен :-)


oт DB дo DBGT ги имам сичките епизоди на дискове

Alex_f
03-05-2007, 16:53
Хахаха, и сега идва бат ви Бунтар да ви нареди и да ви каже колко сте тъпи и заблудени... :lol:

Щот аниме е баш японската анимация. А пък манга са комиксите. Волтрон също е аниме, а останалите изброени са си, ами, cartoons. Извинявайте, ама... Дисни? Плодчетата? Който предпочита тва пред някое по-свястно аниме, най-вероятно е болен.

razbi me s tozi otgovor.puk i to vseki si ima vkusovete.az iskam da razbera mnenieto i na malko po-golemite za starite i xubavi ANIMACII!!! :-D

Elektra_x
03-05-2007, 17:51
Shaman King RulZzZ
Yu-Gi-Oh RulzZz x 2 :wink:

ц...малко се отклонихме от темата

Alex_f
03-05-2007, 18:39
Shaman King RulZzZ
Yu-Gi-Oh RulzZz x 2 :wink:

ц...малко се отклонихме от темата


sorry mnogo,macka,no na men tezi ne mi xaresvat! :lol:

XePouH`
03-05-2007, 18:40
Dragon Ball Z Rulira prosto
прав си преди бях супер много зарибен :-)


oт DB дo DBGT ги имам сичките епизоди на дискове
Yu-gi-oh може да не е много старо ама е мноо яко винаги го гледах :-D кралят на шаманите Йо с Амидамаро в меча :-) Симпсънс е най-стара от всички то ме изпълва :-)

XePouH`
03-06-2007, 08:11
чи той е пънкар ти не знайше ли ?

SINDEL
03-06-2007, 09:11
:lol: От тея Ю Ги О яко ме кефеше, винаги го гледах. Ма май не го дават ве4е. Ина4е анимета и манга мразя. Не понасям просто. И то щото дизайна на вси4ки герои е абсолютно еднакъв - няма мъже, няма жени, си4ки са едно към едно с разли4ни коси само. И с тея огроооооомно сълзливи о4и [-(
Дисни си остават най-великите в анимацията. Но със старите си филм4ета (Малката русалка, Пепеляшка, Далматинците, Красавицата и Звяра и особено Цар Лъв), напоследък новите ги развалиха супер много. И серийните анимацийки дето ги даваха едно време ми бяха най-любимото нещо на света - 4ип и Дейл и 4ернокрилия паток особено :-D

Бунтар
03-09-2007, 07:17
Хахаха, и сега идва бат ви Бунтар да ви нареди и да ви каже колко сте тъпи и заблудени... :lol:

Щот аниме е баш японската анимация. А пък манга са комиксите. Волтрон също е аниме, а останалите изброени са си, ами, cartoons. Извинявайте, ама... Дисни? Плодчетата? Който предпочита тва пред някое по-свястно аниме, най-вероятно е болен.

razbi me s tozi otgovor.puk i to vseki si ima vkusovete.az iskam da razbera mnenieto i na malko po-golemite za starite i xubavi ANIMACII!!! :-D

Аниметата са ИЗКУСТВО. Простотиите на Дисни са, ами, простотии. Комерс боза да промива мозъците на дечицата.

А Том и Джери рулз, както и повечето анимации на Hanna-Barbera (или там както се пишеше). Забавни такива.

Alex_f
03-09-2007, 07:33
gotovo!zaglavieto e promeneno!

Dissenter
03-10-2007, 20:00
Само като се сетя и се връщам в детските години :-D .Пинко Розовата Пантера,Бъгс Бъни,абе всичките на Уорнър.И по Картуна даваха яки,ама оредяха вече :(

SpAcE_LaDy
03-11-2007, 06:43
Хахааха, любимите ми детски бяха Том и Джери и Пинко Розовата пантера, олееее умирам си за Пинкоооо хахаххах:) Даваьа и Ну Пагади.. не знам как се пише, сорка за което:)
Та тия 3 детски + Уди Кълвача са си класика за мен.. въпреки, че Ну Пагади и Уди Кълвача не ми бяха толкова любими:) ПИНКО е istinataaa :D:D:D:D:D :shock: