PDA

View Full Version : Целувка с пиърсинг на устните?



x ray eyes
03-05-2007, 01:51
Въпроса ми е простичък - тръгнах с 1 момче, още не сме с е целували, но и това естествено ще стане! Обаче тои има 2 пиърса на устните, как да го целуна? Преди сме си говорили за това и тои ми каза че няма разлика, но аз не съм сигурна как ще се справя, трябва ми съвет! Мерси :)

cherinka
03-05-2007, 03:29
Няма проблем, или ако има - той ще е минимален. Гледай ти да не си сложиш някъде там обица, че да не вземе някой път да ви се преплитат.

koalka
03-05-2007, 07:12
Представи си, че няма и се опитай да го целунеш нормално. :wink:

shemetaa
03-05-2007, 07:22
maleee kasmetliika si...obojavam mom4eta s piercing...ta po vaprosa,emi spoko ni6ty stranno nqma daje 4ycvstvoto e unikalno kakto ti kazaha predi men opitai se parviq put da zabravi6 za obicata,a posle 6te vidi6 4e daje e mn qko...aide uspeh4e...

Mim37o
03-05-2007, 12:58
Ами чесно да ти кажа,нямя да е мн по различно само че не трябва да мислиш за пиерсинга,просто се отдай на желанието и каквото стане!

PankO
03-05-2007, 14:17
Естественно да изръся някоя простотия:


Гаджето ми има иърсинг... доло. Какво да правя, за да си нямаме проблеми
Ест., че няма разлика.

п.п. Не казвам от личен опит, ама така си мисля :D

ThePainIsReaL
03-05-2007, 16:17
Целувала съм момче с пиърс на едната страна на устничката .. не беше никакъв проблем . Разбира се беше ми странно .. но не ми е пречило . Така че , пробвай , за да видиш кво е .

AnIcHkAtA
03-05-2007, 16:20
Представи си, че няма и се опитай да го целунеш нормално.

;) aide uspeh

Digital
03-05-2007, 16:22
Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

xixi
03-05-2007, 16:23
Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?
от което пък следва че аз съм умен.

03-05-2007, 17:09
Миии...Чудно ми е как сте тръгнали и още дори не сте се целунали...
Whatever...
Не мисля,че е проблем.
Въпреки че скоро някога с моя приятел се целувахме и не знам какво стана,ама пиърсите на езиците ни се закачиха и както моя е по-навътре на езика иди ги разплитай...
На устната почти не се усеща.


Той е от друг град и затова, но това не ни бърка да ходим! :-D

Мноого ви благодаря на всички за отговирите и мерси че не ме заебахте (е, почти де) :lol:

03-05-2007, 17:11
Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?


Хаха, определено ме разсмя хаха! Кат съм тъпа що отговаряш на темата ми, ааа? Върви ... GET IT???

x ray eyes
03-05-2007, 18:33
Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?








И само да те светна че аз съм пънкарка, а той е Emo и като не ти изнася се разкарай от темите ми!!!!

Digital
03-05-2007, 18:39
Аз не казвам че не ми изнася. Просто казвам че си тъпа.

Anf3tamin4o
03-05-2007, 18:46
Digital я да те чуем разсъжденията за "Тъпата" как стигна до този извод ти "умния"
ПО темата: Опитай за всяко нещто си има 1-ви път аз действам на тоя принцип :)

cherinka
03-05-2007, 18:48
аа

cherinka
03-05-2007, 18:49
[quote=Digital]Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

еееееееееее и Имо ли измислихте бе/??? ахахахха леле ша ме съсипете вие мноо странни птици сте, чесно. че хард метъл, обикновен метъл, пънк, ултра пънк, пинк метъл ли кви ли не бяха още то па е бати стиловете майна. Поне ние чалгаренцата няяме такиа проблеми. Тука сичко си е точно и ясно, че и винаги е еднакво (хахаха). И поне се обличаме кат нормални бели хора и не подражаваме на певиците.
П.С. НЕ КАЗВАМ, ЧЕ КАТО СЕ ОБЛИЧАШ КАТО КЛОШАР (защото повечето се обличат така, е верно има и свестно облекани хорица) ТВА ОЗНЧАВА, ЧЕ НЕ СИ ЧОВЕК, ЧЕ НЯМАШ ЧУВСТВА И ТЕМ ПОДОБНИ. Просто не ми харесват дрехите и стила на обличане на повечето, но иначе сички сме хора и тряя се обичаме. ае сме живи и здрави, пък то другото не е важно.

Digital
03-05-2007, 18:51
Абе я ми яжте куpа ве. :-D

03-05-2007, 21:58
Аз не казвам че не ми изнася. Просто казвам че си тъпа.


Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тба никого не съм питала за мнение извън темата!

x ray eyes
03-05-2007, 22:01
Аз не казвам че не ми изнася. Просто казвам че си тъпа.


Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тва никого не съм питала за мнение извън темата!

Ох това бях аз - забраих да се регна

x ray eyes
03-05-2007, 22:06
[quote="x ray eyes"][quote=Digital]Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

еееееееееее и Имо ли измислихте бе/??? ...


Ок на английски е Emo така добре ли е? :)
и не познавам човек дет да слуша такава музика и да се облича кат клошар ( е аз напуснах България преди няколко месеца, сега съм в Англя) тей че не знам в БГ как се обличат

cherinka
03-06-2007, 03:24
[quote=x ray eyes][quote=Digital]Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

еееееееееее и Имо ли измислихте бе/??? ...


Ок на английски е Emo така добре ли е? :)
и не познавам човек дет да слуша такава музика и да се облича кат клошар ( е аз напуснах България преди няколко месеца, сега съм в Англя) тей че не знам в БГ как се обличат

ами до колкото знам, Емо си се казва Емо, а не Имо. Иначе Емотата са готини, ама тва да си режат вените и тем подобни неща... [-(

03-06-2007, 07:53
[quote=x ray eyes][quote=Digital]Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

еееееееееее и Имо ли измислихте бе/??? ...


Ок на английски е Emo така добре ли е? :)
и не познавам човек дет да слуша такава музика и да се облича кат клошар ( е аз напуснах България преди няколко месеца, сега съм в Англя) тей че не знам в БГ как се обличат

ами до колкото знам, Емо си се казва Емо, а не Имо. Иначе Емотата са готини, ама тва да си режат вените и тем подобни неща... [-( значи нищо не знаеш ](*,) :smt019

`Death`Whore`
03-06-2007, 11:44
Аз имам под долната устна и проблем имаше само докато се оправи дупката. Спокойно.

cherinka
03-06-2007, 12:02
[quote=x ray eyes][quote=Digital]Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

еееееееееее и Имо ли измислихте бе/??? ...


Ок на английски е Emo така добре ли е? :)
и не познавам човек дет да слуша такава музика и да се облича кат клошар ( е аз напуснах България преди няколко месеца, сега съм в Англя) тей че не знам в БГ как се обличат

ами до колкото знам, Емо си се казва Емо, а не Имо. Иначе Емотата са готини, ама тва да си режат вените и тем подобни неща... [-( значи нищо не знаеш ](*,) :smt019

Нали УЖ се самоизолирват от света и почват да си праят некви садистични раути по телата а-у

deidiy
03-06-2007, 13:39
няма голяма разлика яко е :smt007 :smt008

x ray eyes
03-06-2007, 15:54
[quote=x ray eyes][quote=Digital]Ми след като е с пиърсинг значи е тъп. А след като го харесваш - значи и ти си тъпа. Get it ?

еееееееееее и Имо ли измислихте бе/??? ...


Ок на английски е Emo така добре ли е? :)
и не познавам човек дет да слуша такава музика и да се облича кат клошар ( е аз напуснах България преди няколко месеца, сега съм в Англя) тей че не знам в БГ как се обличат

ами до колкото знам, Емо си се казва Емо, а не Имо. Иначе Емотата са готини, ама тва да си режат вените и тем подобни неща... [-(


ама аз това го знам. Казах имо, щото така се прооизнася на български :)

Digital
03-06-2007, 16:07
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тба никого не съм питала за мнение извън темата!
Лапенцето като ти набие един ще отхвърчиш на 20 метра в балистично движение. :-D

x ray eyes
03-06-2007, 16:09
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тба никого не съм питала за мнение извън темата!
Лапенцето като ти набие един ще отхвърчиш на 20 метра в балистично движение. :-D


:lol: :-D :lol: Айде де! Да видим как ще ме стигнеш! :-D :lol: :lol:

Digital
03-06-2007, 16:12
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тба никого не съм питала за мнение извън темата!
Лапенцето като ти набие един ще отхвърчиш на 20 метра в балистично движение. :-D


:lol: :-D :lol: Айде де! Да видим как ще ме стигнеш! :-D :lol: :lol:
Добър отговор. 8)

Digital
03-06-2007, 17:54
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Аз съм нормален. Ти обаче май не си щом би отказал на хубаво момиче само щото има обица на езика или ходи с кецове. Тва са тъпотии,пич :wink:
А аз съм чувал,че усещането при целувка с мацка,която има обичка на езика е мноо приятно.
Дано да мога да го изпробвам и аз 8)
Ми аз съм се целувал и честно казано чак след втората седмица разбрах че има тъпа обица на езика. Прави си изводи...

x ray eyes
03-07-2007, 18:15
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Аз съм нормален. Ти обаче май не си щом би отказал на хубаво момиче само щото има обица на езика или ходи с кецове. Тва са тъпотии,пич :wink:
А аз съм чувал,че усещането при целувка с мацка,която има обичка на езика е мноо приятно.
Дано да мога да го изпробвам и аз 8)
Ми аз съм се целувал и честно казано чак след втората седмица разбрах че има тъпа обица на езика. Прави си изводи...

Хехе... то голямо целуване е било щом 2 седмици не си разбрал че гаджето ти има пиърс на езика :lol: А и ако си я познавал добре си щял да знаеш тва още в началото

Digital
03-08-2007, 05:27
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Аз съм нормален. Ти обаче май не си щом би отказал на хубаво момиче само щото има обица на езика или ходи с кецове. Тва са тъпотии,пич :wink:
А аз съм чувал,че усещането при целувка с мацка,която има обичка на езика е мноо приятно.
Дано да мога да го изпробвам и аз 8)
Ми аз съм се целувал и честно казано чак след втората седмица разбрах че има тъпа обица на езика. Прави си изводи...

Не мога да кажа при теб как е било,щото ти си знаеш най-добре. Но би трябвало при целувка с език да се усеща обицата и :wink:
Е глупачката си я беше каширала отдолу. Но както и да е, то си е до човек. Аз просто казвам че тези глупости на мен впечатление не правят. Даже ме отвращват. :?

`Death`Whore`
03-08-2007, 06:34
1. Никакво целуване не е било, щом не си я усетил.
2. "Глупачката" не е определение за момиче, с което си имал интимни отношения поне 2 седмици.

Nivea
03-08-2007, 06:42
не бе,как ше е гадно,глупости! с обица на езика е даже мно готино да се целуваш,обаче ако другия се е пробил наскоро майна(не съм от Пловдив)...БОЛКА АДСКА за него!!! доколкото обиците на джуките - изобщо не пречат, целуваш си както си знайш! аре ся - признавам си,аз имам брекити и отначало ме беше адски срам ама те моите почти не се виждат(понеже са ми големи джуките),пък и да се видеха голяма работа - не съм станала по-задръстена ако не се лъжа :shock: пък и хората не ме гледат ей така :smt064 та всичко беше точно докато не дойде проблема с целуването. ама приятеля ми тогава си беше много пекан,не му правеше впечатление, както предполагам и на другите хора. целуна си ме и си беше съвсем същото - все пак човек не се целува нито със зъбите,нито с обиците а с устните все пак :smt005 ох,като стана въпрос за обици преди 2 месеца имах обица на веждата,докато ха майка ми не и хрумна че било много вандалско. беше си много готино и ся все още си тъгувам за обичката...а вие ми казвате че ви отвращава,добре ли сте уе ей,новото поколение алооооооооу!

`Death`Whore`
03-08-2007, 06:44
Ама вие глупави ли сте? Правите ли разлика между език и устни!

Nivea
03-08-2007, 06:49
хахаха,правим бе. ама което и да е пробито не е толко страшно и не е нужна специална технига за целуване :smt008

`Death`Whore`
03-08-2007, 06:51
На устните е по-сложно...с на езика е ясно.

ice_cream_f
03-08-2007, 06:52
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тба никого не съм питала за мнение извън темата!
Лапенцето като ти набие един ще отхвърчиш на 20 метра в балистично движение. :-DI kvo sa iska6 da kaje6 4e nikoga nqma da trugne6 s momi4e koeto nosi kecove li ? ](*,)

Nivea
03-08-2007, 06:59
не,ние сме момиченца - трябва да носим прилепнали дънки,полички, ботушки и розови блузкииииии :smt005

ANGEL4E
03-08-2007, 07:47
az sam na mnenie 4e ne trqbva da se opitva6 da zabravi6 4e ima a dori naprotiv ne se pritesnqvai 4uvstvoto e mnogo hubavo... :roll:

x ray eyes
03-08-2007, 19:56
az sam na mnenie 4e ne trqbva da se opitva6 da zabravi6 4e ima a dori naprotiv ne se pritesnqvai 4uvstvoto e mnogo hubavo... :roll:

Леле хора добре че беше тва момиче/момче че сериозно си помислих че сте забравили къв е въпроса хаха, не че имам нещо кой знае кво против, ама ЗАДАДОХ КОНКРЕТЕН ВЪПРОС и искам конкретен отговор!!! :-D :-D :-D :-D

x ray eyes
03-08-2007, 20:00
мене ми е много мерак да целуна момиче с обица на езика. още не съм попаднал на такова гадже :roll:
Абе момче, ти вменяем ли си ? Момиче с обица... или с кецове... или смъкнато... никога не бих целунал. :-D Яжте ми куpа сички пикли с пиърсинг бе. :-D

Ей лапенце, не те знам на колко си ама си голямо бебе, хич не ми се разправя с тебе! Плюс тба никого не съм питала за мнение извън темата!
Лапенцето като ти набие един ще отхвърчиш на 20 метра в балистично движение. :-DI kvo sa iska6 da kaje6 4e nikoga nqma da trugne6 s momi4e koeto nosi kecove li ? ](*,)

А аз ако кажа как изглеждам Digital ще бъде отвратен! :-D черна косичка, изсулени дънки, обичка на носа... ииии ... естествено - КЕЦКИ!!!! :-D :twisted: :D

03-08-2007, 20:41
Не съм целувала момче с обича на устните или на езика.. мн искам да опитам.. изглежда яко... аз лично възнамерявам да си сложа на долната устна една халкичка малко встрани.

за последният ти пос - оо подкрепям те... и аз съм все с кецки и ходя някакво размъкнато. дънките ми не са от най-широките, ама тва е защото имам мн специфична (разбирайте неприятна за мен иначе не е лоша мн мн) форма на талията и т. н. и не са ми удобни.. пък черната коса.. боядисах се веднъж ама ми се прецака косата.. за тва днес бях на фризьор и в момента косата ми е по-къса от косата на едни мой приятели. Някфи почитатели до мозъка на костите си на нирвана и т. н. Иначе аз съм нещо смесено м/у пънк и метъл...

Digital
03-09-2007, 15:24
А аз ако кажа как изглеждам Digital ще бъде отвратен! черна косичка, изсулени дънки, обичка на носа... ииии ... естествено - КЕЦКИ!!!! Twisted Evil Very Happy
Ми не съм отвратен.
Просто казах че на мен тези атрибути не ми правят впечатление.

1. Никакво целуване не е било, щом не си я усетил.
2. "Глупачката" не е определение за момиче, с което си имал интимни отношения поне 2 седмици.
Не ми обяснявай какво целуване е било и какво не е било, защото аз това го знам най-добре. "Глупачката" е точното определение.