PDA

View Full Version : Идва ми по-рано, от лекарствата ли?



пациентка
03-05-2007, 06:56
Здравейте. Въпросът ми е насочен към тези, които знаят със сигурност нещо по въпроса и които евентуално са минали през такова лечение. Няма да споменавам имената на лекарствата /понеже май не е позволено/, но ще спомена активните им съставки. Заради бяло течение отидох на лекар, той ми каза, че било от настинка и не било опасно уж, обаче ми изписа лекарства... Едните съдържат тинидазол и се пият 4 наведнъж, другите- азитромицин, а третото са вагинални таблетки със съдържание метронидазол+хлорквиналдо ... Останах с впечатлението, че с подобни средства се лекуват трихомониаза и хламидии, а нито едно от двете не ми се вижда безопасно и "от настинка", а и докторът не ми каза какво точно е причинило инфекцията... а щом се лекува с антибиотик, значи е бактериална в крайна сметка... И сега ме е страх... Както и да е, проблемът е че ми дойде една седмица по-рано, а досега 8 години ми е било супер редовно, дори от първата година. Има ли връзка с лечението? След като ми свърши да продължа ли с вагиналните таблетки или да се обадя на лекаря /май ще се обадя още утре да го питам за всичко това/. Или да ми е дошло по-рано щото бях много болна с висока температура и кашлица... Оф, ще умра от притеснение, какво ще е било това бяло течение, искам да знам! Без никакви други симптоми е, партньорът ми е един и същ от години... Ще се побъркам. Най-лошото е че съм малко хипохондричка и от най-малкото ми се струва че имам хиляда опасни болести... Ако някой може нещо да ми каже, ще съм благодарна...

03-06-2007, 08:12
Айде де, нали има "лекар" във форума, дадох сума подробности а отговор няма...