PDA

View Full Version : искам да събера най доброто от това което слу6ате



ma6inata
03-05-2007, 08:40
напи6ете тук моля ви най-добрата песен от ва6ия плеилист :D

W3aKn3ss
03-05-2007, 10:04
СЛушам предимно електронно транс, прогресив, гоа, psy, house...
Иначе ето ти... : Safri Duo vs. Brooklyn Bounce - Bass Beat
Всичко което намериш на ATB дърпай... (имам цялата дискография, не мисля да пиша всички парчета...)

ShannonLarkin
03-05-2007, 13:14
MetallicA - Nothing Else Matters

Manic_Panic
03-05-2007, 13:38
Всичко на Paul Elstak и Thunderdome :D

`Death`Whore`
03-05-2007, 13:41
Съвсем не е една :)

Octofunk
03-05-2007, 13:46
Еми от сегашния ми плеилист ти препоръчвам:
Har-el - New Life
Chi A.D. - Eye am the I
Shiva Shidapu - Spritual Healing
Aural Planet - Costa del Nymphos
Galactika - Ancient City

Тея песни са psy/goa :smt004

BornFromPain
03-05-2007, 13:59
Хаха в тоя форум ще го събереш един звезден плейлист.. Да те е срам после като го видят приятелите ти :lol:

Иначе примерно Blood For Blood - Ain't Like You

И понеже ми е виновно да пренебрегна сумати други супер любими песни я оставих само нея в плейлиста. Измих си ръцете :lol:

Octofunk
03-05-2007, 14:28
СЛушам предимно електронно транс, прогресив, гоа, psy, house...
Иначе ето ти... : Safri Duo vs. Brooklyn Bounce - Bass Beat
Всичко което намериш на ATB дърпай... (имам цялата дискография, не мисля да пиша всички парчета...)

Хаха слушал транс, гоа, прогресив, psy, house а препоръчва ATB, Safri Duo.... тея не прават нито един от споменатите стилове, те прават поп музика.. :lol: 8)

BornFromPain
03-05-2007, 14:40
Айде настана сблъсъка на електронните разбирачи. Стойте да си направя пуканки и можете да почнете да си мерите DJ-ите 8)

bfmv girl
03-05-2007, 15:31
Nai-qkata banda e BULLET FOR MY VALENTINE!!!!!!:056:

ShannonLarkin
03-05-2007, 15:36
Nai-qkata banda e BULLET FOR MY VALENTINE!!!!!!:056:

ъъъ... моля ?!? :-s

Manic_Panic
03-05-2007, 15:38
Nai-qkata banda e BULLET FOR MY VALENTINE!!!!!!:056:

ъъъ... моля ?!? :-s
Абе всеки си има предпочитания. Няма смисъл да плюете любимите изпълнители на другите и по този начин да се правите на големите разбирачи! :-s

FeelTheBeat
03-05-2007, 15:42
bad company - 4 days (moving fusion remix); Black Sun Empire - Boogie Nights

ShannonLarkin
03-05-2007, 15:46
Nai-qkata banda e BULLET FOR MY VALENTINE!!!!!!:056:

ъъъ... моля ?!? :-s
Абе всеки си има предпочитания. Няма смисъл да плюете любимите изпълнители на другите и по този начин да се правите на големите разбирачи! :-s


к...хубу както и да е

W3aKn3ss
03-05-2007, 15:49
СЛушам предимно електронно транс, прогресив, гоа, psy, house...
Иначе ето ти... : Safri Duo vs. Brooklyn Bounce - Bass Beat
Всичко което намериш на ATB дърпай... (имам цялата дискография, не мисля да пиша всички парчета...)

Хаха слушал транс, гоа, прогресив, psy, house а препоръчва ATB, Safri Duo.... тея не прават нито един от споменатите стилове, те прават поп музика.. :lol: 8)ATB правел поп?.. Ти как си с главата бе момче? :-D :-D :-D
Колкото до Safri Duo, горепосочената сбирщина е единствената която имам на хдд-то си. Препоръчах го защото е по-различно от останалите подобни. Капиш луузър? Ъ?..

Octofunk
03-05-2007, 18:24
СЛушам предимно електронно транс, прогресив, гоа, psy, house...
Иначе ето ти... : Safri Duo vs. Brooklyn Bounce - Bass Beat
Всичко което намериш на ATB дърпай... (имам цялата дискография, не мисля да пиша всички парчета...)

Хаха слушал транс, гоа, прогресив, psy, house а препоръчва ATB, Safri Duo.... тея не прават нито един от споменатите стилове, те прават поп музика.. :lol: 8)ATB правел поп?.. Ти как си с главата бе момче? :-D :-D :-D
Колкото до Safri Duo, горепосочената сбирщина е единствената която имам на хдд-то си. Препоръчах го защото е по-различно от останалите подобни. Капиш луузър? Ъ?..

ХАХАХАХАХАХАХ човек, абе ти наистина ли си мислиш че ATB e trance??!?! xaxaxax.... Мога ли само да те питам, чувал ли си за Astral Projection, MFG, Juno Reactor, Ux, Etnica, Pleiadians, Chi A.D., Shiva Shidapu, Tandu, Transwave, California Sunshine, Filteria, Ypsilon 5, Khetzal, Cydonia, Cosmosis, Hallucinogen, The Green Nuns of the Revolition, Miranda, Man With No Name, Prana и още куп други, нема смисъл да им изброявам имената? Та чувал ли си нещо от тези? Като чуеш ще разбереш какво е истински psy/goa trance! :lol:

W3aKn3ss
03-05-2007, 18:36
СЛушам предимно електронно транс, прогресив, гоа, psy, house...
Иначе ето ти... : Safri Duo vs. Brooklyn Bounce - Bass Beat
Всичко което намериш на ATB дърпай... (имам цялата дискография, не мисля да пиша всички парчета...)

Хаха слушал транс, гоа, прогресив, psy, house а препоръчва ATB, Safri Duo.... тея не прават нито един от споменатите стилове, те прават поп музика.. :lol: 8)ATB правел поп?.. Ти как си с главата бе момче? :-D :-D :-D
Колкото до Safri Duo, горепосочената сбирщина е единствената която имам на хдд-то си. Препоръчах го защото е по-различно от останалите подобни. Капиш луузър? Ъ?..

ХАХАХАХАХАХАХ човек, абе ти наистина ли си мислиш че ATB e trance??!?! xaxaxax.... Мога ли само да те питам, чувал ли си за Astral Projection, MFG, Juno Reactor, Ux, Etnica, Pleiadians, Chi A.D., Shiva Shidapu, Tandu, Transwave, California Sunshine, Filteria, Ypsilon 5, Khetzal, Cydonia, Cosmosis, Hallucinogen, The Green Nuns of the Revolition, Miranda, Man With No Name, Prana и още куп други, нема смисъл да им изброявам имената? Та чувал ли си нещо от тези? Като чуеш ще разбереш какво е истински psy/goa trance! :lol:А ти за Trance Energy Festival?... погледни ето тук за какво ти говоря: http://vbox7.com/play:9e76db88 И да, чувал съм даже бих казъл много повече от просто чувал, но тва е друга тема. :) И за да не останеш с грешни впечатления погледни линкчето.

Octofunk
03-05-2007, 18:58
СЛушам предимно електронно транс, прогресив, гоа, psy, house...
Иначе ето ти... : Safri Duo vs. Brooklyn Bounce - Bass Beat
Всичко което намериш на ATB дърпай... (имам цялата дискография, не мисля да пиша всички парчета...)

Хаха слушал транс, гоа, прогресив, psy, house а препоръчва ATB, Safri Duo.... тея не прават нито един от споменатите стилове, те прават поп музика.. :lol: 8)ATB правел поп?.. Ти как си с главата бе момче? :-D :-D :-D
Колкото до Safri Duo, горепосочената сбирщина е единствената която имам на хдд-то си. Препоръчах го защото е по-различно от останалите подобни. Капиш луузър? Ъ?.. ХАХАХАХАХАХАХ човек, абе ти наистина ли си мислиш че ATB e trance??!?! xaxaxax.... Мога ли само да те питам, чувал ли си за Astral Projection, MFG, Juno Reactor, Ux, Etnica, Pleiadians, Chi A.D., Shiva Shidapu, Tandu, Transwave, California Sunshine, Filteria, Ypsilon 5, Khetzal, Cydonia, Cosmosis, Hallucinogen, The Green Nuns of the Revolition, Miranda, Man With No Name, Prana и още куп други, нема смисъл да им изброявам имената? Та чувал ли си нещо от тези? Като чуеш ще разбереш какво е истински psy/goa trance! :lol:А ти за Trance Energy Festival?... погледни ето тук за какво ти говоря: http://vbox7.com/play:9e76db88 И да, чувал съм даже бих казъл много повече от просто чувал, но тва е друга тема. :) И за да не останеш с грешни впечатления погледни линкчето.Ти ако наистина "повече си чувал" за тези имена, то никога нямаше да ми пробутваш ATB, Safri Duo и сега Trance Energy xaxaxa. Пуснах клипа въпреки че знаех каква помия ще чуя... Успях да издържа 2 минути на "невероятния" track които чух! Това НЕ е trance...Когато чуеш повечето от горе-изброените артисти ще разбереш какво е истински trance! California Sunshine - Last Feeling (http://www.data.bg/f.php?fid=12295811) Chi A.D. - Biocandy (http://www.data.bg/f.php?fid=11603563) Khetzal - Ganesha Pramana (http://www.data.bg/f.php?fid=17405560) Ае чуи тези 3те набързо и тогава говори, не ми се занимава да давам линкове и за други парчета...

rosskata
03-05-2007, 19:12
System of a Down – Aerials

koalka
03-05-2007, 19:34
Не е една, не мога да кажа, но все пак Tristania-Pale enchantress.

AliceSw
03-06-2007, 08:21
:-D No use for a name - Life-size mirror :-D

и още мн мн мн други........ :-D

maldini
03-06-2007, 08:28
Lamb of god-Now you've got something to die for

ShannonLarkin
03-06-2007, 08:38
аа и също така Iron Maiden - No More Lies :D