PDA

View Full Version : Sestra mi....daite si mnenieto, MOLQQ



Моля ви кажете
03-05-2007, 11:28
Сестра ми е на 13 и вчера ми се оплака,че си няма гадже! Вярно,че е по пълна от останалите момичета от класа й, но се оказа,че момчето което тя харесва и се подигравали,че била дебела! Моля ви, посъветвайте ме какво да й кажа! .... Няма си гадже,а каза, 4е никой не и обръщал внимание! (никое момче де)
Е ..тя наистина е дебела, но само товали е ЧАК ТОЛКОВА ВАЖНО?
Моля ви посъветвайте ме какво да и кажа!

Fucking_Bitch
03-05-2007, 11:32
Кофти положение,обаче с думи няма да стане сякаш.Защо не и помогнеш да поотслабне (обаче не с диети!!!),ходете на фитнес заедно или да се запише да тренира нещо.И кажи и да не обръща внимание на съучениците си,и че момчетата не са най-важното на 13год!!!Успех

Fucking_Bitch
03-05-2007, 11:34
Опаа забравих.Мже да и кажеш също,че е в деликатна възраст и тялото и в момента претърпява промени!!!И след няколко години ще бъде съвсем различна!!

AnIcHkAtA
03-05-2007, 11:36
Emi pomogni i da otslabne.Razkrasi q.Oba4e ne s dieti!!

ivan4oooo
03-05-2007, 11:41
ti si i sestra vse pak. probvaite da ti4ate. vodi q na fitnes. ska4aite na vaje mnogo poga. az taka sq svalqm 6tot iskam da sam v po dolna kategoriq. moje da i spre6 hlqba primerno i tva mnogo pomaga

Papagal4e
03-05-2007, 11:55
еми кажи и ,че това не е най-важното..но също така и кажи и да не ляга на тая кълка ,а да се опита да го промени..помогни и да влезне в форма..и все пак още е малка има време 8)

cherinka
03-05-2007, 11:56
И аз имах същия проблем като бях на 13. Единственото, което ще ти кажа е, да й кажеш, че с възрастта хората се променят. Не говоря конкретно за нея, а колкото повече един човек расте, толкова и гледните му точки се променят. Нормално е едно 13годишно момче да твърди, че определен човек е слаб/дебел, но с възрастта всички осъзнавама, че на външността трябва да се отдава не чак толкова голямо значение. Не е добре на такава малка възраст да се спазват диети. Аз съм на мнение, че до 2-3-4 години тя ще израсте тези кила с няколко санта. Баба винаги ми е казвала "Ти, моето момиче, ще се източиш като пораснеш". Но аз все още си чакам да порастна. Наистина кажи на сестра ти, че на тая възраст не й е времето за момчета и тем подобни. Ще ти кажа една малка подробност - В Плюс е за нея, че в момента момчетата не я харесват, защото ако я харесваха поне малко, вероятността, да допусне някои грешки и после да съжалява за тях, е доста голяма. Най-важното за нея в момента е да има приятеЛКИ, на които може да разчита и те да й разчитат, да има кой да й обръща внимание (става въпрос за приятелство). Да има при кой да иде да си поплаче, да има кой да я разведрява (освен теб) и т.н. И отделно вие двечките пак може да си се разхождате на ляво на дясно, да си тичате и тем подобни.

03-05-2007, 12:07
ox kat malka imax s6atiq problem sega go nqmam ee slaba sam ama mngoo dieti tva e otdelna tema ta kaji na sestra ti 4e vinagi za vseki si ima po o6te edin ii 4e protso trqbva da pokazva na ddrygite hbavite si 4erti a ne da se zatvarq v sebe si ii da si misli 4e e debala ne i go pozvolqvai 6te i nasqdat kompleksi koito 6te sasipqt jivota i decata sa gando v 4 kla smi vikaxa 4e sma debela posle ostamax 33 kg i pak si mislix 4e sam zatva 4e ne i davai si saspiva jivota zradai nqvi muxliov4eta

kiuko
03-05-2007, 12:16
ave 6te oslabne spoko az sam leko puhkavi4ak no dosta momi4eta si padat po mene :wink:

cherinka
03-05-2007, 12:58
ave 6te oslabne spoko az sam leko puhkavi4ak no dosta momi4eta si padat po mene :wink:

Кво се фукаш ся. :mrgreen:

He3aBuCuM
03-05-2007, 13:09
Т'ва е мноу тъпо заклеам се :o
Как може да се оплаква, че няма приятел на тия години ?
Аз съм на 17 и ... до миналата година бях на "девически пости" :lol: .

Отклонение от темата : Ма днес правим 10 месеца и съм много щастлив.
Надявам се да направим още 100 години [-o<

Alpha_Dog{F}
03-05-2007, 13:49
Не вярвам килограмите да са голям проблем , но щом я карат да се чувства зле най-добре е да се запише на някакъв спорт . А за момчето , колкото и да е гадно , доказано най-добрата тактика е тази да се прави на по-недостъпна . Сигурна съм , 4е ако тя сама се харесва , ще я харесват и останалите :)

macka123
03-05-2007, 14:20
аз имах малко по различен проблем но просто трябва да има повече самочувствие и ще го преодолее.след като аз започнах да харесвам недостатъците си и другите почнаха да ги харесват.а и тва е най лесния за отстраняване проблем---спорт и да се храни често но по - малко.ще стане най готиното момиче от класа.айде успех :):):)

Undying
03-05-2007, 15:07
Ееее,ако още от 13 годишна почва да се тревожи за такива нещааа...Кажи и че сега расте и сега се развива,с времето и тялото и ще влезе в нормата и момчетата ще започнат да я харесват.Рано е да се тревожи за такива неща.

03-05-2007, 15:26
ne mislq 4e kg sa tolkova vajni e pone za men ne sa.(i men ne me poglejdam mom4etata makar 4e sam slaba i hubava).i vse pak moje da i pomogne6 da otslabne(s bqgane,fitnes,koremni presi i dr yprajneniq),NO BEZ DIETI!!!!!!!!Kazva6 4e e na 13 tova e vazrastta v koqto tqloto se usavar6enstva i ne trqbva da se spazvat dieti za da ne si navredi na zdraveto.zatova moq savet e :1)da se haresva
2)da otslabne 4rez trenirovki
3)da ima pove4e samo4uvstvie za6toto tova e nai majnoto
i estestveno-pomagai i v trudni momenti-nali vse pak si i sestra?

FireSweet
03-05-2007, 15:44
Spokoino kaji i 4e vsi4ko 6te se opravi.Moje6 da i pomogne6 da otslabne ako q nasur4ava6 da se hrani po-razumno,no ne i da se mu4i s dieti i da gladuva.Malka e o6te za tova.Nakarai q da stane po aktivna,da sportuva...

Моля ви кажете
03-05-2007, 16:32
Незнам как да и помогна да отслабне, като нея я е срам да ходи на фитнес, защото щяли да и се подиграват!
Мн ли е :173/80
Е ....много е, но как да и помогна?

koalka
03-05-2007, 18:02
В тази възраст момичетата и момчетата наистина се подиграват за теглото и от това момичето се е почувствало много зле.Говори пак с нея, но се надявам да я убедиш, че не трябва да се тормози за едно момче.Ако е наистина дебела нека вземе мерки(да отидете на диетолог) не само заради това, но и не е полезно да е с наднормено тегло.

sledko_f&gt;93
03-06-2007, 11:38
Незнам как да и помогна да отслабне, като нея я е срам да ходи на фитнес, защото щяли да и се подиграват!
Мн ли е :173/80
Е ....много е, но как да и помогна?
това не пречи! ;)
Тичайте заедно в парка ;)

03-06-2007, 11:46
Vij,vsi4ki kazvat "tfa ne e tolkova vajno!"...e,vsu6tnost e,da se zapi6e na sport da trenira,da ograni4i qdeneto,krasotata iziskva jertvi,znam go ot li4en opit.Az li4no ot 3-4 godini treniram sportni tanci,naposleduk mnogo intenzivno,i moga da kaja,4e tancite sa edna 4udesna vuzmojnost 4owek da dobie gotino tqlo,bez da e prekaleno slab ili muskulest!taka 4e kaji na sestra si da se stqga,momi4e e,za neq 6e e po-dobre,ako izglejda po-dobre..tq samata 6te e po-yverena i 6tastliva!da derzae :)

ice_cream_f
03-06-2007, 11:51
Spoko 6te otslabne samo trqbva da spre hlqba i da ne qde mn sladko i da qde pove4e plodove a za podigravkite da ne se pritesnqva az sum sigurna 4e v neiniq klas su6to ima pulni4ki deca :wink:

juSTkiddy
03-06-2007, 13:19
Кофти положение,обаче с думи няма да стане сякаш.Защо не и помогнеш да поотслабне (обаче не с диети!!!),ходете на фитнес заедно или да се запише да тренира нещо.И кажи и да не обръща внимание на съучениците си,и че момчетата не са най-важното на 13год!!!Успех
Da tfa e dobra ideq..
No vse pak tq trqbva da si ima samochuvstvieto kato chovek dori i da e debela...

Buttk0
03-06-2007, 13:20
Абе или пластична операция или суисайд !

magito_gandia
03-06-2007, 16:40
Govori s neq,kaji i 4e kilogramite ne sa tolkova golqm problem...no ako smqta6 4e 6te polu4i kompleksi taka,i predloji da sportuva...i neka da ne spazva dieta,za6toto nqma da i se otrazi mn dobre na organizma,o6te e malka...kakto kazaha po-nagore...da se otkaje ot hlqba...i 6okolad da ne qde [-X i pogovori s neq da ne obru6ta vnimanie na tva mom4e,za6toto e golqm prostak da se podigrava na edno momi4e 4e e pulno,za6toto e super tupo;)uspeh!!!

JoeBanana
03-06-2007, 17:00
да намали малко джумерките :mrgreen:

Buttk0
03-06-2007, 17:01
Тоест "СУИСАЙЙЙД!" \:D/

xixi
03-06-2007, 17:04
Сестра ми е на 13 и вчера ми се оплака,че си няма гадже! Вярно,че е по пълна от останалите момичета от класа й, но се оказа,че момчето което тя харесва и се подигравали,че била дебела! Моля ви, посъветвайте ме какво да й кажа! .... Няма си гадже,а каза, 4е никой не и обръщал внимание! (никое момче де)
Е ..тя наистина е дебела, но само товали е ЧАК ТОЛКОВА ВАЖНО?
Моля ви посъветвайте ме какво да и кажа!

Сестра ти е на 13 ю морън.
Твърде е стара вече за гаджета кажи и да се откаже от живота.Да си пререже вените и да се моли в другия живот да се окаже крава,те живеят по-лесно и не е проблем ако са тъпи.

sledko_f&gt;93
03-06-2007, 18:03
Сестра ми е на 13 и вчера ми се оплака,че си няма гадже! Вярно,че е по пълна от останалите момичета от класа й, но се оказа,че момчето което тя харесва и се подигравали,че била дебела! Моля ви, посъветвайте ме какво да й кажа! .... Няма си гадже,а каза, 4е никой не и обръщал внимание! (никое момче де)
Е ..тя наистина е дебела, но само товали е ЧАК ТОЛКОВА ВАЖНО?
Моля ви посъветвайте ме какво да и кажа!

Сестра ти е на 13 ю морън.
Твърде е стара вече за гаджета кажи и да се откаже от живота.Да си пререже вените и да се моли в другия живот да се окаже крава,те живеят по-лесно и не е проблем ако са тъпи.
Тоя пък, я трай там! :smt019

ice_cream_f
03-06-2007, 18:15
Сестра ми е на 13 и вчера ми се оплака,че си няма гадже! Вярно,че е по пълна от останалите момичета от класа й, но се оказа,че момчето което тя харесва и се подигравали,че била дебела! Моля ви, посъветвайте ме какво да й кажа! .... Няма си гадже,а каза, 4е никой не и обръщал внимание! (никое момче де)
Е ..тя наистина е дебела, но само товали е ЧАК ТОЛКОВА ВАЖНО?
Моля ви посъветвайте ме какво да и кажа!

Сестра ти е на 13 ю морън.
Твърде е стара вече за гаджета кажи и да се откаже от живота.Да си пререже вените и да се моли в другия живот да се окаже крава,те живеят по-лесно и не е проблем ако са тъпи.Abe q se grumni we

xixi
03-06-2007, 18:43
Тоя пък, я трай там! :smt019

Abe q se grumni we
Кое първо о.О

nasty_f
03-06-2007, 19:06
Отиди някъде да спортуваш със сестра ти и я направи по-срабичка...В смисъл,не кльощава ами само да свали някое кило и да се постегне...Разхубавявай я понякога и после тъпите момчета(казвам така,защото да тях явно най-важна е външността и карат момичетата да страдат) като започнат да я харесват и кажи да ги заебе.Наскоро се убедих,че животът без момчета е много по-добър.
Не знам защо те гледат винаги външността и това страшно много ме дразни.То сестра ти съм сто процента сигурна,че е много сладко момиче,но никой не забелязва,защото никой не се старае да я опознае или тя не го показва.Нека си остане добричка и ще си е добре.
Кажи и да се ограничава в сладкото и белият хляб...Разликата между белия и черния хляб не е голяма,но белия се лепи повече по стомаха,по краката,а черният се изкарва по-бързо и лесно и най-вече по-често.....Просто и кажи,че като тръгне да си купува нещо сладко най-лесно да се откаже като си се представи по-слаба и как всеки се обръща като мие.
Аз лично не съм за този метод,но щом за нея това е от такова значение нека се ограничава,а не само да се оплаква,няма две добри :lol:

nasty_f
03-06-2007, 19:10
Незнам как да и помогна да отслабне, като нея я е срам да ходи на фитнес, защото щяли да и се подиграват!
Мн ли е :173/80
Е ....много е, но как да и помогна?
Еми,щом я е срам да ходи във фитнеса има много други места,на които може да спортува.Предполагам живеете в голям град,ходете по паркове,или ако имате някаква природа в близост до града и си правете разходки,във вас я карай да прави по 20-ина коремни преси,по 10 на серия и така...И най-вече пърмото което е да се ограничава с храната.

Imaginar4e
03-06-2007, 19:11
Tочно във възрастта на сестра ти момчетата обръшат голяяяямо внимание на външния вид.Обясни й, че сега другарчетата й от мъжки пол бликат от хормони и очите им са в стройните момиченца и когато това малко от малко поотмине ще й обърнат внимание.Просто сега ги е погнал пубертета, нима и ти не си бил така.А ако толкова я е грижа за външния й вид, ще прозвучи грубо, но да се опита да направи нещо за да го промени.Ама тва според мен е крайна мярка.Не е нужно човек се променя само защото някой не го удобрява.

vvs_go
03-07-2007, 17:30
13 без гадже и кво от това

nepoznatata
03-08-2007, 13:30
abe hora vie mai ne razbirate 4e na taq v1zrast vseki gleda v1n6nostta ti i ni6to drugo! az s1m debela i s16to s1m nqmala gadjeta (imam predvit ne ne6to detsko -izmisleno) i s1m na 13 i teq 6ibani kilogrami provalqt vs razberete - mn e gadno! osobeno kato si zaobikolena ot slabi ama kle4esti momi4eta , koito postoqnno povtarqt 4e trqq po4vat dieti 6toto sa nadebelqli s 150 grama! ujasno e ! moqt s1vet e da opgovori6 i ute6i6 sestra si ! nai-vajnoto e da sportuva i da se dviji! dano vs s toq problem se opravqt (otslabnat) 6toto i az vse o6te ne s1m izgubila nadejda v tva da b1da slaba! :cry:

sledko_f&gt;93
03-08-2007, 20:30
abe hora vie mai ne razbirate 4e na taq v1zrast vseki gleda v1n6nostta ti i ni6to drugo! az s1m debela i s16to s1m nqmala gadjeta (imam predvit ne ne6to detsko -izmisleno) i s1m na 13 i teq 6ibani kilogrami provalqt vs razberete - mn e gadno! osobeno kato si zaobikolena ot slabi ama kle4esti momi4eta , koito postoqnno povtarqt 4e trqq po4vat dieti 6toto sa nadebelqli s 150 grama! ujasno e ! moqt s1vet e da opgovori6 i ute6i6 sestra si ! nai-vajnoto e da sportuva i da se dviji! dano vs s toq problem se opravqt (otslabnat) 6toto i az vse o6te ne s1m izgubila nadejda v tva da b1da slaba! :cry:
Ако си от сф, айде заинУ ;) :smt006 :smt016

baby_angel
03-11-2007, 08:58
pogovari s neq probvai da q obwdi6 da zapo4ne dieta 6e vidiq 4e kato svali nqkolko kilograme 6e i se varne sano4uvstvieto i nai vajnoto e 4e ako tq se haresva i drugite 6e q haresvat
:wink:

puhkav_mecho
03-11-2007, 09:59
според мен 13 години е твърде ранна възраст за гаджета, няма смисъл още от рано да й "разбиват" :smt049. Може да започне да тренира нещо, спорта помага за много неща ;)