PDA

View Full Version : Много гадно!



Lorraine
03-05-2007, 13:14
Такам...имам нужда да споделя и мисля че тука е мястото..значи отскоро си слагам черен молив(началото на 8-ми клас..) и смятам ,че така ми отива повече,а иам един съученик който МЕ ИЗНУДВА да ходя без молив,защото на него така съм му харесвала повече :-s ..и вика"ако не спреш да идваш с молив ще кача всички твои снимки в сайта на даскалото(а да отбележа ,че са УЖАСНИ и съм ги изтъркала от моя комп от бая време...) и ще пиша от ника ти навсякъде и гарантирам че ще имам мн проблеми след това" .. #-o влизал ми е в компа доста пъти и си е теглил на воля кото му падне,добър е много с компютрите и е нещо като хакер! :-$ Наистина не се харесвам без молив,но нямам избор!Освен това и на бившия ми приятел(с който сме в много лоши отношения) ще говори глупости и нз направо..а утре щял да пита целия ми клас как съм по-хубава и ако повечето кажат без молив ще тряа да ходя без...хора какво да правя,не искам да ме прай на глупачка ...

03-05-2007, 13:17
vie egati vuprosa pravite za edin moliv.golqma rabota sus ili bez.6tom ti haresva si slagai i ne slu6ai razni ligavi idiot4eta.6tom te iznudva mu napravi na puk i ne go slu6ai.i kato ti se otdade vuzmojnost mu go vurni kakto trqbva. :twisted:

malakta__
03-05-2007, 14:11
emi nameri na4in i ti da mu varne6 nau4i kakvo mrazi i ti go iznudvai

malkoto^f
03-05-2007, 14:17
mm sama neznam kak moje da se opravish,zashtoto kakvoto i da napravish toi shte sloji tezi snimki,a ti ne iskash..ako iskash pogovori s klasnata si...a pyk ako toi gi sloji tezi snimki kakvo ti puka kak izglejdash na snimki,zashtoto vsashnost horata sa po razlichni ot kakvito sa na snimkite..i posle mojesh da kajesh na nqkoi da gi mahne .. :-k

HopeLesss
03-05-2007, 14:42
Ама тва е пълен абсурд! :shock: Кой е той че да ти казва как да ходиш??? Аз на твое място не бих му се вързала на акъла. Ако сега му играеш по свирката, кой знае утре какво ще поиска да направиш. Може да ми скимне, че те иска по къса поличка и потниче, че иска да си боядисаш косата и да си сложиш татуировка... Не може така [-X

Lorraine
03-05-2007, 15:31
Eм говорих с някои от класа ми и са на моя страна...но нз какво ще стане...сиг е готов на сичко за да постигне своето..дори косата не ми дава да си боядисам руса :!: ,но ест ще го напрая харесва му не харесва..просто снимките са стари и нз не искам никой да ги вижда...

Lorraine
03-05-2007, 16:15
ЯБА ся ми вика "базиках се сори хахаха" :smt017 #-o мали кфа съм тъпа да повярвам.. :-s

Ае можете да заключите темата,вече няма смисъл от нея 8-[ :smt011

JoeBanana
03-05-2007, 16:26
О
БОЖЕ
ГОСПОДИ
:mrgreen:
някой да ми каже, че тва не е истина

teenkopele
03-06-2007, 06:13
О
БОЖЕ
ГОСПОДИ
:mrgreen:
някой да ми каже, че тва не е истина

На едно мнение сме. :mrgreen:

koalka
03-06-2007, 07:38
Хахах, той е тъп и се опитва да е забавен.Не обръщай повече внимание на такива глупости!

Lorraine
03-06-2007, 10:43
Ми съжалявам ,че така се получи ,но бях притеснена и не знаех към кого да се обърна за съвет..се пак мерси на всички,които ми отговориха :-)

IlLuSi0nS`
03-06-2007, 13:55
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

rubi
03-06-2007, 21:33
Виж според мен пича те харесва и тфа е единстфения начин да ти привлече вниманието върху себе си!А за снимките да не ти пука!Тфа се пак са едни снимки и не ти зависи нито бъдещето нито живота от тях!!

sweety_91
03-07-2007, 07:34
OMG! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Butterfly^
03-07-2007, 11:18
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: омФг какво е това бе? Ако темата не е ебавка тоя здраво си прави ебавка с тебе! Това да го видя няма да го повярвам :shock: :shock:

03-07-2007, 13:03
И според мен този те харесва,но по много странен начин си изразява чувствата.Може би те харесва по-естествена и ти се кефи и затова така.Поне така си мисля аз :-)

ant1_4alga
03-10-2007, 14:05
ae toz e ebati glupaka to ako e taka do sq cqloto daskalo da mi e kazalo da ne hodq s moliv si4ki da sa se oplakali ama si myl4at 6tot ne e tqhna rabota kak se obli4am ili kolko moliv slagam da dosta moliv slagam ama kvo gi byrka maika mi bu4i za oblekloto kato izlqza s neq po centyra vdigni malko ti q ga6ti ili ako sym ga6tirizon vdigni go malko taka e grozno i az po4vam da bu4a "kato te e sram ot men pove4e ne izlizai s men kakto si iskam taka 6te s eobli4am kolko moliv li iskam tolkova 6te si slagam" i tyi de tva si e li4no tvoq rabota kolko moliv 6te si slaga6 da ne te ebe kvo misli tq nqa zavisi6 ot nego kyv e toi 4e da ti kazvam kvo da pravi6 pff seriozno toz e golqm glupak spox nqma da ima6 nikvi problemi prodyljavai da si slaga6 moliv da ne te byrka :)uspeh