PDA

View Full Version : Кажете какво да правя моля ви !!!!



Rubben
03-05-2007, 14:18
Zna4i s priqtelkata mi hodim ve4e 1 godina i 3 meseva samo 4e prez poslednite 3 meseca se karame adski mnogo .Eto kak zapo4na vsi4ko predi 2 meseca
vlizam v edin kanal gledam topic ot neq adski mnogo si obi4am i tam nick-a na nqkvo mom4e vikam i kvo e tova tq tova ni6to ne ozna4ava za men. Eto i komentari ostaveni v nqkolko saita za neq ot tova mom4e"
aLex4ety baby :).. mmmm mn si q l0ve {} {P} {} shte dojda vuv Varna i togawa mu misli h0xhoxhxxohx0xh0ohxohxoxho :))...

~ptlrd {} aLeX "
"Pff, q se sprete s typite komentari po adres na moeto alx4e we...che wze da mi piswa weche... Ajde bebz {}{P}{}"
Nali tq mi kaza 4e ne zna4i ni6to za neq no ot togava i nqmam mnogo golqmo doverie. Posle mi kazva 4e iska da sme 2-mata no iska da si ima svoi jivot i da izliza na kafe s drugi mom4eta ne samo s men pri koeto ddz na men mi doide malko pove4e i si iztarvah nervite i i kazah nqkoi ne6ta za koito sajelqvam
"znai6 li na posledak mnogo vajana stana i mnogo po4na da ti znae ustata,samo 4e ne razbira6 4e tova ne e nikak hubavo za teb,Darji6 se kato malka uli4nica,a pridi6noto ser momi4e zamina nqkade. Ne mi govori na men kolko ma obi4a6 tova hi4 ne e povedenie na momi4e koeot obi4a gajeto si.6tot na men ne mi zvanqt vsqkvi izmisleni geroi i az da sa praq na lud nali.vijdam 4e ti e priqtno da si v kompaniqta na mnogo mom4eta taka 4e ne mi govori glupostiijdam 4e ti e priqtno da si v kompaniqta na.4e se prev1rna v edna kurva na koqto i znae mnogo ustata az ne s1m vinoven za ni6to mnogo mom4eta taka 4e ne mi govori gluposti"
Ob6to vzeto tova i kaza
I se skarahme ddz kajete mi trqbva li da se borq tazi lubov, nqkoi i kazva 4e q komandvam ae kaje mi na vaz priqtno li 6te vie gajeto vi da hodi na kafeta s drugi mom4eta/momi4eta i da ne izliza s vas. Kajete zaslujavali si tazi lubov makar 4e tq mi kazva 4e me obi4a ama nemojela da b1de s men. NEznam kakvo da pravq ve4e. :smt009 :smt009

bARbiTy
03-05-2007, 14:26
еми ти сам знаеш до колко и имаш доверие и дали можеш да вярвам на това "обичам те",щото явно нейната цел е да я харесват колкото се може повече момчето и по същия параграф тя не иска да загуби и тебе щото по някакав начин знае,че ти си и някакав сигурен коз да не е сама и с тва "обичам те" може само да си те подсигурява по някакав начин,аз лично така прая :D

Rubben
03-05-2007, 14:29
dobre de no kato kazva6 obi4am te pone 4ustva6 li go mnogo dobre znam 4e edno momi4e obi4a da b1de haresvano dobre np sig s1m 4e me obi4a no ne iska da sme zaedno i az nz za6to.

macka123
03-05-2007, 14:32
mi nz.ti q poznava6 po dobre no spored men nqma ni6to lo6o da izliza po kafeta s dr.v smisyl ako sa samo priqteli.mnogo dobre te razbiram za6toto sym imala podoben slu4ai no pri nas ne6tata se razviha polojitelno i sled tva toi sprq s tezi gluposti (4atovete imam predvid) i hodihme o6te dosta vreme

Rubben
03-05-2007, 14:34
Az po princip nqmam ni6to protiv no sled tova koeot pro4etoh poslednite 2 meseca ve4e i nqmam tova doverie !!! :( :(

Valar
03-05-2007, 14:38
Извиняваи но ти на колко си и какво мислиш да се жениш ли за нея!?
:roll:

AnIcHkAtA
03-05-2007, 14:38
Emi ti kato i nqma6 doverie kvo zna4i tva "Obi4am te" za tebe.Ni6to.Nameri si dr momi4e koeto naistina 6e te obi4a.

Rubben
03-05-2007, 14:39
emi nqmam namereni da se jenq za neq no qvno ne si obi4al taka kakto q obi4am az i dano nikoga da ne obi4a6 taka

koalka
03-05-2007, 18:14
Не знам това момче дали означава нещо за нея, но определенотова да излиза с други момчета и да си има свой живот е накак си странно или поне на мен така ми звучи.Ако те обичаше няма да говори така и да иска да има "свой живот" и какво точно означава това и който изключва теб ли?Не е нормално, вие сте от близо година и половина заедно.

zoben_pitbul
03-05-2007, 18:18
Съжалявам,но най-вероятно тя няма чувства.Мн е гадно,но едва ли връзката ви има бъдеще [-( Пък и тя щом искала "свой живот"...ясно е.Просто иска да бъде с друг и това е.Но ти не можеш да промениш нещата,чувствата и на двамата са важни,а нейните явно ги няма.Все пак човек не е виновен за чуствата си,тъй като не ги избира.За сметка на това човек се избира какво да кажеш,а ти си направил мн голяма грешка и ако има виновен това си именно ти-и може би заслужаваш да страдаш за думите си.

Kianna
03-05-2007, 18:22
Съвсем нормално е да си излизате и с други хора-все пак като ходите не виждам причина,поради която да приключите отношения със всички останали и да си живеете в някакъв ваш си свят-само двамата.Единственото смущаващо са тези коментари и т.н.,защото тея чатове много мътят мозъците-сигурна съм,че Алекс не е казала на това момче,че си има приятел,т.е. че вие ходите.Абе общо взето тя се опитва да бъде харесвана на ваш гръб.Зарежи я.Успех. :roll: