PDA

View Full Version : TOI ME KOMANDVA!



НЕ ЩЪ!
03-05-2007, 17:22
Ujasnoe .Toj me komandva.. neznam, kakvo da vi kaja .. v smisyl Toj kazva "vyrvi, dokato se celuvame na ulicata i az prosto go pravq... Pi6e "dai mi edi si kakvo si, ne6to si tam, VEDNAGA. i az go davam i tva.. me podtiska.. v smisyl, toi me pravi EMO... az go 4uvstvam.. no go obi4am. i ne znam, kakvo da kaja DAITE MI SYVET!!!!

SiMiLi_
03-05-2007, 17:24
komandvai go i ti malko ! emi si4ko ei tva deto go napisa mu go kaji i toi ako te OBI4A 6te prestane

Miteto_bs
03-05-2007, 17:26
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..

SiMiLi_
03-05-2007, 17:28
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..
saglasna sam sas tova mom4ence :mrgreen: :smt008

cherinka
03-05-2007, 17:29
komandvai go i ti malko ! emi si4ko ei tva deto go napisa mu go kaji i toi ako te OBI4A 6te prestane

а ако не я обича?!- Тя ще страда.
По темата : Абе вкарай му малко жега, опитай се да вземеш юздите в твои ръце, обаче не прекалявай. Направи така, че хем да те командва, но и хем да уважава твоето мнение, защото уважението има ли го - Ще сте на равно. Поне така мисля.

Miteto_bs
03-05-2007, 17:30
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..
saglasna sam sas tova mom4ence :mrgreen: :smt008

на колко години си?

SiMiLi_
03-05-2007, 17:32
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..
saglasna sam sas tova mom4ence :mrgreen: :smt008

на колко години си?
16 :) malka sam

DjBaloon
03-05-2007, 17:32
Ujasnoe .Toj me komandva.. neznam, kakvo da vi kaja .. v smisyl Toj kazva "vyrvi, dokato se celuvame na ulicata i az prosto go pravq... Pi6e "dai mi edi si kakvo si, ne6to si tam, VEDNAGA. i az go davam i tva.. me podtiska.. v smisyl, toi me pravi EMO... az go 4uvstvam.. no go obi4am. i ne znam, kakvo da kaja DAITE MI SYVET!!!!
Emi spored mene ne ste edin za drug,prosto nqma kak da go promenish ima mnogo muje koito obichat da komandvat jenite si,i obratnoto jeni koito obichat da sa komandvani,a ti qvno ne si ot tqh.. :wink:

Miteto_bs
03-05-2007, 17:36
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..
saglasna sam sas tova mom4ence :mrgreen: :smt008

на колко години си?
16 :) malka sam

не си малка бе :) я дай снимка :) на ЛС

OtherDimension
03-05-2007, 17:37
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..
saglasna sam sas tova mom4ence :mrgreen: :smt008

на колко години си?
16 :) malka sam

не си малка бе :) я дай снимка :) на ЛС

лол гъзара и паралията от бургас бил чекиждия ? =D>

SiMiLi_
03-05-2007, 17:37
az sq 6te izlizam ai utre

DjBaloon
03-05-2007, 17:38
Ами дай му малко лабаво.. и виж след това, ще бъде мек като памук..
saglasna sam sas tova mom4ence :mrgreen: :smt008

на колко години си?
16 :) malka sam

не си малка бе :) я дай снимка :) на ЛС

лол гъзара и паралията от бургас бил чекиждия ? =D>
:smt005 :smt005 :smt005

Miteto_bs
03-05-2007, 17:40
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

03-05-2007, 17:42
az ako bqh 6tqh i az go komandvam,a ako me obi4a 6te em poslu6a.ako dokaje 4e ne me obi4a 6te mu biq 6uta

JoeBanana
03-05-2007, 17:43
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098
димитър, ти каза достатъчно да имаме цяла година да те ядем :mrgreen:

OtherDimension
03-05-2007, 17:44
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

ти си е*и снимките на чатърки и прави тишина :-$

Miteto_bs
03-05-2007, 17:44
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098
димитър, ти каза достатъчно да имаме цяла година да те ядем :mrgreen:

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Pussy_Searcher
03-05-2007, 18:05
2 варианта!!

1.Пускаш му
2.Зарязваш го!!!

kukli4ka__
03-05-2007, 18:15
Виж сега скъпа то който каквото сам си направи никой друг не може да му го направи.Ти закакво му угаждаш на акъла ей тва не мога да се сетя,пробвай малко да се държиш на ниво все пак какво се оставяш да те командват?това да правиш каквото ти кажат е най-мизерното нещо на света =;

cecko_boy
03-05-2007, 18:15
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 пич мани го тоя педерас OtherDimension

koalka
03-05-2007, 18:17
Като не ти изнася изхода е ясен.Не бих позволила някой така да ме командва, колкото и да го обичам.

DjBaloon
03-05-2007, 18:20
Като не ти изнася изхода е ясен.Не бих позволила някой така да ме командва, колкото и да го обичам.
Mudra i nepokolebima,kakto vinagi 8)

malka_sladuranka
03-05-2007, 18:21
Вдигаш един грандиозен скандал "Ти за какъв се мислиш бе нещастнико, че ще ме командват така..Аз да не съм ти собственост или стока?!?! Бла, бла блаа..." И така.... Ако не слуша...бой му е майката. :smt021

Miteto_bs
03-05-2007, 20:07
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 пич мани го тоя гей OtherDimension

Дам прав си пич.. На някой много под твоето ниво няма смисъл да му обръщаш внимание..

OtherDimension
03-05-2007, 20:09
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 пич мани го тоя гей OtherDimension

хахахахаха
къде изчезна бе педалче малко :-D
тука стана за смях бв .. всички те разбраха къв си дечко
я бягай в пясъчника да си играеш и остави големите каки и батковци с техните работи

айде къш къш :smt006

A_Loving_Girl
03-05-2007, 20:10
Бе я ти го командвай не му се давай !!

OtherDimension
03-05-2007, 20:10
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 пич мани го тоя гей OtherDimension

Дам прав си пич.. На някой много под твоето ниво няма смисъл да му обръщаш внимание..


хах .. каза богаташа с коефициент на интелигентност , колкото на амеба :roll:
след всичко ,което изписа последните дни.. как изобщо имаш самочувствието да казваш , че някой е под твоето ниво ? :mrgreen:

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:12
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 пич мани го тоя гей OtherDimension

Дам прав си пич.. На някой много под твоето ниво няма смисъл да му обръщаш внимание..


хах .. каза богаташа с коефициент на интелигентност , колкото на амеба :roll:
след всичко ,което изписа последните дни.. как изобщо имаш самочувствието да казваш , че някой е под твоето ниво ? :mrgreen: Абе, момичето го командват, а вие се разпраате кой е педал и кой на какво ниво е. Ц-ц-ц. Безобразие. Не уважавате чуждите проблеми. :smt014

OtherDimension
03-05-2007, 20:13
Ае сякви ги има тук.. без да му кажеш нещо то почва да се заяжда.. дееба майкати нещастник умри ве чекиджия е бащати че от чекия те е завъдел... :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 пич мани го тоя гей OtherDimension

Дам прав си пич.. На някой много под твоето ниво няма смисъл да му обръщаш внимание..


хах .. каза богаташа с коефициент на интелигентност , колкото на амеба :roll:
след всичко ,което изписа последните дни.. как изобщо имаш самочувствието да казваш , че някой е под твоето ниво ? :mrgreen: Абе, момичето го командват, а вие се разпраате кой е педал и кой на какво ниво е. Ц-ц-ц. Безобразие. Не уважавате чуждите проблеми. :smt014

това ,че я командват си е по нейна вина
какво да направя аз , да и налея достойнство ли ?

"Никой не може да ти стори нещо , без твое позволение!"
"Управлява се този , който сам себе си не може да управлява"

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:16
това ,че я командват си е по нейна вина
какво да направя аз , да и налея достойнство ли ?

"Никой не може да ти стори нещо , без твое позволение!"
"Управлява се този , който сам себе си не може да управлява" Големи истини каза. Даже тея изрази ще ги запомня. Ще обогатя културата си с тях. 8)

OtherDimension
03-05-2007, 20:18
това ,че я командват си е по нейна вина
какво да направя аз , да и налея достойнство ли ?

"Никой не може да ти стори нещо , без твое позволение!"
"Управлява се този , който сам себе си не може да управлява" Големи истини каза. Даже тея изрази ще ги запомня. Ще обогатя културата си с тях. 8)

само малко доуточнение - първата мисъл е на Елинор Рузвелт , а втората на Фридрих Ницше ако не се лъжа..

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:19
това ,че я командват си е по нейна вина
какво да направя аз , да и налея достойнство ли ?

"Никой не може да ти стори нещо , без твое позволение!"
"Управлява се този , който сам себе си не може да управлява" Големи истини каза. Даже тея изрази ще ги запомня. Ще обогатя културата си с тях. 8)

само малко доуточнение - първата мисъл е на Елинор Рузвелт , а втората на Фридрих Ницше ако не се лъжа.. Мъдри хора...

Miteto_bs
03-05-2007, 20:19
Ами аз и казох... да му намаже ските за известно време тоя.. и да го видя после как че и ближе оная работа..

А колкото до гн. Много отворения какво да му кажа простотията не ходи по дърветата а по хората.. ::: Разбра ме

Незнам за тебе, какъв ти е проблема ама или си шибан комплексар мразещ някой по горе от теб.. Но приятел с мразене нищо не се постига.. Хвани се направи нещо за себе си с мразене би стигнал до кривата круша..

Така, че еби си майката и със здраве.. А малкия дали, ще играе в пясачника или другаде си е негова работа.
Той поне в пясачник играе а не с клечка в лайното като тебе.. :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:23
Ами аз и казох... да му намаже ските за известно време тоя.. и да го видя после как че и ближе оная работа..

А колкото до гн. Много отворения какво да му кажа простотията не ходи по дърветата а по хората.. ::: Разбра ме

Незнам за тебе, какъв ти е проблема ама или си шибан комплексар мразещ някой по горе от теб.. Но приятел с мразене нищо не се постига.. Хвани се направи нещо за себе си с мразене би стигнал до кривата круша..

Така, че еби си майката и със здраве.. А малкия дали, ще играе в пясачника или другаде си е негова работа.
Той поне в пясачник играе а не с клечка в лайното като тебе.. :smt098 :smt098 :smt098 :smt098 Мите, Мите...свестно дете си, ама защо се държиш като дивак?

Miteto_bs
03-05-2007, 20:25
Ами до, като не се появи тоя всичко си бе добре ама много мразя ей такива като него.. дошъл и веднага богаташчето това богаташчето онова.. Пфф мноо ме вбеси.. чесну

JoeBanana
03-05-2007, 20:26
Мите, Мите...свестно дете си, ама защо се държиш като дивак?
каза момъкът :mrgreen: той е по-горе (т.е горе на клона с останалите човекоподобни) :mrgreen:

Ами до, като не се появи тоя всичко си бе добре ама много мразя ей такива като него.. дошъл и веднага богаташчето това богаташчето онова.. Пфф мноо ме вбеси.. чесну
димитър, тази роля я изпълни/ваш ти :mrgreen: Г-н Прада Диванов за 4000 лв :mrgreen:

03-05-2007, 20:27
NE MI SPAMETE TEMATA, DA VI EBA MAIKITE!
POMAGAITE, A NE VODETE DIALOZI!

OtherDimension
03-05-2007, 20:27
Ами аз и казох... да му намаже ските за известно време тоя.. и да го видя после как че и ближе оная работа..

А колкото до гн. Много отворения какво да му кажа простотията не ходи по дърветата а по хората.. ::: Разбра ме

Незнам за тебе, какъв ти е проблема ама или си шибан комплексар мразещ някой по горе от теб.. Но приятел с мразене нищо не се постига.. Хвани се направи нещо за себе си с мразене би стигнал до кривата круша..

Така, че еби си майката и със здраве.. А малкия дали, ще играе в пясачника или другаде си е негова работа.
Той поне в пясачник играе а не с клечка в лайното като тебе.. :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

тъй като виждам ,че си ми много нахъсан ще ти отделя за последно малко повече внимание..
първо - да отворен съм , защото като се обърна зад мен и видя местата където съм бил , хората, с които съм общувал , нещата , които съм прочел и научил .. и имам някакво самочувствие ?
Какво става когато се обърнеш ти - прехвален живот , за който са виновни и осигурили твоите родители .. а ти си един чисто и просто хрантутник , паразит , който живее на гърба на своите родители , които са постигнали много ? Но как са го направили - с акъл , с интелект , с разум .. А какво имаш ти - имаш ли поне 5 000 думи в своя речник ? Много силно се съмнявам .. Ежедневното ти парадиране с материални блага и силенето на форумни момичета буди у мен нищо повече , освен пренебрежение ...
Днес живееш добре .. Утре също , но други ден баща ти ще завещае богатството и управлението на фирми , заводи и т.н. на теб .. и Ти какво ще направиш приателю мой ? Ами ще съсипеш всичко .. по простата причина , че просто нямаш нужните познания , за да остане фирмата печеливша .. Затова моят съвет , чисто приятелски е : заеби ги тия фукания , вземи заложи на образованието си ... направи родителите си горди , отблагодари им се за това , което ти дават.. С лентяйстване до никъде няма да стигнеш - разбери !
Това е от мен ...

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:28
NE MI SPAMETE TEMATA, DA VI e** MAIKITE!
POMAGAITE, A NE VODETE DIALOZI! Какво да ти помогнеме. Вече обобщихме, че достойнство не можеме да ти налееме.

Miteto_bs
03-05-2007, 20:40
=D> =D> =D> Мерси за речта.

Бих те наел за Оратор в фирмата от тебе явно става човек.
Е аз на този етап ще си остана недо-ук с пари за съжаление...
Нещо което ти липсва много.. Интелигентни ми приятелю.

А колкото до тебе мойто момиче ти заради темата ли те е яд?
Нали си взе съветите. Като си Куха лейка ща командва я.. Оправяй се Вземи пиши на интелектното момче с комплекс на малоценен гей, и тета на
двойка за милиони..

аре с здраве :smt006

JoeBanana
03-05-2007, 20:40
NE MI SPAMETE TEMATA, DA VI e** MAIKITE!

тва що не го кажеш на сульото дето те командори :mrgreen:

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:41
NE MI SPAMETE TEMATA, DA VI e** MAIKITE!

тва що не го кажеш на сульото дето те командори :mrgreen: Нечовешни на място казано. :-D

Miteto_bs
03-05-2007, 20:43
тва що не го кажеш на сульото дето те командори

Тва ме уби.. Ще му каже ама... Бой.. ще има шамари..

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:44
тва що не го кажеш на сульото дето те командори

Тва ме уби.. Ще му каже ама... Бой.. ще има шамари.. Шамари и ще и види гърба....ааааа ама тя го обичаше... :smt005

Miteto_bs
03-05-2007, 20:45
Уххх така беше добре.. Той ме командваше ама нали аз го обичам ядох шамари, шутове, крушета, и сега той ме остави..

Моля ви кажете как да си го върна.. :mrgreen: Без спам.

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:47
Уххх така беше добре.. Той ме командваше ама нали аз го обичам ядох шамари, шутове, крушета, и сега той ме остави..

Моля ви кажете как да си го върна.. :mrgreen: Без спам. Ма*ка му как мразя такива мъже, ма*ка му и такива жени мразя. :evil:

umpo
03-05-2007, 20:48
Komandeneto dostavq udovolstvie na majete :!: Kaji mu kvoto misli6 pak 6te vidime na tam kvo 6te staaaaa :smt008 KASMET

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:51
Komandeneto dostavq udovolstvie na majete :!: Kaji mu kvoto misli6 pak 6te vidime na tam kvo 6te staaaaa :smt008 KASMET Не на всичи. Някой обичат да ги командваш и унижаваш, намират го за възбуждато. Много такива политици имало например. Митовее, митовее...

Miteto_bs
03-05-2007, 20:52
Оо почнах ме със Садо-Мазо.. :smt064 :smt062 :smt021 на там бие работата..

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:56
Оо почнах ме със Садо-Мазо.. :smt064 :smt062 :smt021 на там бие работата.. I like it. :smt079 Охх...къде е bungle? Тя като чуе за даго мазо и вади камшика. :-D

umpo
03-05-2007, 20:58
Naistina obarnahme temata v sado mazo [-X [-X [-X [-X [-X [-X