PDA

View Full Version : Чудя се нормално ли е



tqqqq
03-05-2007, 18:38
Нямах време да използвам търсачката тъй като пиша от интернет клуб.Та въпроса мие следния към момичетата...
Значи началото на януари пих Постинор(стана гаф и се наложи...) дойде ми на 6-ти, следващия месец ми дойде на 13-ти (т.е. цикъла беше повече от 31 дни)..така сега тоя месец ми идва на 5ти(т.е. цикъла е 20-21 дни)
Попринцип знам че цикъла варира от 21 до 31 дни и със изключения рабира се...т.е.това ме успокоява че всичко си е наред.Също знам, че промяната на цикъла се дължи на хормонален дисбаланс...нервност...също и на промени във времето.
Е въпроса ми е случвало ли ви се е и на вас така и има ли смисъл да се притеснявам.Иначе попринцип особено последните две седмици ми беше много натоварено и много напрегнато.Ааа другото което искам да споделя е, че сега нямах ПМС (пред менструални синдроми) :?
Не знам, кажете си мнението...

SwEeT_pAiN_F
03-05-2007, 19:50
Амиии мисля че няма проблеми, единственият проблем е че си пила Постинора но какво д асе прави, случва се и такъв гаф. Иначе, напълно нормално е да има аномалии след приема на Постинор Дуо. Гадното е че всичко ти се обърква след него.

SINDEL
03-06-2007, 05:46
Спокойно, нормално е след Постинор няколко месеца да ти е разли4но дълъг.