PDA

View Full Version : da go napravq li?



03-05-2007, 18:55
pff zdraveite.zapo4vam ot tova koeto me izma4va-Predi okolo mesec-dva imah mnogo dobre priqtelka ot moq klas tq be6e i o6te si e tipi4na kurva(samo deto e na 13g.)s koito i padne se celuva6e(i o6te go pravi)za 1 mesec tq ima6e po 5-6 gadjeto s koito na 2 den skasva6e s tqh,dori ve4e se e ebala s edin i na 13 i edin na 21god.,pu6i treva-abe moje da se kaje 4e si e istinska kurva.kogato zapo4nah da se sabiram s neq az propu4ih ne samo cigari,no i treva,ponijih si uspeha abe ob6to vzeto tragnah po mnogo lo6 pat.ta vav daskalo biv6ata mi klasna(ot 1 do 4 klas) postoqnno me sledi kvo praq bez moe znanie i edna ve4er se obadila na maika mi i kazala vsi4ko za men i vaprosnata mi priqtelka togava mi 4etoha dooooosta golqmo konsko i mi zabraniha da se dvija s neq.taka de az se otdrapnah ot neq,no tq prodaljava da se darji kato nqkoq selska kurva.Az iskam da se obadq na roditelite na ve4e biv6ata mi priqtelka i da im kaja vsi4ko za neq i posle da i vidq tapata fizionomiq kva 6i bade i dali ve4e 6te se darji taka,no iskam tova da go napravi maika mi ili sestra mi,za da ne si pomisli 4e naro4no sam go poiskala,no maika mi i sestra mi sa protiv tova da im zvanqt.ne znam za6to,no jelanieto mi da napravq tova se osilva vseki den pove4e i pove4e i dori mislq sama da zvanq,no gre6ka li 6te napravq ako go im zvanna.prosto ne znam,dosta sam obarkana :-k

Baby_b
03-05-2007, 19:07
Чакаи са ти си била наясно с нещата които праиш нали. Никои не те е карал да ги правиш теа неща нали. Баси и приятелките сте били-щом винаги си я наричала к**** :-k Според мене и завиждаш за тва че е К**** и са затва толко искаш да и отмастиш #-o тъпо

miss_fatty
03-05-2007, 19:09
виж сега!тя си е избрала ква да е!теб кво те бърка тва?прави си квото искаш,квото ти е кеф,а нея я остави да си живее живота както на нея и харесва!ти като не искаш да си кат нея-ми недей да бъдеш!няма да ти е готино ако беше на нейното място и някой те испорти жестоко!всичко си има граници!кат не ти е приятна,кат те дразни кво праи и т.н. не и обръщай внимание!учи се както си се учила преди,откажи се от вредните навици(трева,цигари и т.н.) иииииии я остави нея ако иска и да си троши главата теб не те бъга!ае със здраве :-D

WindfaLL
03-08-2007, 18:24
Ми според мен теб просто те е яд че са те накиснали теб а нея не и че ти не можеш да вършиш глупости като нея-по добре я остави и въобще не и обръщай внимание а продължи да живееш своя живот