PDA

View Full Version : Kакво да правя.... ?



KykyPyky
03-05-2007, 18:55
Добър вечер.викам като за 1во мнение първо да се оплача с каквото имам и после да давам съвети колкото мога и разбирам.значи има едно момиче.то така започват повечето работи :D и така познавам я от 2 години,от моето училище е.1вата година от познанството ни ходихме 2 месеца.след това стана един гаф по моя вина и тя скъса с мен.това беше зимата.след това през цялото време от годината тя не спря да ми пише смси и да чатим в скайп.и сега тъй като се намирам малко в застой тя започва пак да ми харесва...
Първият проблем е че не знам защо имаме проблем с излизанията.тоест все не можем да се разберем да излезем да се видим и да поговорим а като се видим в училище почти нямаме време да си кажем нищо.(някой път ми идва да я награбя и да я нацелувам пък да видим какво ще стане.. ама не съм сигурен как ще реагира).
Вторият проблем е едно момче което явно я харесва и те очевидно излизат доста често и макар че тя ме уверява че няма нищо между тях съм уверен че тои в скоро време ще и каже какво чувства и тогава тя трябва да избира между нас и ме съмнява че ще избере мен понеже прекарва повече време с него.... така че искам съвет да остана ли да се занимавам с нея... има ли смисъл или просто да се опитам да я забравя или да останем като приятели което ме съмнява понеже нещо ми става като я видя с друг...Объркан съм.

cherinka
03-05-2007, 18:59
Ми ако искаш да се получи с нея, НАМЕРИ ВРЕМЕ ЗА НЕЯ БЕ ЧОВЕК. ТОЛКОВА ЛИ Е СЛОЖНО?! ХЕМ Я ИСКАШ, ПА СИ НЯМАЛ ВРЕМЕ ЗА НЕЯ. ТВА НА КВО ПРИЛИЧА ?!?! :)

koalka
03-05-2007, 19:04
Наистина намери време повече за нея.В даскалото и в междучасията, колко му е!Говори си по-често с нея, по някакъв начин и задържай вниманието.И защо да не й кажеш какво чувстваш, аз мисля, че се досеща.

iiirish
03-05-2007, 20:08
ако наистина я харесваш бори се за нея! просто покажи превъзходството си над другото момче, станете близки с нея, излизайте на всяка цена! постепенно тя може би ще се привърже към теб и тогава ще имаш по-голям шанс ;)