PDA

View Full Version : Sujalqvam za dumite si...



pita6ta
03-05-2007, 20:19
Zdr. Zna4i imam sledniq problem: imam si priqtel (zaedno sme ve4e dosta vreme),no se bqhme razdeli za 1 period ot vreme.Prez tozi period postoqnno se karahme za ne6to ni6to,4e bqhmerazdeeleni ama ei taka non-stop se durpahme.I poneje predpolagam pove4eto ot vas znaqt kakvo e da se naranqva nqkogo - naranqvahme se mnogo vzaimno,prosto eidniq kato narane6e drugiq i vednaga se otvru6ta6e...iii bez da iskam prosto ei taka go kazah 6toto izvednuj toi po4na da se durji mnogo milo s mene kakto se karahme postoqnno i izvednuj po4na da se durji super milo i iska6e blizost...i az mu kazah (ama prosto e taka ne iskah da izlezne 4e postoqnno e bil s mene zaradi tva :( ) i mu kazah :Ti sega za tova li se durji6 milo s mene? Poneje iska6 sex i posle pak 6e po4neme da se karame taka li?" :( i nego qvno mn go e zabolqlo ot tezi dumi...Sujalqvam za tqh, ne sum iskala da go naranq ili ne6to takova :cry: Sega otnovo sme zaedno i iska da mu dokaja,4e sujalqvam za dumite si i 4ak togava 6te stigame do blizosti... Molq vi pomognete mi - kak da mu dokaja 4e sujalqvam za dumite si? Kakvo da napravq? :( Az naistina sujalqvam - sega pak sme zaedno.Tova e edinstvenoto ne6to, koeto iskah i ne iskam da go izgubq otnovo :( Kajete mi vie na moe mqsto kak bihte dokazali? :(

P.S. Izvinqvam se ako temata ne e za tuk!

Buttk0
03-05-2007, 20:20
Ам ти си си виновна ... да не си приказвала толко смело ай !

Miteto_bs
03-05-2007, 20:23
Е такива като тебе, винаги ме дразнят!!!!

Първо що не вземеш да му се извиниш? Ами си седнала в форумите да искаш съвет? Питала ли си се как се е чуствал той след твойте думи?
Ами време е да се замислиш и да му се извиниш а не да оплакваш форума.. :mrgreen:

Писе
03-05-2007, 20:25
АМи аз няколко пъти викам това на моя и той все ми се мръщи и го взима на сериозно и ми вика ама ти наистина ли го мислиш и ако е така тръгвай си...но само го базикам после и на мен ми става кофти и си го гушкам...

03-05-2007, 20:27
Е такива като тебе, винаги ме дразнят!!!!

Първо що не вземеш да му се извиниш? Ами си седнала в форумите да искаш съвет? Питала ли си се как се е чуствал той след твойте думи?
Ами време е да се замислиш и да му се извиниш а не да оплакваш форума.. :mrgreen:

Estestveno,4e sum mu se izvinila! Kakto kazah sujalqvam za dumite si! Vie ste ebati horata az vi iskam savet vie samo me opluvate se 1 ne ste hora i ne pravite gre6ki! :smt010

Buttk0
03-05-2007, 20:29
Абе я си търси друг бе ... кфо си се фкиснала мани го тоя ... надуфка 100% вече ти е простил за това ако найстина те обича просто се прай на женски полоффф орган за да измъкне нещо поече от тебе ... !

pita6ta
03-05-2007, 20:31
Абе я си търси друг бе ... кфо си се фкиснала мани го тоя ... надуфка 100% вече ти е простил за това ако найстина те обича просто се прай на женски полоффф орган за да измъкне нещо поече от тебе ... !

Ne e taka... Obicha me to4no za tva go e zabolqlo,a i to si li4i,4e go boli...Izob6to stava mu kofti...I ne e nadufka prosto e naranen... Az znam,4e sum si vinovna i naistina se razkaivam :smt010 Iskam da mu dokaja,4e sujalqvam, a 4estno kaza ideq si nqmam kak.Naistina go obi4am, no ne moga da izmislq kak :smt010

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:31
Е такива като тебе, винаги ме дразнят!!!!

Първо що не вземеш да му се извиниш? Ами си седнала в форумите да искаш съвет? Питала ли си се как се е чуствал той след твойте думи?
Ами време е да се замислиш и да му се извиниш а не да оплакваш форума.. :mrgreen:

Estestveno,4e sum mu se izvinila! Kakto kazah sujalqvam za dumite si! Vie ste ebati horata az vi iskam savet vie samo me opluvate se 1 ne ste hora i ne pravite gre6ki! :smt010
Значи, аз сега пиша само за подкрепа, защото виждам, че те нападнаха яко. Незнам какво да те посъветвам...нямам представа как бих реагирала в подобна ситуация. Само ще ти кажа, че времето лекува. Като минава времето, постепенно ще забрави думите ти, а ти постепенно чрез дадени постъпки и действия ще му докажеш, че не го мислиш.

Miteto_bs
03-05-2007, 20:34
Лично Аз не искам да е съдя.
Но повярвай ми да нараняваш някого на когото държиш, и после да му се извиняваш и пак на ново да го нараняваш... Пфф кво той няма ли нерви..

Да го нарече солидарност.. Мъжка :wink:

03-05-2007, 20:35
Е такива като тебе, винаги ме дразнят!!!!

Първо що не вземеш да му се извиниш? Ами си седнала в форумите да искаш съвет? Питала ли си се как се е чуствал той след твойте думи?
Ами време е да се замислиш и да му се извиниш а не да оплакваш форума.. :mrgreen:

Estestveno,4e sum mu se izvinila! Kakto kazah sujalqvam za dumite si! Vie ste ebati horata az vi iskam savet vie samo me opluvate se 1 ne ste hora i ne pravite gre6ki! :smt010
Значи, аз сега пиша само за подкрепа, защото виждам, че те нападнаха яко. Незнам какво да те посъветвам...нямам представа как бих реагирала в подобна ситуация. Само ще ти кажа, че времето лекува. Като минава времето, постепенно ще забрави думите ти, а ти постепенно чрез дадени постъпки и действия ще му докажеш, че не го мислиш.

Blgodarq za podkrepata. Opitaite se da se postavite v moqta situaciq. Vremeto lekuva ne stava za6toto se pak sex-a e 4ast to edna vruzka - o6te po-malko na6ata e dulgi4ka... i nali se se6tate negovite dumi bqha "dokato ne mi dokaje6 ne iskam" Sega 6e kajete "taq pa samo za sex-a" Ne e taka. No nali razbirate,4e vinagi idva 1 moment v koito ima stra6na blizost i prosto e neizbejno,E tozi momenti 6te doide pri nas i kakvo? To4no kogato si4ko si varvi OK toi 6te si spomni i 6e se polu4i super kofti... a i az ne iskam da go boli :smt010 Pak kazvam - ne mi e za tupiq sex,no ne iskam da go boli,,, iskam si4ko da se opravi :(

Made_of_Pain
03-05-2007, 20:35
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс *

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:38
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс * Ти не можеш ли да четеш?


Донякъде ти влизам в положението и се надявам, че всичко ще се оправи. Може би трябва да минат 1-2-3месеца без секс и след това постепенно нещата ще се оправят. :smt006

Buttk0
03-05-2007, 20:39
Я бой бе !

pita6ta
03-05-2007, 20:41
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс *

Mne. Izob6to ne mi dreme. Az moga i bez sex, no na nego mu e kofti... Dori obmislqhme variqnta "bez sex" no pak ne vurvi 6toto se pak tva e 10 mese4na vruzka...Kak si predstavqte da vurvi napred? V smisul tq se krepi na 4uvstva razbira se,no az li4no ne vijdam kak moje da prdulji ako kajeme "mi nqma da pravime sex". Se 6te doide momenta,v koito 6e ni se priiska...Sa 6e me izkarate pak,4e mi e samo za sex-a. NE MI E ZA SEXA!!!! Sex moje6 da si vzeme6 otsqkude...prosto napravih jestoka gre6ka i kazah ne6to, koeto v deistvitelnost ne mislq...

Buttk0
03-05-2007, 20:43
Ахаха копеле фаштай пътя за манастира !

k0k0
03-05-2007, 20:44
1. Отиваш при него ,извиняваш му се и казваш че това е била една грешка която повече никога няма да се повтори
2. Казваш му че много го обичаш и неискаш п0вече ник0га да се карате
3. Постъпката ти е била много неспонтанна и НЯМА НИК0ГА ДА СЕ ПОВТОРИ

Това от мен дано сам ти помогнал :wink:

OtherDimension
03-05-2007, 20:44
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс *
Az moga i bez sex,


това не го казвай , защото е лъжа

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:46
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс *
Az moga i bez sex,


това не го казвай , защото е лъжа Сигурно е имала в предвид за определен перод от време.

03-05-2007, 20:47
k0k0 blagpdarq za saveta!

pita6ta
03-05-2007, 20:50
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс *
Az moga i bez sex,


това не го казвай , защото е лъжа Сигурно е имала в предвид за определен перод от време.

opredelen period ot vreme imah predvid da. Moga da izdurja kakto kazahte po-nagore 2-3 kolkoto se nalaga meseci, no ne mislq,4e toi 6te izdurji... V smisul toi kaza "az ne ti davam srokove da mi go dokaje6, no nqma i da te 4akam mn" i si e napulno prav... 6te gledam gore dolu dokraq na tazi sedmica da opitam da mu dokaja... Trqbva da napravq ne6to za nego ot koeto naistina da se ubedi,4e sujalqvam :-k

Miteto_bs
03-05-2007, 20:50
имаш ли 14? към автора? :roll:

malka_sladuranka
03-05-2007, 20:52
имаш ли 14? към автора? :roll: Има, има. Според мен не е много голяма, ама ще стане умна жена. :-D

pita6ta
03-05-2007, 20:53
имаш ли 14? към автора? :roll:

Ne vijdam kvo zna4enie imat godinite v slu4aq kato na seki moje da mu se slu4i da kaje ne6to podobno v moment na uqzvimost, no 6tom tolkova durji6 da znae6 - na 16 sum

Miteto_bs
03-05-2007, 20:54
да.. "Стават грешки казал таралежа и слязъл от кактуса" :::

pita6ta
03-05-2007, 20:59
да.. "Стават грешки казал таралежа и слязъл от кактуса" :::

Mnogo originalen,bravo! Ne moga da razbera kakuv ti e problema? Nikoga li ne si burkal? I 6te te pomolq sled kato ne pomaga6 po nikakuv na4in po-dobre ne pi6i samo da pravi6 flood

OtherDimension
03-05-2007, 21:01
да.. "Стават грешки казал таралежа и слязъл от кактуса" :::

Mnogo originalen,bravo! Ne moga da razbera kakuv ti e problema? Nikoga li ne si burkal? I 6te te pomolq sled kato ne pomaga6 po nikakuv na4in po-dobre ne pi6i samo da pravi6 flood


не му обръщай внимание.. тъй като съм попадал в ситуация, като твоята ще те посъветвам следното : спри да мислиш за миналото и да се обвиняваш ! Момчето ако те обича - ще се върне само при теб .. хората си прощават какви ли не неща , дори изневери , пък ти затова си тръгнала да се тревожиш .. Хайде стига вече - лягай спокойно и с усмивка .. той ще се върне сам , а ако можеш пък ти измисли нещо , което не е банално и ще му хареса , нещо което хареса .. Хайде късмет и пиши какво е станало задължително ! :) Лека нощ

Miteto_bs
03-05-2007, 21:02
ами Аз не виждам, какво повече искаш?
Казох ти нещо Дай му лабаво за 2 3 дена и виж че ще ти лиже оная работа да го търсиш... А аз специялно съм без-грешен.. мацко..

pita6ta
03-05-2007, 21:06
да.. "Стават грешки казал таралежа и слязъл от кактуса" :::

Mnogo originalen,bravo! Ne moga da razbera kakuv ti e problema? Nikoga li ne si burkal? I 6te te pomolq sled kato ne pomaga6 po nikakuv na4in po-dobre ne pi6i samo da pravi6 flood


не му обръщай внимание.. тъй като съм попадал в ситуация, като твоята ще те посъветвам следното : спри да мислиш за миналото и да се обвиняваш ! Момчето ако те обича - ще се върне само при теб .. хората си прощават какви ли не неща , дори изневери , пък ти затова си тръгнала да се тревожиш .. Хайде стига вече - лягай спокойно и с усмивка .. той ще се върне сам , а ако можеш пък ти измисли нещо , което не е банално и ще му хареса , нещо което хареса .. Хайде късмет и пиши какво е станало задължително ! :) Лека нощ

Blagodarq ti! :) Radvam se,4e se nameriha hora, koito mi vleznaha v polojenieto. Miteto_bs i na teb blagodarq makar 4e ne mi pomogna osobeno a tva s "az sum bezgre6en macko" - bezgre6ni hora nqma :) Leka na vsi4ki

Miteto_bs
03-05-2007, 21:09
Хехех това бе в кръга на шегата.. и аз съм правел грешки естественно.

Сладки сънища

bulgarche
03-05-2007, 21:51
Просто някой път като сте заедно...просто му кажи че съзаляваш и т'ва е

k0k0
03-05-2007, 22:19
Няма проблеми .Ще се расвам ако съм п0м0гнаЛ ;) и УСПЕХ \:D/ :smt008

koalka
03-06-2007, 07:24
Просто му го кажи и му покажи, че го обичаш.

pita6ta
03-06-2007, 09:12
Просто му го кажи и му покажи, че го обичаш.

Kazvam mu,kazvam mu... no qvno trqbva ne6to pove4e :-k Ne znam 6te go mislq o6te... Blagodarq vse pak

krem4et0
03-06-2007, 09:23
* преди си искала да сте заедно, сега очевидно искаш секс *
Az moga i bez sex,


това не го казвай , защото е лъжа Сигурно е имала в предвид за определен перод от време.

opredelen period ot vreme imah predvid da. Moga da izdurja kakto kazahte po-nagore 2-3 kolkoto se nalaga meseci, no ne mislq,4e toi 6te izdurji... V smisul toi kaza "az ne ti davam srokove da mi go dokaje6, no nqma i da te 4akam mn" i si e napulno prav... 6te gledam gore dolu dokraq na tazi sedmica da opitam da mu dokaja... Trqbva da napravq ne6to za nego ot koeto naistina da se ubedi,4e sujalqvam :-k
мислех да не пиша, ама ебати връзката. няма да правим секс, докато не ми докажеш, че съжаляваш. Не ти давам срокове, ама няма много да те трая. И това ми било връзка. Първо ти си имала основания да му го кажеш- и аз бих казала на твое място. Второ къде, къде повече от това сме се наранявали с моя и какви ли не тежки думи сме си казвали от това, че ме е унижил ,до това, че съм го изложила, а най-ужасното беше като го нарекох некадърник. Случват се такива неща- прощаваме си и го забравяме. за това се и обичаме. когато човек обича го боли от думите на любимото същество, но му прощава и забравя. не е нужно да се доказва нищо, още повече, че с право си му го казала. Изобщо не виждам защо си с този човек, който ти унижава по този начин. И да кажа на авторката и на другите съфорумци как се извиняваме ние 1 на друг-целуваме се и ако обиденият отвърне на целувката-всичко е ок! колкото по-голяма е обидата-толкова повече целувки и прегръдки раздаваме .

koalka
03-06-2007, 09:46
Ето, Кремчето е дала добро мнение и добре е да направиш така.

W3aKn3ss
03-06-2007, 10:54
Аз си мисля, че приятелят ти трябва да е мнооооооооооооого чувствителен към подобни неща за да се цупи все още. Иначе всички възможни съвети вече са ти дадени.. дано да се оправите :P

frozen
03-06-2007, 12:43
Колкото повече съжаляваш, повече ще ти се качва на главата :) Насажда ти вина по тоя начин и после естествено за каквото и да е ще става по неговата, понеже ти си мноого виновна и много съжаляваш. Вместо да се упрекваш си помисли и за това, че той със свойте си действия по-рано те е навел на мисълта, че те има само за секса. И не си му казала кой знае какво, че да се засегне чак толкова. Най-добре спри да му се връзваш, настъпи ти малко, кажи му че ти е писнало да се извиняваш все за едно и също нещо, че вината не е само твоя...... И съм абсолютно сигурна, че веднага ще му мине :wink: и ще стане O:) Разбира се накрая може и :smt008

pita6ta
03-06-2007, 18:13
Ami nz... Strahuvam se da ne go izgubq za6toto naistina go obi4am. Toi su6to me obi4a sigurna sum dokazval mi go e, no qvno go e zabolqlo dosta ot tezi dumi... imalo e slu4ai v koito sme si kazvali i po-tejki ne6ta, no sme si pro6tavali ama sega... nz hora strah me e,4e nqma da uspeq taka kato mu kaja samo "obi4am te sujalqvam naistina" :( Strah me e,4e 6te kaje,4e ne e dostatu4no ( a i to az ve4e go napravih tova dosta puti) i 6te go izgubq... :( A e glupavo to4nop za takova ne6to da go zagubq... Neska pak me popita dali misla po vaprosa i az otgovorih 'da", no v glavata mi e pulna kakafoniq i su6tnost ne znam kakvo da pravq :( :cry:

OtherDimension
03-06-2007, 18:16
аз ти казах нещо , ти си продължаваш.. вече няма какво да те посъветвам повече, освен : де стегни се малко !

krem4et0
03-07-2007, 08:54
Ami nz... Strahuvam se da ne go izgubq za6toto naistina go obi4am. Toi su6to me obi4a sigurna sum dokazval mi go e, no qvno go e zabolqlo dosta ot tezi dumi... imalo e slu4ai v koito sme si kazvali i po-tejki ne6ta, no sme si pro6tavali ama sega... nz hora strah me e,4e nqma da uspeq taka kato mu kaja samo "obi4am te sujalqvam naistina" :( Strah me e,4e 6te kaje,4e ne e dostatu4no ( a i to az ve4e go napravih tova dosta puti) i 6te go izgubq... :( A e glupavo to4nop za takova ne6to da go zagubq... Neska pak me popita dali misla po vaprosa i az otgovorih 'da", no v glavata mi e pulna kakafoniq i su6tnost ne znam kakvo da pravq :( :cry:
Прочете ли моето мнение? не си виновна. не си длъжна да му се извиняваш дори за това-имала си основания да го кажеш. не се самосъжалявай, а му кажи-аз така се тормозя заради твоето лигаво държане. Големите и разумни хора водят диалог и не изнудват половинката си. ти си лигльо-аз не ти дължа нищо. Ако ме обичаше истински щеше в мига, в който съм казала нещо обидно за теб да ми простиш. със своето държание само доказваш, че съм била права!
Кажи му го! И го и ако те разкара-по-добре за теб. Тоя е простак!

ThePainIsReaL
03-07-2007, 12:53
Разговаряй с него , щом отново сте заедно , той ще те разбере . Пък и си била ядосана тогава .. в яда си повечето момичета говорят неща , които не мислят .

pita6ta
03-08-2007, 18:58
offf kazah vi 4e tva nqma da e dostatu4no :smt010 govorih s nego toi me popita kvo sum izmislila po vaprosa az mu kazah, 4e edinstvenoto re6enie spored men e iskrenoto izvinenie i pak za 100-ten put mu se izvinih za dumite si... toi se qdosa,tva ne bilo dostatu4no,ne promenqlo ni6to...toi mi bil kazal alternativata az da sum se opravqla,ne se surdel za da sum mu se izvinqvala... ni6to ne sum bila pravela toi o6te go pomnel... offf naprao po4vam da se qdosvam i az ve4e ne znam kvo o4akva da naprava... vikam mu "dobre kaji mi kvo iska6 da napravq za da razbere6 4e sujalqvam" toi vika "ne znam"... vikam "e dobre ti samiq ne znae6 kfo iska6 da napravq a go o4akva6 ot mene.." i se skarahme... sa ni6ot nqmalo smisul si4ko bilo izgubeno ot samoto na4alo.. da sum bila dokazvala na drug awe hora 4estno vi kazvam qdosavm se :smt013 kak moje da govori taka... lele naprao se iznervqm super mnogo :smt013 oniq kurvi tam mojeli da dokajat pove4e ot mene,pravi bili drugite kato mu kazvali 4e si4ko bilo gre6ka viikam mu "hoi si pri kurvite tugaa da ti dokazvat si4ko" toi me izkara luda... imala sum bila psihi4eski problemi... awe naprao dumi nqmam dumi!!! :smt013

Pussy_Searcher
03-08-2007, 19:10
Покажи любовта си към него!!!гушкай си го,сготви му нещо :) и после,бе прекарайте си една страхотна и романтична вечер

pita6ta
03-08-2007, 19:34
Ama az moga da mu dokaja,4e go obi4am makar 4e misleh 4e ve4e sum go dokazala,no... qvno ne sum... Moga da mu go dokaja stiga da imam vreme pone malko,a toi iska za nqkolko dni da mu dokaja si4ko. E kak da stane? Toi prosto izob6to ne vqrva,4e moga da mu go dkaja,izob6to ne vqrva v ni6to... samo se karame...izkarame nqkolko dni mirno i spokoino i nakraq ve4e ne moje trqbva da stane skandal. I tva za dumite mi - mi na[pravih taka kakto me posuvetvahte 100-ten put mu se izvinih ne mu bilo dostatu4no mo6te gop pomnel... e to nqma da go zabravi taka lesno i skoro...az samata ne vijdam kvo moga da napravq pove4e. Poslednite mu dumi bqha "znae6 kvo iskam da napravi6 ako iska6 go pravi no ako toq put si trugna kulna se 6te e zavinagi izbora si e tvoi"...

krem4et0
03-09-2007, 09:25
Не му прави кефа-тръгни си ти. И моля ти се не бъди като кон с къпъци-прочети горните ми 2 мнения и разбери,че той се чувства виновен, а този, който се чувства такеа-напада!