PDA

View Full Version : pri sex .. :(



kkkkkkkkk
03-06-2007, 08:54
zdr. imam ot mn vreme bqlo techenie hodih na lekar ne e nekakva infekciq normalno e. no pri sex vinagi ima po prezervativa i mi e super neudobno da go chistq predi da go q vidql priqtelqt mi...no ne me e chak tolkova sram ot nego zashtoto sme ot odavna zaedno. ami ako nqkoi put stane da pravq sex s nqkoi, s koito ne sum pravila predi a ne sme mn poznati i pak vidi tva bqloto .. :/ ima li nachin da spira tva techenie pone pri sexa.. a ima li drugi s moq problem?

love me
03-06-2007, 09:11
i az imam bqlo te4enie, no qvno tvoeto e po-obilno, za6toto kogato pravim sex s priqtelq mi nqma sledi ot nego po prezervativa.moq s1vet e da otide6 do aptekata i da si kupi6 nqkakvi xap4eta protiv bqla te4enie.pri men te malko podeistvaxa.a ako te e sram da si gi kupi6 nakarai maika si da ti gi kupi. a ako i tova ne te ystroiva ima edin mnogo lesen na4in, blagodarenie na koito moje6 da namali6 bqloto te4enie: zaleite edna supena l1jica laika s 300 mililitra gore6ta voda i ostavete da vri deset minuti. precedete q i s o6tetoplata otvara napravete promivkana vlagali6teto

MoRsKa_nimfa
03-06-2007, 12:23
abe da ne si posmqla!!!!!!!!!!!!!!!!
ti maloumna li si pak love me?
kak shte i kazvash da pravio takiva neshta
PROMIVKA NA VLAGALISHTETO MOJE DA PREDPISHE EDINSTVENO GINEKOLOG!!! 4e dori i te izpisvat v kraen slu4ai!
moq savet e da ne go pravish ! apak ako iskash 4upi si glavata!
shto ne idesh na lekar?????? toi shte te pregleda i shte ti izpishe neshto ako trqbva. ne se pritesnqvai nqma nishto strashno!

Imaginar4e
03-06-2007, 20:34
Ами миличка при секс влагалището отделя секрети, които , как да кажа, намаляват триенето на пениса във влагалището.Незнам колко добре се изказах ама няма значение.Та идеята ми е че тва е напълно нормално, просто при някои момичета тази слуз е по-обилна :)