PDA

View Full Version : Obi4am go



03-06-2007, 11:23
Zdraveite! Vlubih se v edno mom4e koeto e 10 klas.Zapoznahme se v skaipa.Predi da se sre6tnem mnogo si pisahme po skaipa no sega ve4e toi ne mi pi6e.Kogato go vidqh na sre6tata mi se iska6e da go celuna no nemojah!Molq vi pomognete mi! Kak da razbera dali me haresva i za6to sled sre6tata ne me otbqgva i neiska da si pi6eme? :-k

03-06-2007, 11:26
Ops sgre6ih iskah da vi pitam za6to sled sre6tata me otbqgva i neiska da si pi6eme i kak da razbera dali toi me haresva?

ThePainIsReaL
03-06-2007, 12:19
Ми .. има доста варианта , за да те отбягва . Аз ще ти кажа някои само :
- не те е харесал физически
- на срещата си била много срамежлива и свенлива и си го отблъснала
- харесал си е друга
- просто е много зает в момента и няма време да се занимава с глупости
- ляляля

А как ще разбереш дали те харесва ? Ами само по действията му. Ако те харесва , няма да се държи като гъз . Може да се прави на недостъпен , но все пак дори и тогава , щеше да те гледа и да се старае да ти се мярка пред очите , но да не ти обръща внимание . Така че , вземи и ти се направи на ударена . Ако не действа , просто не му пука за тебе . Заебаваш го и толкова . По света има много други момчета

А бтв ти на колко си точно ?

П.П. Ако чак пък толкова го харесваш , отиди , дръпни го и го питай кво става . Макар , че вие сте излезли само на една среща , нямаш право да се държиш с него сякаш е твоя собственост .

ThePainIsReaL
03-06-2007, 12:21
Оле .. забравих да ти кажа най-важното : ПРЕСТАНИ ДА СИ ВЪОБРАЗЯВАШ , че го обичаш . Ти просто си хлътнала по него , има разлика м/у двете . "Обичам го" е твърде силно в твоя случай .

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 13:39
Оле .. забравих да ти кажа най-важното : ПРЕСТАНИ ДА СИ ВЪОБРАЗЯВАШ , че го обичаш . Ти просто си хлътнала по него , има разлика м/у двете . "Обичам го" е твърде силно в твоя случай .

Bravo..Mnogo tochno kazano..EVALA!Az sum sus sushtoto mnenie!Nedei da Burkash "Obicham" sus "haresvam" mnogo razlichni neshta sa! [-X

miloto_girl_4e
03-06-2007, 13:47
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=82669 :wink: