PDA

View Full Version : Поредната тема за девствени:)



03-06-2007, 12:21
Здравейте! :wink: Една друга тема ме провокира да направя тази. Въпросът ми е какво ви е мнението за момичета и момчета, които са над 18 години и са девствени или по точно дали това, че са, променя мнението ви за тях? Мислите ли ги за по - смотани или нещо по - малко от тези, които са правили секс? Бихте ли си променили мнението за момиче/момче, което ви харесва, когато разберете, че е девствено (за над 18 годишни става въпрос)? Въобще има ли някакво значение този факт, когато си изграждате мнение за някого?

П.С. Знам, че има много такива теми, ама те не отговарят точно на тия въпроси :wink:
П.С.2. Не искам да ми давате съвети, просто искам да разбера мнението ви

Buttk0
03-06-2007, 12:22
Естествено че променя ... преди са били пустиняци ся са пълнолетни пустиняци !

romantichna^
03-06-2007, 12:25
Абе то по-добре е след 18 да си девствен/а отколкото да почнеш да правиш секс на 13 години...Не,не бих си променила мнението за някои който е на 18(и повече) и не е правил секс...но определено ще се замисля за някой който е на 12-13...

RiseGirl
03-06-2007, 12:28
За мен няма значение на колко години човек го е направил за първи път, щом не се е почувстал готов за това-добре. Всяко нещо с времето си

sharkybul
03-06-2007, 12:34
всеки ще каже,че няма нещо против,ала бала.
обаче може не всички да са искренни....

аз лично не бих си го променил....но ако някое момче което ми е разказвало за 'подвизите си" си го признае.....евала му прави де:wink:

sledko_f>93
03-06-2007, 12:39
Естествено че променя ... преди са били пустиняци ся са пълнолетни пустиняци !
Хаахаха
по темата.....мне

Shmatko
03-06-2007, 12:43
Ако ме харесва някоя девица тва ше и е колям + козче... :smt033
Иначе ако е на 18 и е девица вероятността да е някоя курветина и/или пача е значително по-малка. :shock:

Иначе и аз съм девствен (на 22години). \:D/
Променя ли ви мнението тва нещо? :smt017

Buttk0
03-06-2007, 12:44
От сичко казано следва ... че са пустиняци !

moncho
03-06-2007, 12:46
Аз познавам един на 21 които е девствен :D

ThePainIsReaL
03-06-2007, 12:51
Не , глупости . Защо да си променям мнението за тях . Всеки човек сам решава за себе си тези неща , аз нямам право да го обсъждам или да си прави заключения от техните лични предпочитания . Пък и няма нищо лошо да се чака подходящият човек в някои случаи ..

03-06-2007, 12:51
Аз познавам един на 21 които е девствен :D

Е..аз познавам една, която е на 32 и девствена, ама въпроса е друг :)

Buttk0
03-06-2007, 12:55
Начи утре или вдруги ден иди и кажи че е пустиняк ... на 32 ... пфф тая сиурно по 5 пъти на ден търка !

Bodom_child
03-06-2007, 12:59
Изобщо не бих си променил мнението за девственик било то над или под 18. Ако пък не го познавам, това изобщо не би провокирало в мен мисли от сорта "задръстен пустиняк" или нещо от сорта. [-X
Не можеш да кажеш какъв е един човек докато не го опонаеш.

Ice_Queen
03-06-2007, 13:01
Изобщо не бих си променил мнението за девственик било то над или под 18. Ако пък не го познавам, това изобщо не би провокирало в мен мисли от сорта "задръстен пустиняк" или нещо от сорта. [-X
Не можеш да кажеш какъв е един човек докато не го опонаеш.

напълно правилно!

пък особенно последното! =D>

miloto_girl_4e
03-06-2007, 13:15
По принцип не си градя мнение по това дали някой е девствен или не, но ако разбера, че някой мой познат на/над 18 години все още не е спал/а с момиче/момче единствено бих му се възхитила и бих се зарадвала, че са останали още хора, които държат повече на себе си, отколкото на мнението на останалите пубери, които си мислят, че трябва да се изчукаш на 13-14 години, защото иначе си задръстен.. ](*,) ](*,)

Scarabey
03-06-2007, 13:18
Това не е нищо срамно,всеки си има избор и мнение по въпроса и не мисля да си променям мнението за тях...

rado89
03-06-2007, 13:42
абе не е зле преди 18-19 да си го правил - то си е физиология - тялото вече е съзряло за секс - и си го иска :)

malka_sladuranka
03-06-2007, 13:43
Мен лично слабо ме вълнува, кой го е правил и кой не е. Но моите лични наблюдения са, че повечето (не всички), които са останали девствени до тази възраст и след нея са по-смотанички, по-затворвни... Това е моето мнение.

Shmatko
03-06-2007, 13:47
Горкия аз... Обречен съм... :smt089

03-06-2007, 14:51
Извинявам се за дългата тема която написах но темата много навътре я приемам
... моите лични наблюдения са, че повечето (не всички), които са останали девствени до тази възраст и след нея са по-смотанички, по-затворвни... Това е моето мнение.

Незнам кви са тия наблюдения .. ма то ако има някойто си е останал девествен до 18 .. той сигурно и на 20 шси бъде .. и на 24 .. и така .. ако несе опита да го промени по някакъв начин ( което включва и да промени себе си .. )
Значи периода от 14 до 18 години е СУПЕР дълъг .. всмисъл тялото претърпява драстични промени .. тва са си 4 години мамкаму .. затва време колко работи могат да станат ... а ти тогава кръга на общуването на даден човек се свежда до един град с всичките приятели съученици родители ала бала .. съвсем друго е кат минеш 18 и пред тебе се отварят толко много врати ... общуваш и се запознаваш с повече хора от различни градове .. времето се променя , хората също ( съдя по себе си )
Аз също съм девствен на 18 съм .. не че несъм искал да го направя просто е нямало с кой 8-[
Задръстен ? - НЕ !
Смотаняк ? - ако ми дефинирате тая дума ще ви кажа дали съм или несъм :]
Аз никога несъм бил затворен към хора , излизания , купони или квито и да е било мероприятия. По скоро тва в днешно време както казаха " колежките" от горните постове е ,че всеки сам си решава.. аз пък немисля така :) Aко ме харесваха момичетата .. щех да го направя ... неме харесват .. несъм го правил ... кво правя аз по въпроса ? Не седа и да мрънкам .. а ДЕЙСТВАМ !!! Не всичко е секс , тва може да го каже само някой който него е правил :| То наистина не всичко е секс .. но 90% е в секса :]
Грозни - НЕ
Красиви - ДА

Тва е истината ... аз несъм красив .. можеби съм устроумен или поне така си мисля .. но не и красив .. НО се опитвам да го променя .. всеки който иска .. може ! Направете го и вие грозни братя и сестри ( тва изречение незнам от каде ми дойде чесно :} ) Ходете на фитнес ... ходете на козметик .. грижете се за тялото си то е ваша отговорнос .. То на повечето хора е в главата а не в тялото но проблема е че ако си красивите и тъпите повече ги приемат от умрените и грозни .. примерно ... Е сега има изключения НО то за всичко си има извинение ..
Така че хора стегаите се ... или поне опитаите .. аз съм сигурен че повечето хубави момиченца тук .. си ядът хамбъргери ... ходат рядко на фитнес .. и много други работи ... кой е красив и кой не е избира природата не ние ... ( под красив разбирам хубаво тяло лице , да иам позитивно излъчване , симпатичност ) ако ние си избирахме то всички бяха да са красиви .. хубавото е че в тва отношение има много да се говори но аз ше спра да пише щото знам че малко вас ще стигнат до тука :] така че както и да е няма да пиша повече вие сами си се оправяйте аиде чао от мен , много хубав форум :P

03-06-2007, 15:06
Извинявам се за дългата тема която написах но темата много навътре я приемам
... моите лични наблюдения са, че повечето (не всички), които са останали девствени до тази възраст и след нея са по-смотанички, по-затворвни... Това е моето мнение.

Незнам кви са тия наблюдения .. ма то ако има някойто си е останал девествен до 18 .. той сигурно и на 20 шси бъде .. и на 24 .. и така .. ако несе опита да го промени по някакъв начин ( което включва и да промени себе си .. )
Значи периода от 14 до 18 години е СУПЕР дълъг .. всмисъл тялото претърпява драстични промени .. тва са си 4 години мамкаму .. затва време колко работи могат да станат ... а ти тогава кръга на общуването на даден човек се свежда до един град с всичките приятели съученици родители ала бала .. съвсем друго е кат минеш 18 и пред тебе се отварят толко много врати ... общуваш и се запознаваш с повече хора от различни градове .. времето се променя , хората също ( съдя по себе си )
Аз също съм девствен на 18 съм .. не че несъм искал да го направя просто е нямало с кой 8-[
Задръстен ? - НЕ !
Смотаняк ? - ако ми дефинирате тая дума ще ви кажа дали съм или несъм :]
Аз никога несъм бил затворен към хора , излизания , купони или квито и да е било мероприятия. По скоро тва в днешно време както казаха " колежките" от горните постове е ,че всеки сам си решава.. аз пък немисля така :) Aко ме харесваха момичетата .. щех да го направя ... неме харесват .. несъм го правил ... кво правя аз по въпроса ? Не седа и да мрънкам .. а ДЕЙСТВАМ !!! Не всичко е секс , тва може да го каже само някой който него е правил :| То наистина не всичко е секс .. но 90% е в секса :]
Грозни - НЕ
Красиви - ДА

Тва е истината ... аз несъм красив .. можеби съм устроумен или поне така си мисля .. но не и красив .. НО се опитвам да го променя .. всеки който иска .. може ! Направете го и вие грозни братя и сестри ( тва изречение незнам от каде ми дойде чесно :} ) Ходете на фитнес ... ходете на козметик .. грижете се за тялото си то е ваша отговорнос .. То на повечето хора е в главата а не в тялото но проблема е че ако си красивите и тъпите повече ги приемат от умрените и грозни .. примерно ... Е сега има изключения НО то за всичко си има извинение ..
Така че хора стегаите се ... или поне опитаите .. аз съм сигурен че повечето хубави момиченца тук .. си ядът хамбъргери ... ходат рядко на фитнес .. и много други работи ... кой е красив и кой не е избира природата не ние ... ( под красив разбирам хубаво тяло лице , да иам позитивно излъчване , симпатичност ) ако ние си избирахме то всички бяха да са красиви .. хубавото е че в тва отношение има много да се говори но аз ше спра да пише щото знам че малко вас ще стигнат до тука :] така че както и да е няма да пиша повече вие сами си се оправяйте аиде чао от мен , много хубав форум :P

Съгласен съм с теб, ама малко си противоречиш. Първо казваш, че който е девствен на 18, и на 24 ще продължава да бъде, ако не се промени. После казваш, че до 18 години кръга от хора, с които общува човек не се променя много, а след това значително се променя и с това и много други неща. Така, че между 18 и 22 има голяма разлика според мен. Пък и от 18 до 22 също има 4 години(СУПЕР дълъг период от време(както ти се изрази))...

malka_sladuranka
03-06-2007, 15:15
Извинявам се за дългата тема която написах но темата много навътре я приемам
... моите лични наблюдения са, че повечето (не всички), които са останали девствени до тази възраст и след нея са по-смотанички, по-затворвни... Това е моето мнение.

Незнам кви са тия наблюдения .. ма то ако има някойто си е останал девествен до 18 .. той сигурно и на 20 шси бъде .. и на 24 .. и така .. ако несе опита да го промени по някакъв начин ( което включва и да промени себе си .. )
Значи периода от 14 до 18 години е СУПЕР дълъг .. всмисъл тялото претърпява драстични промени .. тва са си 4 години мамкаму .. затва време колко работи могат да станат ... а ти тогава кръга на общуването на даден човек се свежда до един град с всичките приятели съученици родители ала бала .. съвсем друго е кат минеш 18 и пред тебе се отварят толко много врати ... общуваш и се запознаваш с повече хора от различни градове .. времето се променя , хората също ( съдя по себе си )
Аз също съм девствен на 18 съм .. не че несъм искал да го направя просто е нямало с кой 8-[
Задръстен ? - НЕ !
Смотаняк ? - ако ми дефинирате тая дума ще ви кажа дали съм или несъм :]
Аз никога несъм бил затворен към хора , излизания , купони или квито и да е било мероприятия. По скоро тва в днешно време както казаха " колежките" от горните постове е ,че всеки сам си решава.. аз пък немисля така :) Aко ме харесваха момичетата .. щех да го направя ... неме харесват .. несъм го правил ... кво правя аз по въпроса ? Не седа и да мрънкам .. а ДЕЙСТВАМ !!! Не всичко е секс , тва може да го каже само някой който него е правил :| То наистина не всичко е секс .. но 90% е в секса :]
Грозни - НЕ
Красиви - ДА

Тва е истината ... аз несъм красив .. можеби съм устроумен или поне така си мисля .. но не и красив .. НО се опитвам да го променя .. всеки който иска .. може ! Направете го и вие грозни братя и сестри ( тва изречение незнам от каде ми дойде чесно :} ) Ходете на фитнес ... ходете на козметик .. грижете се за тялото си то е ваша отговорнос .. То на повечето хора е в главата а не в тялото но проблема е че ако си красивите и тъпите повече ги приемат от умрените и грозни .. примерно ... Е сега има изключения НО то за всичко си има извинение ..
Така че хора стегаите се ... или поне опитаите .. аз съм сигурен че повечето хубави момиченца тук .. си ядът хамбъргери ... ходат рядко на фитнес .. и много други работи ... кой е красив и кой не е избира природата не ние ... ( под красив разбирам хубаво тяло лице , да иам позитивно излъчване , симпатичност ) ако ние си избирахме то всички бяха да са красиви .. хубавото е че в тва отношение има много да се говори но аз ше спра да пише щото знам че малко вас ще стигнат до тука :] така че както и да е няма да пиша повече вие сами си се оправяйте аиде чао от мен , много хубав форум :P Заради такива като теб съм подчертала "не всички". Всеки отговаря сам за себе си, аз не съдя никой. Ти не си задръстен- Ок...Къде съм казала, че си? Или сега всички девствени над тази възраст или разделили се с девствеността си по-късно ще се нахвърлят да обясняват, че не са задръстени...ОК..някой си не е, но друг е...

03-06-2007, 15:16
of Whiskass как го гледаме живота бе ... ебаси той живота си е един .. примерно ако на 20 правиш секс .. и почнеш да го правиш систематично ква ше ти е разликата ? Или пък е по яко да правиш секс с 16 годишно момиче ( за тва нема спор :D )

03-06-2007, 15:17
malka_sladuranka ти направо ме затапи нема да пиша повече :D

malka_sladuranka
03-06-2007, 15:18
malka_sladuranka ти направо ме затапи нема да пиша повече :D Дано съм затапила и други които са имали да кажат същото, но с други думи.

MPOWER
03-06-2007, 15:21
Аве слушаите се кви тъпотий дрънкате повечето ве,тва не опира до "готов/а съм" и "не съм готов/а" ами до човешка нужда и повечето тука не са го разбрави,друг е въпроса че почваш когато искаш,и тва че някои/някоя е почнала на малка възраст не е защото ще му се смеят,а по темата еми нема да ми се промени щото знам как седят нещата :mrgreen: :mrgreen: аиде ся по-спокойно и без велики мъдрения!!! :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:

03-06-2007, 15:23
ps искам да добавя за Whiskas че можеби несъм те разбрал правилно .. все едно ти искаше да кажеш че един човек на 18 който е правил секс гледа различно на живота от един човек на 18 който не е правил .. ми да тва е така :] 100% от всякаде е така ... незнам що ... кат се замисля ... можеби тва ми е станало като фикс идея :shock:

03-06-2007, 15:27
МPOWER примерно ти ако си на 16 и си некъв дебел и пъпчив и смръделив ( просто го давам като пример ) и на тебе щи се прай секс ма коя щи пусне .. ? та то неа толко до инстинк а до имане и немане

03-06-2007, 17:20
МPOWER примерно ти ако си на 16 и си некъв дебел и пъпчив и смръделив ( просто го давам като пример ) и на тебе щи се прай секс ма коя щи пусне .. ? та то неа толко до инстинк а до имане и немане

Да, ама ако си с хубаво тяло, с гладка кожа и се къпеш редовно, тогава не е до имане и нямане...

koalka
03-06-2007, 18:34
Няма нищо смотано, ако не си го направил на 18.

krem4et0
03-07-2007, 08:49
Определено ще ми се издигне в очите доста. Аз съм именно от тези грозни задръстенячки. Аз и моя приятел го направихме на 20. познавам 1 куп момичета и момчета, които са го направили за първи път след 18. даже като се замисля повечето, които познавам са правили секс за първи път след 18. Няма лошо. за мен 18 е прекрасна възраст за започване на половия живот. и аз тогава бях навита, имах гадже, но все пак не се реших-имах си притеснения, които се оправдаха. не съжалявам-сега си правя секс и ми е добре.

marina star
03-07-2007, 12:45
ne estestveno,vseki stava gotov za sex po razli4no vreme tva 4e e na 18 ne ozna4ava 4e tvqbva zadaljitelno da e pravil sex

kalpazanka
03-07-2007, 12:49
Няма значение кой кога ще го направи. Все пак всеки е различен и си преценява. А това, че някои мислят девствениците 18+ за задръстени, говори зле за тях. Да се пазиш, докато откриеш подходящия, не те прави автоматично задръстен!
Тези, които са се пазили до 18, ми се издигат в очите, за разлика от другите, "сефтосали" се на 12. :evil:

Shmatko
03-07-2007, 14:27
Тия дет се чувстват задръстени може ги насефтосам набърже... :-D

Киното
03-07-2007, 17:22
90% от хората в този форум сме девствени

W3aKn3ss
03-07-2007, 17:30
И да са девствени кво?.. Да не би да са пещерняци?... Пф.. ! Някои хора тук са много ограничени...

03-07-2007, 17:31
Това не е нищо срамно,всеки си има избор и мнение по въпроса и не мисля да си променям мнението за тях...

no e tupo da se devstven

Shmatko
03-07-2007, 18:07
90% от хората в този форум сме девствени
И аз съм... :shock:

malka_sladuranka
03-07-2007, 18:08
90% от хората в този форум сме девствени Не сте толкова много... :shock:

Shmatko
03-07-2007, 18:14
Повече сме, и ти си... :-D

SaLzI4Ka
03-07-2007, 18:16
NEEEE ne bih go premenila vseki sam re6ava koga da go napravi za parvi pat

malka_sladuranka
03-07-2007, 18:16
Повече сме, и ти си... :-D Защо каза бе? :smt013 Това си беше нашата малка тайна. Не исках никой да знае, че съм просто едно невинно дете. :smt059

Shmatko
03-07-2007, 18:18
Повече сме, и ти си... :-D Защо каза бе? :smt013 Това си беше нашата малка тайна. Не исках никой да знае, че съм просто едно невинно дете. :smt059

Айде, айде то педерас не се стаа от един път ти искаш да се отвориш с толко. Чух че на 7-мия път ставали работите... :-D

Jumbie483
10-10-2008, 17:31
Естествено, че няма да ми промени мнението. Това кой кога е правил секс не променя човека :-P


Съветвам ви да гледате филма: The 40 Year Old Virgin / 40-годишният девственик :razz: :razz:

Bubbly
10-10-2008, 17:36
Мнението ми е, че да пускаш подобни теми е далеч по жалко, отколкото да не си се чукал. Дреме ми кой е девствен и кой не. Толкова ли нямате и други теми за размисъл? :?

Rebirthing
10-10-2008, 17:38
Напротив, това няма да промени мнението за даден човек, даже ще спечели уважението ми.

jghgh
10-10-2008, 18:17
Здравейте! :wink: Една друга тема ме провокира да направя тази. Въпросът ми е какво ви е мнението за момичета и момчета, които са над 18 години и са девствени или по точно дали това, че са, променя мнението ви за тях? Мислите ли ги за по - смотани или нещо по - малко от тези, които са правили секс? Бихте ли си променили мнението за момиче/момче, което ви харесва, когато разберете, че е девствено (за над 18 годишни става въпрос)? Въобще има ли някакво значение този факт, когато си изграждате мнение за някого?

П.С. Знам, че има много такива теми, ама те не отговарят точно на тия въпроси :wink:
П.С.2. Не искам да ми давате съвети, просто искам да разбера мнението ви

Издигат ми се в очите по-скоро.
Бившия (тоя, който ме отряза) е на 19 и бях първото момиче, което изобщо целува... Имах планове и да го направим, защото той беше най-нежното и добро момче, което съм срещала... И изобщо всичко от което се нуждая... някой като него :( Много жалко че историята няма хепи енд, но той беше наистина мн нежен човек, и чувствен, с мярка някак си...
Само хвала мога да кажа на хра, които са си запазили девствеността и не са се наебали като малки! (аз направих тази грешка.. но не мога да я възвърна:))

marilyn
10-10-2008, 20:07
Попринцип не смятам, че е нормално след 18 да си девствен. Това според мен говори не че си тъп и смотан и пр. а че не можеш да общуваш добре с хора в повечето случаи. Но от моя клас има едно момиче, което си е супер комуникативно, ама си казва че ще се пази до сватбата, защото девствеността й била най-ценното нещо и искала да го даде на човека с когото иска да прекара живота си и бла бла бла... а тя е мн вярваща християнка... абе зависи си от човека ама няма значение момче, момиче все пак не е необходимо да се пази чак до 20 примерно...

ANTIHUMAN
10-10-2008, 22:02
Не става само с ядене трябва и акъл!
Това се отнася от `91 на горе (даже може и от части и `91 да се смята)!

По темата: Не, няма да си променя мнението!Даже се бих зарадвал, че не е прибързала да прави секс, още като дете.

PeopleAlwaysLeave
10-10-2008, 23:17
Естествено, че няма да си променя мнението! Това, че е девствен/а не го/я прави по-малко човек от останалите. Пък и защо да си променям мнението - да не би девствеността да е някаква нелечима болест или недъг ? Това си е лично нещо за всеки индивид и не мисля, че трябва да оказва някакво влияние върху изграждането на мнение за този индивид. Естествено, има и такива, които ще кажат - "ооо тая/тоя е девствен/а - eбати задръстеняка/задръстенячката", но тях няма да ги коментирам. Като са са нае*али на 13 все 1 рога имат :)

mi6unka
10-11-2008, 07:53
По принцип не си градя мнение по това дали някой е девствен или не, но ако разбера, че някой мой познат на/над 18 години все още не е спал/а с момиче/момче единствено бих му се възхитила и бих се зарадвала, че са останали още хора, които държат повече на себе си, отколкото на мнението на останалите пубери, които си мислят, че трябва да се изчукаш на 13-14 години, защото иначе си задръстен.. ](*,) ](*,)
+1 :D

SunShinePearl
10-11-2008, 11:46
ами щом не е намерил/а подходящия кво да се прави,определено ще ми стане странно ако е момче щото попринцип повечето момчета все се хвалят с подвизите си

insomnia__
10-11-2008, 12:52
18 и девствен-не виждам нищо лошо в това...напротив даже това покозва,че е упорит и разумен човек,който не е само за единия секс..просто явно не е бил готов :?

GerYy
10-11-2008, 13:19
Напротив, това няма да промени мнението за даден човек, даже ще спечели уважението ми.

\:D/

BurningDesire
10-12-2008, 13:36
Честно, ако момиче е на/над 18 години и е девствена, ще й се възхитя. Наистина що се отнася до секс колкото повече изчакаш, по-добре. До скоро мислех обратното, но сега разбрах, че не съм била права. Като по-малка бързах и го направих на 16 и съм твърдо убедена, че сгреших. За момче, също бих му се възхитила. Иначе в обши линии няма да ми промени мнението много - много. Пример: познавам едно момче на около 25-26, който е девствен, но аз преди да го знам си го мислех за пълен загубеняк, това че не е правил секс не е кой знае какъв фактор. Е, в неговия случай не му се възхитих, защото, както казах, той е абсолютен тъпанар поради други причини.

BloodyMary
10-12-2008, 14:28
Ot koga kak1v 4ovek si se opredelq ot tova da pravi6 seks ili ne predi ili sled 18.Vseki moje da otide i da se iz4uka s nqkoi no po slojnoto e kogato ima6 vr1zka e da razbira6 4oveka sre6tu teb i da si s nego v1preki vsi4ko..Mnenieto ne se gradi samo v1rhu edin aspekt ot haraktera na daden govek a ot negovata cqlostna s16tnost... :P :D :) 8)

ValzZi
10-12-2008, 15:59
По принцип не си градя мнение по това дали някой е девствен или не, но ако разбера, че някой мой познат на/над 18 години все още не е спал/а с момиче/момче единствено бих му се възхитила и бих се зарадвала, че са останали още хора, които държат повече на себе си, отколкото на мнението на останалите пубери, които си мислят, че трябва да се изчукаш на 13-14 години, защото иначе си задръстен.. ](*,) ](*,)

iliq_zgz
10-12-2008, 23:08
ne mi promenq mnenieto samo mi stava malko stranno kak izdarjat teq xora tolkova vreme az sega nemoga da izdarjam pak kvo li 6te e na 22 :-D

mistake
10-13-2008, 12:46
Мнението ми, би се променило само в положителна посока...

iamalien
10-13-2008, 13:57
Абе то по-добре е след 18 да си девствен/а отколкото да почнеш да правиш секс на 13 години...Не,не бих си променила мнението за някои който е на 18(и повече) и не е правил секс...но определено ще се замисля за някой който е на 12-13...
напълно сългасен !

AnnitoOo
11-05-2008, 16:09
abe xora nqma nikvo zna4enie dali 4oveka e devstven ili ne !!! tva si e negova rabotaa i ne e 4estno nqkoi da se burka v 4yjdi neshta .... ako shte da e na 35 i e devstven tova zna4i 4e ne e nameril podhodqsht 4ovek KVOOO ? DA LEGNE V LEGLOTO NA PURVIQ SRESHTNAT LI ???? EBASI RAZSUJDAVANETO .... :(

glamouros
11-05-2008, 16:21
Здравейте! :wink: Една друга тема ме провокира да направя тази. Въпросът ми е какво ви е мнението за момичета и момчета, които са над 18 години и са девствени или по точно дали това, че са, променя мнението ви за тях? Мислите ли ги за по - смотани или нещо по - малко от тези, които са правили секс? Бихте ли си променили мнението за момиче/момче, което ви харесва, когато разберете, че е девствено (за над 18 годишни става въпрос)? Въобще има ли някакво значение този факт, когато си изграждате мнение за някого?

П.С. Знам, че има много такива теми, ама те не отговарят точно на тия въпроси :wink:
П.С.2. Не искам да ми давате съвети, просто искам да разбера мнението ви
Да променя го. Определено го променя, но не е задължително да е към по-лошо. Това е въпрос на избор. Няма нищо лошо да си девствен, а това не означава че си задръстен. А пък ако си здраве да е :)

tapaka
11-05-2008, 16:48
Tva 4e nqkoi e devstven i e nad 18 god po nikakav na4in nemoje da mi promeni mnenieto za nego.Qvno prosto vse oshte ne e gotov za pravi sex ili ne e otkril choveka s koito iska da si naiprai sefteto i v tova nqma ni6to lo6o kakto sa kazali i v po gornite komentari tva koga 6te izgubish devstvenostta si si e vapros na li4en izbor :) :) :)

CeLyVka
11-05-2008, 17:30
Абе то по-добре е след 18 да си девствен/а отколкото да почнеш да правиш секс на 13 години...Не,не бих си променила мнението за някои който е на 18(и повече) и не е правил секс...но определено ще се замисля за някой който е на 12-13...
напълно сългасен !

bass_mania
11-06-2008, 18:44
незнам какво лошо има да си над 18 и да си девстен.чакайте малко бе.голяма ли е газарията да си на 13 и да си се ебал като шевна машина?на 20 вече си на магистралата.ей такива малки курвета дето още немогат да си вържат обувките ме дразнят!!! :-x

SK0RP10N
11-06-2008, 21:17
Това е тъпо - девствена = задръстена овца.Като и се скъса една ципа става нормална

Snowww
11-06-2008, 21:19
Всички девствени сте много зле... Как може в 21 век на 18 да си девствен/а тц тц

bader
11-07-2008, 07:56
За детсвено момиче над 18 немога да кажа нищо лошо , за момче някак си :( ги съжелявам.

Punisherrr
11-07-2008, 13:29
За детсвено момиче над 18 немога да кажа нищо лошо , за момче някак си :( ги съжелявам.

Оууу съжалявали ги... 8-) абе я се чуйте...
уффф отиват си читавите хора с нормални представи.... много жалко че е започнала да ни залива вълна от глупаци!
И като гледам само как човек,който пише деТСВен казва такива неща... :-D

абе като толко знаете след колко години кой какъв е ако не е направил еди кво си... айде кажете замисляли ли сте се изобщо някога защо е измислено да е 18+

е...отдавна няма такова нещо разбира се... вече порното може да бъде под знака 11+ ... пффф

Съжалявали ги.... тцтц... Колкото и такива хора да познавам всичките са по-точни от цялото стадо плиткоумници,които се мислят за голяма работа...модрени сте-да... ама тва в момента не е нищо хубаво!

moonwarrior
11-07-2008, 13:35
някои който си е запазил детственоста след 18 евала му правия даже ше ми е по кеф ако е детствен просто са по 4исти хора ...
се пак аз изгубих детсствеността на един 18 годишен :grin: :D

Punisherrr
11-07-2008, 14:23
За детсвено момиче над 18 немога да кажа нищо лошо , за момче някак си :( ги съжелявам.

Оууу съжалявали ги... 8-) абе я се чуйте...
уффф отиват си читавите хора с нормални представи.... много жалко че е започнала да ни залива вълна от глупаци!
И като гледам само как човек,който пише деТСВен казва такива неща... :-D

абе като толко знаете след колко години кой какъв е ако не е направил еди кво си... айде кажете замисляли ли сте се изобщо някога защо е измислено да е 18+

е...отдавна няма такова нещо разбира се... вече порното може да бъде под знака 11+ ... пффф

Съжалявали ги.... тцтц... Колкото и такива хора да познавам всичките са по-точни от цялото стадо плиткоумници,които се мислят за голяма работа...модрени сте-да... ама тва в момента не е нищо хубаво!

Кажи кой го спазва това 18+ ? Това че е измислено,не означава че трябва да се спазва.Я ми кажи честно ти някога гледала ли си порно? Защото ако си гледала означава че и ти не го спазваш това 18+ и както винаги отново си противоречиш.Спри да завиждаш на хората които правят секс девственица такава :D

хаха :D пак ме осъди за ДЕВСТВЕНИЦААаа :razz:
А за 18+ ...знаех си,че ще се намери кой да го приеме така... 8-) Казах го,за да не говорят глупости и да се замислят,че на първо място нещата са измислени такива.
А и споменах леко,че сега естествено това на никого не прави никакво впечатление ;) И не казах нито ''НЕ ГЛЕДАЙТЕ ПОРНО'' нито ''НЕ ПРАВЕТЕ СЕКС ПРЕДИ 18''
знам,че така си ме разбрал,спокойно :D
И да,гледала съм и гледам...това си е ненужен въпрос...
Нямах предвид това ;)
Едно друго нещо ме дразни мен,но леееко ми писна да се нервирам и да се обяснява,след като едва се намира кой да разбере ;)

bqsna_teenagerka
11-07-2008, 15:44
Според мен това е глупава и напълно безмислена тема. НИкой няма право да казва на никого какво да прави и кога да го прави. И никой не може да съди някого за неговите постъпки...всеки сам решава как да живее живота си. Никой не може да му се меси в него. Така че тези които ен са правили секс и са над 18г не могат и няма за какво да бъдат обвинявани.

jeni92_abc
11-07-2008, 17:20
Аз познавам един на 21 които е девствен :D

Е..аз познавам една, която е на 32 и девствена, ама въпроса е друг :)

:shock: seriozno LI ?!? :shock: nemoga da si go predstavq :shock:

Punisherrr
11-07-2008, 17:48
За детсвено момиче над 18 немога да кажа нищо лошо , за момче някак си :( ги съжелявам.

Оууу съжалявали ги... 8-) абе я се чуйте...
уффф отиват си читавите хора с нормални представи.... много жалко че е започнала да ни залива вълна от глупаци!
И като гледам само как човек,който пише деТСВен казва такива неща... :-D

абе като толко знаете след колко години кой какъв е ако не е направил еди кво си... айде кажете замисляли ли сте се изобщо някога защо е измислено да е 18+

е...отдавна няма такова нещо разбира се... вече порното може да бъде под знака 11+ ... пффф

Съжалявали ги.... тцтц... Колкото и такива хора да познавам всичките са по-точни от цялото стадо плиткоумници,които се мислят за голяма работа...модрени сте-да... ама тва в момента не е нищо хубаво!

Кажи кой го спазва това 18+ ? Това че е измислено,не означава че трябва да се спазва.Я ми кажи честно ти някога гледала ли си порно? Защото ако си гледала означава че и ти не го спазваш това 18+ и както винаги отново си противоречиш.Спри да завиждаш на хората които правят секс девственица такава :D

хаха :D пак ме осъди за ДЕВСТВЕНИЦААаа :razz:
А за 18+ ...знаех си,че ще се намери кой да го приеме така... 8-) Казах го,за да не говорят глупости и да се замислят,че на първо място нещата са измислени такива.
А и споменах леко,че сега естествено това на никого не прави никакво впечатление ;) И не казах нито ''НЕ ГЛЕДАЙТЕ ПОРНО'' нито ''НЕ ПРАВЕТЕ СЕКС ПРЕДИ 18''
знам,че така си ме разбрал,спокойно :D
И да,гледала съм и гледам...това си е ненужен въпрос...
Нямах предвид това ;)
Едно друго нещо ме дразни мен,но леееко ми писна да се нервирам и да се обяснява,след като едва се намира кой да разбере ;)

Замисли се малко щом никой не може да те разбере - другите ли не са наред или ти?! Доколкото следя коментарите ти даваш само акъли и то предимно насърчаваш хората да не правят секс.Просто типично поведение на девственица,остави ме да ги разбирам тея работи ;)
Или си девствена или страдаш от липса на секс.Не би могло да има друго обяснение че така яростно нападаш по разкрепостените хора в форума.Тебе наистина никой никога не те разбира,защо ли
8-)


хаха... добре анализаторе :D
Насърчавам хората да не правели секс...божеее...
насърчавам едни други работи да не стават... ама...
И да ти кажа това,че повечето са зле,а аз не мисля като тях,определено не значи,че аз съм сбъркана ;) Днешно време...е съвсем обратната ситуация ;)
И стига ми обяснява дали съм девствена,дали имам с кой да правя секс,дали не ми е пораснала пишка и т.н.... трябва ли да обяснявам на другите кога с кой и колко пъти съм спала .... еми ако толкова важно за твоята преценка (както се вижда всичко зависи от секса за тебе) - Имам с кой да правя секс колко ми душица иска;) това съвсееееем не е въпроса! ок ?
ейй начи :D за тебе само това да нямам с кого е причина да не мисля като масата тийнове.... тцтц... :?

sisityy
11-10-2008, 14:32
nqma zna4enie 4e sa nad 18 i sa o6te devstveni po dobre taka ot kolkoto na 13 sas purviq sre6nat/a

vivitooo
11-12-2008, 06:37
moje bi malko promenia mnenieto mi za triah - v1zd1rjali sa se i taka triabva ne iskam da zvu4a kato niakoia monahinia no sam PRAVA!!!!!
tra 4e ima niakoi hora koito sa go pravili na 11 - promenia hormonite im i te posle stavat kurvi! taka 4e pravo na tezi koito sa detstveni! :-P :-P :-P :-P

savoy
11-12-2008, 06:52
Темата май е стара :S 8) Абе Вие само се връзвате на това...

Difanet0
11-12-2008, 08:55
аз лично не бих си променила мнението явно смята, че не е намерил подходящия човек или пък, че не е дошло времето да направи тази крачка в живота си

FeuerHerz
11-15-2008, 20:09
Да разбира се че го променя.Още повече ще започна да харесвам дадения човек, защото е имал ум :)