PDA

View Full Version : POMOGNETE??



FrantiK
03-06-2007, 12:39
Първо здравеите на всички!
Значи и аз имам малък проблем и ако може някой да ми помогне, значи....проблема ми е че много се дразня и не ми е приятно за делата които е правила приятелката ми преди да тръгне с мен, това нормално ли е. Много ми е гадно просто нз, просто нещо ми става като се замисля че някой я е бутал преди мен, и даже май не е спала с друг , но ми е гадно като се сетя че някой я е бутал по интимните части и т.н, имам чувството че е омърсена или нещо такова. Между другото аз съм на 18 тя е на 16, незнам просто защо ми е гадно заради такива неща, нито съм малък нито нищо. Но споделям с вас и очаквам мнения, съвети и т.н! :) моля кажете си мненията и некви съвети дайте?
ПЛллсссс!
Ми мерси предварително и чао за сега:)

Alpha_Dog{F}
03-06-2007, 12:42
Не смятам , че е много нормално . Все пак тя е на 16 и е имала гаджета преди тебе . Не си прав да мислиш така за нея . Това , че преди е била с друг не е важно , щом сега е с теб . Така че внимавай да не я изгубиш , заради тая простотия .

Shmatko
03-06-2007, 12:47
Съвсем нормално си е кат знаеш кви боклуци има, то аз като видим някоя да се мотае с тях после не я пипам дори... :shock:

Valar
03-06-2007, 12:51
Koй какво е бутал бре! :smt005
Знаеш ли дали е девствена от къде разбра пък кои са я бутали преди теб!?Какво да не би да има огромен луфт сещаш се къде!?
И те било гнус ли :smt005
Пак ще кажа в заключение да ви имам проблемите! :?

juSTkiddy
03-06-2007, 13:17
Не смятам , че е много нормално . Все пак тя е на 16 и е имала гаджета преди тебе . Не си прав да мислиш така за нея . Това , че преди е била с друг не е важно , щом сега е с теб . Така че внимавай да не я изгубиш , заради тая простотия .
Emi da taka e..
Vse pak na 16 e normalno da e imala gadjeta predi tebe i kfo?Ti da ne bi da ne si bil s drugi momicheta??

HopeLesss
03-06-2007, 13:20
Ми потърси си някоя девственица :smt005

Според мен нещо не е много нормално да я чувстваш омърсена... :roll: По-добре го преглътни или наистина си потърси някоя, която да не е била с никой друг :-D

magito_gandia
03-06-2007, 16:45
trqq da proumee6 4e tq ne e malka i e suvsem normalno da e izlizala s dr mom4eta predi teb!ti kak si bil s dr momi4eta,a??zamisli se i si otgovori sam na vuprosa;)

Digital
03-06-2007, 16:54
Първо здравеите на всички!
Значи и аз имам малък проблем и ако може някой да ми помогне, значи....проблема ми е че много се дразня и не ми е приятно за делата които е правила приятелката ми преди да тръгне с мен, това нормално ли е. Много ми е гадно просто нз, просто нещо ми става като се замисля че някой я е бутал преди мен, и даже май не е спала с друг , но ми е гадно като се сетя че някой я е бутал по интимните части и т.н, имам чувството че е омърсена или нещо такова. Между другото аз съм на 18 тя е на 16, незнам просто защо ми е гадно заради такива неща, нито съм малък нито нищо. Но споделям с вас и очаквам мнения, съвети и т.н! :) моля кажете си мненията и некви съвети дайте?
ПЛллсссс!
Ми мерси предварително и чао за сега:)
Да ами и аз съм така споко. Гадничко е ама... няма начин. :smt012

Buttk0
03-06-2007, 16:58
Първо здравеите на всички!
Значи и аз имам малък проблем и ако може някой да ми помогне, значи....проблема ми е че много се дразня и не ми е приятно за делата които е правила приятелката ми преди да тръгне с мен, това нормално ли е. Много ми е гадно просто нз, просто нещо ми става като се замисля че някой я е бутал преди мен, и даже май не е спала с друг , но ми е гадно като се сетя че някой я е бутал по интимните части и т.н, имам чувството че е омърсена или нещо такова. Между другото аз съм на 18 тя е на 16, незнам просто защо ми е гадно заради такива неща, нито съм малък нито нищо. Но споделям с вас и очаквам мнения, съвети и т.н! :) моля кажете си мненията и некви съвети дайте?
ПЛллсссс!
Ми мерси предварително и чао за сега:)


А така бе White Pride World Wide щом е омърсена е за газовата камера ... да изчистим обществото си ! Sieg Heil !

radito
03-06-2007, 17:17
trqq da proumee6 4e tq ne e malka i e suvsem normalno da e izlizala s dr mom4eta predi teb!ti kak si bil s dr momi4eta,a??zamisli se i si otgovori sam na vuprosa;)
пък и всъщност щом е девтсвена значи не е омърсена! :wink:

Elby
03-06-2007, 17:22
Първо здравеите на всички!
Значи и аз имам малък проблем и ако може някой да ми помогне, значи....проблема ми е че много се дразня и не ми е приятно за делата които е правила приятелката ми преди да тръгне с мен, това нормално ли е. Много ми е гадно просто нз, просто нещо ми става като се замисля че някой я е бутал преди мен, и даже май не е спала с друг , но ми е гадно като се сетя че някой я е бутал по интимните части и т.н, имам чувството че е омърсена или нещо такова. Между другото аз съм на 18 тя е на 16, незнам просто защо ми е гадно заради такива неща, нито съм малък нито нищо. Но споделям с вас и очаквам мнения, съвети и т.н! :) моля кажете си мненията и некви съвети дайте?
ПЛллсссс!
Ми мерси предварително и чао за сега:)

WTF?! :smt017

Гадно ти е от чист мъжки егоизъм. Хубаво е да го преодолееш.

koalka
03-06-2007, 18:02
Не се измъчвай заради глупости.Не си разваляй връзката.Еми да, случило се е, но ти нищо не можеш да направиш?Според теб има ли смисъл да се тормозиш за нещо такова?По-добре не мисли за това и си бъдете заедно. :wink:

FrantiK
03-06-2007, 20:05
Of mersi mnou mislq 4e ste pravi i se vprqgam, be ko da napraq az sym i mnou revniv, mi da e normalno e verno:) Prosto harektara mi e takyv mai, i mai verno e ot myjki egoizym:)
Ai peace i mersi mnou!

iiirish
03-06-2007, 20:11
това се нарича "самовнушение" ;)

Kianna
03-06-2007, 20:38
Ревнувааааш :smt005

Blab
03-06-2007, 21:07
Хех...хехе.....не знам ревност ли е, какво е..., ама толкова по мъжки ми звучи...хех.........чисто девойче няма как да си намериш в днешно време(жалко, но факт)...айде със здраве...;)

Charlotte_the_Harlot
03-06-2007, 21:14
Пък ако държиш да е чисто, ще трябва сам да си го изкъпеш. :wink:

SaLzI4Ka
03-07-2007, 17:44
Revnuva6 ?! Zna4i q obi4a6 ? ako ne se laja ... Togava kakaf smisal da se tormozi6 s tova :?: