PDA

View Full Version : Страх ме е за нея, да кажа ли на родителите й?



КISS_Online
03-06-2007, 12:52
Здравейте! Най-добрата ми приятелка е на 17 години и се чука с един 40 годишен... не за нещо друго... ами защото много добре го правел.
Помислих си, че ме будалка... ама като ми го описа в подробности потънах в дън земя. Тя каза, че го харесвала дрън-дрън... аз я попитах: "А не ти ли минава през кухата глава, че тоя дъртак те използва само за секса и тъй като е на години при следваща по-добра възможност от теб ще те зареже?!"
Не ме послуша... продължи да го прави... той я използва, а тя не го осъзнава. Измоли ме да не казвам на родителите й, защото не съм знаела колко го "обичала" (какво и кое не се уточнява).
Само дето аз не мога да седя от страни и да гледам как някакъв дърт пръч се възползва от глупостта на приятелката ми. Какво да направя или да я оставя сама да си чупи главата?!


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Buttk0
03-06-2007, 12:54
Кажи не само на родителите ми и на цялата рода ... и те са хора и те тряаа да знаят !

frozen
03-06-2007, 12:59
И да им кажеш на родителите едва ли ще ги послуша, само допълнителни проблеми може да създадеш. Тя си има глава на раменете, тъй ли иначе ще се опари и ще й дойде акъла.

miloto_girl_4e
03-06-2007, 13:26
Добре, но ти така описваш нещата, че излежда, че и тя се възплозва от него - заради секса, нали добре го бил правел..
Остави я да си троши главата, ще се осъзнае .. човек все пак се учи от грешките си, а това да кажеш на техните е много подло и аз на нейно място няма да ти го простя :!:

malka_sladuranka
03-06-2007, 13:30
](*,) Ужас. Ама как така ще се бъркаш в живота и? Това което прави не е хубаво, а напротив гнусно е, но не си ти тази която да казва на родителите с кой го прваи. Аз ако съм на мястото на приятелката ти ще ти хвърля един хубав бой, за да се научиш да си държиш езика зад зъбите. Приятелството не е ли равно на доверие? Тя ти го е споделила не, за да ходиш да го разправяш, а защото си мисли че си и приятелка.

AngelOfDarkness
03-06-2007, 13:35
Освен да й опяваш и да се опиташ да промениш нещо, друго не можеш да направиш. Кажи й, че я разбираш, смяташ че не е права и сама ще се убеди в това, и поросто искаш да й помогнеш. Питай я как се чувства... кажи й подробно как така или иначе връзката им е обречена и няма кво да се надява и т.н... ще и въздейства, ако го направиш добре...колкото и да е глупава...

adoration_
03-06-2007, 14:28
Разбирам,че искаш да й помогнеш,но не казвай на родителите и! Нали знаеш,че можеш да й покажеш кой е верния път,но не можеш да я накараш да тръгне по него!И семейството и не може да го направи!Дори ще стане по лошо - може и да им прави на пук! Както другите са написали - има глава на раменете си,а и докато не се опари,няма да се спре!

FeelTheBeat
03-06-2007, 14:36
Една стара поговорка гласеше "човек акъла сам си го учи"... Остави я да си "троши главата".

03-06-2007, 15:19
Аз пък бих им казала :!:

magito_gandia
03-06-2007, 15:41
nedei kazva na roditelite i...prosto nqma smisul,samo 6te i navle4e6 o6te problemi ama akul nqma da i doide!!!dano nqkoi den da se useti sama...basi nqma li maldi mom4eta za tva momi4e we?!?! :shock: se edno se 4uka s ba6ta si....uhh 4e gadno :-#

mechtaq_za_teb
03-06-2007, 15:57
Spored men nedei kazva na tehnite.Vse pak tq si go pravi na neina glava...pak i shtom go pravi s jelanie :-D

even_in_death
03-06-2007, 17:53
хмм... Еми и аз имах една фр дет правеше нешо подобно но с малко по млад.... Говорих и цяла година .. Пезултат - само се озлоби към мен, мислише че искам да ги разделя щото и завиждам... Майка и разбра ( не от мен ) и тя скъса с него, но после пак се събраха (по нейно желание...). Накрая тя видя той шо за човек е и разбра че бях права ноо както казват хората "След дъжд качулка..." Айде мацко дано и твойта фр си отвори очите...

rubi
03-06-2007, 21:23
Първо тая темичка май мн мн не е за тука!
И ще ти кажа само нещо от личен опит:Остави приятелите си да си трошат главите защото ако кажеш рискуваш първо да си загубиш приятелството и второ тя да направи напук на това което и се казва!

bulgarche
03-07-2007, 04:04
Извинявай, ама щом ти е казала че е с его защото се чука добре, къде тръгваш да си вреш носа? А и всеки си има право на личен живот.

DjBaloon
03-07-2007, 04:41
Izvrushteniq :roll:

XePouH`
03-07-2007, 05:48
педофили навсякъде.по-добре не казвай на нейните щото може да не ти повярват и ще я изгубиш като приятелка,поговори с нея!!!

koalka
03-07-2007, 07:22
Виж, тя ти е най-добра приятелка и няма да е добре да кажеш на родителите й.По-добре говори с нея за последен път, и ако не те послуша я остави.Все пак тя е почти пълнолетна и живота си е неин.Никой няма право да й казва с кой да се ч**а, дори това да е 40-годишен, но в никакъв случай не оправдавам постъпката й.Ужасно ми се струва, ама можеш ли да й забраниш?

Mimka_sweet
03-07-2007, 07:35
Izvrushteniq :roll:

Fucking_Life
03-09-2007, 18:51
Ако кажеш на техните ще я изгубиш като фр но все пак може би ще имаш някаква надежда 4е ще спре да ходи с тоя....
Ситуацията е трудна , РИСК ПЕЧЕЛИ РИСК ГУБИ ,ти решаваш

SaLzI4Ka
03-09-2007, 19:17
ako kaje6 na tehnite 6e si izgubi6 fr-kata po-dobre nedei i se barka v jivota se 6e se osaznae toq kat q zareje

InitialD
03-09-2007, 20:39
Ама тоя проблем въобще се чудя чужд ли е на някой???Защото на мен не..момичета който се въргалят с 10-15 години по-дърти от тях мъже-това е нещо нормално в нашата държава!
Така че, дано поне чичката има Мерцедес или поне от Голф 2ка нагоре..че иначе не е гъзарско! =D> #-o

rosskata
03-09-2007, 20:56
Извинявай, ама щом ти е казала че е с его защото се чука добре, къде тръгваш да си вреш носа? А и всеки си има право на личен живот.

Съгласна...
Пък и тя е казала, че се чука с него защото го прави добре... Значи са заедно заради секса, не за друго...
Аман от тея предразсъдъци за "наебани и изоставени" девойчета.
Ако тя е с него, защото се чука добре, и той е с нея, защото е млада и хубава, значи и двамата имат изгода. И като се зарежат, никой няма да е преебан.

Като бях на 17 най- добрата ми приятелка спеше с един 40- годишен.
Бяха заедно защото си пасваха в леглото. Разделиха се и сега се виждат понякога като приятели.

BuBi008
03-10-2007, 00:03
Ti veche si si svurshila rabotata kato priqtelka kato si i dala suvet da ne se znaimava s tozi tai kato q izpolzva ot tam na tam veche si e nein jivota i ti nqmash nikakvo pravo da i se mesish. Naistina priqtelka si i i iskash samo dobro za neq no vse pak tq e pochti pulnoletna i moje da reshava sama za sebe si . Taiche po dobre ne kazvai na roditelite i zashtoto samo problemi shte suzdadesh i na neq i na sebe si zashtoto sigurno shte q izgubish kato priqtelka i edva li tq shte gi poslusha.

baby_angel
03-10-2007, 13:26
po dobre ne se barkai v neinite raboti ostavi q sama da se osaznae za6oto tova e s-r 4esto sre6an problem