PDA

View Full Version : vazmojno li ei malkite da se vlubqt



malka_ligla
03-06-2007, 14:10
4eta redovno forym4eto i sam zabelqzala 4e nqkoi gledat s nedoverie kam po malkite koito mislqt 4e jivota za tqh e priklu4il.za6to pak da ne se vlubqt?az sam na 14 god (za nqkoi sam kele6) no drygi na po 17-18god me priemat kato golqma.i nzzz na kvo mnenie ste vie i dali 6te mi povqrvate ili ne-no i az sam se vlubvala-znam kakvo e da obi4a6 nqkoi istinski i silno i da si gotov da napravi6 vsi4ko za negy taka 4e ne si pravete izvodi ot godinite.Nqkoi se razvivat po barzy ot drygi ne go zabravqite !

miloto_girl_4e
03-06-2007, 14:16
Това се говори, защото наистина повечето ДЕЦА на по 13-14 годинки, не може да се влюбят, казвам повечето, а не всичките :!: [-X
Защото слушам от някоя 14 годишна пикла как обича еди кого си и след седмица вече е с друг ... е да, и ако това е обич..

ThePainIsReaL
03-06-2007, 14:23
Абе могат .. аз на 15 бях влюбена до мозъка на костите си .

MoHuTo
03-06-2007, 14:29
Ами много пъти сме казвали, че за любовта няма граници - тя не пита, а връхлита, така че съм на мнение че е възможно да се влюбиш на 13-14 стига да истински обаче и да не използваш думата любов просто ей така [-X

HopeLesss
03-06-2007, 14:44
Зависи дали наистина са деца... :roll: Познавам много 18 годишни, които са си още деца и такива, които на 15 вече се сблъскват с доста проблеми, присъщи за възрастните.

asdd
03-06-2007, 14:54
moje i malkite da se vlubvat . az li4no se vlubix kogato oshte xodex na detska gradina

kobrichka
03-06-2007, 16:09
Това се говори, защото наистина повечето ДЕЦА на по 13-14 годинки, не може да се влюбят, казвам повечето, а не всичките :!: [-X
Защото слушам от някоя 14 годишна пикла как обича еди кого си и след седмица вече е с друг ... е да, и ако това е обич..

напълно съм съгласна,и аз съм била на 14 и мога да твърдя че тогава казвах че съм срещнала голямата си любов,че той е момчето на живота ми,но мина се един месец и аз вече бях ``обикнала`` друг.Така че повечето 13-14 годишни са били като мен не е обич това а просто увлечение нищо повече.

W3aKn3ss
03-06-2007, 16:15
Влюбват се и дечурлигата... Е, разбира се не всички... :-D

FaTaLn0t0_LaDy
03-06-2007, 17:24
Аз съм жив пример за тва че както се изразихте "малките" могат да се влюбят...средата на февруари бях пуснала една тема относно тва което ми се случи на 14ти февруари...вече е 6-ти март а аз още не съм преодоляла този човек и то не защо да е, а защото имам прекалено силни чувства към него..знам че казвате че повечето от 13-14 годишните обичат ден за ден, но аз не съм такава и много пъти ме е било яд на мене че съм толкова добър човек и че обичам до край... :? ..но отговорът ми по темата е че така наречените "малки деца" мога да се влюбят и то супер силно...но има и такива, дори моята бест фр е такава, които незнаят кво искат мачкат мъжките сърца и си мислят че обичат а всъщност не осъзнават колко сърца разбиват и че наи-потърпевши са самите те които нараняват щото един ден ще си останат сами и тва е може би наи-жалкото... :?

xixi
03-06-2007, 17:30
аз като се родих и се влюбих още в родилното в една мед. сестра :P
Колко са влюбчиви грозните хора...

Blab
03-06-2007, 17:34
4eta redovno forym4eto i sam zabelqzala 4e nqkoi gledat s nedoverie kam po malkite koito mislqt 4e jivota za tqh e priklu4il.za6to pak da ne se vlubqt?az sam na 14 god (za nqkoi sam kele6) no drygi na po 17-18god me priemat kato golqma.i nzzz na kvo mnenie ste vie i dali 6te mi povqrvate ili ne-no i az sam se vlubvala-znam kakvo e da obi4a6 nqkoi istinski i silno i da si gotov da napravi6 vsi4ko za negy taka 4e ne si pravete izvodi ot godinite.Nqkoi se razvivat po barzy ot drygi ne go zabravqite !
Сладурче, напълно си права!Влюбих се на 11-12 и беше(да не кажа "е")истинско.За мен винаги е било проблем, че ме мислят за по-голяма(за интереси и виждания говоря) отколкото съм(но сега е преимущество:))...И да, някои се развиват по-бързо, други - по-бавно, а трети..., ами - не се:)айде усмивки за големите момичета:P

koalka
03-06-2007, 17:56
Съгласна съм с Милото.Не сме казали, че е невъзможно, но наистина повечето момчета и момичета на тази възраст(а особено момчетата) не са наясно какво е любов.

03-06-2007, 17:58
Da be,malkite obichali den za den. DA ama NE! Az syshto sym na 14 godini,hodeh s edno momche 9 meseca,a veche ot 3 meseca sme razdeleni,no az vse oshte ne spiram da mislq za nego.Moga da kaja che go obicham,pravela sym mnogo jervi za nego i ako se syberem shte prodylja da gi pravq!

crazy_sexy_mace
03-06-2007, 20:47
Love suxxx!!! :smt097

Charlotte_the_Harlot
03-06-2007, 21:13
Когато бях на 12, си мислех, че съм влюбена. Когато бях на 14, половината ми клас се влюбваше едновременно в едно и също момче. Сега вече на 20, съм заключила сърцето си с три ключалки, с единствена надежда никой да се стигне до него, за да го разбие.

gangbang
03-06-2007, 21:15
хе хе, това е нормално. И с мен е имало и има подобни ситуации със сърцето :)

aP0kAlIpSiS
03-06-2007, 21:21
Наистина радвам се,че подчертахте,че НЕ всички са толкова влюбчиви.
Аз не съм се влюбвала,но пък съм била дотолкова привързана, че доскоро бях в нещо като лека депресия(от август).Но осъзнах,че няма смисъл да си седя и да чакам и реших да се забавлявам и сега познавам много други хора и изживявам нещо ново.

ПС: На 15 съм.

Shadow_Walker
03-06-2007, 21:24
Зависи от човека.В повечето случаи истинската любов идва в малко по-зряла възраст 17-18, въпреки, че аз на 14 бях влюбен и мога да кажа, че не беше ей така...но нищо не се получи :(