PDA

View Full Version : може ли човек с времето да се научи да обича...



марчи
03-06-2007, 14:15
та-въпроса ми е на лице,може ли човек да свикне с друг човек и да го заобича,с онази,изпепеляващо силната любов...или това е невъзможно...

miloto_girl_4e
03-06-2007, 14:17
При мен не се получи .. опитах така с едно момче .. чаках дълго, но така и не се влюбих .. привързах се към него, свикнах с него, но .. го нямаше онова чувство .. , което те разтърсва и те кара да трепериш, когато го видиш...

Valar
03-06-2007, 14:20
Как така с времето тогава защо си с даден човек!?
Материални изгоди,съжаление,отчаиание ,инат :roll:
Нещо от тези ще да е няма смисъл това да се свиква или го има или го няма!

ThePainIsReaL
03-06-2007, 14:20
Напоследък се самонавивам да пробвам , макар че съм убедена ,че няма да стане такова нещо и че накрая ще разбия нечие сърце. :? Непосилно ми се струва да се насилвам да обичам някого .. не знам , но все пак нас ни учат , че няма невъзможни неща , нали ?

марчи
03-06-2007, 14:24
не съм с този човек заради пари или интереси - аз попринцип не съм с този човек,но ако бъда с него ще е заради това че той го заслужава - в смисъл той и най-перфектния човек който познавам....но го няма чувството от моя страна

FeelTheBeat
03-06-2007, 14:32
Имаше подобен случай на скоро...Момичето опита, но не успя да се привърже към него... Но в крайна сметка, поне той беше щастлив... За него това бяха най-сладките целувки и прегръдки, но за нея беше изпепеляващо мъчение, защото той я даряваше с толкова много любов, а тя не можеше да му отвърне със същото.
Според мен е невъзможно...

chelka
03-06-2007, 14:36
миличка това с което мислиш да се захванеш ще е едно от най трудните които си правила някога и мен ако ме питашшшш няма да успееш[/b]

bungle
03-06-2007, 14:37
Може.

Вижте мен...

Valar
03-06-2007, 14:38
не съм с този човек заради пари или интереси - аз попринцип не съм с този човек,но ако бъда с него ще е заради това че той го заслужава - в смисъл той и най-перфектния човек който познавам....но го няма чувството от моя страна
Аха и ти за награда,че е толква перфектен ще го нараниш коварно.
Това е глупаво и жестоко намери си някои, по който да трепериш и тръгни с него а не мъчи човека!

HopeLesss
03-06-2007, 14:40
Да, може... Любовта е един вид привързаност...

mechtaq_za_teb
03-06-2007, 15:50
Probvala sam da bada s nqkoi kato se nadqvah s vremeto da go zaobi4am...no ne se polu4i.

magito_gandia
03-06-2007, 16:03
vuzmojno e 8) az trugnah s nai-dobriq si pr kum koito ispitvah samo priqtelska obi4... a toi be6e i se o6te e ludo vliuben v men :) i da ti kaja ve4e moje da se kaje 4e i az imam ne6to kum nego(hodim ot po4ti 2 meseca)....a predstavi si zanapred \:D/

Elby
03-06-2007, 17:04
"Или го има, или го няма." Времето не е способно да промени това. Мога да дам себе си за пример - бях с едно момиче няколко месеца... Тя не ме обичаше в началото, не ме обичаше и като се разделихме (брей! ;) ) "Времето не властва над любовта."

passion_kisssss
03-06-2007, 17:12
mi da opredelno moje..pri mene taka se polu4i :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koalka
03-06-2007, 18:08
Възможно е, но при повечето случаи се случва точно обратното.

JoeBanana
03-06-2007, 18:10
по-скоро само свиква :mrgreen: евентуално се развива няква форма на привързаност, но обич (лобов), в пълния смисъл, рядко :mrgreen:

03-06-2007, 19:29
При мен не се получи .. опитах така с едно момче .. чаках дълго, но така и не се влюбих .. привързах се към него, свикнах с него, но .. го нямаше онова чувство .. , което те разтърсва и те кара да трепериш, когато го видиш...

Napulno sam saglasna s teb, i az bqh v sy6tata situaciq.V su6nost ako zagubi6 4oveka s koito si sviknal i dylgo vreme si bil moje i da se polu4i ne6tao kato lubov no e mnogo rqdko sre6tano. Ne e li ot na4aloto ne e izob6to lubov. ;)

maybelline
03-07-2007, 06:44
Човекът е емоционално същество и свиква с много неща - с гушкане, целувки, внимание...лошо отношение, обиди, скандали...Колкото и да е не/приятно нещо,човек свиква и се научава да се справя.Дори да не си влюбен в някого,можете да бъдете заедно много дълго време и ти пак ще свикнеш с него и той ще ти липсва като се разделите.

iiirish
03-07-2007, 06:48
не, не е възможно! с времето ти само можеш да се привържеш към човека, но това не е любов, защото любовта не се базира на навика!!!

Blab
03-07-2007, 07:08
та въпроса ми е налице,може ли човек да свикне с друг човек и да го заобича,с онази,изпепеляващо силната любов...или това е невъзможно...
Да свикнеш с някого можеш, и то без проблем...силна изпепеляваща любов? - мм...определено не!!!
Ааа, мн казаха, че при тях се е получило, ами то на тази крехка възраст всеки втори ни "изпепелява":)

JuSt_A_vErMiN
03-07-2007, 07:58
Да може,както каза koalka при повечето се случва точно обратното:при някои е за бройката,а други просто не могат....

MoHuTo
03-07-2007, 08:15
Ами според мен е възможно, но рядко се случва :roll: :-k

Th3WildAng3l
03-07-2007, 08:16
та-въпроса ми е на лице,може ли човек да свикне с друг човек и да го заобича,с онази,изпепеляващо силната любов...или това е невъзможно...

Аз не мога!

krem4et0
03-07-2007, 09:02
Може. моят приятел беше така. харесваше ме, привличах го, уважаваше ме, ценеше ме, но никога не е бил влюбен в мен с онази изпепеляваща любов, която аз исках. Трябваха му повече от 2 години, през които преживяхме много, за до осъзнае кокло много ме обича в действителност. да разбере, че това, че не ти пърхат пеперуди в корема, не значи, че не обичаш човека до теб. Аз и преди си знаех, че ме обича, защото ми доказа по не 1 или 2 начина, че е така и направи доста жертви за мен и връзката ни. но все пак ми беше болно, че не го казва и признава повече от 2 години. Днес обаче за щастие той е осъзнал, че това е любовта-това, което той изпитва. и не само я показва, доказва, а и я казва.

positive
03-07-2007, 11:40
ot na4aloto ne se li polu4i... vupreki, 4e ne e nevuzmojno

zubi
03-07-2007, 12:18
любовта не се научава ... тя единствено може да се почувства

white_chik
03-07-2007, 12:20
Според мен с времето ще си внушиш,че го обичаш,но никога няма да е наистина.Ще свикнеш,ще се привържеш адски много,но няма да успееш да заобичаш въпросния човек

Onizuka
03-07-2007, 12:21
Няма такова нещо Любов... освен ако не е име де :lol:
Че да се научава нещо подобно.
Oбаче можете да се научите да мразите.
It's somethink like fun. :roll:

WindfaLL
03-10-2007, 08:36
Ами според мен това е напълно невъзможно...Опитах да се привържа към един човек и дори да се влюбя в него обаче не става и накрая той ми омръзна дотолкова че въобще не исках да го виждам,а така нараних него и то мн

HardcorE_AFA
03-10-2007, 09:07
може разбирасе