PDA

View Full Version : МЕТЪЛ...



Dissenter
03-06-2007, 14:58
Аре всеки който слуша метъл да си напише любимите му банди,песни и т.н :-D
П.П.-Извинявам се,ако темата се повтаря :wink:

ShannonLarkin
03-06-2007, 16:05
Soilwork - Distance, Vendetta - Satan's Dance, Born From Pain - Rise Or Die, Biohazard - Sellout, Sick Of It All - Closer, Killswitch Engage - Numbered Days, Pro-Pain - The New Reality, Last Hope - Fuck Police, Hatebreed - Doomsayer, Full Blown Chaos - Blood Flow, Slayer - Dead Skin Mask, Madball - Heavenhell, Fear Factory - No One, Sepultura - Propaganda, Soulfly - Seek 'n' Strike, Iron Maiden - ...сичко :-k , Judas Priest - Demonizer, In Flames - Trigger, Lacuna Coil - Enjoy The Silence, Chimaira - Lumps, Godsmack - Sick Of Life, Death Squad - DSCP, Agnostic Front - Gotta Go, Metallica - Nothing Else Matters, Led Zeppelin - Stairway To Heaven, AC\DC - Highway To Hell, Def Leppard - Stagefright, Pantera - I'm Broken, Stampin' Ground - Officer Down, Ramallah - Days Of Revenge, DevilDriver - End Of The Line, Korn - Blind :smt101 не са подред...

Bodom_child
03-06-2007, 16:32
Children Of Bodom - Aces High; Slipknot - sic, get this; Machine Head - blistering; Godsmack - sick of life; Guano Apes - big in japan; Disturbed - prayer; Brujeria - Brijerismo, rey de la selva, asesino,corridos de muerte;
S.O.A.D - много са; destruction - fuck the U.S.A;napalm death - fatalist; Sepultura - Arise; war for theritory;PanterA - cowboys from hell, this love,
walk;Dark tranquillity - Auctioned, Lady in black; Emperor - Gypsy :smt035

Dr. Kazimbutt
03-06-2007, 17:12
Bodom_child, те Godsmack са чудна метъл група... :lol:

Аз много-много метъл не слушам, но ето някои от любимите ми песни, принадлежащи към този стил в музиката:
Within Temptation - Our Farewell, Nightwish - Creek Mary's Blood, Motorhead - The Game, Judas Priest - Turbo Lover и (ако приемем, че въпросната група е метъл) System of a Down - ATWA.

ShannonLarkin
03-06-2007, 17:15
Bodom_child, те Godsmack са чудна метъл група... :lol:

Аз много-много метъл не слушам, но ето някои от любимите ми песни, принадлежащи към този стил в музиката:
Within Temptation - Our Farewell, Nightwish - Creek Mary's Blood, Motorhead - The Game и (ако приемем, че въпросната група е метъл) System of a Down - ATWA.

Godsmack са си баш метъл мога да ти кажа. :smt019

Dr. Kazimbutt
03-06-2007, 17:17
Затова ли почти нямат сола в песните си? Вярно е, че аз не разбирам нищо от музика, но доколкото знам, метълът е стил, в който доста се набляга на китарните сола...

Boot
03-06-2007, 17:18
Bodom_child, те Godsmack са чудна метъл група... :lol:

Аз много-много метъл не слушам, но ето някои от любимите ми песни, принадлежащи към този стил в музиката:
Within Temptation - Our Farewell, Nightwish - Creek Mary's Blood, Motorhead - The Game и (ако приемем, че въпросната група е метъл) System of a Down - ATWA.

Godsmack са си баш метъл мога да ти кажа. :smt019
Почти колкото гуано ейпс :smt005

ShannonLarkin
03-06-2007, 17:18
:smt011

Bodom_child
03-06-2007, 17:22
Bodom_child, те Godsmack са чудна метъл група... :lol:

Аз много-много метъл не слушам, но ето някои от любимите ми песни, принадлежащи към този стил в музиката:
Within Temptation - Our Farewell, Nightwish - Creek Mary's Blood, Motorhead - The Game, Judas Priest - Turbo Lover и (ако приемем, че въпросната група е метъл) System of a Down - ATWA.


Да ти кажа вижда се, че не слушаш метъл...

Dr. Kazimbutt
03-06-2007, 17:27
Какво те доведе до това съждение?

koalka
03-06-2007, 18:56
Не мога така отделни песни да ти кажа.Абсолютно всичко на Тристания и Детстарс, а и на Рамщайн също.На ММ-Torniquet ми е любима.

Mooo6nooo
03-06-2007, 19:23
Judas Priest - Painkiller, Before The Dawn, Angel, Hellrider, Death Raw, Lost And Found, Metal Mewtdown и т.н.

на другите групи ме мързи да ги пиша.

Dissenter
03-06-2007, 19:27
Kataklysm-почти всичко,Carcass,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Dark Tranquility,Hate Eternal-King Of All Kings,I Monarch,Slayer-всичко,има и някои други,но не се сещам сега :-D

brain_stew
03-06-2007, 20:27
Въъъъ!Мноу са бее!Ма кат за начало Judas Priest, Bathory, Control Denied, Annihilator, Slayer...песнички...твърде много са ся да изборявам!

(ъм рок Europe, Black Sabath 8-[ реших да си спомена!) :lol:

rosskata
03-06-2007, 21:01
И аз не слушам особено много метъл... Има тук- таме неща които ме кефят... Някои песни на Nightwish, по петнайсет - двайсет песнички на Iron Maiden и Metallica, тук таме Lacuna Coil (Тук разбирачите да кажат метъл ли е)... Всичко на SOAD... Кво още? Him, Rammstein, Apocalyptica...

Песни няма да изброявам сега, защото са доста...

http://www.last.fm/user/rosssinant/

Shadow_Walker
03-06-2007, 21:05
Cradle of Filth, Immortal, Dimmu Borgir, Lacuna Coil, Tristania, Skyfire, Evanescence (доколкото и те са метъл)
Мога още да спомена, но на тях имам по-малко песни пък и наскоро ги дръпнах...

magesniko
03-06-2007, 21:05
Ъ,амиии...напоследък наблягам на следните работи :arrow: Death,Control Denied,Iced Earth,Cannibal Corpse,Moonsorrow,Iron Maiden и куп други,ама тия са ми най присърце сега а да и Аnnihilator.

www.last.fm/user/magesnik

Boot
03-06-2007, 21:28
Moonsorrow,

Их, че яка група. Сенсей http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/worthy.gif

Stephanie Jay
03-06-2007, 21:40
Много са, но слушам предимно Линкин Парк, Булет фор май валантайн, Рамщайн, Токийското хотелче :-D и още, а и Лавкс.

Shadow_Walker
03-07-2007, 06:45
Много са, но слушам предимно Линкин Парк, Булет фор май валантайн, Рамщайн, Токийското хотелче :-D и още, а и Лавкс.Половината от бандите, които спомена не са метъл :::

RoyTheReaper
03-07-2007, 07:05
Много са, но слушам предимно Линкин Парк, Булет фор май валантайн, Рамщайн, Токийското хотелче :-D и още, а и Лавкс.

Сега ще те разпънат на кръст, убият с камъни и изгорят на клада.

Годсмак ИМАТ сола в песните си. И все пак не смятам, че критерия за метъл е наличието на китарни сола. Лесно е като не ви харесва, да кажете, че не е метъл.

По темата: Children of Bodom (всичко преди Hate Crew Deathroll), Norther, Kalmah, Eternal Tears of Sorrow, Dark Tranquillity, In Flames (преди 2000г разбира се), Lacuna Coil, Epica, After Forever, Xandria, отделни мелодик блек метъл парчета на Dimmu Borgir, Catamenia, Graveworm и т.н.

LP_GirL
03-07-2007, 13:00
Само LINKIN PARK !!!!
Nightwish,Godsmack,Papa Roach,Rob Zombie,Iron Maiden,Bullet for my Vallentine,Judast Priest,Limp Bizkit,Static X,Korn и всичко друго , но не и баш мазната чалга !!!!

И Michael Jackson, без него сме за на никъде! :-D

ShannonLarkin
03-07-2007, 13:18
:smt011

`Death`Whore`
03-07-2007, 13:20
Само LINKIN PARK !!!!
Nightwish,Godsmack,Papa Roach,Rob Zombie,Iron Maiden,Bullet for my Vallentine,Judast Priest,Limp Bizkit,Static X,Korn и всичко друго , но не и баш мазната чалга !!!!

И Michael Jackson, без него сме за на никъде! :-D
Хахаххаххаххахахха.


Много са, но слушам предимно Линкин Парк, Булет фор май валантайн, Рамщайн, Токийското хотелче :-D и още, а и Лавкс.
Хаххахаххахаххаххахахахха ххахаххахаххахахахаха.


Тристания; Рамщайн
Говорим за метъл!

magesniko
03-07-2007, 13:45
Много са, но слушам предимно Линкин Парк, Булет фор май валантайн, Рамщайн, Токийското хотелче и още, а и Лавкс.

пхахахахахафхадфхадфхадфх адфхадфх :lol: :lol: ](*,) ](*,) ](*,) :smt005 :smt005


Само LINKIN PARK !!!!
Nightwish,Godsmack,Papa Roach,Rob Zombie,Iron Maiden,Bullet for my Vallentine,Judast Priest,Limp Bizkit,Static X,Korn и всичко друго , но не и баш мазната чалга !!!!

И Michael Jackson, без него сме за на никъде!


а тва пък беше върха на простотията. :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ](*,) ](*,) ](*,)




Их, че яка група. Сенсей http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/worthy.gif

знам ги аз яките групи бе. :D

`Death`Whore`
03-07-2007, 13:46
Я не ме копирай! =P~

magesniko
03-07-2007, 13:47
Я не ме копирай! =P~


затвърждавам мнението ти. :lol:

Violenza
03-07-2007, 17:49
Само LINKIN PARK !!!!
Nightwish,Godsmack,Papa Roach,Rob Zombie,Iron Maiden,Bullet for my Vallentine,Judast Priest,Limp Bizkit,Static X,Korn и всичко друго , но не и баш мазната чалга !!!!

И Michael Jackson, без него сме за на никъде! :-D
Пфф...ебати кашоните :-D
А ве само ЛП нали?!
Т'ва е метъл!
К'во дрънкате тука?!
Тцтц... :-D
Уникални!!!

Тука много метъли много нещо!

По темата:
Slayer
PanterA
Sepultura
Manowar
Kreator
Helloween
Dimmu Borgir
Six Feet Under
Cradle Of Filth

Това са най-много слушаните, а иначе слушам и доста други.

maldini
03-07-2007, 18:01
Аре стига пък сте се смели на тъпите бе,то и на тъпия да му обясняваш,че е зле,няма да те разбере.

Иначе аз в последно време доста съм се зарибил по Yngwie Malmsteen

brain_stew
03-08-2007, 18:44
Blind Guardian,Iron Maiden,Falconer,Judas Priest,Metallica,Manowar,Megadeth,Europe,Bathory.. .

Соръ, ама Юръп са толкова хааард...рок! :lol:

Арее!Поздрав за всички тру-та Scorpions - Fly People Fly:smt005

а за Магесника и другите тру-та - Annihilator - Brain Dance
Watch my brain.....уииииии!
(малеее нещо ми стана!уотевър...)

`Death`Whore`
03-09-2007, 07:41
ООО, любимата ми песеееееееен! :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt059 :smt060

I's like to call myself an artist...my toe paintings are just the best =P~

magesniko
03-09-2007, 12:52
ООО, любимата ми песеееееееен! :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt059 :smt060

I's like to call myself an artist...my toe paintings are just the best =P~

Annihilator са велики,а тая песен е ебати шизофреничната.

пз с annihilator-W.T.Y.D. :D

експлойтед...
03-09-2007, 13:12
Тристания; Рамщайн
Говорим за метъл!

a Рамщайн какво е??? тиролски фолклор???

`Death`Whore`
03-09-2007, 13:15
Рамщайн се водят индъстриъл, което не е метъл.

екплойтед...
03-09-2007, 13:20
водят се... ама ако започнем да си пускаме песни от старите албуми и бая метъл ще открием... ;)

`Death`Whore`
03-09-2007, 13:21
Възможно е...

CandyKiller
03-09-2007, 13:48
Rammstein - Weisses Fleisch ;Rammstein - Wollt ihr das Bett in Flammen ; Nine Inch Nails - Survivalism ; Marilyn Manson - Kiddie Grinder ; Marilyn Manson - Slutgarden ;Rammstein - Dalai Lama ; Nine Inch Nails - No , You Don't; Rammstein - Zerstoren ; Rob Zombie - Waht Lurks On Channel X ? и още много...

Mooo6nooo
03-09-2007, 18:22
Рамщайн са метъл. Освен това последните им албуми изобщо не са индъстриал.

brain_stew
03-09-2007, 20:14
Blind Guardian,Iron Maiden,Falconer,Judas Priest,Metallica,Manowar,Megadeth,Europe,Bathory.. .

Соръ, ама Юръп са толкова хааард...рок! :lol:

Арее!Поздрав за всички тру-та Scorpions - Fly People Fly:smt005

а за Магесника и другите тру-та - Annihilator - Brain Dance
Watch my brain.....уииииии!
(малеее нещо ми стана!уотевър...)Е то метъл ,хард рок...се е жица :D а и не може да махна юръп от списъка.. [-X

Е...аз изпуснах ли юръп...нее!А дори не го намесих у метъла!просто...текстовете са различни, жицата е различна (е има я дааа), а и вокалистите изглеждат по-различно! :lol:

rosskata
03-09-2007, 20:36
Оф аман от това "метъл е, не е метъл".
Ако искам и на Азис ще викам метъл, какво от това?

InitialD
03-09-2007, 22:08
Rage Against The Machine-Killing in the name of,Know your enemy,Wake up,Bulls on parade,Guerilla Radio,Calm like a Bomb.
Audioslave-Show me how to live,Cochise,Doesn't remind me...
Soundgarden-Spoonman,Black hole sun.
Но иначе повечето са алтернатив рок които ги слушам.

koalka
03-10-2007, 06:37
Рамщайн са метъл. Освен това последните им албуми изобщо не са индъстриал.А какво са последните им албуми?Например Rosenrot?

Shadow_Walker
03-10-2007, 07:41
Ам ако не знаете да ви кажа.Рамщайн са Индъстриал Метъл и съчетават елементи и от двата стила :-D

۩۞&am
03-10-2007, 10:14
Manowar
Iced Earth
Amon Amarth
Helloween
Blind Guardian
Annhilator
Hammerfall

Много са комерсиални Dimmu Borgir, но все пак са блек. Вижте клипа на Sorgens Kammer на Dimmu, няма соло, но са големи изчадия.

oTPoBHa
03-10-2007, 10:48
Metal Heart (само че блек варианта),
Dimmu Borgir - Hunnerkongens Sorgsvarte Ferd II
Sanata Vopilif - Exorsist
Sepultura - Black Steel In The Hour Of Chaos
Sepultura - Piranna
Catalepsia - Endless Rain Of Tears
Mendozza - Ethernal Battle
Gorilla Monsoon - Death Revolution
Thrice - Under A Killing Moon
Moonspell - Finsterra
Fankelbach - Gjallar
Godsmack - I Stand Alone
Metallica - The Unforgiven II
Gabana - Пълен Кретен
Threat Signal - Rational Eyes
Krieg - Shadows Of The Fallen Kingdom
Guns N' Roses - Don't Cry
Guns N' Roses - November Rain
Guns N' Roses - Welcome To The Jungle
Avenged Sevenfold - Bat Country ии мисля че са тфа, да :)

brain_stew
03-10-2007, 14:56
Оф аман от това "метъл е, не е метъл".
Ако искам и на Азис ще викам метъл, какво от това?

Щото Азис яко жица дърпа.... :lol: и няма соло по-късо от 3 минути в песните му!

Стиловете са много относително понятие....

което не значи, че Europe са метъл, чаделче, пак казвам!

psycho_girl
03-10-2007, 15:12
metul mn ne slu6am, tova koeto slu6am: Rammstein ( sSonne, Feuer frei, Bestrafe mich, Sehnsucht - liubimi pesni), Pantera (Walk,Rise, Cemetery gates, I'm broken),Helloween(Forever and one), Sonata arctica ( Shy, Blank file), Apocalyptica(Path :smt055 , Bitter sweet, Farewell)

maldini
03-10-2007, 22:33
Ам ако не знаете да ви кажа.Рамщайн са Индъстриал Метъл и съчетават елементи и от двата стила :-D
Нямаше нужда да показваш,че можеш да четеш уикипедията.

Shadow_Walker
03-11-2007, 08:02
Ам ако не знаете да ви кажа.Рамщайн са Индъстриал Метъл и съчетават елементи и от двата стила :-D
Нямаше нужда да показваш,че можеш да четеш уикипедията.Уоу.Баси всеки знае че са индъстриал метъл какво има да му чета на уикипедията??:shock:
Освен това познавам техни фенове и феновете ги определят така.Аз също слушам рамщайн, но малко.

Exothermic
03-13-2007, 20:07
Blind Guardian :arrow: SOMEWHERE FAR BEYOND,FOLLOW THE BLIND...
The End :arrow: DANGEROUS,THE NEVER EVER AFTER MAT...
Soulfly :arrow: THE PROPHET,IN MEMORY OF... ...
Slipknot :arrow: DISASTERPIECE,DUALITY...
Sepultura :arrow: BORDER WARS, EMPIRE OF THE DAMNED...
Destruction :arrow: UNCONSCIOUS RUINS,WORLD DOMINATION OF PAIN.
Iron Maiden :arrow: THE LONGEST DAY,RUN SILENT RUN DEEP...
Korn :arrow: ALONE I BREAK,TEARJERKER...
Lacuna Coil :arrow: OUR TRUTH,SWAMPED...
EverGrey :arrow: MONDAY MORNING APOCALIPS,THE MASTER PLAN...
Malevolend Creation :arrow: THE WILL TO KILL...
Master Plan :arrow: CRYSTAL NIGHT,CRAWLING FROM HELL...

И други ма сега не ми се пише,а тва не са ми любемите песни просто са за тях се сетих! :smt006