PDA

View Full Version : Bg rap



RnB_Ku4kA
03-06-2007, 16:54
Кажете какво мислите за БГ рапа и БГ. рап изпълнителите,както и кое ви харесва пове4е ритъма или текста?Кажете кои рап песни са ви любимите?И ако може даите им текстовете :)
Аз например имам много любими песни заштото слушам само 4ерно и някои бг рап песни4ки,някои от които са на Xplisit - За Нея и OST feat. Maria - Не мога да разбера!А ина4е ми харесват и ритъма и тексответе но певе4е текстовете :wink: ето и теkста на :

OST feat. Maria - Не мога да разбера

К`во става baby, как си сега,
далече от мен, не протягай ръка!
Остави ме сам на студения дъжд,
скитах се безцелно нашир и длъж!
Чаках те да се обадиш, да ми кажеш
някакви чувства към мене да покажеш!
История за живота ти да ми разкажеш,
че ти пука за мене да ми докажеш!
Не знам дали някога ще се сетиш ти за мен,
или просто ще остана кварталния гамен,
проблема е в това, че много те обичам
и колкото да искам не спирам да се вричам
във твоето име, във тебе самата
и преди и сега жестока е съдбата!
Бързо или бавно отнема ми мечтата
да сме заедно с тебе е ебахти съдбата!

Припев:
Не мога да разбера
защо се случи това,
не си до мен в нощта,
как боли от любовта!
Но къде ли е сега
далеч от моята душа
и защо ли е така,
остана само мъката!

Една несбъдната мечта-несподелена любов!
Търсих свойто щастие и към теб отварях зов,
но ти не ме видя и отиде при друг
и с моите надежди се свърши дотук!
Непрекъснато се молех да се сетиш ти за мен
и че много ме обичаш да ми кажеш някой ден!
Времето летеше, телефонът не звънеше
и въпреки всичко нещо ме крепеше!
Защо не намери време да ми се обадиш,
дали нямаше смелост истината да ми кажеш!?
Защо така наща съдба ни раздели,
защо мойте чувства ти не сподели?
Какво да направя сега моля те, кажи ми!?
Наистина ли ни разделят хиляди причини?
Може би трябва просто да те оставя,
трудно или не по-добре да те забравя!

Припев:
Не мога да разбера
защо се случи това,
не си до мен в нощта,
как боли от любовта!
Но къде ли е сега
далеч от моята душа
и защо ли е така,
остана само мъката!

По дяволите, Гого, животът не е лесен
и не всичко става като в текст на някой песен!
Днеска си сам, а утре пък не,
но беше ли тя до тебе ти се чувстваше добре!
Виждам те отчаян, но това няма смисъл,
твърде рано, човече, света си отписал!
Ти си я обичал, но тя тебе не
и болка сега изпълва твоето сърце!
Някой ден ще забравиш, а дотогава ще боли
и във твоята глава само тя ще се върти!
Познаваш добре живота на кварталният гамен,
но на ярост и омраза ти сега си в плен!
Замисли се добре, дали си струва това,
заради една жена да погубиш мечта!
По-добре я забрави, тя не те заслужава,
щом твоята любов тя не оценява!

Припев:
Не мога да разбера
защо се случи това,
не си до мен в нощта,
как боли от любовта!
Но къде ли е сега
далеч от моята душа
и защо ли е така,
остана само мъката!

Искам или не чувствата не отминават,
а ледени късове сърцето ми сковават!
Ден и нощ се питам-къде ли си ти,
но където и да си знам и теб ще те боли!!!

koito e nqma moje da si e drupne dano da mu haresa :P

Jamalska
03-06-2007, 17:02
Всички думи,завършващи на "а" се римуват нали хах

мне бате,аз през живота си за такоз животно не съм чувала...не съм хойла на парти,не съм хващала влака за хип-хоп джем с бг изпълнители,не съм спала по пейки заради тая музика и не,никога не съм писала в този форум по тая тема...

Шамара рулз

even_in_death
03-06-2007, 17:04
Еми мен много ме кефят на Кобака & Трой - Дъжд от сълзи; Трой & Ейнджъл - Моите лъжи.. ама сега немога да намеря текстовете... :)

Както и Qsmin, G-baby,Xtazy & Stefan Vylchev - Колко те обичам
EsSkey feat Kelly & G.F.E. - Колко мечти

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 17:08
even_in_death Vsi4ki tiq pesni gi imam i men si me kefqt e zashtoto az po princip se kefq na takava muzika de samo deto ne che iskam da kaje neshto prosto Sniper ne me kefqt chak tolkova :) nz zashto imat nqkoi hubavi pesnichki ama mn malko :)

lost_girl_in_love
03-06-2007, 17:09
men li4no me keefi EsSkey feat Kelly & G.F.E. - Колко мечти i si q slushakam po cql den i cqla no6t :P

FaceR
03-06-2007, 17:37
Аз не слушам много БГ рап(хип-хоп) ама тея които ми се набиват на очи са Sensei,Soundtrack,Denyo,Ndoe,Sniper Records и RapidSpeak за други май не се сещам аааа да не забравя Drajeto :smt005 .Инъче от чернилките най се кефя на Wu-Tang ,Dead Prez ,GraveDiggaz ,Onyx ,Pastor Troy ,Organized Konfusion ,NWA ,Eminem ,Raw Breed ,Krs-One ,Pudgee ,2Pac ,Cypress Hill ,Shabazz ,The Game.А ся съм се зарибил със Zion и The Grouch. :P

ShannonLarkin
03-06-2007, 17:39
sux

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 17:53
Mmmmm ako stava vupros za cherno i az poveche si padam po nego i sq si vartq samo 2-e pesni koito mn me kefqt Youngbloodz - I`mma Shine i na Petey Pablo - Show Me The Money \:D/

FaceR
03-06-2007, 18:01
Capone n Noreaga кефят :) Bone Thugz n Harmony също :P

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 18:13
Mmm stava li vupros za Black Music vsi4ko kefi :P pone mene :)

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 18:36
Fisoliny & Black Slap - За нея
Припев:
Не зная как, къде, защо
Любовта е страх за мен,
За мен е страх и но защо
Как искам да съм в неин плен.
Къде е тя, защо я няма,
А дупката е вече яма.
Искра загасна, болка бясна
Погълна сянката прекрасна.

Не знам как, не знам защо, не знам защо ме питаш кво,
Но знам че искам да съм с нея и не ме ебе защо
Слушам ги, слушам тях, слушам хора всеки ден
Те говорят за любов, а любовта не среща мен
Всеки ден в търсене на нея
И даже външно да се смея
Дупката в мен ме кара често да копнея
За нея, къде е тя, защо я няма
Щом клепачите ме предадат я виждам в красота обляна.
И поле бум, изтрел точен пак куршум
Събуждам се убит в ноща, а тя я няма, изчезнала без шум.
Надежда вече нама, последната искра загасна,
А тъмнината грозна пак погълна сянката прекрасна.
Целувка истинска и страстна
Но само блян,
А аз съм сам
В самота облян.
За много грешки ме е срам,
Но знам че сам съм се родил
И в ковчега пак ще бъда сам.

Припев:
Не зная как, къде, защо
Любовта е страх за мен,
За мен е страх и но защо
Как искам да съм в неин плен.
Къде е тя, защо я няма
А дупката е вече яма.
Искра загасна, болка бясна
Погълна сянката прекрасна
А-а-а

Не очаквам да ме разбереш
Да знаеш през какво съм минал,
Колко сълзи съм излял
За да стана това, което слушаш днес
И без да забравя твоя скапан стрес
Не изгубих даже капка чест.
Живеем в два, два съвсем различни свята
Грозното го знам добре, но в теб намирам красотата
Ако търсиш в мен парата,а другото на заден план
Ще ти кажа да го духаш, по-добре да бъда сам
Ето там, там навън, с моите хора това съм аз,
Силен блясък в очите, в ушите силен бас
За да бъдем в нас не ни трябва просто късмет
Трябва ти да вярваш в мен и аз ще вярвам в теб.
Искам теб и не ми пука кой какво мисли за това
За мнението на някой друг не давам пукната пара.
Лягам сам и знам, че сам пак ще бъда сутринта,
Кажи ми щом не знам какво е как да вярвам в любовта.
Не знам, ако си до мен сърцето ще си дам,
Но все по-малко търсят него, трябва с джоб да си голям,
Да го духа парата, на думи всеки е богат,
Аз съм сам и сам оставам,
Да го духа скапания свят

Припев:
Не зная как, къде, защо
Любовта е страх за мен,
За мен е страх и но защо
Как искам да съм в неин плен.
Къде е тя, защо я няма,
А дупката е вече яма.
Искра загасна, болка бясна
Погълна сянката прекрасна.

Не зная-а-а
Ка-а-к
Къде-е
Защо-о-о-о
Къде е тя-а-а
Защо я няма-а-а (х2)
А-а-а


Moje i da go imash teksta FaceR ama zapovqdai vse pak :P :P :P :P :P :P

Jamalska
03-06-2007, 18:52
чернаа музика включва ВСИЧКО изпълнено от черни..сиреч и Стиви Уондър е черно....

Снайпер вече не съществува.

РънъБъ фенкъ я кажи още 3 песни на Фисолини :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


FaceR теб ще те уважа.Хубав избор

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 18:59
da ti kaja pesni ili da ti dam tekstove :P dootochni se :) ii izvinqvai ama vseki si ima pravo na mnenie ii koi e kazval che haresvam vsi4kite im pesni....???? zashtoto az ne se seshtam da sum pisala takova neshto :)

niGGa
03-06-2007, 19:36
Фарс, Стартерас, Сенсей, Уош, Йоко, Андре, Сарафа, Дрс..

AliceSw
03-06-2007, 19:37
БГ рап не слушам откакто бях 5-ти или 6-ти клас, но от вр на вр тормозя всички пеейки си "...и винаги грешен съм, винаги смешен съм..."

това (http://store1.data.bg/honor/bgrap/Second%20Hand%20Krue%20+%20DJ%20Darkstep%20-%20Ideiata%20E%20Jiva.mp3),
това (http://store3.data.bg/smartmc/Second%20Hand%20Crew/01.%20Second%20Hand%20Krue%20-%20%20%c8%ed%f2%f0%ee.mp3),
това (http://store3.data.bg/smartmc/Second%20Hand%20Crew/04.%20Second%20Hand%20Krue%20-%20%cf%ee%e4%20%cc%ee%f1%f2%e0.mp3) и това (http://store3.data.bg/smartmc/Second%20Hand%20Crew/03.%20Second%20Hand%20Krue%20-%20%cb%f3%f2%20%eb%e8%20%f1%e8.mp3) е истинският БГ рап, авторката се радва на тъпи любовни песнички, които бяха вървежни, когато бях малка....

Jamalska
03-06-2007, 19:42
пише се 'доУочни'
Фисолини е 1 човек..и да пробваш с гугъл няма д ауспееш да намериш друго щото вече записва под друг псевдоним.
текстове не ми трябват ако не съм чула песента принципно...
не си го писала че харесваш всичко ама това не ти е некфо попче по сити да се кефиш на по 2 песни от изпълнител :smt012 Копеле,ревнив съм към музиката и когато я разваляш ми става супер свидно!

FaceR
03-06-2007, 20:19
от толкоз много хип-хоп ми се допуши :-D

Wu-Tang-One Blood Under W (featuring Junior Reid).mp3

FaceR
03-06-2007, 20:34
alice cw Second Hand Crew определено не са истинския БГ рап или там квото е......още дооооооооста работа се иска......
Цитирам:
"...трети епизод от сериала яж лай*а и чукай таза кака..."
"...една фраза и ще те ритам от тук до черно море и назад..."

Цитирам само тези 2 слово излеания защото от останалия текст нищо не можах да разбера.Заключението ми е че пича който реди има доста богат речник.... :roll: xAxAXAxa.RapidSpeak е доста по напред от тия и записва в напълно домашна обстановка. ;)

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 20:34
MmmHmmmmm qsno,chovek ne moje da si pusne edna tema na spokoistvie bez da go oplЮЯt ama kakto i da e... alice sw mersi mnogo mila ama mislq che ne mojesh da govorish ot moe ime kakvo haresvam i kakvo ne haresvam!Jamalska ne se pishe 'доУочни' a se pishe "Доуточни" Mersi vse pak xaxaxa!Kakto kazah vseki s mnenieto si moje da si se kefq na kakvato muzika iskam i na koito si iskam vie nqmate pravo da mi darjite smetka sled kato ne me poznavate!Ako ne vi haresva temata OKAY NE PISHETE VE!Aiii vlachi Jamalska

RnB_Ku4kA
03-06-2007, 21:00
Iskate muzika young_jeezy-and_then_what_(feat_mannie_fresh) ll cool j feat. lloyd banks hot rod and 50 cent - freeze - (remix) three six mafia - 05 - smokin on da dro Qwan - 20. I Put One Penny Away Green & Gold__ft._G.f.E._-_Te ne bqgat, a se strahuvat 007 Green & Gold-Bql prah Lil Wayne - Fuck You (ft Big Tymers) Loshite - KAKTO PREDI Fisoliny feat. Kingsize - Da go duha parata ima oshte da pisha li ?????

niGGa
03-06-2007, 21:40
Iskate muzika young_jeezy-and_then_what_(feat_mannie_fresh) ll cool j feat. lloyd banks hot rod and 50 cent - freeze - (remix) three six mafia - 05 - smokin on da dro Qwan - 20. I Put One Penny Away Green & Gold__ft._G.f.E._-_Te ne bqgat, a se strahuvat 007 Green & Gold-Bql prah Lil Wayne - Fuck You (ft Big Tymers) Loshite - KAKTO PREDI Fisoliny feat. Kingsize - Da go duha parata ima oshte da pisha li ?????
Не. Само от първата песен разбирам що за рапЕрка си.

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 05:54
Iskate muzika young_jeezy-and_then_what_(feat_mannie_fresh) ll cool j feat. lloyd banks hot rod and 50 cent - freeze - (remix) three six mafia - 05 - smokin on da dro Qwan - 20. I Put One Penny Away Green & Gold__ft._G.f.E._-_Te ne bqgat, a se strahuvat 007 Green & Gold-Bql prah Lil Wayne - Fuck You (ft Big Tymers) Loshite - KAKTO PREDI Fisoliny feat. Kingsize - Da go duha parata ima oshte da pisha li ?????
Не. Само от първата песен разбирам що за рапЕрка си.

Radvam se :)

Jamalska
03-07-2007, 11:27
Надявам се си разбрала иронията в поста му ;)
мойта грешка се дължи на клавиатурата,а не на кофти правописа ми ;)

Ти си слушаш некфи рнб-та и генгста джи йо-та...И това определено не бяха ТРИ песни на Фисолини ;)...съжелявам,че само това си успяла да копи-пейстнеш от уинамп/гугъл/някоя търсачка :Р

FaceR,просто стиловете са различни...не винаги се кефя на толкова абстрактен рап като СХК ама на лайф на тях се откача изцяло:)
Рапид...за Радо от Казанлък ли стаа дума или се бъркам?

"малко бяхме от тия с дъно под колене,
хората те гледат,викат,че си прост обаче не ти дреме.Така беше едно време.Сега е по-различно.Описание кат предното е станало типично,рапарите се обличат лъскаво пищно,излишно е да казвам,че такива като тях не ми понасят-нищо лично!Положението е критично.
И само гледай кфо стана-хип-хопа не е хип-хопа къфто ти го знаеш,а колекцията нова.На кой?На Долче и Габана,модерно вече стана да се слуша хип-хоп.Аз от музика не разбирам разбирам,но го виждам той е луд,слуша нон стоп маняк маняк на тема хип-хоп,истински е слуша ДМХ,Нели и 2пак...е как такъв глупак ще ми казва кво да правя?!"

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 11:49
A taka li stana e ? Ne mi dreme kakvo mislite za mene i za tova az kakvo slusham kak pisha i t.n. ot kade znaesh che az taka si pisha vseki si ima pravo da ima sobstven nachin na pisane govorene i t.n. :) aii lek vi den

Jamalska
03-07-2007, 11:56
ама не бе на класно по литература и аз не пиша 'кфо' 'тъй' и 'сиреч' ама ако ми кажеш,че умишлено си допуснала правописна грешка,която аз просто попрвих за да имаш идея за в бъдеще няа ти повярвам ;)

пробвай с търсачката за всичките 20578663 теми за рап и бг рап.не че не ми е фън да се смея на неуката младеж

Buttk0
03-07-2007, 12:01
По-скоро предпочитам бг рагга-та ... Sensei, DRS, RaggaOne, SoundTrack


SoundTrack&Sensei - Chiba (Balkan Ragga) от мен !

Jamalska
03-07-2007, 12:41
Саундтрак не са рага:)ама кефят

hamilcar
03-07-2007, 13:37
Слушам Бате Сашо. По-добър от него в България няма, за мен.

Относно песни най-много обичам да слушам дисовете му: Джапидал, Овцата доли, Защо си в София, за GGP е добър диса, този за Т-фреш(най-бруталния за мен).

Другите му песни няма да ги изброявам, защото са много, ще напиша само Когато лампите изгаснат. Жив и здрав да е, дано продължава да дисва ламерите.

Buttk0
03-07-2007, 13:41
Саундтрак не са рага:)ама кефят


Ще го имам впредвид следващия път мерси ... !

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 15:20
ама не бе на класно по литература и аз не пиша 'кфо' 'тъй' и 'сиреч' ама ако ми кажеш,че умишлено си допуснала правописна грешка,която аз просто попрвих за да имаш идея за в бъдеще няа ти повярвам ;)

пробвай с търсачката за всичките 20578663 теми за рап и бг рап.не че не ми е фън да се смея на неуката младеж

Ne pisha na Kirilica za tova mi e po lesno da pisha taka!Mersi za zabelejkata ama nqmashe nujda!a Otnostno GGP pffffff

Emo - Himn Na TG

03-07-2007, 15:40
GGP са яки бе.

Nivea
03-07-2007, 15:44
ами и преди си казах,не слушам много,но новата песничка на Шамара - Cook It Up хич не е зле,не съм и предполагала че тоя човек ще рапира толкова добре на английски! иначе Kingsize - За Нея , тва е една от най-бруталните песни които съм чувала,имайки предвид че по принцип слушам много тежка музика,която влияе много на чувствата по странно сдухвателен начин. в БГ рапа ме кефи повече мелодията,определено. най-добрите ми приятели слушат много,ама по текстовевте трудно се зарибявам...

Jamalska
03-07-2007, 16:50
"за нея" не е на Кингсайз,а на НоуУолз..даже рънъбъ фенкътъ пусна текста

за мен едни от най-добрите хорица така по-скромнички са Деньо,ЕДинака,Джем и SILENT CITY

ама не мога да не призная лайфовете на ХнИ,Фарс,Лешпер арт крю,Нокаут,Бедата,лого5....

W3aKn3ss
03-07-2007, 16:56
За мен добър хип-хоп в България няма. Има една две песни които струват.. като "Проект България".. Но останалото е ... боза. Да ме извинят всички BG Rap фенове.

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 17:00
Nivea taka e qki sa , vupreki che onova momiche me oprekvashe che slusham rap v koito se pee samo liubovni pesnichki,emi sorry tva si me vleche ima si mnooo smisal za mene v nqkoi ot tekstovete!Jamalska ima mnogo pesni koito se kopirvat kato na primer Xtrazy - Kolko te Obicham , q ima v oshte e dna versiq zabraih mu imeto na toq izpulnitel mislq ama puk pesenta se kazvashe Ispanskata .... ili puk na Xplisit - Za neq q ima i v variant na Kingsize ae ima gi i takiva,ne znam kakvo tolkova losho ima da slusham rap s Liubovni pesnichki vupreki che ne slusham samo takiva!

Respekt - Pesnichka za liubovta!Peace \/

Buttk0
03-07-2007, 17:45
Cmotan MC, DRS, Fars, Atila, LOGO5, shamanez

Jamalska
03-07-2007, 18:04
Вариянт?!ти болна ли си?!тфа да не ти е естрада ...
Експлисит си има песничка за неговата си Ася..тя се казва 'за нея'.Фисолини има песен за тъпата любов и тя се казва също 'за нея'.Кингсайз нямат нищо общо с тая песен ама някой си се е объркал и я е писал на тяхно име като я е качвал...освен,че са от Ямбол и 3мата и са приятели песента не им е обща.


Съжалявам,че го казвам,но не признавам мнения на тема хип-хоп и рап от хора,които не са направили нищо по отношение на тази култура било то музика,финанси или просто съпорт...Познавам и фенове на почти същите гадости като тия на рънъбъ фенкътъ ама разбират и останалата част..просто не й се кефят...и са правили достатъчно неща за каквото и да е развитие и са си заслужили уважението...Не мога да твърдя,че и аз разбирам достатъчно...През живота си съм уважила много малко неща извън рапа...и почти не съм слушала друг стил макар че за всичките тия години съм слушала абсолютно всякакви мизерии,дори и Гумени глави...но постепенно си подреждам некфи неща и си съзнавам,че след още 2 години мога да се смея на себе си за сегашния си вкус...тогава сиг ще слушам сектантски хип-хоп ...хах

FaceR
03-07-2007, 18:51
Jamalska да е за Rapid(Радо) от Казанлък говоря :)
Де да знам според мен е доста по-добър от тия Second Hand Crew.Те са толкова ъндър че май е трябвало да се казват Last Hand Crew...

Amayo
03-07-2007, 18:56
Оу оуу оуу, уникално се кефа на АРНБИ мацки. Иам си аз едни любимки от тоя тип "До Варна с мерцедесаааа" 8)

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 18:58
Jamalska koeto mi trqbva da znam si go znam!Ne znam za koi put ti go kazvam no ne me interesuva tvoito mnenie!Az si slusham tova koeto mi haresva ti si slushai tova koeto na teb ti haresva az zabelejki ne ti pravq ,koeto znaesh si go znai i si go zapazi za tebe!aiii vlachi kaka i ne me zanimavai poveche :)

Jamalska
03-07-2007, 19:00
Хахаха м/у другото чак са видях,че си 'кучкъ' а не 'фенкъ'.
Миличка,слънчице,кучко,нал ти сама пусна тема за д апиташ за мнение за бг рапа,БЕ!;)

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 19:02
Misho Shamara ft. Tedi - Iskash Moito Dupe pozdrav za teq koito im haresva tazi muzika a za teq det ne im haresva...po dobre ne pishete

DA Jamalska samo deto ne sum pusnala temata za mene a za BG RAPA! ima razlika :)

Amayo
03-07-2007, 19:05
Изобщо не и обръщай внимание на тая хейтърка 8) не може да си обясни що се кефат на абенбито а на нея НЕ :-D .

FaceR
03-07-2007, 19:07
Jamalska за мен абстрактен хип-хоп е нещо като Psycho Realm-Pow Wow.mp3 ,Organized Confusion-Stress.mp3 ,Gravediggaz-Burn in Hell.mp3 ,Cypress Hill-Illusions.mp3.СХК не ми мязат на нещо подобно...

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 19:08
Изобщо не и обръщай внимание на тая хейтърка 8) не може да си обясни що се кефат на абенбито а на нея НЕ :-D .

Hahah mersi mnogo az ne obrushtam vnimanie a i nqmam nishto protiv neq!A i ne e kazano che se kefqt na mene a ne na neq naprotiv! :) Prosto mrazq da me oprekvat za tova koeto slusham :)

FaceR
03-07-2007, 19:10
RnB-o стига с тоя шУмар дай нещо родно (не крадено ;) )

Jamalska
03-07-2007, 19:12
Именно за бг рап си говорим деее...аз да съм казала нещо друго;)
забрайх кфо съм писала за абстрактен ама сиг съм имала предвид нещо с по-рзчупени лирики,а не баш правите рими..неща от рода на Фарс,лого5,лоудинг ин прогрес и производните им...а Бобъра,Шаро и Козаро са си болни мозъци и им идват ебати изрудиите на ум...

Амайо,ти що изобщо отваряш темичката бе, г-н "беше ни много приятно".

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 19:13
Eminem & 50 Cent & Cashis & Lloyd Banks - You Dont Know.mp3

FaceR
03-07-2007, 19:22
Pudgee-Everyone want's to be hard.mp3 ;)
Отиам да разкажа играта на едно каше :smt059

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 19:24
FaceR az da si kaja che si padam malko po po kak da kaja tancuvalnite pesnichki :) Will Smith - Party Starter.mp3 snoop_dogg-step_yo_game_up_feat._lil_jon_and_trina-mvp.mp3

Amayo
03-07-2007, 19:24
Изобщо не и обръщай внимание на тая хейтърка 8) не може да си обясни що се кефат на абенбито а на нея НЕ :-D .

Hahah mersi mnogo az ne obrushtam vnimanie a i nqmam nishto protiv neq!A i ne e kazano che se kefqt na mene a ne na neq naprotiv! :) Prosto mrazq da me oprekvat za tova koeto slusham :)
Не тя оприква сичко дето не е едно към едно с нейната странна персона. 8)

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 19:28
ne znam ne oprekvam nikoi koito ne poznavam dobre :) koito kakvoto iska da si slusha i misli :)

Amayo
03-07-2007, 19:41
И аз съм на тоя принцип. Но явно някои хора тук са малко езадоволени ли знам ли...

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 19:45
Vseki s problemi te si nali znaesh :P FaceR kak sme :P :D

Amayo
03-07-2007, 20:09
И сега един специален поздрав... за всички яки фенкиии... и за сички яки кучкиии в клубъ.
Gwen Stefani & Akkon - sweet escape 8) :smt005 Йееееехууууу

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 20:12
Ami da pitam nqkoi znae li za GNL records ????

03-10-2007, 13:25
tinkooo ti znaesh 4e haresvam bg rapa ee ne vsi4ki pesni ama mi haresvat :shock: :D :smt005 :---) :smt019 :smt008

niGGa
03-10-2007, 17:43
Eminem & 50 Cent & Cashis & Lloyd Banks - You Dont Know.mp3

Sheek Lounch - Maybe If I Sing

специален поздрав. Чуй песента. Прочети текста.

Amayo
03-10-2007, 18:12
Абе истината е Ел Чомбо - Чакарон. :lol:

psycho_girl
03-10-2007, 18:50
Именно за бг рап си говорим деее...аз да съм казала нещо друго;)
забрайх кфо съм писала за абстрактен ама сиг съм имала предвид нещо с по-рзчупени лирики,а не баш правите рими..неща от рода на Фарс,лого5,лоудинг ин прогрес и производните им...а Бобъра,Шаро и Козаро са си болни мозъци и им идват ебати изрудиите на ум...

Амайо,ти що изобщо отваряш темичката бе, г-н "беше ни много приятно".
не произнасяй дори наум тези сакрални за ловчалии имена (Бобъра,Шаро и Козаро) :mrgreen: че са болни мозъци спор нямар ама поне забавляват и се опитват да правят нещо :smt005
след това лирическо отклонение сегааа по темата
рап мн не слушам, повече рагга DRS, RaggaOne, BedBug

RnB_Ku4kA
03-13-2007, 13:54
tinkooo ti znaesh 4e haresvam bg rapa ee ne vsi4ki pesni ama mi haresvat :shock: :D :smt005 :---) :smt019 :smt008
znam te az tebe spoko :D :D :D :D :D :D

Amayo
03-13-2007, 15:37
Мацката трява да е гаменннн
със главно Джиии
когатое със мен във моя свят да ме държи
на партито пияна двете и ръце нагоре
изглежда секси от уоу уоуу до горее
ще бъде мое удоволствие да те повозя
гладка кожа ще отложа всичко друго как да кажа
дупето ти плюс грамажа на вратът ти
ме кара да се чудя къде да пратиме мъжъ ти

RnB_Ku4kA
03-13-2007, 17:29
Ела при мене искам нещо да те питам,
аз обичам леко да се движа в ритъм!
И между другото ми писна от тъпи песни
на силиконовите чалгаджийки бесни!
Пич гледаш мойто дупе,
аз движа мойто дупе,
искаш мойто дупе,
ако си балък, ти аре чупи!
:twisted: :twisted: :twisted: xaxaxa Pozdrav za teq det se kefqt na pesenta i na tozi stil :D :D :D kakto i specialen pozdrav za Vik1t0` s Tribes World - In De Getto :D :D :D :D :smt112

Jamalska
03-13-2007, 18:43
Ела при мене искам нещо да те питам,
аз обичам леко да се движа в ритъм!
И между другото ми писна от тъпи песни
на силиконовите чалгаджийки бесни!
Пич гледаш мойто дупе,
аз движа мойто дупе,
искаш мойто дупе,
ако си балък, ти аре чупи!
:twisted: :twisted: :twisted: xaxaxa Pozdrav za teq det se kefqt na pesenta i na tozi stil :D :D :D kakto i specialen pozdrav za Vik1t0` s Tribes World - In De Getto :D :D :D :D :smt112
хихих абе нищо лично ама 'дупе' нормално да се римува със същото.
а Колумбиеца и М'глата могат да си искат авторски права за началото...
другото се едно съм го писала аз в 5ти клас

лек ден.нищо лично

Amayo
03-13-2007, 21:30
Ела при мене искам нещо да те питам,
аз обичам леко да се движа в ритъм!
И между другото ми писна от тъпи песни
на силиконовите чалгаджийки бесни!
Пич гледаш мойто дупе,
аз движа мойто дупе,
искаш мойто дупе,
ако си балък, ти аре чупи!
:twisted: :twisted: :twisted: xaxaxa Pozdrav za teq det se kefqt na pesenta i na tozi stil :D :D :D kakto i specialen pozdrav za Vik1t0` s Tribes World - In De Getto :D :D :D :D :smt112
хихих абе нищо лично ама 'дупе' нормално да се римува със същото.
а Колумбиеца и М'глата могат да си искат авторски права за началото...
другото се едно съм го писала аз в 5ти клас

лек ден.нищо лично
Ае що не се скриеш некъде Ъ :lol: ?

Jamalska
03-14-2007, 09:33
Ела при мене искам нещо да те питам,
аз обичам леко да се движа в ритъм!
И между другото ми писна от тъпи песни
на силиконовите чалгаджийки бесни!
Пич гледаш мойто дупе,
аз движа мойто дупе,
искаш мойто дупе,
ако си балък, ти аре чупи!
:twisted: :twisted: :twisted: xaxaxa Pozdrav za teq det se kefqt na pesenta i na tozi stil :D :D :D kakto i specialen pozdrav za Vik1t0` s Tribes World - In De Getto :D :D :D :D :smt112
хихих абе нищо лично ама 'дупе' нормално да се римува със същото.
а Колумбиеца и М'глата могат да си искат авторски права за началото...
другото се едно съм го писала аз в 5ти клас

лек ден.нищо лично
Ае що не се скриеш некъде Ъ :lol: ?
скрий се ти кат си толкоз ербап

RnB_Ku4kA
03-14-2007, 15:03
Eiiii q po spokoino tuka ne sme mqsto za naredbi :) koito kakvoto iska moje da si pishe nikoi da ne go kritikuva..a otnosno tva Jamalska ot kade znaesh che Kolumbieca i Muglata ne sa dali razreshenie za tova ??????????????? Tva e pesen na Shamara ako ne znaesh...!

Jamalska
03-14-2007, 17:40
Нормално....както казах...'като твоите рими..преди години съм писал(от мене май си ги преписал)';)
сигурна съм хаха...само 1 човек си е поискал разрешение да копва песен/част от песен и това е Дребен Джи.... :|

RnB_Ku4kA
03-14-2007, 18:27
Moje ne znam ne se interesuvam chak puk tolkova ot Bg rapa che da znam apsoliutno vsi4ko prosto si me kefi i tva e :P

Jamalska
03-14-2007, 18:34
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=444
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=441
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=435
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=442
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=405
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=385
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=381
http://mp3.359hiphop.com/details.php?file=374

03-24-2007, 13:18
Golemi naredbi padat ave bg rapa e mnogo hubava muzika prosto trqbva da se vslushvash v samiq tekst i napravo 6te se vlubish v pesni4kite \:D/ :smt038 :-D eee Rnb_ky4Ka :-D :-D :-D :-({|=

RnB_Ku4kA
03-26-2007, 14:49
mda viki prava si kaka :P aide pozdravche s edna ne bg pesen Lil Rob-City That Everyone Knows.mp3

03-26-2007, 14:56
:P mersi za pozdrav4eto \:D/ :P

Mooo6nooo
03-26-2007, 15:03
хихих абе нищо лично ама 'дупе' нормално да се римува със същото.
а Колумбиеца и М'глата могат да си искат авторски права за началото...
другото се едно съм го писала аз в 5ти клас

лек ден.нищо лично
Тая песен не беше ли открадната от членове на Delinquent Habits (или Psycho Realm) и Cypress Hill. Доколкото си спомням имаше я същата песен с някакви хора от компанията (хората) на Сайпръс. Почти сигурен съм, че очаставше или Би-Риъл или Сен Дог в тая песен. Ама как си кезваше? Абе ако а знаеш ми я кажи, коя беше песента...

RnB_Ku4kA
03-26-2007, 15:05
Vik1t0` am za nishto.. Ko shte kajesh za dneska ne beshe li qko a ? :D samo malko naduhvashta muzika ni trqbvashe
:D

03-26-2007, 15:11
:D mnoooogo qko mnogo smqh :-D :-D :-D :-D :-D :-D moje pak da si prekarame tolkova hubavo :P

Jamalska
03-26-2007, 15:37
хихих абе нищо лично ама 'дупе' нормално да се римува със същото.
а Колумбиеца и М'глата могат да си искат авторски права за началото...
другото се едно съм го писала аз в 5ти клас

лек ден.нищо лично
Тая песен не беше ли открадната от членове на Delinquent Habits (или Psycho Realm) и Cypress Hill. Доколкото си спомням имаше я същата песен с някакви хора от компанията (хората) на Сайпръс. Почти сигурен съм, че очаставше или Би-Риъл или Сен Дог в тая песен. Ама как си кезваше? Абе ако а знаеш ми я кажи, коя беше песента...
кфо разбираш под същата песен?инструментала,превед ени лирики или баш мелодията?
аз не се сещам ама е възможно...

Mooo6nooo
03-26-2007, 15:45
Инструментала. Става дума за войн от запад. Открих я - Delinquent Habits & Sen Dog - Get Up, Get It On It. Не вярвам Delinquent Habits да са я откраднали. :lol:

ЕДИТ: Не знам дали я има в сайта на Би-Риъл ся се сетих. Не знам дали знаеш, ама там сигурно има 100 рядко срещани mp3-ки на Би-Риъл и Cypress Hill - http://brealonline.com/media.html

А и Ямалска, ся си ми под ръка, да те питам... ходи ли на Метод Мен? И ако си ходила как беше. Четох, че някакви хвърляли боклуци по Шамара.

RnB_Ku4kA
03-26-2007, 16:10
:D mnoooogo qko mnogo smqh :-D :-D :-D :-D :-D :-D moje pak da si prekarame tolkova hubavo :P

dae samo deto nali trqq da ima :)

Mimka_sweet
03-26-2007, 16:26
Мен пък много ме радват ДРС няняняняняня да ва е яяяяяяд :-D

Mooo6nooo
03-26-2007, 16:34
Мен пък много ме радват ДРС няняняняняня да ва е яяяяяяд :-D
Абе много прекаляват с марихуаната тия. Май нямат песен, в която да не я възхваляват поне 10 пъти. :lol:

Jamalska
03-26-2007, 17:25
Мен пък много ме радват ДРС няняняняняня да ва е яяяяяяд :-D
Абе много прекаляват с марихуаната тия. Май нямат песен, в която да не я възхваляват поне 10 пъти. :lol:
то да беше само марихуаната:(...нямам против да я възхваляват пък и ползват ама..."емситата надрусани да фащат майк-а"

ае да ми я пратиш песента?

ходих на Метод мен...хъм подгряващите изтървах ама иначе верно са замеряли Шамаренко...само х-тийм са били яки...Аз като влязох бяха тия смешковци от центъра "за съвременни улични танци".... :smt005 къф хип-хоп бе лелеее
ДиДжея беше мн слаб и май се опитваше да го скрие като вместо да миксира си лафеше м/у песните...
Иначе залата беше аааааадски пълна и самия лайф си беше хубав макар,че бях доста далече и вокала на Меф се сливаше с крясъка на тълпата,баса,бийта и блъскането на джамовете...

Mooo6nooo
03-26-2007, 17:53
Никът ме е mo6no. (с точката накрай). Потърси ме в скайпа.

Така и не научих какво е бийт и не знам какво е джам, ама ма е срам да попитам какво значат. Особено за първото би ли ми казала какво е горе-долу.:)

03-26-2007, 18:14
:smt006 Hehe sled vreme 6te ima moje bi :D

RnB_Ku4kA
03-28-2007, 13:56
6A feat. Konsa - Mama mu,lelq mu.mp3 \:D/

Mimka_sweet
03-28-2007, 14:35
Мда е .... бая пеят за "масура" :-D

03-28-2007, 17:34
Tinko trqbva da mi pratish tazi pesni4ka da e 4uem \:D/ 6A feat. Konsa - Mama mu,lelq mu.mp3 \:D/

juSTkiddy
03-28-2007, 18:06
Обожавам бг рап..Ии повече го харесвам заради текстовете..Много са искрени ии..абе супер са..
таа...ето една от любимите ми
Xplisit и Sky - За Нея

Тази песен е посветена на единствената жена, която успя да проникне в душата ми
Също и за всички тия, които си мислите, че рапът е само пари, коли, кучки и треви
Рапът е любов, поезия Think about it. Ah!
Oh, Why did you leave me?
It wasn`t meant to be
It`s over...
Oh, I hope you`re happy
You were the one for me
I`ll love you to the end of time
Всичко свърши вече
Няма те до мен
Не мога да повярвам
Че дойде и този ден
Приготвях се за него
Цели 2 години
Така си и останах неподготвен
Но прости ми
За пътите когато
Съм те наранявал
И за пътите когато
Любов не съм ти давал
И за всичко друго, скъпа
Което съм сгрешил
За пътите когато
До тебе не съм бил
Това е положението
Не се обичаме
Защо ли ни боли
Като го изричаме?
Всичко свърши, да
До тук - край, нали?
Но дали наистина го мислиме
Дали?
Отговора знам, но е
Без значение
Защото тъй ни беше писано
Без съмнение
Четири години
От животите си дадохме
Като чели не издържахме
И се предадохме
Дълго време искаше
Да напиша песен
Посветена тя на теб
И със тебе да съм честен
Ето пиша тази
Посвещавам я на теб
А. Жалко само, скъпа
Ще е последният ми ред. А.
Първа и последна песен
Пиша за жена
Ти ще си единствената
В моята душа
Твоето лице ще виждам
Във всяка друга пичка
Като проклятие
От нея ще виси тази сричка
Ася, Ася, Ася...
Oh, Why did you leave me?
It wasn`t meant to be
It`s over...
Oh, I hope you`re happy
You were the one for me
I`ll love you to the end of time
Безсмислено е да търсиме
Вината за това
Че всичко между нас се
Проигра
Но липсваше ми нещо, Да.
Не ми го даваше
А аз пък все ти виках
Крещях ти и ми ставаше
Супер гадно затова
Че не ме желаеш
Но понякога се питам
Просто как ме траеш
Толкова неща ни
Убиха връзката
Но любовта ми към теб
Май ще си е същата
Повремето когато
Ще чуеш тази песен
И животът ни един без друг
Вече ще е лесен
Затова сега мога
Спокойно да ти кажа
Как все още те обичам
И ще ти покажа
Как спях със телефона
Под моята възглавница
Чаках да се обадиш
Да прекрачиш тази граница
Но нито се обади
Нито аз на пук
Щеше ми се пак
Да опитаме начин друг
Но опитвахме пак
Опитвахме милиони пъти
И нищо не излизаше
От опитите тъпи
Явно просто ни е било
Писано така
Четири години обич
И свършиха сега
Но когато двама човека
Много се обичат
Това не значи непременно
Че заедно ще тичат
По поляните на щастието
И вечната любов
Но само знай това
Ще те обичам аз до гроб
Oh, Why did you leave me?
It wasn`t meant to be
It`s over...
Oh, I hope you`re happy
You were the one for me
I`ll love you to the end of time
Всичко свърши вече, скъпа
Всичко си отиде (да)
Четири години
Щастливи бяхме ние
Но като всичко друго хубаво
И това си има край
Но само знай, че те обичам
Скъпа, знай
Толкова е трудно
Да повярвам, че те няма
Болката в сърцето ми
Става по-голяма
Защото знам, че сега си
Ти със друг
Втора дупка на кавала съм
Вече не съм пръв
Помня дните
Когато ме боготвореше
И на ръба на Ада
За мене ти седеше
Искам да съм с теб
До края на живота, скъпа
Майка на децата ми
Да бъдеш, скъпа
Но е вече невъзможно
Ти обичаш друг
Господи, помогни ми
Да излезна от този адски кръг
На болка и страдание
И адско изпитание
Толкова мизерия
Шибани сълзи
И ридания
Що дори и лошите момчета
Плачат
И лошите момчета
Могат любов да дават
Толкова усилия
Ми костваше да те пусна
Да търсиш щастие с друг
Че душата ми е пуста
Но когато обичаш някого
Пусни на свобода
А той ако те обича
Ще се върне от твоята страна
А ако ли не -
Няма за какво да съжаляваш
Щастлива е тя без тебе
И за нея ще се радваш
Oh, Why did you leave me?
It wasn`t meant to be
It`s over...
Oh, I hope you`re happy
You were the one for me
I`ll love you to the end of time
Господи, прости за живота ми във грях
И затова, което съм, ще бъда или бях
Готов съм в Ада да горя цяла вечност
Стига да си върна дори за миг
Нейната любов и честност

03-29-2007, 08:32
:P tazi pesen e mnogo hubava :) radvame se 4e ti haresva bg rapa ima strahotni tekstove :P

RnB_Ku4kA
03-29-2007, 16:01
Eiii vikito shte te shatkam po goloto dupe :D :D :D :D :D I az se radvam che slushash bg rap i ti haresvat tekstovete :P a pesenta si e super :P OST feat. Maria - Ne moga da razbera

Mooo6nooo
03-29-2007, 16:06
С почти същият текст може да се направи някоя чалга песен...

03-29-2007, 16:07
Shte me shatkash ohooooo :-({|= :smt006 :-D :) :-D :) :-D :) :-D :-$ ku4kooo 6a ta izqm :P

RnB_Ku4kA
03-29-2007, 18:02
С почти същият текст може да се направи някоя чалга песен...
Tvoe lichno menie lek!Az puk mislq che nqma da e sushtoto ako se izpalno ot nqkoi chalga pevec ili pevica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03-29-2007, 18:07
Ave kak tazi muzika 6te stane na chalga :roll: i kato sme vinagi na golqm kef ne zna4i 4e sme napusheni ili 4e pishem za treva mai ti si zagorql za treva qko i to iskash li edno mase :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: \:D/

Jamalska
03-29-2007, 18:09
Ох я се осъзнайте бе тфа да не ви е чат.Нали за рап говорехте...

за Експлисит изобщо не ми говори.100% съм сиг че тия сичките дет се кефите на За нея знаете макс още 1 песен негова и то сиг ако са решите да потърсите в нета ще ми копи-пейст-нете заглавието.

03-29-2007, 18:13
:roll: :P :P :D :lol: :lol: vai mnogo smqh i trevica sme bili pushili hahha

Mooo6nooo
03-29-2007, 18:14
Мразя тревата.

А тоя инструментал на Експлисит... почти сигурен съм , че е краден от някъде. Познат ми е от някъде.

За мен най-великата българска рап песен е "Има ли смисъл" на Черни Сърца.

бтв Ямалска, искаш ли да ти пратя оная песен.

RnB_Ku4kA
03-30-2007, 10:00
Ave q se uspokoi e Jamalska,na mn golqma razbirachka mi se iskara!Poznavash li me che da govorish taka?!?!?!?!?Shti kopna na tebe neshto drugo!Hoi sa zabavlqvash nqkade!Na Xplisit znam mnogo pesni i to ne ot vchera ili dneska!Pochvash da mi lazish po nervichkite!

Jamalska
03-30-2007, 10:21
:smt005 време беше да се появи нещо смешничко.
А тия сме ги чували...мп3ки от нетааааааа
А на Шамаресте видя какво му се случи на Мет(предполагам си била там..нали си раперка)...не че не беше селска проява ама си го заслужавате сичките "хип-хоп" фенове

RnB_Ku4kA
03-30-2007, 13:31
XAx smeshnata tuka si ti mila razbirashtata ot vsi4ko xaxaxa!

Mooo6nooo
03-30-2007, 17:31
:smt005 време беше да се появи нещо смешничко.
А тия сме ги чували...мп3ки от нетааааааа
А на Шамаресте видя какво му се случи на Мет(предполагам си била там..нали си раперка)...не че не беше селска проява ама си го заслужавате сичките "хип-хоп" фенове
Той Шамара го е очаквал предварително. В един от форумите беше казал "само да не ме целите с предмети" или нещо такова. Тая проява прави така, че отново да се вдига шум около него. Иначе беше супер тъпа. Като не ти харесва изпълнителя не ходи на него, а изчакай, но не ти ще седиш там само, за да го целиш. Тъпо е...

03-30-2007, 17:43
:lol: ei Jamalska ako ne ti haresva kakvo si pishem i mnogo temi koito moje da si pishesh tapoto mnenie :lol: :-D

IdiOtKa
03-30-2007, 19:49
маикооо чалгата намаля (маи) и всички почнаха да стават емота , "метали" , "рапъри" ..много жалки опити .... чували 3 песни и станали големите ,знаете 3 групи на кръст и се гордеете .. има толкова много изпълнители дето даже и не сте ги санували ... и това става вапрос за бг за другия не ми се лафи ...

niGGa
03-30-2007, 20:15
RnB_Ku4ka, има една образователна песен, която държа да чуеш..
The Planets - Moving Along...
от която е една извадка, която на мен лично много ми харесва..
i spit mucus on rap intruders...

Red.Chil
03-31-2007, 09:52
Само Second Hand Krue,'сичко друго е ташак.

feel_me
03-31-2007, 10:08
Абе смешни сте бе! Не разбрахте ли?! Прочетох цялата тема и честно казано не претендирам,че съм кой знае ква разбирачка,обаче тва да говориш за някви абсолютни бози и да си мислиш че слушаш рап е направо смешно! И не мога да разбера кво нападнахте jamalska?!"Разбирачите" нападнахте "тъпите "не чуващи други мнения мога да кажа,че от прочетеното със чиста съвест мога да ви кажа че на jamalska не може да йстъпите на малкия пръст!И мно ясно че ше ви се дразня кат не давате пет пари за културата!Щот тва е начин на живот за много хора и вие се мъчете да станете част от тва ! Ама не става не може вчера да си слушал чалга,днес да си "рапер" щото си личи...приемете го!

03-31-2007, 10:26
:lol: Kvo stana e jamalska ne moja da se zashiti i izprati nqkoi dryg :lol: "стъпите на малкия пръст" :lol: :lol: :lol: ne mii i trqbva da i stapvam na malkiq pryst neq poznavam ai ne iskam. Ama tazi tema za bg rapa e za da si kajesh mnenieto ako go haresvash ne da po4vash da narejdash e :!: :!: :!: Kvo mislish nee li taka ?

theEXPLOITED
03-31-2007, 10:43
8) MEN ME KEFQT NOKAUT DRS SPENS.TE SA NAI DOBRITE V BG MAI?

RnB_Ku4kA
03-31-2007, 11:10
Vijte kvo,taq tema sum e pusnala da si kajesh mnenieto za bg rap-a i za tekstovete v neq dali slushate ili ne!Ne sum q pisala za da mi kazvate az kvo razzbiram i kvo ne razbiram!feel_me izobshto ti poznavash li me che da mi kazvash az na koi moga da stupq na malkiq ili golemiq prust,dali vchera sum slushala chalga dneska rap!Rapa si go slusham ot malka znam si tolkova kolkoto iskam da znam!Slusham si tova koeto mi haresva i edno ot tqh e BG RAP-A!Nqkoi chuval li e za GNL Records?Ne vqrvam!Znam dostatachno bg grupi,i te sa tezi koito slusham!Drugite ne mi i trqbva da gi znam!Ako nqkoi iska da si izkazva mnenieto dali haresva bg rapa dali ne dali haresva tekstovete ili izobshto da pishe!No nqkoi da mi kazva az kakvo znam,da mi kazva che ne sum mojela da stupq na nqkoi na malkiq mu ili golemiq mu prust..da si zamulchi po dobre!Jamalska sum e napadnala zashtoto se opitva da me zasegne koeto nqma da stane..neka si slusha kakvoto iska,no da ne napada drugite koito ne slushat neiniqt stil!OKAY?Razbrahte li me?Aiii lek vi den i vnimavaite kakvo pishete! :smt006

RnB_Ku4kA
03-31-2007, 13:21
A i Jamalska nedei da ni sudish che sme go prevurnali v chat zashtoto kato gledam ti si sushtata rabota!Za men tova koeto slusham e bg rap za teb nz za men e taka slushai tova koeto iskash!ne me interesuva no ne sadi tova koeto nie slushame!

Shadow_Walker
03-31-2007, 13:30
Има песни, които ми харесват, но като цяло не се кефя на бг рап.Даже не се кефя много на рапа попринцип.

03-31-2007, 16:18
Еххх ама сте обидчиви...Така първо аз jamalska не я познавам така че споко не е "викала някой на помощ" и второ тая рънъбъ кво беше там ,ти па от де знаеш че всичко казано се отнася до теб?! Света да не се върти около теб бе ?Яяя свали го тва самочувствие малко, нямам намерение да се заяждам или да "нареждам" който и да е било ,просто тва го намирам за детинско...И какво скочихте всички бе?!Казвам си мнението просто нали сте големи непукисти кво ми се засягате..Сега се сетих що такива теми не ги отварям щот се навъдиха едни разбирачи...ае нямам думи хахахах

feel_me
03-31-2007, 16:21
Тва горното бях аз :P

RnB_Ku4kA
03-31-2007, 16:31
Purvo feel_me nikoi ne e kazal che govorish specialno za mene..ti govorish v mnojestveno chislo v koeto 100% sum i az,shtom zashtitavash jamalska!Vtoro nz kolko puti da kazvam ama NE ME POZNAVASH E PODQVOLITE!Kade go vidq shibanoto samochuvstvie!Nqqqqqqqqm nikvo samochuvsvie moga da ti kaja!Ne me poznavash--> nqma da govorish za mene!I ti leko moje da si kazvash mnenieto ama temata mislq che znaesh mnogo dobre za kakvo stava vupros!Kaji tova koeto trqbva i si zamalchi..ne narejdai tiq det slushat takiva pesni i grupi koito na tebe ne ti haresvat!I vupros ti momiche ili momche si che neshto ne moga da razbera!Da znam kak da se obrushtam kum tebe!Aiii podqvolite govorete po temata shtot se iznervih qko!NE ME POZNAVATE I NQMATE PRAVO DA GOVORITE KVA SUM I KVA NE SUM!Slusham tovaaaaaa koeto mi haresva! :smt013

RnB_Ku4kA
03-31-2007, 16:41
AKO NA NQKOI NE MU E IZVESTNO KVA E TEMATA : BG rap Кажете какво мислите за БГ рапа и БГ. рап изпълнителите,както и кое ви харесва пове4е ритъма или текста?Кажете кои рап песни са ви любимите?И ако може даите им текстовете


sega ako obichate pishete po temata!MERSI predvaritelno

03-31-2007, 17:32
Hehe 6tom kazvash :) ne se nervi tolkova na takiva ....... :lol: Am ima edni pisni4ki na Sng ti gi znaesh koi sa ama vsi4kite sa super :)

RnB_Ku4kA
03-31-2007, 18:12
Dreben G - Hip Hop Baza

IdiOtKa
03-31-2007, 19:13
ок темата е за да си дадеш мнението ..но ми е интересно как хора който незнаят за кво става вапрос ще дават мнение ?!! сещаш ли се ..не може да си слушала само шамара и да знаеш за кво става вапрос ... ! близо е до акъла ... вие сте просто една пълна боза маина ..умря ли чалгата че прослушахе "рап" кво стана деии .. ?!
"аз ще си пуша бамбука !!Чакай бе сори сори ти пък беше ъндърграунт и аз на къде съм тръгнал без да тараша саунд. Лол неставаш никъв респект не получаваш. Тъйкато се наричаш рапър знай,че това го заслужаваш, сам се ебаваш и щом ти кажат ставаш падаш ти за мен не правиш нищо друго освен да се излагаш. По-добре се спри по-добре се спри ако няма кво да кажеш най -добре мълчи ..."
земете да млъкните с плоските си мнения майна !!!

Mooo6nooo
03-31-2007, 20:10
Ебал съм го концерта на Шамара. Абсолютна безорганизация, лош звук, на част от песните се чуваше не само инструментала, а и пеенето на самите изпълнители на запис, под самота пеене на живо.Толкоз ли не можаха да си намерят инструменталите, че тръгнаха да пеят на цялата песен. #-o Плюс това Шамара не беше организирал нещата нкат` хората и накрая не пяха Х-Тийм и Бате Сашо, защото нямаше време, но беше дал по 5-6 песни на някакви абсолютни бездарници. Бройм и факта, че пусна в началото доста глупости и публиката си разотиде и дари да бяха пуснали Х-Тийм те на каква публика щяха да пеят? Мен даже ме съмнява, че те не пяха по-скоро заради малкото публика отколкото заради липсата на време.

С две думи концерта беше провал.

Red.Chil
04-01-2007, 07:50
Ку-р за Шамара. Само Second Hand Krue...и Looptroop.

RnB_Ku4kA
04-01-2007, 11:26
ок темата е за да си дадеш мнението ..но ми е интересно как хора който незнаят за кво става вапрос ще дават мнение ?!! сещаш ли се ..не може да си слушала само шамара и да знаеш за кво става вапрос ... ! близо е до акъла ... вие сте просто една пълна боза маина ..умря ли чалгата че прослушахе "рап" кво стана деии .. ?!
"аз ще си пуша бамбука !!Чакай бе сори сори ти пък беше ъндърграунт и аз на къде съм тръгнал без да тараша саунд. Лол неставаш никъв респект не получаваш. Тъйкато се наричаш рапър знай,че това го заслужаваш, сам се ебаваш и щом ти кажат ставаш падаш ти за мен не правиш нищо друго освен да се излагаш. По-добре се спри по-добре се спри ако няма кво да кажеш най -добре мълчи ..."
земете да млъкните с плоските си мнения майна !!!
dobre zapazi si mnenieto za nqkoi drug

04-01-2007, 16:57
:wink: pesni4kata na 6A feat.Konsa-mama mu,lelq mu e mnogo qka \:D/ \:D/ \:D/

IdiOtKa
04-01-2007, 20:38
але вие на 10 години ли сте че не разбирате от дума ... !

04-02-2007, 08:36
Haha Kyv ti e problema puk na tebe :lol: :lol: :lol: ne sme na 10 ana 5

04-03-2007, 13:08
IdiOtKa Sushai si chalgata i ne ni zanimavai s tvoite problemi!

04-03-2007, 15:16
\:D/ \:D/

IdiOtKa
04-04-2007, 09:23
IdiOtKa Sushai si chalgata i ne ni zanimavai s tvoite problemi!
ооо повярвай ми няма ... за пръв път смятам някой че е под нивото ми ... и не си струва. .. не ми се беше случвало ...разбира те ли толкова сте тъпи , толкова сте ограничени , тва колко човека ви обясняваха че не сте доживяли за да разбирате от рап , че просто е безмислено да говорите щото се излагате ...ама не вие пак си знаете ... няма лошо ама не бъдете наивни чуите какво ви казват хората , защото може би някой разбират много повече от вас , не нападайте jamalska само защото иска да ви обясни как стоят нещата , и каква е реалноста ... но разбира се това си е ваш избор ..и ако сте избрали да сте огрнаичени и да давата плоски мнения ..ок не ми пречите ,продължаваите само така ...!

04-04-2007, 14:11
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: Vai mnogo si zabavna

Jamalska
04-05-2007, 08:07
Ай'м бек:)
И кфо бяхте ли на феста на Шамара у Варна?

Mo6no3
04-05-2007, 09:04
И кфо бяхте ли на феста на Шамара у Варна?
Аз какзах по назад в темата. :)

Jamalska
04-05-2007, 09:55
И кфо бяхте ли на феста на Шамара у Варна?
Аз какзах по назад в темата. :)
ъъъ...не го виждам...Не че съм чела какво е писано след последния ми пост ама тъй прехвърлено не виждам твой пост:/...Поне след 31март когто беше феста.Пейст и шоу?

Mo6no3
04-05-2007, 12:34
Вече съм с нов ник и за това не си ме видяла. Аз съм Мошно. :)



е*** съм го концерта на Шамара. Абсолютна безорганизация, лош звук, на част от песните се чуваше не само инструментала, а и пеенето на самите изпълнители на запис, под самота пеене на живо.Толкоз ли не можаха да си намерят инструменталите, че тръгнаха да пеят на цялата песен. #-o Плюс това Шамара не беше организирал нещата нкат` хората и накрая не пяха Х-Тийм и Бате Сашо, защото нямаше време, но беше дал по 5-6 песни на някакви абсолютни бездарници. Бройм и факта, че пусна в началото доста глупости и публиката си разотиде и дари да бяха пуснали Х-Тийм те на каква публика щяха да пеят? Мен даже ме съмнява, че те не пяха по-скоро заради малкото публика отколкото заради липсата на време.

С две думи концерта беше провал.

Red.Chil
04-05-2007, 12:55
К-ур за Шамара,само Second Hand Krue. :-D :-D

Mo6no3
04-05-2007, 13:41
К-ур за Шамара,само Second Hand Krue. :-D :-D
10 пъти ли ще го пишеш? :lol:


То на тоя концерт имаше някакви "Кварталните принцеси" `дето ми пееха "Ти искаш мойто дупе". Голям смях, защото едната беше обарала такова дупе, че не вярвам някой да и го иска. :smt005

Jamalska
04-05-2007, 19:51
Абе аз не търсех ник ами овцата;)

Мен ми се струва едно подходящо занимание за някой,дет няма къде да спи...а х-тийм,бат Сандо,Алекс П и тем подобни бих се кефила да ги гледам насам-натам...и да се смея на тия кифлите....мн обичам джемове дет са сбрани и джи-та и ние..супер смех ](*,)

niGGa
04-06-2007, 10:37
Абе аз не търсех ник ами овцата;)

Мен ми се струва едно подходящо занимание за някой,дет няма къде да спи...а х-тийм,бат Сандо,Алекс П и тем подобни бих се кефила да ги гледам насам-натам...и да се смея на тия кифлите....мн обичам джемове дет са сбрани и джи-та и ние..супер смех ](*,)
Генгста генгста прадакшшъъъъън

Vi]{1tO`
04-07-2007, 14:03
\:D/ \:D/

RnB_Ku4kA
04-10-2007, 16:27
ohhhh uspokoi sa e gangstaaa :mrgreen: :mrgreen: teq sa ebati i pishkite moga da vi kaja imat edna dve pesni kat horata!daje ednata koqto me kefi e samo na edno momche!

04-12-2007, 19:18
Мноу сте зле обаче ... 8325735 безсмислени поста.
Доколкото разбрах темата е за бг рапа , само че сте толкуз зле че не се здържате си избиате комплексите , или сте адски културно неграмотни и си знаете 5 рап парчета (било то румънски , руски , китайски... ) и с тях се биете в гърдите. Ай вземете се скрийте позиорчета.
10х на хората който все пак дадоха смисъл на тази темичка

Mo6no3
04-12-2007, 19:22
Ай вземете се скрийте позиорчета.
А ти си много тру. :mrgreen:

Jamalska
04-12-2007, 19:28
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=88493 баш за рапери:)

08-06-2007, 09:35
моля ви ако някой има текста на Кобака и Трой - Дъжд от сълзи да ми го прати на tan4eto_sexy@abv.bg моля ви много!!!

08-07-2007, 09:10
моля ви дайте ми текста на дъжд от сълзи на кобака и трой моля вииииииииииии!!!!!!! ;( :cry:

08-07-2007, 13:28
Pff,kato chuq BG RAP i se seshtam za : ''Iskam da iba sichki fienki,da...'' i s gorchivina v ochite si kazvam,che mai nikoga nqq se opravim
Vse pak mnou se kefq na:

Knas & Bacardy feat Bobo - One Love
ww w. data.bg / f.php? fid= 10409870


Knas & Bacardy - How We Get Down
ww w .data.bg / f.php? fid= 10409588


Mahnete si enterite

ivcheto912
09-07-2009, 20:26
plsss ako ima nqkoi taq pesnichka da mi q prati RapidSpeak - Dalech ot men :-# :smt008 skype mi e iveto_16 pls :-k

TheNewReligion
09-07-2009, 21:22
Според мен все още не може да се обособи подобен музикален жанр. Просто нещата са тривиални, до болка еднакви и 85% от изпълнителите са аматьори. Има някои хубави "песни", но рядко се срещат.

nemo_awp
09-07-2009, 23:34
Ами...незнам,аз това лято наблягам на бг рап нещо...зарибих се и слушам DIS.Rapid,Nad Zakona,Bisolini и други но тези най-ме радват... :) има много добри песни :)

mynichka09
09-08-2009, 00:14
Denyo - Обичам те

Обичам те, когато сутрин ти отвориш очите си
Обичам те, когато ме прегърнеш и в мечтите си
Обичам те, когато целувам устните ти нежни
Обичам те, даже когато кажеш да сме небрежни
Обичам те, когато хванеш ръката ми гореща
Обичам те, повече от първата ни среща
Обичам те, когато си до мене и си засмяна
Обичам те, даже когато си мъничко пияна
Обичам те, както ти обичаш всяко сладко
Обичам те, когато ти говориш ми накратко
Обичам те, когато в момента труден си до мен
Обичам те, повече от най-слънчевия ден
Обичам те, когато всичко правиш със чувство
Обичам те, като музиката, като това изкуство
Обичам те, когато двамата с теб хапваме пица
Обичам те, когато от мойта обич грабиш със лъжица
Обичам те, когато с теб пътуваме надалече
Обичам те, когато кажеш "Оф, стига вече."
Обичам те, когато съм в ситуация кръстосана
Обичам те, даже когато си адски ядосана
Обичам да гледам лицето, ръцете, краката, мразя раздялата
Обичам очите зелено-кафяви, обичам те цялата
Обичам да чувам гласа ти плахо и тихо в нощта
Обичам те скъпа, както ти обичаш да палиш свещта
Обичам те, защото си просто великолепна
Как да не те обичам, като сърцето ми пак трепна?
Обичам те, като изгрев на черното море
Обичам те, както птица обича безкрайното небе
Обичам те, искам всеки това да знае
Искам и ти да знаеш, че друг повече от мен не те желае
Обичам те, когато казваш, че ме обичаш
Обичам те, даже когато се объркаш или сричаш
Обичам те, когато главата опреш на мойто рамо
Обичам те, обаче и тая дума звучи слабо
Обичам те, за мен ти си просто мойта Мис
Обичам те, разбра ли, обичам те, Елиз

kitty9410
09-09-2009, 11:53
На авторката на темата мога да кажа само да не се излага.Къв е тоя измислен рап дето слушаш бе "мацка"??? ;д
Таа по темата слушам:
Loading In Progress
Denyo
Sensei
Wosh (Stick Insect)
Logo5
Fars
Atila (от време на време)
Second Hand Krue
...
въпреки че повечето може да се определят като хип хоп изпълнители,но ми се струва че все още няма точно разделение...

http://www.vbox7.com/play:8aad02c9

banan4eto0o
09-09-2009, 19:42
Бг рапа е най-великия!!! На мен ми харесва най- много Бате Пешо
Ету и няколко песнички от любимите ми:
1.Bate Pesho feat. Mechkata i VIolet - Ae se troshim
2.bate pe60-nqma smisyl
3.bate sa6o-u bg-to
4.Bate Sasho Bate Pesho Violet & SonoLa - Proshtavam Vi
5.bate_pe60 - Angels falls down
6.bate_pe60 - Pitam (demo)
7.M.W.P. _ X _ Pavel - Edna nosht (в момента таз ми е любима)
8.RESPECT - Pesnichka za liubovta
9.Respect ft.Nasio- Kolko jalko
10.Wosh - Raper Bate

Тва е една малка част от тях 8) 8) 8) :) :) :-) :P \:D/

Locci
09-09-2009, 21:27
попринцип не съм голяма почитателка, но има готини песнички :) respect ! 8-)

LaffyTaffy
09-10-2009, 09:34
Фарс, Стартерас, Сенсей, Уош, Йоко, Андре, Сарафа, Дрс..
+1,и Wosh MC :grin:

m0
09-10-2009, 09:36
Над закона и всички от Touchdown :P