PDA

View Full Version : поредната любовна драма...



НещАстНа
03-06-2007, 17:01
Здравейте на всички от това яко форумче!
дълго време таях едни чувства в мен,но вече ме задушават,незнам какво да правя,незнам на кога да се доверя..нищо незнам...
Ще се опитам на кратко да обясня ситуацията в която съм. :smt010 :smt010 :smt010 #-o
И така сега съм на 16 години и вече втора годинка съм в нов клас. Още съвсем в началото миналата година едно от момчетата от класа се открои в очите ми и аз започнах ден след ден да се влюбвам все повече в него. :smt010 Той се държеше спер мило с мен,деляхме един чин дори...но изведнъж нещо му стана...когато сме в компания започна да ме обижда и да се заяжда с мен (и аз не си мълчах де,отговарях му),но това ме нараняваше адски много... И така лятото мина...той се влюби в най-добрата ми приятелка...(аз не съм му споделяла за чувствата си) Той отново започна да се държи приятелски с мен,дори сега сме в страхотни отношения,а аз тотално си загубих ума по него... Споделя ми всичко относно моята приятелка,дори се опитах да ги събера (тя ми каза че си пада по негоно малко и тогава вече и казах че вече ми е безразличен,с цел да не преча на щастието им :smt010 ,но тя се дръпна...еми нищо не стана между тях освен че са големи приятели...) Бях му писала анонимно,добре че не разбра че аз съм момичето което си пада по него... Какво ли не опитах да направя...но нищо не помогна,....сърцето ми е разбито на прах,и всяко едно малко парченце го обича... Имам чувството че ще се пръсна...толкова много ме боли...да сме някъде а той да е прегърнал НЕЯ,на нея да шепти мили думи...и да обича нея :smt010 побърквам се...вече няма дори с кой да говоря за чувствата си... понякога виждам че ме наблюдава...но сигурно си въобраявам... Незнам просто какво да правя... :smt010 :smt009 Моля дайте ми съвет как да постъпя...да му призная ли всичко и сърцето ми да се разбие тотално от отказа му да ме обикне или да продължавам да мълча? какво да правя? :smt010

Buttk0
03-06-2007, 17:05
Говори открито за чувствата си с него ... майната и на приятелката ти ... а тва че те обижда го прай мега гъз ... тоест има 2 мнения по въпроса ... 1) Ако тооооооолкова много го обичаш или по скоро си влюбена в него ... поговори с него може той да споделя същите чувства ... 2) Направи се на убидена заради постъпките му и фаштай пътя за Рилския Манастир !

xixi
03-06-2007, 17:06
хахахахаахаахахахахх ^^ бати якото.
Хахахахахахахахахахахх тва наистина ме радва.

asdd
03-06-2007, 17:08
govori s nego
ako ima 4uvstva kam teb shte ti otvarne.
a za priqtelkata ne q gledai neq

koalka
03-06-2007, 17:08
Най-добре вече му сподели какво чувстваш и му кажи абсолютно всичко.Така ще ти олекне.Предполагам, че най-вероятно от реакцията му ще разбереш дали има някакви чувства или не.Ако няма тогава вече трябва да го забравиш и да си го налжиш, защото две години са си много време и си се измъчвала.

Buttk0
03-06-2007, 17:09
Не казах "задни части" а казах баш "гъз" ама шом така е европейско ... го он ... а по темата така или иначе когато го гледаш с тая тфойта аверка сърцето ти пак се разбива и пак ти е кофти тоест по-добре говори с него !

НещАстНа
03-06-2007, 17:10
ами хич не е сме6но :smt013 :smt019 а и той сега се държи супер яко...даже не веднъж ме е защитавал пред другите момчета от класа...казвал е че ме приема за мн добра приятелка :smt010

Buttk0
03-06-2007, 17:11
ти верваш ли му че иска да сте "само приятели" ?!

JoeBanana
03-06-2007, 17:12
да, аз напълно съм съпричастен с твоята драма :mrgreen: моят съвет е да послушаш сърцето си :mrgreen:

НещАстНа
03-06-2007, 17:14
ти верваш ли му че иска да сте "само приятели" ?!
ами като гледам как се държи с приятелката ми...как говори за нея,как я гледа.... :smt010 не веднъж е изпадал в истерия заради лишсата на чувства у нея и аз съм го успокоявала... :smt010

xixi
03-06-2007, 17:15
да, аз напълно съм съпричастен с твоята драма :mrgreen: моят съвет е да послушаш сърцето си :mrgreen:
При тази реплика нашия герой бе обладан от зъл дух.

Buttk0
03-06-2007, 17:29
ти верваш ли му че иска да сте "само приятели" ?!
ами като гледам как се държи с приятелката ми...как говори за нея,как я гледа.... :smt010 не веднъж е изпадал в истерия заради лишсата на чувства у нея и аз съм го успокоявала... :smt010


Да де ама не ми отговори на въпроса ... може да ходи с нея само за протокола а да харесва друга ... що па тая друга да не си ти ... отиди и поговори !

НещАстНа
03-06-2007, 17:33
ами аз определено нямам никаква надежда да има дори и капчица пове4е от приятелство към мен...много пъти ми е било на езика да му кажа но не съм... просто от страх че сме в един клас и незнам дали пак няма да почне да се държи като гъз и да ме наранява :smt010

Buttk0
03-06-2007, 17:36
Копеле вече неможеш да кажеш "г*з" на спокойствие ...

А да и по темата ... найш кво ... единствения ти варянт е да го зарешеш няма смисъл да се тормозиш а той да се даржи като ... ДА ДОБРЕ ШЕ ГО КАЖА ДУПЕ !

Valar
03-06-2007, 17:39
Здравейте на всички от това яко форумче!
дълго време таях едни чувства в мен,но вече ме задушават,незнам какво да правя,незнам на кога да се доверя..нищо незнам...
Ще се опитам на кратко да обясня ситуацията в която съм. :smt010 :smt010 :smt010 #-o
И така сега съм на 16 години и вече втора годинка съм в нов клас. Още съвсем в началото миналата година едно от момчетата от класа се открои в очите ми и аз започнах ден след ден да се влюбвам все повече в него. :smt010 Той се държеше спер мило с мен,деляхме един чин дори...но изведнъж нещо му стана...когато сме в компания започна да ме обижда и да се заяжда с мен (и аз не си мълчах де,отговарях му),но това ме нараняваше адски много... И така лятото мина...той се влюби в най-добрата ми приятелка...(аз не съм му споделяла за чувствата си) Той отново започна да се държи приятелски с мен,дори сега сме в страхотни отношения,а аз тотално си загубих ума по него... Споделя ми всичко относно моята приятелка,дори се опитах да ги събера (тя ми каза че си пада по негоно малко и тогава вече и казах че вече ми е безразличен,с цел да не преча на щастието им :smt010 ,но тя се дръпна...еми нищо не стана между тях освен че са големи приятели...) Бях му писала анонимно,добре че не разбра че аз съм момичето което си пада по него... Какво ли не опитах да направя...но нищо не помогна,....сърцето ми е разбито на прах,и всяко едно малко парченце го обича... Имам чувството че ще се пръсна...толкова много ме боли...да сме някъде а той да е прегърнал НЕЯ,на нея да шепти мили думи...и да обича нея :smt010 побърквам се...вече няма дори с кой да говоря за чувствата си... понякога виждам че ме наблюдава...но сигурно си въобраявам... Незнам просто какво да правя... :smt010 :smt009 Моля дайте ми съвет как да постъпя...да му призная ли всичко и сърцето ми да се разбие тотално от отказа му да ме обикне или да продължавам да мълча? какво да правя? :smt010
Престани да плачеш коте!
А се огледаи за друго мъжко присъствие,така най-добре ще се
оправиш!Заеби го тоя!

baby_angel
03-10-2007, 12:35
PRIZNAI SI 4UVSTVATA KAM NEGO ti go obi4a6 prekaleno mn za da se ma4i6 aka kato go gleda6 den sled den kak e s tazi tvoq uj nare4ena priqtel4a po dobre mu kaji vsi4ko nikoi ne znae dali toi 6e ti otkaje iliprieme no az mislq 4e toi dori i malko te haresva i sled kato mu priznae6 ne6eta 6e se promenqt