PDA

View Full Version : Можеби за форума не ми дреме, но...



Shmatko
03-06-2007, 17:38
Историяте тъпа та дрънка, но на мен ми писна и ше си излея "мъката" тук. :?
Преди време БЯХ едно добро момче дето вярваше, че по природа хората са добри, супер наивен, и позитивен човек. Е вече не съм #-o
Появи се една пача която ми завъртя главата, давах всичко за нея, парите си, любовта си, всичко, а в замяна ми еба пичката мила майчина. Меко казано се подигра с мен. Прееба ми приятелите, прееба ме и мене. Вече нямам приятели, защото избраха да са гъзолизци с идеята да са колкото се може по-близко до курветината. Когато бях най-зле те вместо да ми подадът ръка ме тикнаха в калта. :smt011 От тогава мразя хората, не вярвам че има добри човеци. Станах голям песимист, всички жени отидоха под общ знаменател - курва. Може да не изглежда нормално, но вие освен да ебете майката на нормалните хора, за кинти, как да се накиприте повече и интриги друго не мислите. Само тряя се родите и да си изберете пододящото мъжленце което да ви износи на гръб: докато смъртта ви раздели (както пише там в едни договори)... 8-[
Както и да е отплеснах се. Хубу... Мина не мина време и я позабваих таз мома, и тез "истински" приятели и тя такава ми се пишеше. Вече си бях понаучил урокът и реших да се поогледам за друго "пиче". За съжаление свестните или са заети или са в село Къртово Конаре дето нит съм ги виждал нит съм ги чувал. Пък и честно да си кажа с тва мислене се чувствам меко казано неспособен за квато и да е връзка, защото съм 99% сигурен че ще оплескам работите.
Така де, въпросната пача ми е една колежка дето по стечение на обстоятелствата се налага да я гледам почти всеки ден със целия и ореол от простотия (любовтта е много сляпа) и вечно кръжащите около нея верни лъкеи. Не разговарям с нея, нито правя опити, държа се все едно я няма, не съществува, не е там. Дори не я забелязвам ако трява да сме честни, и на нея не и дреме за мене (дано да е така). :-k
До тук добре, но не мога да разбера следното нещо, при положение че не и обръщам внимание, не комуникирам с нея не мога да разбера защо няма празник, няма месец в който не ми е написала някъф тъпанарски СМС пълен с типично нейните лъжи и измислици достойни за простото и болно мозъче. Естествено не и отговарям, но това продължава вече почти година. Просто искам да спре, да ме остави намира, да престане да ми напомня за нейната персона. Това което искам е да си живея в моя измислен свят, да си вярвам че можеби някъде там има едно "пиче" дето е мойта мадама която цял живот до сега съм се опитвал да открия.

Ето последните няколко гнусни съобщения, поредните лъжи родени от болния мозък на таз канцерогенна свиня. На думички е света вода не пита, а на дела... Уж секи път ми пише за последно ама не се е спряла вече година. То не беше че и било мъчно за мене, че ме обичала и кво ли не. Ествено след като я делнах от Skype, ICQ и номера и от телефона ми.
Този СМС е точно на рождения ми ден в 12 и малко през нощта. Под послание има предвид че не съм я поканил на р.д.-то. Ебати нахалството!
http://i152.photobucket.com/albums/s198/shamtko/smeshka.jpg

И точно когато мисля че вече тормоза е спрял най-накрая получавам поредното съобщение от Многострадалната Геновева но този път по скайпе: :smt018
[00:39:18] X says: 100% edinstvenoto koeto 6te napravi6 e da si umre6 ot smqh ama nqkaksi sviknah s rolqta na sme6ka taka 4e vse pak...
[00:39:30] X says: zapovqdai v srqda na rojden den
[00:40:38] X says: uli4kata sre6tu zimniq purvata sgrada v dqsno na vtoriq etaj zavedenieto e Scenata a 4asut 21


Кажете ми кво да направя? Искам отново да съм нормален човек и този плевел да го изкормя от моя живот за винаги :!:

Buttk0
03-06-2007, 17:45
еми бро ... няаа ти предлагам да си сменяш номера ... ама един масов блок навсякъде /имам впредвид в интернет/ където ти пише и тотален игнор може да помогнат ... прави се на ударен !

JoeBanana
03-06-2007, 17:45
имам разработени решения ( разбира се, ако ти стиска да й го кажеш) :mrgreen:
1. еби си майката, пача проста
2. лапай чура, курво
на културни варианти не съм се спрял, защото в твоя случай, ми се струва, ще са неефективни :mrgreen:

koalka
03-06-2007, 17:47
Не всички момичета са такива, за които ги смяташ.Но в момента разбирам, че ти е трудно да го приемеш.Приеми, че това е бил един лош момент от живота ти и не се връщай и си спомняй, че си го изживял.А за това момиче-хубаво е, че най-вече е разбрала и няма да те търси.А за рождения ден- ако искаш отиди, ако не не.Ако ти е все едно няма да имаш проблем с отказването.

Valar
03-06-2007, 17:49
Много гадно бате... многоо
Дано се оправиш възможно най-бързо успех! :wink:
Иначе мисля,че огромната ти грешка е бил твърде доброто държанне и раздване.

Shmatko
03-06-2007, 17:50
Не всички момичета са такива, за които ги смяташ.Но в момента разбирам, че ти е трудно да го приемеш.Приеми, че това е бил един лош момент от живота ти и не се връщай и си спомняй, че си го изживял.А за това момиче-хубаво е, че най-вече е разбрала и няма да те търси.А за рождения ден- ако искаш отиди, ако не не.Ако ти е все едно няма да имаш проблем с отказването.
Човеко секи път спира да ми пише, но никога не е престана.
Как да продължа напред като ме кара непрекъснато да се обръщам назад?
Искам отново да съм като нормалните хора, но не знам как ще стане. Сърцето ми е като камък, парче лед, способен съм не да обичам, а по-скоро да мразя... :smt009

koalka
03-06-2007, 17:52
А ти защо й обръщаш внимание?Кво ти пука, нека ти пише?За всичко си има време, не бързай.Това е станало скоро...

Shmatko
03-06-2007, 17:53
А ти защо й обръщаш внимание?Кво ти пука, нека ти пише?За всичко си има време, не бързай.Това е станало скоро...
Не, това стана преди година!

Digital
03-06-2007, 17:53
Shmatko, не се лови на въдицата... бягай разбра ли ме ? Ще те е яд после... просто я заеби и това е. Просто повярвай че това трябва да направиш и го направи...

{SwEeT_anGeL_F}
03-06-2007, 17:54
момичето явно е доста настоятелно..не осъзнава,че ти досажда..казва го ама не спира! ще прозвучи малко като доста крайна мерка..ама ако наистина искаш да не ти досажда вече:смени си картата на GSM-a ,smeni si skype imeto i vsi4ko.. i внимавай на кой го даваш.предупреди познатите си в случай,че тя се поинтересува да не дават инфо за теб.. иначе не знам.. само може да се надяваме че няма да ти пише повече..ама след като от година продължава.. :-k или и пиши един гаден смс един път завинаги да те остави на мира и да престане да ти досажда!измисли нещо.. успех! [-o<

Shmatko
03-06-2007, 17:55
Shmatko, не се лови на въдицата... бягай разбра ли ме ? Ще те е яд после... просто я заеби и това е. Просто повярвай че това трябва да направиш и го направи...
Права го, но как да бягам като всеки ден сме заедно и не спира да ми досажда. Дори съм я обиждал и кво ли не. Самия и начин на поведение ми напомня непрекъснато че е някъде около мен. Високото и говорене, силния смях, все гледа да седне някъде около мене. Няма отърване брат... :smt011

Digital
03-06-2007, 18:04
Shmatko, не се лови на въдицата... бягай разбра ли ме ? Ще те е яд после... просто я заеби и това е. Просто повярвай че това трябва да направиш и го направи...
Права го, но как да бягам като всеки ден сме заедно и не спира да ми досажда. Дори съм я обиждал и кво ли не. Самия и начин на поведение ми напомня непрекъснато че е някъде около мен. Високото и говорене, силния смях, все гледа да седне някъде около мене. Няма отърване брат... :smt011
Ти ми дай скайпа й аз ще я нахраня хубаво. Просто не й се връзвай и не ми казвай че няма отърване отърване винаги има. Ще отидеш и ще и кажеш да не ти пише повече и без тия номера на страдалка "сигурно ти изглеждам смешна но..." еди кво си. Изтъркано !
Да си ебе майката и това е. Повярвай ми, или тя ще си го поеме или ти ще си го поемеш два пъти повече...
сори ама... това е положението..

malko inat4e
03-06-2007, 18:05
6o ne zeme6 da q ubie6?taq putka zadrustena ti skusqva jivota ve4e godina leleeee kak izdurja6?tegli edin boi i tva e 6e vidi6 kak 6e se promenqt ne6tata buaaxaxaxaxaxaxa leleeee mnoo sum gadna deeba :smt005

koalka
03-06-2007, 18:19
А ти защо й обръщаш внимание?Кво ти пука, нека ти пише?За всичко си има време, не бързай.Това е станало скоро...
Не, това стана преди година!Еми ок, ама явно още не се е намерило момиче, което да те накара да обичаш, в смисъл наистина да ти завладее сърцето, защото съм сигурна, че сърцето ти не е от лед, просто се нуждае от по-силни чувства.

Imaginar4e
03-06-2007, 19:26
Първото, което ще кажа и ми направи впечатление е , че каза, че вече слагаш всички жени под един знаменател.Колкото и банално да звучи(но и вярно) не всички са такива.Иначе как да си върнеш живота....ами де да знам освен да говориш с нея че нещеш да имаш нищо общо...ама ако е чак толкова нахална :) там вече незнам...тряя си търпиш :)

PankO
03-06-2007, 21:17
Аз съм добър човек. Винаги ще съм готов да ти протегна ръка!

Charlotte_the_Harlot
03-06-2007, 21:24
По-добре не се нахвърляй на най-лъскавото маце наоколо, опасно е за здравето. Огледай се - в някой ъгъл ще откриеш някое самотно момиче, което може и да не е най-красивото, нито най-ухажваното, но ще се държи прилично и ще те обича, ако му позволиш.
А относно навлеците - идея си нямам как се оттървава човек от тях. И на мене току ми досажда по някой и просто се чудя как да го разкарам.

03-06-2007, 21:30
4estno kazano ti si edno acki ozlobeno mom4e nikade nekazva6 kakvo to4no e napravila vaprosnoto momi4e mislq 4e oba4e gre6kata e v teb ne 4e ne6to ma i az bqx sa6tata xorata mi bqxa vinovni te bqxa krivite te nevidjaxa realnosta no zamaisli se nemoje tolkova drygi da q xaresvat aaa ti sa6to samo 4e neiska6 si go priznae6 za6toto ti e naranena gordosta ....sorry no naistina ne tq e vinovnata 4e nemoje6 da ima6 vrazki,a ti samiq koito prosto si se vmania4il na tema neq ,koeto dokazva6 kato pi6e6 v toq forum a yj iska6 da se otarve6 ot neq i misalta za neq ii pak q obvinqva6 zavsi4ko taka nqma se spravi6 li4no az mislq 4e ve4e trq preodolee6 toq etap decki i da spre6 da q nari4a6 pa4a i da se ogleda6 za drygi svqstni momi4eta za6toto ne vsi4ki sa tapi pa4i i tva 4e niq sme jiveli na garbovete na majete moje go izmisli samo nqkoi mnoogo kompelksiran maj ot jena kakavto e tvqo slu4ei sorrt ma tva mislq az

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 10:46
Ami da kakvo e napravilo momicheto?Az mislq che ima dva varianta...Naistina da sujalqva za tova kak e postupila s tebe i che te obicha,osuznala e che e imala nqkoi koito q e obichal,no chak sled kato veche go nqma!Ili puk che iskam da ti napomnq za tova che si bil s neq i da si vdiga vushkite,da ti dosajda da se pravi na nai krasivata i nai nevinnata .. nz...A kak mojesh da e "premahnesh" prosto q "ubii" ama s loshi dumichki kolkoto se moje tolkova da e naranqt za da vidi i kak si se chuvstval ti!Uspeh :P

W3aKn3ss
03-07-2007, 11:39
По-добре не се нахвърляй на най-лъскавото маце наоколо, опасно е за здравето. Огледай се - в някой ъгъл ще откриеш някое самотно момиче, което може и да не е най-красивото, нито най-ухажваното, но ще се държи прилично и ще те обича, ако му позволиш.
А относно навлеците - идея си нямам как се оттървава човек от тях. И на мене току ми досажда по някой и просто се чудя как да го разкарам.Напълно съм съгласен!...

03-07-2007, 11:57
Всъщност ако не изпитваше нищо към това момиче едва ли щеше да се нервираш толкова, както и да отделяш време да разсъждаваш върху нея и постъпките й. Но явно те е наранила много и сега като търси внимание те кара да се тормозиш отново за същите неща, които ти се иска да забравиш. Поне аз така го разбирам. Еми няма да е лесно, но ще трябва да й биеш шута окончателно.

Blab
03-07-2007, 12:54
Всъщност ако не изпитваше нищо към това момиче едва ли щеше да се нервираш толкова, както и да отделяш време да разсъждаваш върху нея и постъпките й. Но явно те е наранила много и сега като търси внимание те кара да се тормозиш отново за същите неща, които ти се иска да забравиш. Поне аз така го разбирам. Еми няма да е лесно, но ще трябва да й биеш шута окончателно.дам...и аз мисля така, изкючвайки шута, де:)

Onizuka
03-07-2007, 13:02
Аз пък нищо не мисля :lol:
Само гледам сеир :lol:

Shmatko
03-07-2007, 15:42
По-добре не се нахвърляй на най-лъскавото маце наоколо, опасно е за здравето. Огледай се - в някой ъгъл ще откриеш някое самотно момиче, което може и да не е най-красивото, нито най-ухажваното, но ще се държи прилично и ще те обича, ако му позволиш.
А относно навлеците - идея си нямам как се оттървава човек от тях. И на мене току ми досажда по някой и просто се чудя как да го разкарам.

Отдавна не ги гледам лъскавите мадами, а тези за които ти пишеш под дърво и камък пак ги няма.

Shmatko
03-07-2007, 15:44
4estno kazano ti si edno acki ozlobeno mom4e nikade nekazva6 kakvo to4no e napravila vaprosnoto momi4e mislq 4e oba4e gre6kata e v teb ne 4e ne6to ma i az bqx sa6tata xorata mi bqxa vinovni te bqxa krivite te nevidjaxa realnosta no zamaisli se nemoje tolkova drygi da q xaresvat aaa ti sa6to samo 4e neiska6 si go priznae6 za6toto ti e naranena gordosta ....sorry no naistina ne tq e vinovnata 4e nemoje6 da ima6 vrazki,a ti samiq koito prosto si se vmania4il na tema neq ,koeto dokazva6 kato pi6e6 v toq forum a yj iska6 da se otarve6 ot neq i misalta za neq ii pak q obvinqva6 zavsi4ko taka nqma se spravi6 li4no az mislq 4e ve4e trq preodolee6 toq etap decki i da spre6 da q nari4a6 pa4a i da se ogleda6 za drygi svqstni momi4eta za6toto ne vsi4ki sa tapi pa4i i tva 4e niq sme jiveli na garbovete na majete moje go izmisli samo nqkoi mnoogo kompelksiran maj ot jena kakavto e tvqo slu4ei sorrt ma tva mislq az

Няма смисъл да пиша какво ми е направила и какво не ми е.
Не съм комплексиран, просто искам да ми се махне от живота, а тя съвсем целенасочено продължава да се занимава с мен. :smt018

Shmatko
03-07-2007, 15:48
Ami da kakvo e napravilo momicheto?Az mislq che ima dva varianta...Naistina da sujalqva za tova kak e postupila s tebe i che te obicha,osuznala e che e imala nqkoi koito q e obichal,no chak sled kato veche go nqma!Ili puk che iskam da ti napomnq za tova che si bil s neq i da si vdiga vushkite,da ti dosajda da se pravi na nai krasivata i nai nevinnata .. nz...A kak mojesh da e "premahnesh" prosto q "ubii" ama s loshi dumichki kolkoto se moje tolkova da e naranqt za da vidi i kak si se chuvstval ti!Uspeh :P

Виж ся. Тая курветина единственото за което може да съжалява е че не успя да ме гепи когато имаше шанс. Може да не ми вярваш, но нищо добро не ми е мислила през цялото време, винаги си е гледала само нейните интереси. Иначе има защо да съжалява... :smt097

RnB_Ku4kA
03-08-2007, 04:09
Shmatko emi moje bi za tova sujalqva :) ne znam iskam da kaja prosto che chak kogato zagubish neshto ,ti osuznavash kakvo si imal,no e kusno da go vurnesh...a tq iska da go vurne ...fakticheski teb de :) shtom tolkova mnogo q mrazish i nishto dobro ne e napravila za tebe-------->E*I i maikata lelina :)

Nivea
03-08-2007, 06:28
човек,такива животникато тва дет ми описа от думи не разбират! имам лоша новина - таа ше те остави само когато и скимне и то без никва логика. тва е мания за притежание,баси! вземи я :smt068 !!! не бе, шегуфкам се. ама каквото и да и пишеш няа те остави,даже да и го върнеш с някой гаден ноимер - ще стане още по-голяма страдалка,ше се тръшка, в очите на другите ти ше си лош... ако има наистина толкова голямо влияние върху мъжете - губиш! извинявай че така те обезкуражавам ама от такива лепки отърване няма,знам го тва! ае пожелавам ти късмет,ти си го карай по старому и глей да не и обръщаш внимание. намери си някое кротко момиченце щом токо се страхуваш и айде! късмет :|

iiirish
03-08-2007, 06:38
Първото, което ще кажа и ми направи впечатление е , че каза, че вече слагаш всички жени под един знаменател.Колкото и банално да звучи(но и вярно) не всички са такива.Иначе как да си върнеш живота....ами де да знам освен да говориш с нея че нещеш да имаш нищо общо...ама ако е чак толкова нахална :) там вече незнам...тряя си търпиш :)

ANGEL4E
03-08-2007, 06:52
spored men 6te e golqma gre6ka ako si smeni6 nomera ili skype...i se pita6 da skasa6 vsqkakva komunikaciq...dori naprotiv spored men kolkoto i da ti e trudno no moje pak ako i ti zapo4ne6 da i dosajda6 taka ama mnogo golqm tormoz...mnogo golqm tormoz...naprimer da i se obajda6 v 12.00 prez no6ta da i pi6e6 non stop smsi i v skype abe razbira6 me...ako i togava ne prestane...ne znam kakvo da napravi6... :roll:

Nivea
03-08-2007, 07:01
ами аз тва имах предвид под гаден номер,ама не съм сигурна че ше подейства,такива напасти се радват на сякво внимание :smt013

ANGEL4E
03-08-2007, 07:31
ами аз тва имах предвид под гаден номер,ама не съм сигурна че ше подейства,такива напасти се радват на сякво внимание :smt013

napalno saglasna...oba4e vse ne6to trqbva da napravi za da q nakara da spre da mu dosajda... :-k moje pak tq da se useti i da spre :| ...mnogo gadna situaciq... :x