PDA

View Full Version : Za fitnes manqcite



03-06-2007, 18:40
Duhaite vsi4ki,kopelenca ne6tastni.V4era otivam na fitnes za prav pat i to beha podbutvaniq,pogledi s o4i,komentari,pitane koga privar6vam na lejankata,visokomerno darjanie. Slezte na zemqta be,ne6tastnici,kvo si mislite,4e kato ste napravili muskulna masa ste mnogo ne6to li be bokluci? V jivota pove4eto ste kragla nula,da ne govorim i za umstveniq vi bagaj,koito zna4itelno e "oleknal" ot dobavkite s koito se tap4ete kato goveda.Puk posle se oplakvate 4e malko hora hodili na fitnes i poddarjali telata si. E ot takiva kato vas kak iskate 4ovek da hodi we kele6i? Az ot minalata sedmica se bqh zapalil da hodq i napravo mi sekna vsqkakvo jelanie,daje go namrazih fitnesa. Vzemete razberete,4e muskulite ni6to ne zna4at i ni6to 6te vi donesat pari,nito nqkva golqma realizaciq v jivota,osven ako ne se zanimavate profesionalno s tva. Prodaljavaite tam da 'zobite' i da otblaskvate novobrancite i dori inteligentnite hora,do6li za raztovarvane.. Nedorasli poberi

Вълка
03-06-2007, 18:52
...

Losser-a
03-06-2007, 18:53
Добре бе баце кой та бий по главата да ходиш да тренираш.Като не ти отърва - недей.И така да обиждаш всички, не мислиш ли че е лекинко пресилено.Идиоти има навсякъде - някой са с мускули някои не са.Ако си търсиш оправдание да не тренираш - добре, но ако само заради това си готов да спреш - явно и ти не си много борбена личност в живота

FEN_NA_MOTORI
03-06-2007, 18:54
Аве ние кво сме ти виновни? Що не го каза на тях... Аз ходих на фитнес при мен проблем нямаше даже сега се имам с всички... Отначало винаги е трудно, но накрая всички свикват с теб...Ти ко мислиш че тея дето са се напомпили когато са стъпили за 1 път не са ги гледали на криво и не са ги побутвали хич да не ти пука! Погледни тези хапченца като станат въздрастни на какво ще мязат! При мен работите опряха до капчета и се отказох няма смисъл да си тровя организма! Но ако бях на теб на пук на всички щях да продължа, щом си се зарибил ДАВАЙ и приятели ще си създадеш иска се време!

03-06-2007, 19:13
Добре бе баце кой та бий по главата да ходиш да тренираш.Като не ти отърва - недей.И така да обиждаш всички, не мислиш ли че е лекинко пресилено.Идиоти има навсякъде - някой са с мускули някои не са.Ако си търсиш оправдание да не тренираш - добре, но ако само заради това си готов да спреш - явно и ти не си много борбена личност в живота

Naprotiv - az iskam da treniram i imah golqmo jelanie. 4 dena predi tva si misleh kak 6te otida,na koi uredi 6te mina. No kakto i da e,ve4e go nqma tva jelanie i edva li 6te go ima skoro

niGGa
03-06-2007, 19:29
баце мога да ти кажа, че си адски ограничен. Проблема е в теб, не в тях.. Винаги ли взимаш всичко присърце? Не може ли просто да не ти пука.. ? А и сигурно има причина за тези подигравки.. В моята зала ми се е случвало да идват някакви новобранци и да се хвалят кой колко дига, почнат да се пъчат пред огледалата..И аз бих се подигравал.. Не привличай внимание просто..

RoyTheReaper
03-06-2007, 19:34
Отиди на друг фитнес. Вероятно в този който си отишъл ходят злета, но не всички фитнес маниаци са такива. В залата която аз посещавам отвреме навреме никой ми се е подиграл, въпреки че почти винаги съм най-слабия сред тях. Те си бутат 180-те килограма и нищо не ми казват. Но това, че искаш да се погрижиш за тялото си е много хубаво и не трябва да се оставяш на някакви дебили да ти убият желанието.

03-06-2007, 19:37
баце мога да ти кажа, че си адски ограничен. Проблема е в теб, не в тях.. Винаги ли взимаш всичко присърце? Не може ли просто да не ти пука.. ? А и сигурно има причина за тези подигравки.. В моята зала ми се е случвало да идват някакви новобранци и да се хвалят кой колко дига, почнат да се пъчат пред огледалата..И аз бих се подигравал.. Не привличай внимание просто..

Az si spazvam vsi4ko. Nito gledam nqkoi kvo pravi,nito me interesuva. Daje stoq s gryb kam tqh. O6te po-malko puk da se hvalq kolko vdigam. Prosto grada ni e malak i horata sa si takiva tuk (ima i izklu4eniq de). 6te pomislq pak po vyprosa dali da ida vtori pyt,no ako samata obstanovka mi deistva iznervq6to i neraztovarva6to,prosto nqma smisal

03-06-2007, 19:39
Отиди на друг фитнес. Вероятно в този който си отишъл ходят злета, но не всички фитнес маниаци са такива. В залата която аз посещавам отвреме навреме никой ми се е подиграл, въпреки че почти винаги съм най-слабия сред тях. Те си бутат 180-те килограма и нищо не ми казват. Но това, че искаш да се погрижиш за тялото си е много хубаво и не трябва да се оставяш на някакви дебили да ти убият желанието.

Absolutno sam saglasen. Nqma6 predstava s kakvo golqmo jelanie otidoh (az i 1 priqtel). Sega na vsi4koto otgore toi se sardi,za6toto mu bqh obe6tal da hodime do oktomvri (misleh 4e obstanovkata 6te e po-razli4na),a na praktika se otkazah o6te na parviq den. No 6te pomislq pak po vuprosa.