PDA

View Full Version : Само за момчета: Били ли сте се за жени?



Донатело Фрунтиера
03-06-2007, 19:09
Искам тука всеки да сподели дали е имал конфликт в спор за съперничество при женско внимание!
Печели ли боят сърцето и спалнята на жената? Кво мислите? Това може и жените да отговарят


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

A_Loving_Girl
03-06-2007, 19:13
От моя гледна точка (от женски пол)мисля че това е най-тъпата постъпка да се биеш заради момиче.....много ,ама много тъпо нещо ти сигурно нямаш и една гънка на мозъка си.....

ThePainIsReaL
03-06-2007, 19:14
:smt005 Аз искам да си призная , че на Зеленото в 3 клас се сбих с едно момиче за един Ванчо :smt005

ninsy
03-06-2007, 19:17
Оф това е много тъпо..жалко че повечето момичета се радват на това че някой се бие заради тях и така те повдигат самочувствието си като си мислят че са много важни щом някфи си ..се дърпат кой да е с нея

smirnoffgreen
03-06-2007, 19:17
аз лично щях да се бие с едно момче за едно момиче ама в последствие с момчето станахме много добри приятели и после един на друг се извинявахме че сме искали да се бием за тва момиче
незнам ама за мен е тапо да се биеш за едно момиче (макар че съм искал да го направя) тапо ми се струва

My_Infernal_Majesty
03-06-2007, 19:18
Тъпо е да си решаваш проблемите с бой, а пък още по-тъпо е да себиеш заради момиче!

Sexapilna_kukla
03-06-2007, 19:18
Това е много селска постъпка, както за жените, така и за мъжете!

JoeBanana
03-06-2007, 19:22
тва да не ти е праисторията :mrgreen: опукваш съперника, хващаш женската за косата и я дърпаш към пещерата да я обладаеш в/у камъните :mrgreen:
и не, не съм се бил
аз съм пацифист :mrgreen:

literbebe
03-06-2007, 19:23
Mн е глупаво според мен.Един бой не променя нещата само ги прави по-сложни [-X

MaXy_GiRL
03-06-2007, 19:23
Mmm :smt017 ako momi4eto si struva-Da,no ako e nqkoq kurventiq, koqto se natiska na vseki sre6tnat i sama si prai problemi-tvardo Ne!!! :smt018

k0k0
03-06-2007, 19:25
Че се бия за момиче пфф... най-голямата глупост :D :-D :smt005

03-06-2007, 19:56
Не моа да разбера как е възможно на някое момиче да и хареса момчетата да се смелят за нея :shock: Мн е тъпо тва и не доказва любов, а някво гадно чувство за собственост

iiirish
03-06-2007, 19:58
Това е много селска постъпка, както за жените, така и за мъжете!

да така е. и говори само за липса на елементарно възпитание и нежелание да си запазиш самочувствието, защото с бой единтвено можеш да паднеш в очите на околните ;)

Sexapilna_kukla
03-06-2007, 20:03
Това е много селска постъпка, както за жените, така и за мъжете!

да така е. и говори само за липса на елементарно възпитание и нежелание да си запазиш самочувствието, защото с бой единтвено можеш да паднеш в очите на околните ;)
Точно така. С боят единствено показваш слабостта си, както и какво е нивото и възпитанието ти. В стремежа, да се докажеш, единствено изглеждаш адски смешен и жалък, нищо повече...

DjBaloon
03-06-2007, 20:03
Sigorno shte se faneme i momicheto shte nabieme :smt005 :smt005 :smt005

Digital
03-06-2007, 20:08
очно така. С боят единствено показваш слабостта си, както и какво е нивото и възпитанието ти. В стремежа, да се докажеш, единствено изглеждаш адски смешен и жалък, нищо повече...
Ти тва ше кажеш като не можеш да се биеш. :-D

Sexapilna_kukla
03-06-2007, 20:13
очно така. С боят единствено показваш слабостта си, както и какво е нивото и възпитанието ти. В стремежа, да се докажеш, единствено изглеждаш адски смешен и жалък, нищо повече...
Ти тва ше кажеш като не можеш да се биеш. :-D
:shock: Сигурно за това го казвам... :smt005

MaXy_GiRL
03-06-2007, 20:19
Am samo da se izqsnq v predniq post.. :smt017 ..ne ne vsa6tnost da popitam...da se biqt smisal takav da q za6titqt ili da se napravqt na maje?!?! :-s

Sexapilna_kukla
03-06-2007, 20:23
Да се направят на "мъже" предполагам...

MaXy_GiRL
03-06-2007, 20:28
Tva e palna bezsmislica....

03-06-2007, 20:56
възпитанието и мирогледа ми по никакъв начин не толерират проявата на какъвти и да било вид агресия. но да се сбияеш за любов... това е вече друго нещо! любовта е неконторлируемо чувство, когато един човек е влюбен, не мисли, не преценява трезво. същото важи и за всички чувства породени от любовта (щастие, гняв и т.н.). мисълта ми беше че едно наистина влюбено момче не би се замислило и за миг преди да се сбие за любимата си с когото и да било. трябва ли да го упрекваме?! тук обаче говорим само за ЛЮБОВ! аз лично бих била поласкана ако момчета се сбият за мен (момиче съм), но това не се е случвало.
не мога да понасям надутите фукльовци, които се правят на голамата работа и след като се явяват единствените оцелели в поредното меле се измъкват и казват "хей бейби, ти идваш с мен!" (дразнят ме и тъпите курви които им се връзват, но това е вече друга тема).
с 1 дума, бих оправдала момче, което се е сбило с друго заради любовта, но любовта може да бъде единственото смислено оправдание!
не съдя момчетата, които са тръгнали да се бият за дулсинея/жулиета или там която ви дойде на акъла, но се дразня на момичета побойничи!просто на 1 момче може и да не му отива, но на 1 момиче... още по-малко!(май пак навлязох в друга тема)
това е от мен!

gangbang
03-06-2007, 21:09
В некоя селска дискотека си е много вървежно боя за жени :D

Blab
03-06-2007, 21:21
В некоя селска дискотека си е много вървежно боя за жени :D
хех...и в градска също(ама на момиченца:))
темата е само за момчета, а повечето отзовали не са такива...и аз да не остана по-назад:)))не съм се била за момче все още(никога не се знае:))...

03-07-2007, 00:05
emi tuka vsi4ki vikat 4e bilo tapo......ama az sum se bil i to ne edin put.......
4esto se biq i kato nqkoi dosajda na priqtelkata mi v nqkoe disko......qdosan 4e tq ne mu vrazva piqnicata po4va da q psuva,az razbiram tova i stava grozna gletka....

alkobalko
03-07-2007, 04:22
Това да се биеш заради момиче (момче) е супер тъпа и селска постъпка. Говори за липса на елементарно възпитание и невъзможност да се проведе смислен разговор. Само човек, който не може да реши проблемите си по друг начин прибягва към бой. Не знам само защо момичета се радват, когато момчета се бият за тях, като че ли са трофей. Супер тъпо.

koalka
03-07-2007, 07:07
Защо темата да е само за момчета.Тук по-добре да пишат и момичета, които са изпадала в подобна ситуация и са се били за тях.И на мен ми се струва тъпо, защото с това и двете момчета не постигат нищо.То едното момче може да победи в боя, ама момичето да харесва пак другото момче например.

JuSt_A_vErMiN
03-07-2007, 07:48
Оф това е много тъпо..жалко че повечето момичета се радват на това че някой се бие заради тях и така те повдигат самочувствието си като си мислят че са много важни щом някфи си ..се дърпат кой да е с неяподкрепям напълно...само веднъж една просто шестокласничка се натискаше на приятеля ми и и ударих един шамар,но не съм се била сериозно за момче...

OtherDimension
03-07-2007, 08:33
Не

iiirish
03-07-2007, 09:40
За България бих се сбил,За Левски бих се сбил,за пари бих се сбил.
За момиче - НЕ! :wink:

много вярно казано ;)

RnB_Ku4kA
03-07-2007, 10:23
възпитанието и мирогледа ми по никакъв начин не толерират проявата на какъвти и да било вид агресия. но да се сбияеш за любов... това е вече друго нещо! любовта е неконторлируемо чувство, когато един човек е влюбен, не мисли, не преценява трезво. същото важи и за всички чувства породени от любовта (щастие, гняв и т.н.). мисълта ми беше че едно наистина влюбено момче не би се замислило и за миг преди да се сбие за любимата си с когото и да било. трябва ли да го упрекваме?! тук обаче говорим само за ЛЮБОВ! аз лично бих била поласкана ако момчета се сбият за мен (момиче съм), но това не се е случвало.
не мога да понасям надутите фукльовци, които се правят на голамата работа и след като се явяват единствените оцелели в поредното меле се измъкват и казват "хей бейби, ти идваш с мен!" (дразнят ме и тъпите курви които им се връзват, но това е вече друга тема).
с 1 дума, бих оправдала момче, което се е сбило с друго заради любовта, но любовта може да бъде единственото смислено оправдание!
не съдя момчетата, които са тръгнали да се бият за дулсинея/жулиета или там която ви дойде на акъла, но се дразня на момичета побойничи!просто на 1 момче може и да не му отива, но на 1 момиче... още по-малко!(май пак навлязох в друга тема)
това е от мен!

Suglasna sum s gostenkata ..... Priqtelq mi nikoga ne se e bil zaredi mene ili zaredi drugo momiche,no mi e kazval milion puti che zaredi Liubovta shte premaje dori i brat mi :P A az sum kazvala che ako stane neshto i go vidq s nqkoq da se celuva shte q prebiq a nego .. nz ... toi si me znae kakva psihopatka sum i che shte go napravq za tova i oshte ne sum razbrala nishto..ii ne sum se bila za momche no kakto kaza be_true ne e kusno :P

Valar
03-07-2007, 10:31
ЪЪ да има желаеща и желаещ! 8-[

sledko_f>93
03-07-2007, 11:19
Например ако сте гаджета и я защотаваш, би могло, но простоей така еСТРАШНО тъПО!

W3aKn3ss
03-07-2007, 11:29
Не съм се бил за момиче и едва ли ще го сторя ;)

Baby_b
03-07-2007, 11:53
Seizure of Power :smt005 :smt005 :smt005 радваш :-D [/quote]

Buttk0
03-07-2007, 11:56
Как ли пък не !

malone
03-07-2007, 12:07
Не съм и не смятам да се бия. :twisted:

Onizuka
03-07-2007, 12:11
Мня. Никога!
:lol:

vvs_go
03-07-2007, 17:28
абсолютно не

ice_cream_f
03-08-2007, 07:19
очно така. С боят единствено показваш слабостта си, както и какво е нивото и възпитанието ти. В стремежа, да се докажеш, единствено изглеждаш адски смешен и жалък, нищо повече...
Ти тва ше кажеш като не можеш да се биеш. :-D
:shock: Сигурно за това го казвам... :smt005 :-D \:D/ =D>

ice_cream_f
03-08-2007, 07:20
Например ако сте гаджета и я защотаваш, би могло, но простоей така еСТРАШНО тъПО! \:D/

hUrTeD_bY_y0u`f
03-08-2007, 07:41
Тъпо е някой да се бия за момиче! просташко e ;)

assd
03-08-2007, 07:44
ами ако така ще стане, даже мога и да отрепя некой... ама няма гаранция
даже и в буквалния смисъл няма гаранция, направо 10 години ти дават ако те хванат


ама иначе сериозно, не знам, по скоро ако ще помогне - да

Fucking_Bitch
03-08-2007, 08:17
Абе защо да е тъпа постъпка?!Зависи от ситуацията!Дори в определен момент може да е НУЖНО!Не казвам да се избиват за жени,но винаги има иключения,каквато и да е ситуацията!

03-08-2007, 08:48
Аз съм момче.За мен това да се бият две момчета заради едно момиче си е абсолютно пълна простащина.И какво?Ще се бият за нея.На нея ще и се повдигне самочувствието и ще стане ебати надувката.За какво?Че се сбили две момчета заради нея и затова е голямата и готина мацка.Пък и тези "умните" момченца който са се сбили пък момичто въпреки че може да му харесва да ги върти на пръста си И ДВАТА,да се замислят тя да не е някакъв трофей награда за някаква битка.Побеждаваш има ебане, губиш няма и трябва да има малко достойнство за да не се кефи натова пък и тя е живо същество и тя носи главата на раменете си и ако има малко акъл не е някоя тъпа пача може и да избере победеният,а може и на двамата да им тегли по една.Най-разумното решение в този случай.Като са тъпанари да ги остави да се избият,а ако е тъпа пача може и да ги гледа и да и растат ушите.При защитата.Да може и да има нужда някой път, но ако тя предизвиква нещата само за да види как се бият двама "мъже" за нея аз бих и казал да отцепва и да ходи да се праска,с който пожелае.Незнам доколко ще се хареса тва мнение на някой и за да не ме оплюят че съм някое гадно пуберче,мога да кажа.Може би ако считат човек на 21 години за пубер може.