PDA

View Full Version : Obi4am go no toi men ne



SaLzI4Ka
03-06-2007, 19:31
Haresvam edno mom4e ot .. ve4e pove4e ot 1 godina , no toi men ne (sigurna sam , za6toto go pitah ). Ot dosta vreme se opitvam da go zabravq ... no prosto ne se polu4ava ... :cry: nz kakwo da pravq ve4e ... a mi pisna sqka ve4er da reva kato nqkoe lape na koeto sa mu zeli igra4kata :!: ... noo ne se polu4ava osobeno. Iskam samo da spra da go haresvam no neznam kak .. :-k dori se naloji da go izlaja 4e ve4e ne go haresvam za da mi pi6e :cry: :---) ii vse pak sega sme po4ti priqteli .. . e ne to4no za6toto toi me otbqgva postoqnno makar 4e otri4a , a kogato go popitah toi se darja dosta grubo i az mu kazah 4e nqma smisal da se nervira a toi kaza : "ne iskam da se zanimavam ve4e , i da ti naranq 4uvstvata pak " TOVA VE4E ME DOVAR6I :!: :!: :!: Nima nz kolko sam revala za nego :!: :?: samnqvam se :!: PLS POMOGNETE MI [-o< KAKWO DA PRAVQ KAK DA GO ZABRAVQ ????

03-06-2007, 19:47
Стига си хлнчила ами взми се огледай за някой друг - тоя явно не заслужава толкова внимание.

xixi
03-06-2007, 19:50
Самоубииство...

asdd
03-06-2007, 19:52
Самоубииство...

tva xixi samo za samoubiistvo misli

xixi
03-06-2007, 19:53
Самоубииство...

tva xixi samo za samoubiistvo misli
какъв коментар

iiirish
03-06-2007, 19:55
Самоубииство...

tva xixi samo za samoubiistvo misli
какъв коментар

прост пост - прост коментар :lol:

Kianna
03-06-2007, 20:40
Самоубииство...

tva xixi samo za samoubiistvo misli
какъв коментар

прост пост - прост коментар :lol:


Що пък да е прост ?Верно пък и самоубийството е решение :smt005

03-06-2007, 20:44
Самоубииство...
ti verno si tapo kopelence malko

Blab
03-06-2007, 20:57
хормоните бушуват ли, бушуват...а, имам 6 по био(да се похваля, между другото:))
Девойче мило, искаш да ти кажа как да го забравиш?Ти ще ме откажеш ли от бялото фрапе?(не можеш:))Такъв е животът!Ревлив момент, какво да се прави(спокойно, всички си имат такива).Въобще не си мисли, че този е г-н Единствен(макар и засега да е така) и Завинаги(ще го забравиш рано или късно).Помни, винаги ще се намери по-добър, по-готин, по-забавен, по-умен, по-.....абе някой "най-" за момента.Айде усмивки, да си намериш нов "най-" ти желая:)
ПП:Извинявам се за несвързаната мисъл и аз не знам какво ми става:)

03-06-2007, 21:19
viq pak ni6too nepomagate na momi4eto emi samo basici mislq 4e vseki pone vednaj e eizpitvall tozi problem s nepsodelenata lubov no spored men napracis vsi4ko vazmoljnos da spre da ti se varti sveta okolo nego tarsi dyrgi mom4eta novi kompanii znam 4e sega samo nego tarsi6 i tova ti pre4i da s eogleda6 za dyrgo no kriano vrmee e da go napravi6 yspex

koalka
03-07-2007, 07:08
По-добре не ставайте приятели, така доооста трудно ще го забравиш, дори и да искаш, след като го харесваш вече 1 година.По-добре НАИСТИНА пожелай да го забравиш.

JuSt_A_vErMiN
03-07-2007, 07:46
Еми спри да си пишеш с него,да говориш с него,излизай постоянно с компания и мисля че така ще стане и ти го отбягвай...

03-07-2007, 08:25
хммм...защо си мисля,че дори и малко държи на теб :-k ("ne iskam da se zanimavam ve4e , i da ti naranq 4uvstvata pak ")...виж...приеми го...не те харесва...и разбери,че държи на теб...можеше да си и поредната бройка,но не си :) не те е наранил...има малка искрица в него,на която и пука за теб...радвай се на това...но едва ли бихте могли да сте повече от приятели

positive
03-07-2007, 11:13
tva za sapunka mn 6e se prodava

ThePainIsReaL
03-07-2007, 12:28
Вдигай главата горе ! Виж колко е хубав животът ! Освободи се най-накрая от това мъчение .. Животът ти е един , не си го пропилявай със смотани истории .

Onizuka
03-07-2007, 12:49
Ти го обичаш, той теб не?
Ако правилно съм разбрал...
Значи отговора се състои точно в този ти текст:
"Аз го обичам, той мен не!"
:lol:

nasty_f
03-07-2007, 13:38
Щом ти е казал такива неща и те отбягва защо още му ходиш по гъза?
Разбери,че няма смисъл...Таи година в отчаяно и безнадеждно преследване ще стане 2-ра,после 3-та докато не осъзнаеш накрая колко хубави и свестни момчета има около теб,които те харесват,а ти дори не подозираш.

SaLzI4Ka
03-07-2007, 17:58
Blagodarq na vsi4ki vi ! da ima mom4eta ( twarde mnogo ) no prosto ne moga da go zabravq ne stava prosto ei taka ako stava6e .... da ama ne :( cql den si vtalpqvam 4e ne go haresvam .. dorii kazah 4e ne go poznavam , noo .. nz prostoo sam mn obarkana toi e mom4eto koeto istinski sam haresvala no ima6e ne6to koeto ne vi kazah i re6ih da go napi6a sega .. Toi me haresva6e .. predi .. sama sam si vinovna vsa6tnost za6toto go vidqh da pregra6ta momi4e v koridora na u4ili6te i poneje sam s-r revniva iskah da go nakaram i toi da revnuva i tragnah s edno mom4e po 4ista slu4ainost otidohme da igraem bilqrd i toi be6e tam (s cqlata si kompaniq ) vidq me i mn se qdosa sled tova kato si 4atihme na sledva6tiq den toi napsuva mom4eto s koeto hodeh i ot togava ve4e stana dosta seriozno ... Vsi4ko e tolkova slojno i dalgo .. da stava za sapunka opredeleno

bqsna_teenagerka
03-07-2007, 19:50
O:) ох миличка и аз бях така харесвах го 2години и половина опитвах какво ли не не става той просто не ме харесва после си казах майната му огледах се и видях мом4ета с моето положение които умираха за мен загледах се в един и сега мога да ти кажа 4е двамата сме влюбени до уши и ми ее суупееррр гот много го оби4кам и най важното е 4увствата ни са взаимни така 4е стягай се и се огледай ще видиш много по големи пи4ове;)

PoisoNGirL
03-07-2007, 19:57
hmm emi kakvo pravish...Kazvash si krai nqma da mislq poveche.kvo reva za toq kato na nego daje ne mu puka?! obicham da se iztezavam sama ili kakvo? ... drugoto vajno e da ne se doblijavash do nego,daje da ne si pomsilqsh.kolkoto po-daleche e ot teb tolkova po-dobre.da,shte ti se kusa surceto,no ako si do nego shte e oshte po-zle... ogledai se za nqkoe dr momche.Makar i da ne se vlubish,ako imash nqkoi do sebe si e mnogo po-leko da prejiveesh vsichko tova.I kato zakluchenie...ei momiche..ZA MOMCHE NE SE PLACHE! ama nikoga.. ne zaslujava,koeto i da e to..

krem4et0
03-07-2007, 20:15
Казваш си е**а му майката и просто не мислиш за това. намераш си странично развлечение, намираш си ухажори, просто все едно той не съществува. Аз съм била така-влюбена с години без да ми отвърнат. Като разбрах, че не става теглих 1 и си заживях живота. животът не започва и не свършва с мъжете!

ice_cream_f
03-08-2007, 07:06
tva za sapunka mn 6e se prodava \:D/

ANGEL4E
03-08-2007, 07:12
Haresvam edno mom4e ot .. ve4e pove4e ot 1 godina , no toi men ne (sigurna sam , za6toto go pitah ). Ot dosta vreme se opitvam da go zabravq ... no prosto ne se polu4ava ... :cry: nz kakwo da pravq ve4e ... a mi pisna sqka ve4er da reva kato nqkoe lape na koeto sa mu zeli igra4kata :!: ... noo ne se polu4ava osobeno. Iskam samo da spra da go haresvam no neznam kak .. :-k dori se naloji da go izlaja 4e ve4e ne go haresvam za da mi pi6e :cry: :---) ii vse pak sega sme po4ti priqteli .. . e ne to4no za6toto toi me otbqgva postoqnno makar 4e otri4a , a kogato go popitah toi se darja dosta grubo i az mu kazah 4e nqma smisal da se nervira a toi kaza : "ne iskam da se zanimavam ve4e , i da ti naranq 4uvstvata pak " TOVA VE4E ME DOVAR6I :!: :!: :!: Nima nz kolko sam revala za nego :!: :?: samnqvam se :!: PLS POMOGNETE MI [-o< KAKWO DA PRAVQ KAK DA GO ZABRAVQ ????


vremeto lekuva...znam 4e zvu4i mnogo banalno no...tvoqta istoriq mi e mnogo poznata taka 4e priemi edin savet ot men...ne se opitvai da go zabravi6 nito da go prenebregva6 taka 6te strada6 mnogo pove4e!...ina4e nikoi ne moje da ti kaje kak da go zabravi6...tova stava ot samosebe si sorry... :roll:

03-08-2007, 07:41
бах майката, и аз имам същия проблем с изключение че съм момче и не плача, ама ми е много гадно такова...

ама няма решение май на работата, и да си с друг/а пак си мискиш за него/нея. поне при мен е така, просто не мога да я забравя, а като я видя на живо и нещо ми трепва в сърцето едно такова Rolling Eyes

уфф надеждата умира последна/....

assd
03-08-2007, 08:02
живота е гаден, и аз съм така, нема страшно - все някак се живее

Fucking_Bitch
03-08-2007, 08:11
Хората винаги искат това,което не могат да имат!Примири се с факта,че не те харесва и ще го забравиш,даже може и друг да си намериш....

SaLzI4Ka
03-08-2007, 08:42
mn qsno 4e se jivee o6te ne sam umrqla slava bogu za sega se opraqm :D

SaLzI4Ka
03-09-2007, 19:36
i vse pak mersi za pomo6tta na si4ki