PDA

View Full Version : vinagi se pritesnqvam



mimsss`vt
03-07-2007, 13:01
zdraveite. zna4i iskam da spodelq problema si: imam si priqtel ot 2 meseca vsi4ko si varvi ok 6tastlivi sme. Toi mi e pravil frenska nqkolko puti a az na nego ne.Pri4inata e 4e mnogo se pritesnqvam,za6toto do sega ne sum pravila svirki i sega iskam. Oba4e vseki put, koito sum opitvala se spiram,za6toto si mislq 4e ne6to 6te se izloja i 4e nqma da napravq ne6to kakto trqbva.Mnogo se pritesnqvam naistina.S priqtelq mi sme govorili za tova mnogo puti i toi mi kazva 4e me razbira i 4e ne me nasilva da pravq kakvoto i da e. iskam da popitam momi4etata dali sa se pritesnqvali purviq put predi da sa pravili svirki i kak sa go preodoleli i nz...nqkakvi saveti kak to4no da go napravq..pff znam li, naistina sum mnogo oburkana. I da poqsnq ne sum 13 14 godi6na pikla na 18 sum :D

kalpazanka
03-07-2007, 13:04
За да се отпуснеш и да се освободиш от задръжките може да пийнеш алкохол (но не да не напиваш!) ;)
Успех!

Buttk0
03-07-2007, 13:12
Начи поемаш си въздух ... и го лапаш !

smirnoffgreen
03-07-2007, 13:18
За да се отпуснеш и да се освободиш от задръжките може да пийнеш алкохол (но не да не напиваш!) ;)
Успех!
много точно го каза

gabituuu
03-07-2007, 13:18
разчитай на природния си талант :smt004 не се шашкай толкова ... доста момчета са ми казвали че лоша свирка няма :-k а и за начало не опитвай да го лапаш целия,заиграй се с главичката :wink: ... аз първия път не се притеснявах изобщо беше ми интересно да наблюдавам реакциите му :twisted: затва обичам френската любов - той е изцяло под мой контрол :twisted: :twisted: :twisted:

за улеснение : накарай го да ти говори,да ти казва какво иска,какво му харесва !

`Death`Whore`
03-07-2007, 13:22
На мен пък са ми казвали, че лоша свирка има :roll: Важното е да е влажен, а не да му биеш чикии на сухо.

gabituuu
03-07-2007, 13:23
хех абе знам ли .. от мойта не се оплакват ... даже обратното \:D/

ABSOLUTme
03-07-2007, 13:24
няма смисъл да пиеш алкохол.както ти казаха по-горе,трябва просто да се освободиш от задръжките.ако имате възможност,изкараите малко време голички,изучавайки телата си и така според мен ще се отпуснеш.ивсе пак секса е за удоволствие,а не е задължение,не насилвай нещата.по някое време катосе разгорещиш повечко сама ще искаш да го направиш :) успех

BloodSoul
03-07-2007, 15:17
Недей да се притесняваш... Отпусни се! Няма нищо страшно. Ако искаш го направи на тъмно, по не е притеснително!

fulldelight
03-07-2007, 15:47
Хм...от гледната точка на момче мога да ти кажа, че свирката почти винаги е приятна за момчето, а вече дали ще е СУПЕР приятна зависи от теб - просто го лапни и то ще ти дойде - ще пробваш разл работи и ще разбереш по реакцията на приятеля ти, дали му харесва или не :)

Точка Ге
03-07-2007, 16:58
По принцип няма място за притеснение да ти кажа