PDA

View Full Version : Невъзможна любов



anastacia89
03-07-2007, 14:19
Та значи може да се каже,че харесвам кварталния.Имам слабост към ченгетата.Но любовта ми е невъзможна и аз това го осъзнавам,защото разликата във възрастта ни е огромна.А и има други причини,които ни пречат.

Onizuka
03-07-2007, 14:21
Като начало ... ходи се наспи! :lol: :twisted:
Crazy stupids!
Кои ли са другите причини.
Сигурно има жена с 5 деца.
И ти ще им съсипеш живота!
Аре стига сапунки! :smt013

bungle
03-07-2007, 14:25
Подсъзнателно го харесваш - не лъжи [-X

Да полицаите са ми слабост,но аз съм с други разбирания.И не мога да харесвам толкова възрастен човек.[/quote]

Самата ти каза в другата тема... :smt005

После психолозите ти били виновни.

Valar
03-07-2007, 14:25
Та значи може да се каже,че харесвам кварталния.Имам слабост към ченгетата.Но любовта ми е невъзможна и аз това го осъзнавам,защото разликата във възрастта ни е огромна.А и има други причини,които ни пречат.
ОО падаш си по дългите пистолети А !?
:-D Иначе разбира, се че е невъзможнна намери си някои около твойта възраст!

anastacia89
03-07-2007, 14:26
Другите причини са,че е приятел с баща ми,а той като разбере сигурно ще ме пречука.Също така кварталния може да го обвинят в педофилия.А и сигурно има семейство,а на мен ще ми е съвестно да го разбия.А и е много възрастен за мен.

Onizuka
03-07-2007, 14:28
Едва ли има психолози на нейната възраст :twisted: :twisted:

bungle
03-07-2007, 14:28
Ама ТИ СИ ПРОТИВОРЕЧИШ !

Един път казваш, че не може да харесваш толкова възрастен човек, а после казваш, че го !

Лудаааа!

Или просто се водиш по акъла на разни загорели психоложки. :smt005

Onizuka
03-07-2007, 14:30
Другите причини са,че е приятел с баща ми,а той като разбере сигурно ще ме пречука.Също така кварталния може да го обвинят в педофилия.А и сигурно има семейство,а на мен ще ми е съвестно да го разбия.А и е много възрастен за мен.
Ще му съсипеш живота ама друг път!
Кой знае къф си дзвер!

Че дори и кучето на полицая те мрази!
Хои се наспи е!
Верно написа тва дет предположих и написах в първия ми пост!
Леле аман от злета тука! :evil: :evil: :twisted:

Valar
03-07-2007, 14:35
Другите причини са,че е приятел с баща ми,а той като разбере сигурно ще ме пречука.Също така кварталния може да го обвинят в педофилия.А и сигурно има семейство,а на мен ще ми е съвестно да го разбия.А и е много възрастен за мен.
Ще му съсипеш живота ама друг път!
Кой знае къф си дзвер!

Че дори и кучето на полицая те мрази!
Хои се наспи е!
Верно написа тва дет предположих и написах в първия ми пост!
Леле аман от злета тука! :evil: :evil: :twisted:
По спокоино меен като е пълно с Злета :smt005
Ходи се наспи ти чии го дириш тука и си хабиш нерви та,иначе авторката на темата си противоречи доста ако не се и шегува даже :D

Onizuka
03-07-2007, 14:41
Другите причини са,че е приятел с баща ми,а той като разбере сигурно ще ме пречука.Също така кварталния може да го обвинят в педофилия.А и сигурно има семейство,а на мен ще ми е съвестно да го разбия.А и е много възрастен за мен.
Ще му съсипеш живота ама друг път!
Кой знае къф си дзвер!

Че дори и кучето на полицая те мрази!
Хои се наспи е!
Верно написа тва дет предположих и написах в първия ми пост!
Леле аман от злета тука! :evil: :evil: :twisted:
По спокоино меен като е пълно с Злета :smt005
Ходи се наспи ти чии го дириш тука и си хабиш нерви та,иначе авторката на темата си противоречи доста ако не се и шегува даже :D

O_O
Кой се нерви е Кхахахахахахах :lol:
Аз трябва да си пояснявам кат засека в обсега ЗЛЕ-индивидс!
Правя колекция :lol:
Ей тая е Тип Сапунка :lol:

alkobalko
03-07-2007, 14:41
Tи май сама си намерила отговра на въпроса си- те може да си с него. Това, че един човек ти е симпатичен не означава, че го харесваш или обичаш, не се заблуждавай. Между вас не може да се получи нищо, нека ти е ясно.

MoHuTo
03-07-2007, 14:49
Ай стига с тез ебавки, а пощальона не харесваш ли ?! :smt019 :smt013

Onizuka
03-07-2007, 14:52
Ай стига с тез ебавки, а пощальона не харесваш ли ?! :smt019 :smt013
Може, но градинаря със сигрност!
Помня когато му съсипа живота еххх!
2 деца останаха без татко Кхахахахахахахахаха :lol: :lol: :twisted:

Kianna
03-07-2007, 14:58
:smt043 То бива,бива простотия,ама чак пък толкова може ли бе :smt005

Nivea
03-07-2007, 15:07
Като начало ... ходи се наспи! :lol: :twisted:
Crazy stupids!
Кои ли са другите причини.
Сигурно има жена с 5 деца.
И ти ще им съсипеш живота!
Аре стига сапунки! :smt013
...
така...ще се опитам да съм възможно най-мила. след като мислиш че това са сапунки защо изобщо пишеш по темата? ако ти е тъпо или смешно ок, ама защо трябва да го натякваш на другите хора,след като на тях ни най-малко не им е до това. сигурно за внимание и аз съм идиота който ти се върза... все едно да ти кажа че не харесвам анимета :smt019 (харесвам ги,само пример давам) само за да...ае нз що!!!
а по темата...ако наистина си го осъзнала - това е хубаво,вземи си една голяма кофа сладолед и нагъвай ::: приятно изкарване

Onizuka
03-07-2007, 15:11
Като начало ... ходи се наспи! :lol: :twisted:
Crazy stupids!
Кои ли са другите причини.
Сигурно има жена с 5 деца.
И ти ще им съсипеш живота!
Аре стига сапунки! :smt013
...
така...ще се опитам да съм възможно най-мила. след като мислиш че това са сапунки защо изобщо пишеш по темата? ако ти е тъпо или смешно ок, ама защо трябва да го натякваш на другите хора,след като на тях ни най-малко не им е до това. сигурно за внимание и аз съм идиота който ти се върза... все едно да ти кажа че не харесвам анимета :smt019 (харесвам ги,само пример давам) само за да...ае нз що!!!
а по темата...ако наистина си го осъзнала - това е хубаво,вземи си една голяма кофа сладолед и нагъвай ::: приятно изкарване
Що се дразниш е :lol:
Аз за фъна си пиша, който иска да ми чете постовете.
Пиша грамотно и си давам мненията :smt012 What Else :smt017
Кхахахаха!
Тва че е сапунка ме кара само да обсъждам...
И аз понякога се филмирам и ходя да се наспя :lol: :smt015

Nivea
03-07-2007, 15:16
нямаш проблеми,точен си :-D аре PEACE!

Mimka_sweet
03-07-2007, 16:17
Ще кажа само

Значи днес ходих при психоложката на даскалото.За да и споделя това къде искам да тормозя кварталния.И моля ви се тя ми каза щом така реагирам към него,значи го харесвам.Представяте ли си аз съм на 17 почти на 18,а да харесвам 30-40 годишен мъж.Боже,май че всичките психолози не са нормални. ОМГ !!!!!!!!!!!!!!!!! :?

Onizuka
03-07-2007, 16:33
Е те тва беше последния пирон в ковчега на тъпнята. Кхахахахахха :lol: :twisted:

Mimka_sweet
03-07-2007, 16:34
Е те тва беше последния пирон в ковчега на тъпнята. Кхахахахахха :lol: :twisted: Кфи са тез метафори,кфо е туй чудо :lol:

Onizuka
03-07-2007, 16:35
Е те тва беше последния пирон в ковчега на тъпнята. Кхахахахахха :lol: :twisted: Кфи са тез метафори,кфо е туй чудо :lol:
Правя си забавление :lol:
При теб как е :roll: Кхахахаха :lol:

Mimka_sweet
03-07-2007, 16:38
Е те тва беше последния пирон в ковчега на тъпнята. Кхахахахахха :lol: :twisted: Кфи са тез метафори,кфо е туй чудо :lol:
Правя си забавление :lol:
При теб как е :roll: Кхахахаха :lol:Раздавам правосъдие и гледам да не флуудя много , ама не се получава :smt005
Кажи нещо интересно :-D

Onizuka
03-07-2007, 16:42
Е те тва беше последния пирон в ковчега на тъпнята. Кхахахахахха :lol: :twisted: Кфи са тез метафори,кфо е туй чудо :lol:
Правя си забавление :lol:
При теб как е :roll: Кхахахаха :lol:Раздавам правосъдие и гледам да не флуудя много , ама не се получава :smt005
Кажи нещо интересно :-D
Ми каквото и да кажа май ще е ново :lol:
На работа бях :lol:
Ти?

Mimka_sweet
03-07-2007, 16:44
Е те тва беше последния пирон в ковчега на тъпнята. Кхахахахахха :lol: :twisted: Кфи са тез метафори,кфо е туй чудо :lol:
Правя си забавление :lol:
При теб как е :roll: Кхахахаха :lol:Раздавам правосъдие и гледам да не флуудя много , ама не се получава :smt005
Кажи нещо интересно :-D
Ми каквото и да кажа май ще е ново :lol:
На работа бях :lol:
Ти?оф пиши на ЛС че мен ме мързи

SaLzI4Ka
03-07-2007, 17:31
Jivota e pred teb ! Toi ne e edinstvenoto qko 4enge mnoo sa :lol: se 6e si haresa6 nqkoi po malak :)

koalka
03-07-2007, 17:55
Ако го харесваш няма да ти е толкова трудно да го забравиш.Разликата в годините поне за мен е пречка.

WindfaLL
03-10-2007, 08:28
Еми разликата в годините може и да не е пречка,обаче за да искаш да бъдеш с него,трябва да си сигурна в 4увствата си,все пак той е човек на възраст и не мисля че ще му се играят детски игрички :-D

FeelTheBeat
03-10-2007, 08:39
О, пак кварталния... :smt012
1.Разлика в годините
2.Има жена и деца
3.Невъзможно е да сте заедно
4.Как мислиш, заради пикла, би ли си разбил семейството?

baby_angel
03-11-2007, 11:48
lubovta vi e nevazmojna i ti go sznava6 zabravi go se ogledai sas sigurnost 6e si nameri6 nqkoi dr koito da si haresa6

nEEdWeeD
03-14-2007, 15:56
e tazi liubov ve4e e naistina nevazmojna.Pak i kakvo tolkova te vlekat hora na vasrast haresai si nqkoi batko :smt016 :smt016

ThePainIsReaL
03-14-2007, 16:17
Според мен тоя си го запази само за фантазиите , за другото - момчета бол :wink: