PDA

View Full Version : Девственици.



bungle
03-07-2007, 14:20
Чудех се... колко народ от вас, момчета, обича да отнема девственост.

Щото някакви хора скоро ми бяха казали, че не обичат, защото момичето било дървено , пък докато се понаучело...

И се зачудих..

Според мен трябва да ви е кеф, че ви се отдават..

BorderManager
03-07-2007, 14:21
Душевни чикимайци, а?
"Отнех й невинността"!!!
Тъпо...

bungle
03-07-2007, 14:22
Е, тъпо...

`Death`Whore`
03-07-2007, 14:24
Мда, душевни чикийки...на мен лично не би ми било приятно, ако другия го боли или не му е приятно...а и си трябва доста подготовка, да се внимава...ако пичът си пада по по-бързите обороти, няма да му е максимално яко...

bungle
03-07-2007, 14:26
Да, съгласна съм, но защо пък ... трябва винаги и непременно да се мисли за собствения кеф... ?

Знам, че е заложено в нас , и все пак..

`Death`Whore`
03-07-2007, 14:27
Това е от страна на собствения кеф...онова за болката е от страна на кефа на другия ;)

bungle
03-07-2007, 14:30
Съгласна. :-D

bungle
03-07-2007, 14:45
Aре де, едно кьораво момче ли няма да си изкаже мнението ??

malka_sladuranka
03-07-2007, 14:46
Aре де, едно кьораво момче ли няма да си изкаже мнението ?? Нема ги, отварят девственици. 8)

Shmatko
03-07-2007, 15:25
Мене ме кефи че са по-трудни, че съм им 1-вия, но требе се внимава повече, понякога има кръв което е неприятно, нямат опит.
Не ме кефи да им отнемам девствеността, но ги предпочитам поради аз си знам кви причини.
Не съм отварал само 1 или 2... :shock:

fulldelight
03-07-2007, 15:43
ами аз съм правил секс само а едно момиче и тя беше девствена, но не мога да кажа, че е била дървена, защото и на мен ми беше за първи път....мисля, че не е редно да се правят подобни изказвания, зашото аз съм на мнение, че секс трябва да правиш с човек, който обичаш, а не просто с едно тяло т.е. дали му е за първи път или не няма значение....

Shmatko
03-07-2007, 15:51
ами аз съм правил секс само а едно момиче и тя беше девствена, но не мога да кажа, че е била дървена, защото и на мен ми беше за първи път....мисля, че не е редно да се правят подобни изказвания, зашото аз съм на мнение, че секс трябва да правиш с човек, който обичаш, а не просто с едно тяло т.е. дали му е за първи път или не няма значение....
Така е!

`Death`Whore`
03-07-2007, 15:52
Учивляваш ме напоследък :smt017

Bodom_child
03-07-2007, 16:13
Хмм.. Да отнемеш най-личното на едно момиче... Това е голяма ОТГОВОРНОСТ, която момчето поема пред нея. Нас мъжете ни боли хобота къде, как и т.н. (има и мн изключения), но за момичето това е специален момент, да не кажа най-специалния.
"Били дървени".., ами че как няма, нали им е за първи път! В това се крие разковничето, момчето да направи така, че момичето да е сигурно и отпуснато, за да не се държи "дървено", а истинската наслада идва не чак толкова когато цвъкнеш млекцето, а когато видиш партньорката задоволена...

sexy_tigar4e_MM
03-07-2007, 16:15
Чудех се... колко народ от вас, момчета, обича да отнема девственост.

Щото някакви хора скоро ми бяха казали, че не обичат, защото момичето било дървено , пък докато се понаучело...

И се зачудих..

Според мен трябва да ви е кеф, че ви се отдават..
mi az ne sum mom4e ama moq opredeleno obi4a...

sexy_tigar4e_MM
03-07-2007, 16:17
Хмм.. Да отнемеш най-личното на едно момиче... Това е голяма ОТГОВОРНОСТ, която момчето поема пред нея. Нас мъжете ни боли хобота къде, как и т.н. (има и мн изключения), но за момичето това е специален момент, да не кажа най-специалния.
"Били дървени".., ами че как няма, нали им е за първи път! В това се крие разковничето, момчето да направи така, че момичето да е сигурно и отпуснато, за да не се държи "дървено", а истинската наслада идва не чак толкова когато цвъкнеш млекцето, а когато видиш партньорката задоволена...
EVALA =D> =D> =D> =D> \:D/ =D> :smt023

W3aKn3ss
03-07-2007, 16:20
Бих уважил, че някое момиче е решило аз да съм първият и.. тва би значело много за мен, но не бих го направил ако наистина не я обичам... Защото знам, че ако тя мисли, че аз съм Човекът.. а аз не съм на това мнение после ще се чувства изключително зле.. а не съм такъв.
Обичам да доставям удоволствие на другия.. а не само на себе си. Егоизмът не ми е заложен, кво да напрая.. убийте ме с камъни.

Butterfly^
03-07-2007, 16:30
Бих уважил, че някое момиче е решило аз да съм първият и.. тва би значело много за мен, но не бих го направил ако наистина не я обичам... Защото знам, че ако тя мисли, че аз съм Човекът.. а аз не съм на това мнение после ще се чувства изключително зле.. а не съм такъв.
Обичам да доставям удоволствие на другия.. а не само на себе си. Егоизмът не ми е заложен, кво да напрая.. убийте ме с камъни.

нема да те убиваме с камъни...аз лично ще те поздравя :D

sexy_tigar4e_MM
03-07-2007, 16:47
Бих уважил, че някое момиче е решило аз да съм първият и.. тва би значело много за мен, но не бих го направил ако наистина не я обичам... Защото знам, че ако тя мисли, че аз съм Човекът.. а аз не съм на това мнение после ще се чувства изключително зле.. а не съм такъв.
Обичам да доставям удоволствие на другия.. а не само на себе си. Егоизмът не ми е заложен, кво да напрая.. убийте ме с камъни.

нема да те убиваме с камъни...аз лично ще те поздравя :D
i az :wink:

Bodom_child
03-07-2007, 16:50
Бих уважил, че някое момиче е решило аз да съм първият и.. тва би значело много за мен, но не бих го направил ако наистина не я обичам... Защото знам, че ако тя мисли, че аз съм Човекът.. а аз не съм на това мнение после ще се чувства изключително зле.. а не съм такъв.
Обичам да доставям удоволствие на другия.. а не само на себе си. Егоизмът не ми е заложен, кво да напрая.. убийте ме с камъни.


Поздравявам те за тези думи човече! Евала! =D>

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 16:55
Имаше и смислени изказвания тук. Бравус. :-D
Едно искам да поясня обаче - повечето говорят за "загуба" на девственост (как я обичам тази думичка), с което не мога да се съглася.
Всъщност, така си печелиш правото да раждаш, което е върховния статус, който биологичното ти наследство позволява.

Shmatko
03-07-2007, 18:04
А майката на Исус как го е родила, а??? :-D
Така че няя такава печалба... :smt016

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 19:24
Ха познай де.
Между другото понякога наистина се случва "непорочното зачатие" - когато яйцеклетката започне да се развива, вместо да се раздели на две. Ама е рядко и едва ли някоя се надява само на него. :-D

sexy_tigar4e_MM
03-07-2007, 19:26
Ха познай де.
Между другото понякога наистина се случва "непорочното зачатие" - когато яйцеклетката започне да се развива, вместо да се раздели на две. Ама е рядко и едва ли някоя се надява само на него. :-D
kak 6te se razviva kato ima samo 23 hromozoma i trqbvat o6te 23 ot spermatozoida? ](*,) ](*,) :-k

krem4et0
03-07-2007, 19:37
Аз пък се изкефих като отнех девствеността и невинността на моя. Беше-уау-супер-не като изживяване, а кота усещане. знаеш,че никой не го е пипал и че му разкриваш 1 нов и непознат до този момент свят!

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 19:54
kak 6te se razviva kato ima samo 23 hromozoma i trqbvat o6te 23 ot spermatozoida? ](*,) ](*,) :-k
Неузрялата яйцеклетка има 46 хромозома. Тя се дели на две, после още на две, в резултат на което се получават 3 полярни телца и една зряла яйцеклетка. По пътя половината хромозоми се загубват, а другата половина остават в яйцеклетката.
Но е възможно (в много малък процент от случаите), вместо да се раздели по гореописания начин, да започне да се дели както зиготата - на две еднакви клетки, тези две на още по две и т.н. по степените на двойката. :-D
По този начин се раждат най-често момичета.

sexy_tigar4e_MM
03-08-2007, 10:37
kak 6te se razviva kato ima samo 23 hromozoma i trqbvat o6te 23 ot spermatozoida? ](*,) ](*,) :-k
Неузрялата яйцеклетка има 46 хромозома. Тя се дели на две, после още на две, в резултат на което се получават 3 полярни телца и една зряла яйцеклетка. По пътя половината хромозоми се загубват, а другата половина остават в яйцеклетката.
Но е възможно (в много малък процент от случаите), вместо да се раздели по гореописания начин, да започне да се дели както зиготата - на две еднакви клетки, тези две на още по две и т.н. по степените на двойката. :-D
По този начин се раждат най-често момичета.
aham mercy za infoto :wink:

kirkolevka_love
03-08-2007, 11:10
mn e vajno na koi 6te go dade6 ...oba4e pove4ety mom4eta sa bahti i perverznite i trqbva da uceli6 4oveka no kazvam vi mqstoto nemoje6 da go ucelish...zniate 4e stava sponntanno i .. taka natatbka