PDA

View Full Version : Абе... Уж първо така, после онака и накрая кфо стана?!



Adidas-a
03-07-2007, 16:01
Ситуацията е следната. На 15 съм и нали съм ся в ново даскало и в моя клас първите дни едно момиче ми направи впечетление. Просто се отличи от другите в очите ми. O:) И малко по-късно забелязах че през часовете ме гледа, усмихва ми се и т.н.. Казвам й че може да с еполучи нещо и т я ми вика ОК, ама после се разубедих. После пак й казха че нещо може да се получи и тя пак се съгласи, но се появи друга (стара позната, с която винаги сме имали привличане един към друг). И така пак отрязах оная първата. ](*,) ](*,) Ся пак ми изпраща мн чисити "сигнали". Харесвма я наистина и мсиля че след сичкото му "да" и "не" се влюбух в нея до известна степен... #-o #-o Но си мсиля че ако искам да тръгна с нея пак нещо ша се обърка :? :x Кфо да напраа? [-o<

feshankaa
03-07-2007, 16:03
Ами ако пробваш нищо няма да загубиш. Ако не стане-разделяте се по взаимно съгласие ,оставате си със хубавите спомени и приятели завинаги ! Тва е \:D/

Valar
03-07-2007, 16:05
Ситуацията е следната. На 15 съм и нали съм ся в ново даскало и в моя клас първите дни едно момиче ми направи впечетление. Просто се отличи от другите в очите ми. O:) И малко по-късно забелязах че през часовете ме гледа, усмихва ми се и т.н.. Казвам й че може да с еполучи нещо и т я ми вика ОК, ама после се разубедих. После пак й казха че нещо може да се получи и тя пак се съгласи, но се появи друга (стара позната, с която винаги сме имали привличане един към друг). И така пак отрязах оная първата. ](*,) ](*,) Ся пак ми изпраща мн чисити "сигнали". Харесвма я наистина и мсиля че след сичкото му "да" и "не" се влюбух в нея до известна степен... #-o #-o Но си мсиля че ако искам да тръгна с нея пак нещо ша се обърка :? :x Кфо да напраа? [-o<
Бреии ти на лист ли си ги пишеш...... коя къде как аз ако бях на твое място щях да им загуба бройката пагубнно! :-D
Иначе не знам ти си звездата оправаи се.

Adidas-a
03-07-2007, 16:09
Най - добре да се оттървеш от цялата история или ако не искаш подари на едно от двете цвете и така!!! Друго избавление няма бацка!!!
Да ама иам чувства към нея и ше ми е тъпо ако не съм пробвал... за 3ти път :smt005 :smt005

xixi
03-07-2007, 16:11
Най - добре да се оттървеш от цялата история или ако не искаш подари на едно от двете цвете и така!!! Друго избавление няма бацка!!!
Да ама иам чувства към нея и ше ми е тъпо ако не съм пробвал... за 3ти път :smt005 :smt005
И аз предлагам да се отървеш от цялата история...
Има толкова много вариянти.
Пробвай с прерязване на вените тва е класика.

Adidas-a
03-07-2007, 16:13
Най - добре да се оттървеш от цялата история или ако не искаш подари на едно от двете цвете и така!!! Друго избавление няма бацка!!!
Да ама иам чувства към нея и ше ми е тъпо ако не съм пробвал... за 3ти път :smt005 :smt005
И аз предлагам да се отървеш от цялата история...
Има толкова много вариянти.
Пробвай с прерязване на вените тва е класика.
Дааа винаги съм имал с;абост към класиката-рязани вени във ваната :smt005

Alpha_Dog{F}
03-07-2007, 16:20
Най - добре да се оттървеш от цялата история или ако не искаш подари на едно от двете цвете и така!!! Друго избавление няма бацка!!!
Да ама иам чувства към нея и ше ми е тъпо ако не съм пробвал... за 3ти път :smt005 :smt005
И аз предлагам да се отървеш от цялата история...
Има толкова много вариянти.
Пробвай с прерязване на вените тва е класика.

В сънната артерия и най-сигурно и качествено . Ся сериозно Adidas-a да не би да мислиш , че на третия път ще стане нещо . Аз така веднъж ходих с един 3 пъти и ся кфо не си говорим . Не се занимавай с глупости.

W3aKn3ss
03-07-2007, 16:35
Нищо не ти пречи да пробваш... Може само да спечелиш от тази ситуация :)

vvs_go
03-07-2007, 17:18
ei takiva putкi kato tebe karat jenite da si mislqt 4e nie myjete sme otvratitelni

SaLzI4Ka
03-07-2007, 18:31
Ami kakwo gubi6 OPITAI ! :wink: moje i da se polu4i ne6to iii :smt008 HAPPY END :smt005

iiirish
03-07-2007, 18:37
сори, че ще го кажа ама си голяма фурнаджийска лопата! луташ се като муха без глава между две момичета и накрая оставаш на земята и при това пак сам... преди да направиш каквото и да било седни и помисли много добре какво всъщност искаше, защото повярвай ми - никое момиче няма да търпи да си игреш така с нея! уф чак мен ме хванаха нервите като чета за неорентираноста ти :evil:


ei takiva putкi kato tebe karat jenite da si mislqt 4e nie myjete sme otvratitelni

съвсем правилно!

koalka
03-07-2007, 18:42
Най-напред трябва да се убедиш, че наистина имаш чувства и чак тогава да предприемаш нещо.

Kianna
03-07-2007, 19:33
Влюбил са нашия до "известна степен" ... много си смотан ве :smt005 Та до каква степен ? :smt040

BuBi008
03-08-2007, 02:59
Nai dobre shte da e ako parvo reshish ti kakvo jelaesh i kakvi namereniq imash kam momichetata i togava veche gi namesvai tqh. Spored men za sega gi ostavi i dvete i ne se zanimavai a prosto se osuznai na koq zemq se namirash. Kato si gotov da budesh s nqkoq i znaesh kakvo jelaesh ot neq to bilo sex ili liubov eto togava veche se zahvani ....

assd
03-08-2007, 08:01
бахти тъпото, и аз така като бях нов една ми се метна направо... че чак досега ми досажда (а завърших преди година и половина) а аз само и казвам да бе да естествено че ще ти се обадя , гадно , ама тъп си бях и тъп си останах, а да и нещо не ми допада много много...

незнам дали беше по темата ама да си кажа

03-08-2007, 09:05
Ей плейбой внимавай в картинката че от два стола най лесно се пада на земята.И не излагай нас,мъжете,защото не всички сме путки като тебе.

nasty_f
03-08-2007, 11:42
Ne moga da ti pomogna

pampers
03-08-2007, 13:30
ми пробвай пък каквото стане ако не стане ни6то поне 6те знае6 4е си опитал :lol: