PDA

View Full Version : Toi: "bezinteresna vruzka?"



Kate`Winslet
03-07-2007, 16:43
Edin vupros samo iskam da popitam...

Kakwo shte napravite ili shte si pomislite ako priqtelq vi vi kaje 4e vruzkata vi e bezinteresna.... ili neshto ot sorta.

Blagodarq predvaritelno ...

Mimka_sweet
03-07-2007, 16:45
дЪ енд!!!!!!!!!!!!! :-D

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 16:46
Ще си взема шапката и ще ида при някого, на когото съм по-интересна.А "приятеля" си ще псувам тихичко всеки път щом го срещна през следващите няколко седмици.

Digital
03-07-2007, 16:46
дЪ енд!!!!!!!!!!!!! :-D
Да това едното. Другото е че е глупак. А да и ще се ядосам доста. :lol:

radito
03-07-2007, 16:48
Ще си взема шапката и ще ида при някого, на когото съм по-интересна.А "приятеля" си ще псувам тихичко всеки път щом го срещна през следващите няколко седмици.
хаха!точно! :wink:

`Death`Whore`
03-07-2007, 16:51
Ще помисля, че не изпитва нищо към мен. И ще съм права.

Onizuka
03-07-2007, 16:51
дЪ енд!!!!!!!!!!!!! :-D
Ще да е як Ди Енд туй!

Kate`Winslet
03-07-2007, 16:53
Ami zashtoto se skarahme (zashtoto se ligaveh i mai go obidih... puk az daje i ne se usetih.) i toi mi trqsna vrata na vhoda.. I kato se pribrah me beshe blocknal i beshe smenil parolata si v globul.bg da ne mu pisha...i sq vika 4e ako iskam da produljim BEZINTERESNATA ni vruzka da otida do u tqh i da mu se izvinq... shtoto toi i guza nqma da si mrudne. To4no taka kaza. I nakraq kaza na edin obsht priqtel: "kato tolkova jelae da mi se izivini i da badem zaedno(ako go jelae) kakto kazax da doide da mi se izivini"!

A az se dvoumq naistina!! ;((((((((((( kakwo smqtate vie ...

cherinka
03-07-2007, 16:57
Ami zashtoto se skarahme (zashtoto se ligaveh i mai go obidih... puk az daje i ne se usetih.) i toi mi trqsna vrata na vhoda.. I kato se pribrah me beshe blocknal i beshe smenil parolata si v globul.bg da ne mu pisha...i sq vika 4e ako iskam da produljim BEZINTERESNATA ni vruzka da otida do u tqh i da mu se izvinq... shtoto toi i guza nqma da si mrudne. To4no taka kaza. I nakraq kaza na edin obsht priqtel: "kato tolkova jelae da mi se izivini i da badem zaedno(ako go jelae) kakto kazax da doide da mi se izivini"!

A az se dvoumq naistina!! ;((((((((((( kakwo smqtate vie ...

Лиготията понякога може да ни съсипе живота. А и няма по-грозна гледка от лигаво момиче. Според мен иди му се извини (ако има за какво) и му кажи, че не е бил прав като ти е тряснал вратата, защото колкото и да ти е бил ядосан, не е трябвало да прави така, а да се опита да ти каже, че го дразниш като се лигави. С прибързани деиствия никой до никъде не е стигнал. Тва е една възможност да си помислиш добре, дали искаш да си с него, защото и от части се опитва да има някъв контрол над теб щом е казал "kato tolkova jelae da mi se izivini i da badem zaedno(ako go jelae) kakto kazax da doide da mi se izivini".

Charlotte_the_Harlot
03-07-2007, 16:58
Възможно е и ти да си виновна - помисли по въпроса, и ако е така, е добре да се извиниш. А защо е казал, че връзката ви е безинтересна?

vvs_go
03-07-2007, 17:19
mi 6to mene pita6 pitai nego

MaXy_GiRL
03-07-2007, 17:39
I as bih postapila taka kakto priqtelq ti,akome be6e ybidila...:wink: A t`va za vraskata vi bila bezinteresna..moje bi e imal predvid,4e nqma raznoobrazie,nqma ob6ti temi ili moje bi kakto kazaha nqkade po gore The End... :smt083

koalka
03-07-2007, 18:01
Ами Mimka_sweet е права, а и това означава, че няма чувства, защото ако една любов е силна и истинска и на двамата никога няма да им бъде скучно!

iiirish
03-07-2007, 19:11
дЪ енд!!!!!!!!!!!!! :-D

;)

Kianna
03-07-2007, 19:23
Явно си му скучна въпреки цялата лиготия,която бълваш. :smt043

PoisoNGirL
03-07-2007, 19:47
Ako durji na teb i iska da e s teb,no moje da mu e skuchno.A shtom veche daje ti go e kazal otpishi da izlize neshto ot tazi "vruzka".Prosto THE END.Prosto si nameri momche,na koeto da si interesna..a toq ne go i poglejdai veche..

krem4et0
03-07-2007, 20:20
Ами Mimka_sweet е права, а и това означава, че няма чувства, защото ако една любов е силна и истинска и на двамата никога няма да им бъде скучно!
не е съвсем така-не може все да се държите за ръка, да се целувате и да си говорите баналности-как е даскалото, как е работата. Във връзката трябва разнообразие, а каквото и да си говорим ежедневното общуване не предлага такова. Да, връзката може да е скучна, но дори и в скуката да намериш очарованието да си с другия-това е постижение. Какво си мислиш, че 1 връзка след 4-5 години е особено забавна-не е. Но и двете страни трябва да я разнообразят. Начините не са 1 или 2 и с повече старание и от двамата се получава.
А до авторката-тоя е глезен лигльо. Много ги мразя тези. дори и да има право, поставя ли ултиматуми за такива неща-не е добре човекът. И изобщо лигава история като цяло. Върви у тях и се рзберете като големи хора. Аман от детинщини!

03-07-2007, 20:41
ohh tapite mom4eta maina ei taka mini eidn emsec omrazni im i posle izlezat s ne6to to roda ve4e e mngoo beiznteresno ili nqma trapka i ti ostva6 s prats v ysta dokato svi4ko e varvqlo okey smao 6te ti kaja 4e ne si zaslujava mu s eonijva6a za6toto ako mu puka6e za teb nqma6e postapi taka ama sle dvreme tav go viidi6 sega si tvarde travmirana o6te

Kate`Winslet
03-08-2007, 11:02
Da,moje da e taka.Pravi ste,4e e glupavo momiche da se ligavi... i t.n! Ama toi kato mi se ligavi - az go turpq , a toi...! Da ne kazwam i kak me obidi v4era... Prosto ako vi kaja nai-mnogo da izlezete ot forum-a : D.. I nqkolko dena nqma da go tursq i nqma da mu pisha,zashtoto veche mi pisna i za gluposti da se karame. Moje da sum vinovna az,moje toi da e prawiq no znaete li - ne me interesuva koi e prawiq,koi kriwiq.Za men e vajno 4e mi se izqsniha neshtata i smeq da kaja che ne sajalqwam - kolkoto i kofti da prozvuchi. I ne kazwam che sum ligawa....slu4wa se rqdko,no se slu4va :)! Kakto i na nego,zatowa i nemoje da me sudi.

P.S: Znam 4e temata e ligawa i da zvu4i glupawo ama ... na vseki moje da se slu4i - osobeno na takiwa razli4ni hora kato nas s "priqtelq mi" ...

pampers
03-08-2007, 13:32
олее колко си неориентирана... :-k ми то от ясно по-ясно е 4е няма 4увства към теб бе..бахти заблудената..

mechtaq_za_teb
03-08-2007, 13:35
Hah kakvo shte si pomislq li ? Emi 1vo shte mi stane spr kofti,zashtoto "bezinteresna vrazka" za men zna4i krai.

zubi
03-08-2007, 13:59
еми можеше да му направиш един номер ... да не кажеш нищо да понечиш да го целунеш и тъкмо преди да го направиш ... да му отлепиш един як шамар и да си вземеш шапката и повече да не се занимаваш с него ..... Много пъклено , А ? :twisted: :twisted: :twisted:

ThePainIsReaL
03-08-2007, 15:09
Ще го попитам дали иска да разнообразим връзката си , дали иска да се бори , за да сме заедно и заедно да преодолеен кризата , или това е било всичко м/у нас . По-нататък ще разсъждавам според отговора му .

nEEdWeeD
03-15-2007, 11:28
ami kasam s nego !!!!

03-15-2007, 11:59
a we bii mu shuta ti sa nz i glamavite maje, se nie sme im vinovni i trqa da im varvim sled gaza, da si gleda rabotata i gotovo, i ne se qdosvai zaradi nego, 6toto nali zn 4e lubovta e slqpa... ama se pak trqa razuma da se slu6a.Pyk ne koi e kazal 4e vinata e v teb 4e vrazkata vi bila bezinteresna? :-k toi kato e mnogo zabaven da si varvi pri nqkoq dryga deto da mu se radva na "zabavleniqta"
Iiii ne se qdosvai, majete sa da se tapchat :)

lLady_MooN_RaiN
03-15-2007, 14:52
Ами...лошо ще си помисля. Ако е много сериозна любовв и си жената на живота му, а той мъжа на живота ти, щше ми стане обидно.Защото истинската любов значи да обичаш човек такъв, какъвто е- с неговите предимства и недостатъци.Ако смята че връзката ви е безинтересна...значи не сте един за друг.Значи нещата, които ти правиш не са му интересни или обратното.Което може да значи че имате различни ценностни системи, което си е много лошо.