PDA

View Full Version : Кое би ви убедила да дадете анален секс на приятелите си?



Мартен
03-07-2007, 17:18
Тези които са правили, как се навихте?А тези които все още не сте, кое би ви накарало да се решите? Също така ме интересува, дали тези дето са убедени, че не искат знаят за какво говоря? Имат ли опити в това и биха ли пробвали все пак, ако не, защо и т.н. Нека така пиперлива тема още веднъж да я обсъдим, защото проблем между доста двойки, в ключително и с моето гадже е спора - Да правим или Не, анален секс?
Е казвейте си мненията

lost_girl_in_love
03-07-2007, 17:20
според мен не,защото боли

03-07-2007, 17:21
според мен не,защото боли
Любовта е болка :!:

moncho
03-07-2007, 17:22
според мен не,защото боли
Миличка само от начало малко не се плаши
По темата аналния секс е хубаво нещо но само от начало после кат и се отпусне ануса на момичето и се едно нищо не правиш

SINDEL
03-07-2007, 17:23
Аз съм правила и правя от време на време, тъй като на мен ли4но ми харесва. Първият път.. ами усетих го моят, 4е има такива мераци и понеже и на мен ми беше.. ами любопитно да кажем.. не се наложи да се водят някви особени спорове. Ве4е ако мацката е твърдо против такива работи - и да спорите и да не спорите, няма да я убедиш, докато тя самата не пожелае

03-07-2007, 17:29
ми не е толкова страшно

frozenrose
03-07-2007, 18:00
Не съм правила и засега нямам такова намерение.Ако момче почне да ме убеждава за тва,няма да ме убеди квито и заучени фрази да ми повтаря,колкото и да го обичам! :smt009 Ако наистина държи на мен той ще е доволен да слеем телата си по какъвто и да е начин :smt008 Ако секса с мен не му е достатъчен и иска други екстри~които аз не искам,например анално~знае къде е вратата :wink:

mandela
03-07-2007, 18:22
lizni mu dupeto i stava

Sexapilna_kukla
03-07-2007, 19:24
Как се навих ли... ами реших, че искам да пробвам и съответно го сторих.

A_Loving_Girl
03-07-2007, 20:13
Нищо ме би ме обедило да му дам да ме опъне отзаде!

bungle
03-07-2007, 20:16
Да ми каже, че ми иска дупето.

pinK_Baby
03-07-2007, 20:42
Ами моето беше полупрова , защото продължи твърде кратко и въпреки че не бях особено предразположена не болеше чак толкова много....Бих опитала пак със сигурност ,но с човек , на когото имам доверие и знам , че ще го направи възможно най-приятно за мен :) Иначе нямам нищо против този вид секс стига да съм на такава вълна...

koalka
03-08-2007, 07:44
Не искам да правя анален секс, по простата причина, че не е нужен.Въпреки че не съм го правила на 100% съм сигурна, че не е по-хубав от вагиналния.За какво ми е, а освен това винаги първия път боли?

03-08-2007, 11:18
Frozen Rose - ако той ти излезе със същият номер.Ако ти каже "ако държиш на мен ще го направиш,ако не вратата"??

Коалка - по какво разбра,че не е нужен??Като не си правила нещо,недей бъди 100% сигурна че това е така,само защото ти си мислиш така.И аз не съм ял шкембе чорба и си мисля как може да ядат такава гадност,но милиони хора казват че шкембе чорбата е божествена.Има жени на които аналният секс им харесва повече от вагиналният.

XXX_f
03-08-2007, 11:45
Не искам да правя анален секс, по простата причина, че не е нужен.Въпреки че не съм го правила на 100% съм сигурна, че не е по-хубав от вагиналния.За какво ми е, а освен това винаги първия път боли?

ninsy
03-08-2007, 12:36
Аз съм правила и правя от време на време, тъй като на мен ли4но ми харесва. Първият път.. ами усетих го моят, 4е има такива мераци и понеже и на мен ми беше.. ами любопитно да кажем.. не се наложи да се водят някви особени спорове. Ве4е ако мацката е твърдо против такива работи - и да спорите и да не спорите, няма да я убедиш, докато тя самата не пожелае

и аз тъй :::

BloodSoul
03-08-2007, 14:17
Реших, че искам да опитам, а и моя никак не се дърпаше... Но чесно казано не ми харесва.

frozenrose
03-08-2007, 14:21
Ако ми каже анален или вратата ще ме убеди колко много държи на мен,да! :smt005 Естесвено,че ще избера вратата! ;-) ;-)

hahavteen
03-08-2007, 14:29
Emi i az v na4aloto biah protiv no sled kato priatelia mi me popita dali iskam da probvame proy4ih temata,razpitah,pro4etoh,stana mi liybopitno i re6ih 4e edva li 6te e tolkova stra6no.Za sega ne sme go prvili oba4e za6toto niamame teren :roll:

ThePainIsReaL
03-08-2007, 16:37
Аз не бих пробвала . Категорично не , ако ще най-големия сладур да го иска , не . А ако съм с човек , който обичам , той няма да ме кара да правя неща , които не искам .

Защо не искам ли - не ми харесва самата идея , мисля , че има достатъчно други отвора в женското тяло , пригодени да приемат/поемат пениса .

Slan4iceee
03-08-2007, 17:05
Ami 1-vata godina dokato hodih me s moia ne bqhme pravili analen sex,sled tova toi zapochna da mi vika da sme bili probvali neznam si kvo i edin den reshih da probvame i go napravih me i ot togava postoianno me kara da go pravim vika che mn mu haresvalo.Na men ne mi e kef osobenno ,no kato go pravim po-chesto niakak si svikvam i ima niakvo udovolstvie no e mn malko pravia go samo zaradi nego nali e moi chovek :)

03-09-2007, 19:12
Az Ot li4en opit znam kakvo e , ne e priqtno [-X i ti prepor14vam da ne pravish analen sex , pone tova e moeto mnenie po vaprosa , ot tam natatak ti si reshavash

sh3_1s_7h3_0n3
03-09-2007, 19:23
ъъъ... без! азз... дипломатично Му обясних...... че за СЕГА не искам... и по НАСТОЯЩИЯ момент не бих се навила... защото психическата подготовка не е налице... пък нека не се заблуждаваме... 1/2 от секса минава през мозъка на жената... ако тя има няк'ви сексуални задръжки... и според нея е аморално да го прави... никога няма да усети удоволствието от аналния секс... 8)

eli_sun
03-12-2007, 12:52
Ne sym pravila, zashtoto si mislq che shte boli i nqma da e priqtno.
Ako priqtelq mi iska......pyrvo AZ shte mu zavra edna krastvica v anusa i ako mu e kef i svyrshi i az sym navita.

mimi_pink
03-12-2007, 13:04
Еми на мен лично не ми е мн приятно!Ама ние от скоро и може би е за това!

doky
03-12-2007, 14:35
Аз не бих пробвала . Категорично не , ако ще най-големия сладур да го иска , не . А ако съм с човек , който обичам , той няма да ме кара да правя неща , които не искам .

Защо не искам ли - не ми харесва самата идея , мисля , че има достатъчно други отвора в женското тяло , пригодени да приемат/поемат пениса .

Ами не знаеш какво изпускаш в такъв случай.Никога не казвай,че нещо не ти харесва,доакто не си го пробвала.И аз си казвах никога няма да се напивам като малък,ама стана все някога,пък и още куп примери има.А относно отворите,мм някак си не ми се виждат да са толкова много,колкото ги описваш.

shadow4e
03-12-2007, 14:37
Аз бях инициаторката.

girl_in_black
03-12-2007, 14:41
Не бих се съгласила да правя анален секс,просто не мога да го приема за нормално и естествено да ми го вкарва отзад.А той, ако ме обича, не би трябвало да настоява при положение че аз не искам

doky
03-12-2007, 15:13
Не бих се съгласила да правя анален секс,просто не мога да го приема за нормално и естествено да ми го вкарва отзад.А той, ако ме обича, не би трябвало да настоява при положение че аз не искам

Тва е тъпо дето го повтаряте всички,ако той ме обича,пфф.Ами ако вир го обичате пък трябва да му дадете,нали ще му е хубаво,или не сте се замисляли за това.

`Death`Whore`
03-12-2007, 15:15
Сексът трябва да е удоволствие, а не да се търпи болка ей така - за да му е готино на другия. Ако той се постарае да няма болка или тя е само в началото, е приемливо.

03-12-2007, 17:32
70% от жените не харесват анален секс.
30% от жените без него не могат.

струва си да опиташ и да разбереш дали си от 30-те или
70-те процента хорица.все пак винаги можеш да се откажеш.

p.s: помни,че на първо място е хигиената.има специални разтвори за
промивка.

gangbang
03-12-2007, 17:43
От къде я извади тая статистика или лично си ги проучвал? :-D

gotina_teenka
03-16-2007, 18:38
emi..i az sum go pravila boli samo kogato partniorut ti e nedostatu4no vnimatelen ili neopiten. Inaa4e e priqtno. Po temata: mene li4no s vremeto sama poiskah za da... ot liubopitstvo...

miloto_girl_4e
03-16-2007, 18:42
До сега съм спала с едно момче.. и на двама ни ни беше за първи път и той не е искал от мен анален секс ... Обаче аз за момента не бих пробвала, да не кажа, че не бих го пробвала никога ... Такаче .. не знам как би ме навило някое момче .. надали ще намери начин..

victori
03-16-2007, 20:31
Честно да ви кажа до скоро и аз бях категорично ПРОТИВ аналните удоволствия, но човекът с който съм сега успя без да настоява, точно с 1 изречение да промени мнението ми по въпроса...и сега съм готова да му дам "задния двор"...та мисълта ми е, че зависи не само от теб, а и от човека, с когото смяташ да практикуваш. Така че всеки сам преценява дали партньорът му е подходящ за такива неща. Разбира се не трябва да правиш нищо насила..просто се губи смисъла, идеята и удоволствието от цялата работа...пробвай, ако не ти хареса просто няма да повториш... :)

03-18-2007, 16:08
осмивката му ме предраположи

teardrop
03-18-2007, 16:17
Аз съм правила и не ми хареса. Не че болеше, просто не изпитах удоволствие по никакъв начин. А се съгласих, защото ми беше любопитно и не сме го обсъждали толкова много. Само ме пита дали искам да пробваме, аз казах да и готово.

Super`girl
03-18-2007, 17:37
mi az sam pravila mnogo pati analen sex.sega 6te ti kaja moeto mnenie i dano ti pomogna.parvoto koeto trqbva da znae6 e,4e higienata trqbva da e na nivo,za da ne ispada6 v kofti situacii.az li4no si pravq klizma.ima leka bolka,no e minimalna,no nai-vajnoto e kak 6te te predraspoloji 4oveka do teb.ako e nejen i te obgra6ta s laski i celuvki,posle bavno zavre ediniq si prast i postepenno da preminava napred nqma da useti6 bolka,a 6te ti bade hubavo,za6toto muskulite se raz6irqvat.az sa6to bqh nastroena prenebrejitelno,no iskah da vidq kakvo e,pak i iskah da dostavq tova udovolstviq na partniora si i ne sajalqvam.na men mi e hubavo,dano i na teb bade.probvai ni6to ne gubi6.samo moje da spe4eli6.otpusni se i ne misli ni6to a se otadai na miga.kasmet

krem4et0
03-18-2007, 20:33
Не бих се съгласила да правя анален секс,просто не мога да го приема за нормално и естествено да ми го вкарва отзад.А той, ако ме обича, не би трябвало да настоява при положение че аз не искам

Тва е тъпо дето го повтаряте всички,ако той ме обича,пфф.Ами ако вир го обичате пък трябва да му дадете,нали ще му е хубаво,или не сте се замисляли за това.
добре,че моя е по-против и от мен самата. Казва-не и точка. И аз така мисля. Но относно това-прави се това, което е приятно и на ДВАМАТА!

AmOr~E~MoRt
03-18-2007, 21:11
pravila sym no ne mi haresva , priqtelqt mi mnogo pyti se opitva6e da me navie, az pyk mu zapazih tova udovolstvie za speciqlen moment. napravih go za6toto go obi4am a ne za6toto me e navil po nqkakav na4in , ve4e znae 4e ne mi haresva i ne me i kara :)

MoHuTo
03-19-2007, 07:58
Не искам да правя анален секс, по простата причина, че не е нужен.Въпреки че не съм го правила на 100% съм сигурна, че не е по-хубав от вагиналния.За какво ми е, а освен това винаги първия път боли?

Undying
03-19-2007, 09:25
Нищо ме би ме обедило да му дам да ме опъне отзаде!
Подкрепям.

panterata
03-19-2007, 09:28
Ако не искам да правя нищо не би ме "навило".. засега нямам намерение да опитвам :)

Valar
03-19-2007, 09:37
Сигурен, съм че 300 кинтажа ще обедят всяка! :-D
Абе зависи като не може да я предразположиш по-добре се откажи.

No_LiMiTe^f
03-19-2007, 11:46
Dupenceto po smyrtno ne si go davam!Ne znam za6to,prosto samata ideq ne mi haresva!Nqkoi ot moite pr koito sa go praveli kazvat 4e ne bilo lo6o,no na men ne mi se nravi i taka! :!:

GossipGirl89
03-19-2007, 11:49
Ммммм като цяло не го одобрявам аналния секс.Не мисля, че нещо би ме накарало да го правя.