PDA

View Full Version : Пребиха ме насред улицата..



ExChange
03-07-2007, 19:02
Чудя се и аз от каде да започна.. :cry: Снощи бях на рожден ден (голям купон беше)ии ..стана някъде към 12 и аз реших че е време да си ходя а и повечето си бяха тръгнали.Нямаше никой в моята посока,затова реших да си ходя сам...след около 5 минути осъзнах,че някой ме следи,но когато се обърнах видях че не е "някой" ами е цяла група =; та..реших просто че и те са в същата посока ии си продължих по пътя..след известно време осъзнах че групата не ходи след мен а тича :shock: и когато се обърнах вече беше късно..събориха ме на земята и започнаха да ме "налагат"(да ме ритат удрят и прочие :-s )успях да се оттърва и тръгнах да бягам #-o събориха ме 2ри път ](*,) ии ме пребиха като куче :cry: после сички си отидоха и аз станах и аз се обадих на братми да дойде..сега целия съм в синини и тем подобни и цял ден ме боли глава....нямам думи за случилото се :smt012 как може такива работи ](*,) нали сме уж "европейци",възпитани хора.. =; ..сега,ден по късно не мога да ходя :smt011 боли ме всичко

П.П-пуснах темата за да видите че на тоя свят няма добри хора (може и да има но не попаднах на тях снощи) лека вечер.

молец
03-07-2007, 19:03
Еми случва се.Просто вече имаш едно наум и не си хоиш сам пеша след купон.

HardcorE_AFA
03-07-2007, 19:15
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми

ducklin
03-07-2007, 19:19
Къв е изводът - ще се научиш да или тичаш, или да се биеш... най-добрете и двете.

machoka
03-07-2007, 19:22
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми

ааа, случвало се било, а случва ли се да се разхождаме с приятели и да видим как подобна групичка налага сам човек, и да ги размажем като хлебарки насред пътя?

qwertyu
03-07-2007, 19:22
ha , bii se ti sre6tu cqla grupa hora..

HopeLesss
03-07-2007, 19:28
Отдавна си мисля да си взема от ония нервно-паралитични спрейове :roll: Наистина е кофти, но трябва да се направи нещо по въпроса. Подаваш оплакване в полицията или събираш няколко яки момчета и им го връщате... Око за око, зъб за зъб! Против насилието съм, но ако оставиш нещата така, нищо чудно винаги когато те видят да те тъпчат!

SoulCrewHools
03-07-2007, 19:31
Секве терористи и кежуали :lol: са навън в полунощ,не бива толко късно сам/а по улиците

Jamalska
03-07-2007, 19:33
За това предпочитам да се прибирам към 5-6 сутринта..тия вече са измрели по входовете и пейките ;)

W3aKn3ss
03-07-2007, 19:33
Това е една наистина доста кофти случка... Да.. уж сме европейци, но хората с лоши характери и наклонности към вандализъм и т.н. си остават същите дори и в Европа.

XePouH`
03-07-2007, 19:34
по-добре такси да си беше взел,защото наистина е опасни посреднош наркомани,пияници,цигани търсят медни жици.за бягането всеки човек в опасна ситуация бяга като за световен рекорт,а иначе се запиши на някво бойно изкуство :wink: най-ги мразя такива дето скачат 10 човека на 1-2

MusicIsTheKey
03-07-2007, 19:37
Честичко се прибирам сама, по тъмно, и няколко пъти са ме гонили.
Няма такова лудо тичане - включвам реактивните и дим да ме няма :).Хубава скорост развивам.
Пък и съм дребничка 8) ,ако някой ме хване - горко ми :-D


Отдавна си мисля да си взема от ония нервно-паралитични спрейове :roll:

Съмнявам се,че когато някой тръгне да те бие и ти се паникьосаш,ще успееш да си извадиш спрея,та да го напръскаш [и да го вбесиш]Да не говорим,ако са повече хора....Най-много да изядеш спрея след това..

navits
03-07-2007, 19:38
мен ме пребиха о ограбиха в 5 и 30 следобяд в расадника такаче случва се
и се пак око за две,зъб за чене :twisted:

ducklin
03-07-2007, 19:39
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми

ааа, случвало се било, а случва ли се да се разхождаме с приятели и да видим как подобна групичка налага сам човек, и да ги размажем като хлебарки насред пътя?

Къде си бе биач?

KoRn
03-07-2007, 19:49
ei onaa ve4er ti li si bil we sry pi4 ne znehme :mrgreen:

feshankaa
03-07-2007, 19:51
За това предпочитам да се прибирам към 5-6 сутринта..тия вече са измрели по входовете и пейките ;)

Ахахахах уби ме :smt005
По темата: Ем земи си купи един метален бокс и следващия път няма си син :smt005

bboy_bunker
03-07-2007, 20:00
За това предпочитам да се прибирам към 5-6 сутринта..тия вече са измрели по входовете и пейките ;)

Ахахахах уби ме :smt005
По темата: Ем земи си купи един метален бокс и следващия път няма си син :smt005 метален бокс ли? Като ти скочат 10 говеда няма да ти помогне с нищо тоя бокс...

XePouH`
03-07-2007, 20:02
За това предпочитам да се прибирам към 5-6 сутринта..тия вече са измрели по входовете и пейките ;)

Ахахахах уби ме :smt005
По темата: Ем земи си купи един метален бокс и следващия път няма си син :smt005 метален бокс ли? Като ти скочат 10 говеда няма да ти помогне с нищо тоя бокс...
най-много да те пребият с него

HopeLesss
03-07-2007, 20:15
Честичко се прибирам сама, по тъмно, и няколко пъти са ме гонили.
Няма такова лудо тичане - включвам реактивните и дим да ме няма :).Хубава скорост развивам.
Пък и съм дребничка 8) ,ако някой ме хване - горко ми :-D


Отдавна си мисля да си взема от ония нервно-паралитични спрейове :roll:

Съмнявам се,че когато някой тръгне да те бие и ти се паникьосаш,ще успееш да си извадиш спрея,та да го напръскаш [и да го вбесиш]Да не говорим,ако са повече хора....Най-много да изядеш спрея след това..

Тогава газов пистолет. Аз имам 18 и не е проблем. Идеята е да сплашиш боклуците, които се правят на мъже. :-$

MusicIsTheKey
03-07-2007, 20:25
Съвсем друга е ситуацията,когато всичко това ти дойде на главата.Не е толкова лесно да застреляш човек./дори с газов пистолет/. Идва една група от 7-8 момчета,около 20 годишни.Започват да се заяждат и да налитат на бой.Ти си сама,тъмно е,няма никой.Може да застреляш един от тях,а другите да се изплашат,но може и да стане точно обратното /много е вероятно/ - да ги ядосаш още повече и да те смажат от бой.Не знаеш как ще реагира даден човек... :) Пък и не можеш да уцелиш всички... :)

Ако е един - окей,можеш да се измъкнеш,но ако са група е кофти.

OtherDimension
03-07-2007, 20:49
ахаха , прав е
един приятел му се бяха събрали 10 човека да го бият !
и той вика на единия : добре ,ела само да ти се извиня(нещо го беше бил май) и после ме бийте колкото искате .. отдалечават се на 10 метра от другите ... пау ,един тупаник и от там беж до такситата :-D

carevi4noto_momi4e
03-07-2007, 20:51
Чудя се и аз от каде да започна.. :cry: Снощи бях на рожден ден (голям купон беше)ии ..стана някъде към 12 и аз реших че е време да си ходя а и повечето си бяха тръгнали.Нямаше никой в моята посока,затова реших да си ходя сам...след около 5 минути осъзнах,че някой ме следи,но когато се обърнах видях че не е "някой" ами е цяла група =; та..реших просто че и те са в същата посока ии си продължих по пътя..след известно време осъзнах че групата не ходи след мен а тича :shock: и когато се обърнах вече беше късно..събориха ме на земята и започнаха да ме "налагат"(да ме ритат удрят и прочие :-s )успях да се оттърва и тръгнах да бягам #-o събориха ме 2ри път ](*,) ии ме пребиха като куче :cry: после сички си отидоха и аз станах и аз се обадих на братми да дойде..сега целия съм в синини и тем подобни и цял ден ме боли глава....нямам думи за случилото се :smt012 как може такива работи ](*,) нали сме уж "европейци",възпитани хора.. =; ..сега,ден по късно не мога да ходя :smt011 боли ме всичко

П.П-пуснах темата за да видите че на тоя свят няма добри хора (може и да има но не попаднах на тях снощи) лека вечер.ujasss :smt010 mnogo kofti brato..

shadow4e
03-07-2007, 21:08
Мен не са ме били, но един път в 5 часа следобед през лятото и то на "Славейков" уж 4 момичета/и ние бяхме толкова/ни искаха 20 стотинки, последва въпросът "Колко е часът", при което ние им показахме големия часовник на една от сградите на площада, но "можело да не бил верен", откъдето стана ясно, че търсеха джиесеми. Те и бяха някакви пропаднали и явно търсеха начин да си набавят поредната доза. Насочихме се към един магазин /ETERE/, подърпахме се с едно момчите, опитващо се да открадне чантата на едно момиче, където й бяха всичките документи, ключове, телефон. Тъпото беше, че на Славейков всички виждаха какво става и никой не помогна. Едното момиче от моята компания още има белези от ноктите на едната, която си ги заби при вените на ръката. Крещяхме, ама хората прост подминаваха... В суматохата бяха ни разделили на по 2 момичета и едното го бяха завели в онази тъмната градинка при Ангел Кънчев. Като цялата изходите от градинката ги бяха заградили 30-тина момчета. Бяха й одарили няколко шамара и си е дала телефона.

BastardOfChrist
03-07-2007, 21:59
Копуваш си нож.
Като те нападнат , удряш в бъбреци/око.
Наръгаш ли единия , ще избягат останалите.
Ще те помнят цял живот =)

MusicIsTheKey
03-07-2007, 22:04
Много филми гледате,ей!

BornFromPain
03-07-2007, 22:06
Абе вие акъл ли имате?... Ръгаш с нож някои от тях и след месец и нещо ще ти правиме 40 дена..
Иначе до авторчето кои те кара да се вреш в Люлин? Щото такива работи само там стават. Къде ли другаде не съм бил и ми е било идеално, прибирането, само от там проблеми...
За тва вече знам - там НЕ! 8)

bulgarche
03-08-2007, 04:44
Ако си мислите че тоз спрей ще имате време да го изнамерите из часнтите си, където попринцип момичетата си ги носят...аз съм вадил минибодигард. Сега може карабинер. До преди 2-3 месеца имах нож винаги в себе си, но никога не съм си помислял даже да го използвам срещу човек

XePouH`
03-08-2007, 06:27
ахаха , прав е
един приятел му се бяха събрали 10 човека да го бият !
и той вика на единия : добре ,ела само да ти се извиня(нещо го беше бил май) и после ме бийте колкото искате .. отдалечават се на 10 метра от другите ... пау ,един тупаник и от там беж до такситата :-D
туй много хитро кажи евала на приятеля си :D

teenkopele
03-08-2007, 06:53
Чудя се и аз от каде да започна.. :cry: Снощи бях на рожден ден (голям купон беше)ии ..стана някъде към 12 и аз реших че е време да си ходя а и повечето си бяха тръгнали.Нямаше никой в моята посока,затова реших да си ходя сам...след около 5 минути осъзнах,че някой ме следи,но когато се обърнах видях че не е "някой" ами е цяла група =; та..реших просто че и те са в същата посока ии си продължих по пътя..след известно време осъзнах че групата не ходи след мен а тича :shock: и когато се обърнах вече беше късно..събориха ме на земята и започнаха да ме "налагат"(да ме ритат удрят и прочие :-s )успях да се оттърва и тръгнах да бягам #-o събориха ме 2ри път ](*,) ии ме пребиха като куче :cry: после сички си отидоха и аз станах и аз се обадих на братми да дойде..сега целия съм в синини и тем подобни и цял ден ме боли глава....нямам думи за случилото се :smt012 как може такива работи ](*,) нали сме уж "европейци",възпитани хора.. =; ..сега,ден по късно не мога да ходя :smt011 боли ме всичко

П.П-пуснах темата за да видите че на тоя свят няма добри хора (може и да има но не попаднах на тях снощи) лека вечер.

Като бях 7 клас и се връщах една вечер от курсовете по английски, двама още от спирката ме следяха и едно 5-10мин. след мене и накрая..."Ей пич, стой малко..." (нещо от сорта). Добре, че не носех телефона и кинтите. Е, все пак ми взеха портомонето, но им казах, че вътре имам документи и те се оказаха културни...хвърлиха ми го и ми казаха "Айде бегай". :lol:
След доста време, разбрах, че на единия от тези му казвали Сокола и бил известен точно с джобарлъка.
Историята няма много общо с темата, но се сетих за нея и реших да я разкажа. :wink:

koalka
03-08-2007, 09:04
Еми явно в този момент не си бир късметлия.И такива неща се случват.Просто не си ходи много-много по тъмно и сам.

Miteto_bs
03-08-2007, 09:37
Приятел. Най добре пусни жалба в полицията ако ги знаеш кой са!!!

Ако не имат там снимки распознавай и все някой ще познаеш.. Е такива най много ги мразя!! :evil:

quench
03-08-2007, 11:03
Vijdate li,slu4va se,men sa me bili i s povod,i bez povod,az sum bil i s povod,i bez povod i t.n. - s kompaniqta v Lulin navremeto vsi4ko moje6e da se slu4i. Da kaja samo,4e hodeneto do kukite 6te e samo zaguba na vreme,6toto te nqma da si murdnat i prusta,a ti 6te si razkara6 nasinenite telesa do rainnoto samo...
Paren ka6a duha - za sledva6tiq put!

positive
03-08-2007, 11:52
egati ne6tastnicite

Cheesy
03-08-2007, 12:33
Къв е изводът - ще се научиш да или тичаш, или да се биеш... най-добрете и двете.
Или да се прибираш по-рано...Не че ги оправдавам де

In4iTu_
03-08-2007, 16:14
Не знам какво да кажа...не си първия, няма да си и последния. Затова никога не се прибирам сама вечер, още по-малко пеша. Айде оздравявай :wink:

I'm crazy
03-08-2007, 19:29
Случва се и на най-добрите [-( Зеха ли ти нещо :|
Дано се оправиш...и вече не си ходи сам след купони :smt009

Mimka_sweet
03-08-2007, 19:31
Еми :-#

ExChange
03-08-2007, 21:28
..онази вечер идеята за такси не беше одачна..нямах никакви пари у себе си и ме беше срам да искам на някой(бяха останали само момичета,а и съм срамежлив)така че затова си тръгнах пеша.. :? а относно боксовете,ножовете и прочие-та аз нямах нищо у себе си :roll: камоли пък оръжие =; а и да имах едва ли щях да застрелям някого.Не ми е в кръвта :-({|= :-k

ExChange
03-08-2007, 21:30
Пропуснах да кажа...значи аз мога и да се бия и да бягам добре (имам по голям брат и имам все някакъв опит в боя :-D ) но докато се бях обърнал вече бях на земята :cry: ...от тук нататък ситуацията е ясна :-#

П.П-сори че не го пуснах в предишното си мнение.Просто забравих

DoPye
03-08-2007, 21:32
Пропуснах да кажа...значи аз мога и да се бия и да бягам добре (имам по голям брат и имам все някакъв опит в боя :-D ) но докато се бях обърнал вече бях на земята :cry: ...от тук нататък ситуацията е ясна :-#

П.П-сори че не го пуснах в предишното си мнение.Просто забравих


#-o ](*,) ](*,)

teenkopele
03-08-2007, 22:52
...и вече не си ходи сам след купони :smt009

...ако изобщо можеш да ходиш. :lol:

:arrow: Абре, замисли се...дори и да не си бил сам, да си бил с 2-3 авера, тея ако са били солидна група, пак са щели да ви скочат. В случая е било каръщина. :wink:

Violenza
03-09-2007, 09:43
Е, ясно е че са били групичка, няма как.
Като не им стиска по 1-2 да ходят и да се бият...
Ако беше само 1 от тия даже няяше да те погледне
пфф.. комплексарчета.

fake
03-10-2007, 12:41
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми

ааа, случвало се било, а случва ли се да се разхождаме с приятели и да видим как подобна групичка налага сам човек, и да ги размажем като хлебарки насред пътя?
случва се сигурно...ама по-често се случва някфи хора да минат, да погледнат сеира, да видят, че около едно момиче са се скупчили поне 5 плешиви гардероба по 120 кила...и да отминат ;)

до пича, пуснал темата - действително трябва да го приемеш, ако си от по-голям град си е съвсем в реда на нещата, не се прибирай сам по нощите или си хващай такси.

vignete
03-10-2007, 12:48
Мен една вечер преди две години ме удари някакъв педал(без извинение го казвам така)...не беше късно...към 9.05 и просто както се разминавах с него и ми заби шамар...напсувах го и онзи замина. А наистина имаше и хора...които само се спряха погледнаха и подминаха. Браво, герои!

С нищо не мога да те успокоя...смо мога да добавя, че ако живееш в голям град наистина това е нормално...за съжаление

03-11-2007, 14:38
така ви се пада на всичките копеленца мръсни
само бой за вас
шутове и скачане на главата
и без пари да си ходите
:lol: :lol: :lol:

Liz
03-13-2007, 12:27
Tova e ujas... Nqmam dumi nai-mraz takiva ne6ta i mi stava gadno za hora kato teb.. ti da ne moje6 da si hodi6 svobodno po ulicite bez da se oglejda6 postoqnno nezavisimo kolko 4asa e i koko tumno e... A horata koito kazvat emi slu4va se... Kak moje takova ne6to , e taka "slu4va se" e za tva se slu4va 6toto vseki si go priema vse edno e ne6to normalno ( a vob6te Ne e) postoqnno pi6e vuv vestnivite nqkoi bil prebit , ograben , narugun , iznasilena , tova 4e 4esto se slu4va vaob6te ne go pravi ne6to normalno i 4ast ot ejednevieto ebati .. A to4no obratnoto ne6to trqbva da se napravi za da se spre , ili pone namali za6toto e qsno 4e nqma da se spre... Be nqmam dumi nqma kvo pove4e da kaja..

Mn mi e gadno za tebe... Az 6tqh da te pitam vuv koi kvartal be6e , no az pro4etoh ne6to Liulin... Az sum ot Liulin (Jiveq v canada poprincip i tuka sum si za mesec i ne6to) i se pribiram po-rano kum 10 i vse pak kato sum s priqtelka nasam , natam postoqnno se oglejdam i si durja 4antata plutno i ve4e mislq da ne q i nosq... Sega o6te pove4e 6te se streskum... To v koi raion be6e?

IlLuSi0nS`
03-13-2007, 15:17
намираш ги един по един и ги смачкваш с бухалката, заедно с 2-3 приятели естествено

quench
03-13-2007, 15:24
A horata koito kazvat emi slu4va se... Kak moje takova ne6to , e taka "slu4va se" e za tva se slu4va 6toto vseki si go priema vse edno e ne6to normalno ( a vob6te Ne e) postoqnno pi6e vuv vestnivite nqkoi bil prebit , ograben , narugun , iznasilena , tova 4e 4esto se slu4va vaob6te ne go pravi ne6to normalno i 4ast ot ejednevieto ebati .. A to4no obratnoto ne6to trqbva da se napravi za da se spre , ili pone namali za6toto e qsno 4e nqma da se spre... Be nqmam dumi nqma kvo pove4e da kaja.

Yeah,right! При вас в Канада как е? Чистико,еленко,подреденко, али? :) Така е в условията на тоталитарно-социалните държави - ниска престъпност,сплотено общество... Нека сега децата на тея,дето гласуваха за СДС навремето да страдат и да живеят в банановото гето на ЕС!
И един въпрос - как се спира или намалява претъпността според теб,Лиз?
Щото в Канада ако си джебчия,нелегален или някакъв друг неудобен,полицията те счупва от бой,отиваш в панделата по бързата процедура или те ексулсират - и в нито един вестник не го пише - аз лично съм "ЗА" един такъв метод,но веднага ще бъда обявен за сталинист...

_VIP_
03-13-2007, 19:27
Чудя се и аз от каде да започна.. :cry: Снощи бях на рожден ден (голям купон беше)ии ..стана някъде към 12 и аз реших че е време да си ходя а и повечето си бяха тръгнали.Нямаше никой в моята посока,затова реших да си ходя сам...след около 5 минути осъзнах,че някой ме следи,но когато се обърнах видях че не е "някой" ами е цяла група =; та..реших просто че и те са в същата посока ии си продължих по пътя..след известно време осъзнах че групата не ходи след мен а тича :shock: и когато се обърнах вече беше късно..събориха ме на земята и започнаха да ме "налагат"(да ме ритат удрят и прочие :-s )успях да се оттърва и тръгнах да бягам #-o събориха ме 2ри път ](*,) ии ме пребиха като куче :cry: после сички си отидоха и аз станах и аз се обадих на братми да дойде..сега целия съм в синини и тем подобни и цял ден ме боли глава....нямам думи за случилото се :smt012 как може такива работи ](*,) нали сме уж "европейци",възпитани хора.. =; ..сега,ден по късно не мога да ходя :smt011 боли ме всичко

П.П-пуснах темата за да видите че на тоя свят няма добри хора (може и да има но не попаднах на тях снощи) лека вечер.

да не си ухажвал неподходящата девойка :-D Щом са те били начи е имало защо :-D Надали са го направили така за спорта. Щом не са ти зели кинтите и тела и не са те джобили начи има нещо :wink:

Liz
03-14-2007, 08:24
A horata koito kazvat emi slu4va se... Kak moje takova ne6to , e taka "slu4va se" e za tva se slu4va 6toto vseki si go priema vse edno e ne6to normalno ( a vob6te Ne e) postoqnno pi6e vuv vestnivite nqkoi bil prebit , ograben , narugun , iznasilena , tova 4e 4esto se slu4va vaob6te ne go pravi ne6to normalno i 4ast ot ejednevieto ebati .. A to4no obratnoto ne6to trqbva da se napravi za da se spre , ili pone namali za6toto e qsno 4e nqma da se spre... Be nqmam dumi nqma kvo pove4e da kaja.

Yeah,right! При вас в Канада как е? Чистико,еленко,подреденко, али? :) Така е в условията на тоталитарно-социалните държави - ниска престъпност,сплотено общество... Нека сега децата на тея,дето гласуваха за СДС навремето да страдат и да живеят в банановото гето на ЕС!
И един въпрос - как се спира или намалява претъпността според теб,Лиз?
Щото в Канада ако си джебчия,нелегален или някакъв друг неудобен,полицията те счупва от бой,отиваш в панделата по бързата процедура или те ексулсират - и в нито един вестник не го пише - аз лично съм "ЗА" един такъв метод,но веднага ще бъда обявен за сталинист...

E da taka e ma tova e , za6toto sum v mnogo po-maluk grad , otidi v golemite i vij kakvo e tam . No tova e za6toto sa golemi da pak se 4isti i ima golqma prestupnost , no se pravi ne6to po vuprosa i ne se ostavq e taka , i 4engetata ne sa i podkupni .Tam e obratnoto , te sa fanatici kato doide vreme za vsi4ko zvurzano sus zakona , i ot edna strana me drazni za malki si ne6ta , no ot druga strana e dobre. Tam kato podade6 jalba ( a moje6 dori i za ne6to kato malki zaplahi) ne te razkarvat i kazvat , 4e ni6to ne moje da se napravi a ti pomagat.
Emi da to4no taka se spira kakto i go kaza i taka trqbva da e , i Ne te priebivat ot boi (osven ako ne e za samoza6tita , ina4e nqmat pravo)
I az sum za toq metod , nqma obqsnqniq , nqma podpupvaniq , zapravo te arestuvat. Mi i az sum za .

brain_stew
03-14-2007, 10:20
A horata koito kazvat emi slu4va se... Kak moje takova ne6to , e taka "slu4va se" e za tva se slu4va 6toto vseki si go priema vse edno e ne6to normalno ( a vob6te Ne e) postoqnno pi6e vuv vestnivite nqkoi bil prebit , ograben , narugun , iznasilena , tova 4e 4esto se slu4va vaob6te ne go pravi ne6to normalno i 4ast ot ejednevieto ebati .. A to4no obratnoto ne6to trqbva da se napravi za da se spre , ili pone namali za6toto e qsno 4e nqma da se spre... Be nqmam dumi nqma kvo pove4e da kaja..

Mn mi e gadno za tebe... Az 6tqh da te pitam vuv koi kvartal be6e , no az pro4etoh ne6to Liulin... Az sum ot Liulin (Jiveq v canada poprincip i tuka sum si za mesec i ne6to) i se pribiram po-rano kum 10 i vse pak kato sum s priqtelka nasam , natam postoqnno se oglejdam i si durja 4antata plutno i ve4e mislq da ne q i nosq... Sega o6te pove4e 6te se streskum... T

Ъх...да!Ти живееш в някво малко градче в Канада...там това е необичайно (поне с таквоа впечатление останах!)Особено в София такива неща се случват постоянно!Лично на мен вече не ми прави впечатление, защото именно всеки ден някойе наръган, набит, изнасилен/а и т.н. и не е нищо необичайно!Ако почнем всички да се възмущаваме тука, ше падне едно възмущение....А нима е нормално, както каза fаke, некви гардероби, да бият момиче...мани ги момчетата, те се бият за щяло и нещяло, но момиче...тва е жалко!Но...за плешивите гардероби, биещи момичета се е говорело и то много...


На автора на темата, мога само да пожелая, ако му се случи втори път да се усети на време и да почне да бяга...гледай само да не си с кецове, и да си на мокри павета....че тогава ще им се издупиш яко на биячите! :lol: (ъх...ся ако някой не ме набиеее!)

03-14-2007, 18:05
iи на мен ми се е слу4вало, така става като 4овек не внимава и минава от където не трябва и оставя разни утайки да му се мъкнат под опашката и да скъсяват дистанцията.

най-доброто решение да си вземете ку4е, ама солидно(ротвайлер примерно)
4акам на едни познати питбулката да роди и ще си взема ку4енце,
дето да надушва такива ситуации отдале4 и при нужда да РЪФА здраво и да не пуска.

quench
03-14-2007, 18:26
Просто идеята ми беше,че по социалистичексовреме никой не смееше да се отваря - обаче лайнярите-капиталисти като дойдоха и се разлаяха,хората помислиха,че вонята на лайна е в действителност мириса на светлото бъдеще и се завтекоха да гласуват.....
Ако бяхме все още в условията на социализъма със здравата ръка на закона,нямаше човека да е бил бит - щото тия копеленца щяха да са в ТВУ отдавна!

OtherDimension
03-14-2007, 18:29
Просто идеята ми беше,че по социалистичексовреме никой не смееше да се отваря - обаче лайнярите-капиталисти като дойдоха и се разлаяха,хората помислиха,че вонята на лайна е в действителност мириса на светлото бъдеще и се завтекоха да гласуват.....
Ако бяхме все още в условията на социализъма със здравата ръка на закона,нямаше човека да е бил бит - щото тия копеленца щяха да са в ТВУ отдавна!

има доза истина ..

BastardOfChrist
03-15-2007, 06:17
Просто идеята ми беше,че по социалистичексовреме никой не смееше да се отваря - обаче лайнярите-капиталисти като дойдоха и се разлаяха,хората помислиха,че вонята на лайна е в действителност мириса на светлото бъдеще и се завтекоха да гласуват.....
Ако бяхме все още в условията на социализъма със здравата ръка на закона,нямаше човека да е бил бит - щото тия копеленца щяха да са в ТВУ отдавна!
Социализъм4ева'

03-15-2007, 06:58
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми
А ти си АФА нормално е да те бият :lol:

03-15-2007, 09:04
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми
А ти си АФА нормално е да те бият :lol:

весело ли ти е бе, шушумиго??

03-15-2007, 09:10
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми
А ти си АФА нормално е да те бият :lol:

весело ли ти е бе, шушумиго??
На мен да,нали майка ти е до мене и ми духа!

03-15-2007, 09:14
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми
А ти си АФА нормално е да те бият :lol:

весело ли ти е бе, шушумиго??
На мен да,нали майка ти е до мене и ми духа!

спокойно, нали знаеш, че всичко се връща...

03-15-2007, 09:20
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми
А ти си АФА нормално е да те бият :lol:

весело ли ти е бе, шушумиго??
На мен да,нали майка ти е до мене и ми духа!

спокойно, нали знаеш, че всичко се връща...В такъв случай ще стане 5 на 1 за него!!!
Гаххахах шоуто на Славиуглу ли си гледал :lol: :lol:

Lamerbot
03-16-2007, 13:25
Някак си съм сигурен, че преди това си си търсил белята.

evil_lady_in_black
03-16-2007, 13:32
Къв е изводът - ще се научиш да или тичаш, или да се биеш... най-добрете и двете.
:-D да :-D

rosskata
03-16-2007, 13:48
Ако бяхме все още в условията на социализъма със здравата ръка на закона,нямаше човека да е бил бит - щото тия копеленца щяха да са в ТВУ отдавна!

:smt005 Да иа като кажаш крива дума за някой или посмееш да изразиш мнение, те прибират в районното и те спукват от бой там, вместо да смущават обществения ред... Напълно законно... :smt005

Red.Chil
03-16-2007, 18:46
Аз като съм на купон у някого обикновено към 12 вече съм заспал след ударна доза и се прибирам сутрин... :roll:

03-16-2007, 20:22
шит е...аз кво да кажа дето съм момиче и ме бият доста често се като съм сама?!?!?!??!случва се приеми го и не пускай такива теми
А ти си АФА нормално е да те бият :lol:
taka li be, fiuri??
Ako si a-fa e normalno da te biqt, taka zna4i, a?
deeba fa6istite, a kato nqma ni6to nepodozira6ti jerwi naokolo se biqt pomejdu si... ne6tastnici!