PDA

View Full Version : Подсъзнателни зарибявки и Празни надежди



cherinka
03-07-2007, 18:12
Някой може ли да обясни в какво точно се изразяват тези двете словосъчетания. И също да сподели някаква ситуация, в която съвсем спокойно си разговаря с някой от другия пол и накрая излиза така, че другия си мисли, че го зарибявате, и да кажем, хлътва по вас, и един вид му давате празни надежди. И после, да кажем, на вашето гадже казват, че се зарибявате с тоя и оня, а вие твърдите обратното, но вашия фр не ви вярва. Тука станаха малко повечко тези, но я да видим какво мислите?:)

03-07-2007, 18:24
Подсъзнателните зарибявки са..примерно с даден човек си приятел от доста време, обаче ти все си мислиш, че може да се получи нещо. И с всяко негово/нейно действие ти си мислиш, че иска да ти покаже нещо и ти съотвенто отвръщаш..а ако въпросния човек няма чувства към теб ща гледа кат гръмнат :-D Другото е, че примерно няма чувства към теб даден човек, но просто не иска да остава сам и гледа да ти даде някви "знаци", че да си мислиш, че все още има няква "надежда" (ако спреш да обръщаш внимание на жена, тя не може да се примири, че вече не й обръщат внимание и започва да се прави на интересна и да ти дава "празни надежди" ...)

iiirish
03-07-2007, 18:31
като цяло това може да се разглежда в два аспекта:
първия е когато се държиш прекалено свободно с човека насреща, когато покрай определението "приятел" започваш да се привъзразваш дотам, че си го гушваш понякога или му се закачаш твърде двусмислено! и дори това да е по най-невинния начин доста често се случват недоразумения!
втория вариант е когато твоя приятел те харесва! тогава както и да се държиш с него (дори и най-леките усмивки и най-невинни погледи) му служат като повод да мисли "тя май ме харесва"

и двете неща водят до едно и също - празните надежди!
минала съм и през двата случея при това със един и същи човек...

Alpha_Dog{F}
03-08-2007, 05:04
ем аз си мислех , че се държа кофти със смотани4ките от класа , и ре6их да се поправя . Почнах да разговарям с един за Линкин парк . Та после въпросното момче беше решило , 4е съм лудо влюбена в него . Искаше да тръгваме и тем подобни и стана мн кофти кат го отрязах .

Nivea
03-08-2007, 05:59
ами много е кофти,когато някой си мисли че го зарибяваш,а ти само си се поотпуснал повечко. случвало ми се е,на всичкото отгоре чеовека с/у мен явно изобщо не го беше грижа че ме поставя в неудобно положение и продължваше да настоява. ааааа,много мразя хора които не разбират от дума! :smt013 апък и другиоя вариант съм преживявала - сама да си създавам надежди. самоче аз винаги залагам на поне 80% сигурност и за щастие досега гафове не са ставали :smt016.
а иначе това дето ти се е случило на теб наистина е гадно. опитай се да обясниш на приятеля си че ти си жертвата,таа звучи най-логично :smt115

koalka
03-08-2007, 07:13
Съгласна съм с анито.сл, просто понякога си приятелка с някое момче и след като те харесва си мисли, че и ти го харесваш.

Butterfly^
03-08-2007, 13:13
Офф на мен ми се случва постоянно да се държа с някой по един начин, а той да го разбира по съвсем друг! Какво да направя..просто се държа мило с всички и се усмихвам постоянно, а те си мислят, че ги свалям особено тези, които не ме познават добре или ме познават от скоро. Момчетата с които се познаваме добре( от класа повечето например) ме знаят, че така си се държа и не им прави впечатление, познават и приятеля ми и всичко е ок ама има някой льохмани, които си мислят, че щом съм се разсмяла на някои тяхна смешка ииииии вече съм лудо влюбена в тях и като им пусна резачката ме обявяват за кучка :-D loosers... :-({|=

Ani756865632
03-08-2007, 13:18
I az sum to4no kato Butterfly^

ThePainIsReaL
03-08-2007, 15:31
Няма кво да се разписвам , пределно ясно ни е на всички , че има хора , които , когато им се обърне повече внимание , приемат всичко с главата надолу и се самонавиват , и си вярват .
Лайф съкс .. кво да кажа .. :roll:

03-08-2007, 20:04
Няма кво да се разписвам , пределно ясно ни е на всички , че има хора , които , когато им се обърне повече внимание , приемат всичко с главата надолу и се самонавиват , и си вярват .
Лайф съкс .. кво да кажа .. :roll: абсолютно правилно Лайф съкс :)