PDA

View Full Version : Intimen Vupros



Mimi_Fitch
03-07-2007, 19:34
Kogato mujut e vuzbuden, negoviq chlen otdelq nqkakva technost, kakto e pri momichetata, obache dali tazi technost ima spermatozoidi?
Momcheto se opita da pronikne s men, bez preservativ i mnogo malka chast ot penisa mu vleze, no sex izobshto nqmashe i vse pak me e strah che moje da sum bremenna. na sledvashtiq den mi doide.
chestno malko sum oburkana...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2007, 19:52
в тази течност ДА, има сперматозоиди, но мн малко... а дали си бременна или не... ще разбереш след 1 седм като си вземеш тест...

steli
03-07-2007, 19:52
ei,sladurka ne se bezpokoi i s men be6e taka,purviqt put mi be6e bez prezervativ i az abelqzah 4e ima takava te4nost....mn se upla6ih,no tq mi spodeli 4e v tazi te4nost ima minimalen broi spermatozoidi,no pak ima opasnost mnooooogo malka...puk i v pove4eto slu4ai e veroqtno da zabremenee6,kogato mom4eto svur6i v teb,togava obezatelno pii hap4ence....i umnata :)

03-09-2007, 17:38
хъхъхъхъъ :-D :lol: хъххъъъхаха :D :-D :-D :-D

n1ght_shadow
03-09-2007, 17:46
Momcheto se opita da pronikne s men, bez preservativ i mnogo malka chast ot penisa mu vleze, no sex izobshto nqmashe

taka....
1vo-da ima mnogo malak broi spermatozoidi v tazi te4nost no pak 6ans ima
2ro-tazi te4nost ne e tolkos golqma kato pri normalnoto odelqne na sperma mi prosto 1 malka salzi4ka ili 1 po golemi4ka
3to- 6tom e vlqzla samo malka 4ast ot penisa namalqva 6ansa da si zabremenqma slu4aino

^KaSiDi^
03-09-2007, 17:51
offff v tazi technost IMA spermatozoidi i ne moga da vi razbera kak taka bez da znaete ima ili ne se navivate da vi go vkarvat bez kondom... :?: shto za bezotgovornost kam zdraveto ti e tova?! ako razchitash na tva,che spermatozoidite sa malko kato kolichestvo i nekachestveni kato kachestvo-NEDEI! zashtoto falyt moje da e edin na milion i da si tochno ti! taq predeqkulacionna technost mn prilicha na spermata i kato vkus,cvqt,vyobshte vsichki harakteristiki... i sydyrja sperma,kakto kazah veche...tochno i zatva sled sex,toi kato svyrshi,kato si mahne prezervativa e jelatelno,da ne kaja zadyljitelno,da se izmie,zashtoto po penisa mu moje da e ostanala nqkakva sperma i posle ei taka v liubovnata igra tazi sperma da popadne v teb... :!:

sh3_1s_7h3_0n3
03-09-2007, 18:18
в тази течност ДА, има сперматозоиди, но мн малко... а дали си бременна или не... ще разбереш след 1 седм като си вземеш тест...или селд 9 месеца :-D

по-скоро след 3-тия месец...ако почне да й се подува корема и се чуди 'що така напълнява :twisted:

DjBaloon
03-09-2007, 18:19
Kogato mujut e vuzbuden, negoviq chlen otdelq nqkakva technost, kakto e pri momichetata, obache dali tazi technost ima spermatozoidi?
Momcheto se opita da pronikne s men, bez preservativ i mnogo malka chast ot penisa mu vleze, no sex izobshto nqmashe i vse pak me e strah che moje da sum bremenna. na sledvashtiq den mi doide.
chestno malko sum oburkana...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Bremenna si!!!

A_Loving_Girl
03-09-2007, 19:00
Momcheto se opita da pronikne s men, bez preservativ i mnogo malka chast ot penisa mu vleze, no sex izobshto nqmashe

taka....
1vo-da ima mnogo malak broi spermatozoidi v tazi te4nost no pak 6ans ima
2ro-tazi te4nost ne e tolkos golqma kato pri normalnoto odelqne na sperma mi prosto 1 malka salzi4ka ili 1 po golemi4ka
3to- 6tom e vlqzla samo malka 4ast ot penisa namalqva 6ansa da si zabremenqma slu4aino

Ммм...така си е... :-D =D>

alkobalko
03-09-2007, 19:11
В тази течност наистина има сперматозоиди, но в много по-малко количество. Не би трябвало да се питесняваш, защото не е ималко акт, а и след това ти е дошло.

Pussy_Searcher
03-09-2007, 20:23
охх добре разбрахме.някой път супер се сбесявам като чета форумите ,щото някой има проблем и искам съвет и всички като папагали повтарят едно и също.От 20 мнения 17 са едни и същи.ще бъде по добре ако не се повтаряме!!!

n1ght_shadow
03-09-2007, 20:26
mdaaam nqma da e lo6o ama karai

feshankaa
03-09-2007, 20:31
За това хората са измислили презервативите !!! :smt019 :smt019 :smt019

ThePainIsReaL
03-10-2007, 07:43
Уфффф .. поредната тъпа тема . Има сперматозоиди , да ! Но са достатъчно малко . Ако се забременяваше толкова лесно , без дори да е проникнал в теб докрай , нямаше да има милиони хора по света , които да се мъчат да си направят бебе .
Пък и щом ти е дошло , недей се притеснявай излишно .
Не забравяйте следващия път кондома !!!

ReTox
03-10-2007, 10:11
Абе кво го спичате момичето бе. Ц ц ц още малко сърдечна криза ше му докарате. шанса е 1 на милион. правил съм го стотина пъти без шушляк и до са фал е нямало, така че споко шанса е нулев дори да си в овулация!