PDA

View Full Version : Каква е точно технката "с пръсти" при първия път?



03-07-2007, 21:55
Еми доста четох във форума ама никъде не намерих това... Всички казват че трябва в началото да има проникване с пръсти 1-2-3 ама никои не казва как.... Целия пръст ли?Какво да правя да го въртя или да опипвам... не ми стана мн ясно :-k

panterata
03-07-2007, 22:13
ами 1во едния.. бавно нежно.. после другия.. амаа туй като гледам май не си готов още за секс , така че почакай някоя др годинка :)

bungle
03-08-2007, 04:05
Един пръст стига.

Аре, бе, аз като правя секс от толкова време, един пръст ми е предостатъчен. Може мацката да е тясна...

03-08-2007, 05:18
s edinq parst.to tam da ne e qma . :-D

koalka
03-08-2007, 07:31
Ами ти ще усетиш как ще е по-добре.Както каза bungle може и да е тясна, така че два пръста може да са й множко.

sexy_tigar4e_MM
03-08-2007, 10:59
Еми доста четох във форума ама никъде не намерих това... Всички казват че трябва в началото да има проникване с пръсти 1-2-3 ама никои не казва как.... Целия пръст ли?Какво да правя да го въртя или да опипвам... не ми стана мн ясно :-k
Ne e zaduljitelno da otvarq6 s prusti no pri samiq akt 6te bude po-lesno i za momcheto i po-malka/nikakva bolka pri momi4eto. Ne e koi znae kva "tehnika" vajnoto e ot na4ao da go pravi6 nejno s edin prust i sled nqkolko pronikvaniq da vkara6 i vtoriq, no mn nejno i da moje i da gi vurti6(izvunqvam se za nachna, po koito shte se izrazq),taka stava po-"ka4estveno" otvarqneto, no boli malko poveche. Uspeh :wink: :wink:
P.S. Jelatelno e, da ne kaja zaduljitelno, kum pronikvaneto s prusti da dobavish frenska :smt016 :wink: