PDA

View Full Version : Как да се държа, за да не бъда наранявана?!



crazy_sexy_mace
03-07-2007, 22:39
Ами..имам един проблем, който напоследък взе да става доста сериозен... :? Много съм объркана, вече не знам по какъв начин да се държа с момчетата. :-s Почти всичките ми гаджета са ме обвинявали, че съм много неактивна във възката ни, че не поемам инициатива, че не изразявам чувствата си и т.н., заради което са някои са късали с мен.(поне така казват, де) :roll:
С последния ми приятел също беше така.Казваше, че трябвало да се постарая да спечеля любовта на момчето, с което съм, да показвам колко държа на него, да се сещам за него(с смс примерно) и неща от сорта.Трябвало също винаги да отговарям бързо и ясно, като ме попита нещо, а не само да се лигавя и да увъртам, като някое "лапе"-по неговите думи. :smt017
Е, реших, че може би има нещо вярно, щом не един път са ми казвали подобни неща.И опитах да се променя.Започнах по-спокойно да говоря за това какво чувствам, какво мисля и т.н...Стараех се да показвам на въпросния ми приятел(вече бивш), че наистина значи много за мен, че го обичам(защото наистина бях страшно влюбена в него и май все още съм за съжаление).Правех абсолютно всичко за него, той беше на първо място за мен, стараех се да е щастлив и доволен от мен. :roll:
Нооо за голямо мое разочарование, това имаше точно обратния ефект... с времето той започна да охладнява към мен, да се държи безразлично и пренебрежително, вместо да оцени промяната. :smt107 Колкото повече му давах, той толкова повече искаше от мен. :smt119
Иии вече просто не знам какво да правя! :smt017 Като бездействам, само се оплакват от липса на внимание, а като се старая да давам всичко от себе си, нещата пак не вървят и пак съм лоша! :-k
Моля, дайте ми някакъв съвет, че вече съвсем се замаих! :smt120 И благодаря предварително! :::

bungle
03-08-2007, 04:30
Познато.

Не знам.

Наистина...

Digital
03-08-2007, 05:28
Няма как да се държиш. Ще ревеш при всички положения.

03-08-2007, 06:11
ммм...различни хора-различни характери...незнам как някой би ти помогнал :roll: но моят съвет е да да опознаеш човека...да намериш подходящия... :smt057 ...а след това без никакви промени....всичко ще потръгне :smt008

malko inat4e
03-08-2007, 06:12
Няма как да се държиш. Ще ревеш при всички положения.

iiirish
03-08-2007, 06:31
за да изтъкват това като причина да се разделите, значи тези момчета не са държали на теб истински. хората сме различни, всеки си има своите особености и характерни черти и не виждам защо те трябва да бъдат променяни. за мен това е чара на един човек - в уникалния му характер.
макар че е хубаво това, че си се опитала да бъдеш по-сериозна спрямо поведението си и показването на чувствата! подкрепям те напълно! все пак никой не обича лигавета! продължавай все така и бъди сигурна, че ще има момче което ще те оцени както би искала ти... всичко с времето си!

`Death`Whore`
03-08-2007, 06:49
Виж сега...не че съм имала много връзки, но във всяка нова се опитвам да не повтарям грешките на миналата...първият го задушавах...вторият - не, даже не ревнувах почти, и той също ме заряза.

koalka
03-08-2007, 07:04
Според мен това да разкриеш чувствата се, зависи от това какви са чувствата на приятеля ти.Ако той не изпитва такива чувства-силни като твоите, не трябва да му ги разкриваш.За това мисля, че трябва да изчакваш малко и чак тогава да споделяш.А и ти не можеш да угодиш на всяко момче- все пак са различни.

Amayo
03-08-2007, 07:14
Що си мислите че има 10 правила - спазвате ги и оп имате Любов? Любовта се случва едно на милион разберете.

PankO
03-08-2007, 11:28
Няма нищо по-хубаво от това да си нараняван.
Наистина те прави жив.
А и болката докосва и променя всички нас.

Digital
03-08-2007, 11:49
Няма нищо по-хубаво от това да си нараняван.
Наистина те прави жив.
А и болката докосва и променя всички нас.
Ти путка ли си ? Щото теб ако те кефи да бъдеш нараняван мен не ме кефи ок ?

an4ety
03-08-2007, 13:28
ei macka spoks
q se stegni i ne im se vrazvai na glezotiite.Pravi tova koeto iska6 i ne trqbva da se promenq6 za6toto dr iskat tova.Ako ti re6i6 i iska6 da se promeni6 napravi go , no ne ugajdai na dr.A za biv6oto ti gadje spored men trqq da go zabravi6 i da se zabavlqva6 kolkoto moje6
aide uspeh :*

PankO
03-08-2007, 14:53
Няма нищо по-хубаво от това да си нараняван.
Наистина те прави жив.
А и болката докосва и променя всички нас.
Ти п*тка ли си ? Щото теб ако те кефи да бъдеш нараняван мен не ме кефи ок ?
Нещо неописуемо е.
Когато си щастлив, коато си влюбен всичко е розово и красиво. Не ти пука за нищо. Забравяш за проблемите си, се едно си пиян.

А когато си нещастен, когато си наранен... Човек започва да мисли. Наистина започва да мисли. Чувства се сам, недооценен, неразбран... САМОТЕН.

Нещо СТРАХОТНО Е ТОВА, така се раждат всичи гениални идеи.

Не мислиш ли?

п.п. "Болката докосва и променя всички нас."