PDA

View Full Version : Изведнъж любовта ми изчезна :?



03-08-2007, 07:18
Начи ситуацията е следната...
ПРеди бях супер привързана към едно момиче,Мн си я бичках (като фр) но тя изобщо не ми обръщаше внимание :? Минаха две три седмици през които ми беше супер гадно. Вече не бях толкова привързана към нея но въпреки това пак си я обичах толкофа мн :?
Започнах да общувам по скайпа с други хора. Но след 1-2 седмици усетих че вече лйюбовтакъм нея я няма.Дори почна да ме дразни леко с нейните действия :?:
ДАли времето лекува или е нещо от пубертета :(

bungle
03-08-2007, 07:19
Toва не е любов...

ама че сте ми заблудени.

03-08-2007, 07:21
любов е ...
когато не си лафих с нея ми беше супер сдухано.
кат някой се зака4а с нея аз бях кат рамбо (готофа да го пребия)
когато излизаше с някой друг аз открито се дразнех от тфа
и още хиляди тем подобни... с една дума не можех без бея

bungle
03-08-2007, 07:23
Не е любооооов. Само така си мислиш .

03-08-2007, 07:24
ок няма да спора с теби
ако може и други да си изразат мнението ...

ThePainIsReaL
03-08-2007, 15:28
Не се дължи на времето , защото времето не лекува . Просто е нормално в този период (т.е. пубертета) да имаш грешни предства за любовта , на това се дължи . Може би си имал чувства към нея , но си открил , че си грешал , и подсъзнателно започваш да й се дразниш , да не я понясаш . Споко , на всеки му се случва рано или късно .

koalka
03-08-2007, 16:16
НЕ е любов, не може да е и след 2 седмици тя да изчезне!!!Обичал си я като приятелка, както ти сам каза.

EvilBrunette
03-08-2007, 17:39
Ами аз те разбирам, защото съм в същата ситуация. Бях супер привързана към едно момче. Пишеше ми СМС-и, когато ми сложиха нет си пишехме постоянно в продължение на месеци (доста). Даже и в момента пишем. И все пак той не предприе нищо и често ме дразнеше с други момичета. Много пъти съм плакала за него и преди една седмица отново. Но изведнъж... Бам! И не го чувствам по същия начин. :( Някак си се чувствам виновна и объркана... Дано нещата ми се изяснят (и на теб също), защото всичко ми е в мъгла. Мен също започна да ме дразни, споко. :| Дано да е само объркване и да отшуми. #-o

JoeBanana
03-08-2007, 17:41
много нескопосана история :mrgreen: още има да учиш :mrgreen:

Barbie
03-08-2007, 17:42
ПРеди бях супер привързанА към едно момиче

:-s И двете сте девойки? На колко сте години?

NeVeN4o`f
03-08-2007, 18:40
Преди имах една "приятелка" ... Мислих я за най-добрата ми фр. ама ...
Разбрах един ден колко гадно същество е съшност. Може би си проумяла че не е за тебе ;)

MaNgaLa92
03-08-2007, 20:07
тъпи лесбиики :mrgreen: :mrgreen:

bqsna_teenagerka
03-09-2007, 19:22
;-) споко пи4 знам за кво става въпрос и аз бях така...харесвах го 3 год...изведнъж видях друго мом4е и цялата страст и вси4ко това из4езна изведнъж и сега като го погледна не изпитвам абсулютно нищо и се 4удя как сам можела да го харесвам(слава богу 4е не бяхме гаджета)

feshankaa
03-09-2007, 19:27
УУУф и мислиш ,че любовта е тва ли... Може да си я харесвал,но не и любов.. За 3 седмици любов не се забравя...Минават години,болката е затъпена,но не и отминала...За три седмици е увличане..Сорка ама е така!

divo_kotence
03-09-2007, 19:27
OMFG ама вие четете ли бе тва са момичета бе [-X тцтцтц не коментирам...и каква е тази такава любов....да не би да сте обратни :-D ако не сте не може да се говори за любов