PDA

View Full Version : Kvo se polu4i,iskam da promenq ne6tata.6toto taka e tupo.



malka_sladka_
03-08-2007, 10:46
Skarah se s edni mom4eta ot klasa mi ama mi e krivo za koeto. Ne6to ne se razbrahme nikak. Taka se slu4i,4e se mestihme ot grad na grad i smenqh i u4ili6te i vsi4ko,estestveno,v nov klas sum taq godina,ama uspqh da se izpokaram s golqma 4ast ot klasa i sq mi e nqkvo tupo,ne si govorq s tqh,nito te s men,te se durjat gadnoo ;/ ,a ne iskam da e taka-vse pak te VUOB6TE ne me poznavat,ne sa imali i 6ansa da me opoznaqt,a se zaqjdat bezpri4inno. Suznavam,4e sa lapeta i se durjat taka zaradi edno ili dr,moje bi za6toto vsu6tnost tursqt vnimanie,no az iskam da sum nad ne6tata i da im pokaja,4e moga da buda s tqh,nezavisimo kakvi gadorii rusqt po moi adres i kak kofti se durjat s men,za6toto za men ne e ot zna4enie kakvo prikazvat horata,a iskam da sme v dobri otno6eniq,za6toto ina4e e dosta kuco. Vupreki 4e te se durjat tupo,az sum ubedena,4e tova e taka,prosto za6toto o6te ot samoto na4alo ne se polu4i pomejdu ni i sigurno sa si vtulpili,4e sum nqkva tupa,a ne sum. Ili te sa prekaleno malki,za da znaqt kak da uvajavat edno momi4e? I vse pak iskam da im dokaja,4e az ne se vliqq ot detskite im izpulneniq i da si pokaja istinskoto lice,za6toto kato se karame taka,se polu4ava nevuzmojno...Spored vas kak da raz4upq leda i da im pokaja istinskata si su6tnost...i vuob6te dosta se 4udq dali si struva..!? No vse pak iskam da go napravq! Vie kakvo 6te mi predlojite,kakvo bihte napravili na moe mqsto?

In4iTu_
03-08-2007, 13:58
Дръж се с тях по-приятелски..и в никакъв случай не се изолирвай от класа, защото ще си с него доста време..Можеш да им предложиш да отидете на кафе..съберете се няколко човека и отидете..тогава ще имаш възможност да им покажеш каква си. Другият вариант е да им кажеш направо, че не ти е приятно да се държат така с теб и да им кажеш в очите всички тези неща, които си написала.Надявам се, че ще разберат. :wink: